Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Én is csak azért vettem észre, mert éppen egy 8 fős sörözést szerveztünk messengeren és furcsálltam, hogy senki nem ír. 😀
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
nemtudom, de nekem fel se tűnt a leállás 🤣 az asszonynál, na ott volt pánik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
😀
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Ez az igazi hit:
 velvet.hu/celeb/2024/03/03/bombazo-olimpikon-lolo-jones-szuzesseg/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 ripost.hu/insider/2024/03/osszeomlott-a-facebook-es-a-messenger#google_vignette
Én meg már azt hittem ellopták a profilom
zacknorb
Mondjuk az picit szégyen a világra nézve, hogy ez mindenhol főcikk a híroldalakon...
kapitnono
Azon túl, hogy a Föld felé tart egy a Földet elpusztító meteorit nem nagyon van olyan téma, ami több embert érint, szóval miért lenne ez szégyen?
Jughead
Mert telibe kellene szarni működik e a fészbúk, fogni magunkat és beülni egy kávéra valakivel, nem azon görcsölni hogy nincs mit görgetni
garincsa
Vagy elmenni vadászni a srácokkal, hogy legyen estére valami a földön, a nők és a gyerekek meg gyűjtögessenek.
Jughead
egy hétre bevezethetnénk
sok selejt kihullana a játékból

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 018 — The Mathematician
nem csak nálunk volt főoldalas cikk

 www.bbc.com/news/technology-68483732

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 775
 ripost.hu/insider/2024/03/osszeomlott-a-facebook-es-a-messenger#google_vignette
Én meg már azt hittem ellopták a profilom
zacknorb
Mondjuk az picit szégyen a világra nézve, hogy ez mindenhol főcikk a híroldalakon...
kapitnono
Azon túl, hogy a Föld felé tart egy a Földet elpusztító meteorit nem nagyon van olyan téma, ami több embert érint, szóval miért lenne ez szégyen?
Jughead
Mert telibe kellene szarni működik e a fészbúk, fogni magunkat és beülni egy kávéra valakivel, nem azon görcsölni hogy nincs mit görgetni
garincsa
Vagy elmenni vadászni a srácokkal, hogy legyen estére valami a földön, a nők és a gyerekek meg gyűjtögessenek.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
 ripost.hu/insider/2024/03/osszeomlott-a-facebook-es-a-messenger#google_vignette
Én meg már azt hittem ellopták a profilom
zacknorb
Mondjuk az picit szégyen a világra nézve, hogy ez mindenhol főcikk a híroldalakon...
kapitnono
Azon túl, hogy a Föld felé tart egy a Földet elpusztító meteorit nem nagyon van olyan téma, ami több embert érint, szóval miért lenne ez szégyen?
Jughead
Mert telibe kellene szarni működik e a fészbúk, fogni magunkat és beülni egy kávéra valakivel, nem azon görcsölni hogy nincs mit görgetni
garincsa
Kapcsoljuk ki az internetet!


Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
garincsa San Francisco 49ers 465
 ripost.hu/insider/2024/03/osszeomlott-a-facebook-es-a-messenger#google_vignette
Én meg már azt hittem ellopták a profilom
zacknorb
Mondjuk az picit szégyen a világra nézve, hogy ez mindenhol főcikk a híroldalakon...
kapitnono
Azon túl, hogy a Föld felé tart egy a Földet elpusztító meteorit nem nagyon van olyan téma, ami több embert érint, szóval miért lenne ez szégyen?
Jughead
Mert telibe kellene szarni működik e a fészbúk, fogni magunkat és beülni egy kávéra valakivel, nem azon görcsölni hogy nincs mit görgetni
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 775
 ripost.hu/insider/2024/03/osszeomlott-a-facebook-es-a-messenger#google_vignette
Én meg már azt hittem ellopták a profilom
zacknorb
Mondjuk az picit szégyen a világra nézve, hogy ez mindenhol főcikk a híroldalakon...
kapitnono
Azon túl, hogy a Föld felé tart egy a Földet elpusztító meteorit nem nagyon van olyan téma, ami több embert érint, szóval miért lenne ez szégyen?
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
már megy 😊
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Ezek amúgy kurva jó emberkísérletek.

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 362 — WHO DAT!!!!
 ripost.hu/insider/2024/03/osszeomlott-a-facebook-es-a-messenger#google_vignette
Én meg már azt hittem ellopták a profilom
zacknorb
Mondjuk az picit szégyen a világra nézve, hogy ez mindenhol főcikk a híroldalakon...


több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
 ripost.hu/insider/2024/03/osszeomlott-a-facebook-es-a-messenger#google_vignette
Én meg már azt hittem ellopták a profilom
zacknorb
engem anyám hívott aggódva...
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Ezzel lehet szabályozni a népességet. 2 hét szünet ezeken a felületeken, és lesz egy csomó öngyilkos. Szerintem elég sokan facebookon élik az életüket.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 ripost.hu/insider/2024/03/osszeomlott-a-facebook-es-a-messenger#google_vignette
Én meg már azt hittem ellopták a profilom
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Szóval egy kemény drognak köszönhető a másnaposság elleni legjobb szer olcsó ára!

 telex.hu/nevertek/2024/03/02/banan-kokain-elelmiszerarak-kabitoszer-csempeszet
gyeek
kedvtelésből hozhatnának színesebbeket is


Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Szóval egy kemény drognak köszönhető a másnaposság elleni legjobb szer olcsó ára!

 telex.hu/nevertek/2024/03/02/banan-kokain-elelmiszerarak-kabitoszer-csempeszet

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Én még azért nem törtem világuralomra, mert amikor anno egy reptéri kisbusz járat sofőrje valamit elbaszott (én aludtam az úton), és mire beértem a check-in sor a szemem előtt zárt be, nem vertem ki a balhét, mert ha a kisbuszos miatt is történt, akkor se értem be időben.

Mivel nem volt nálam elég pénz új jegyre, meg kellett várnom öcsémet aki 10 óra múlva érkezett Londonból. Utána keríteni kellett egy ismerőst valahonnan akinél meghúzhatom magam egy estére, aki egyébként ezen a fórumon @picidzé néven ismert Bears drukker, akkoriban még Wolves játékos aki ACL szakadással bajlódva fordított sorozatot az egyetem mellett egy évfolyamtársával, igazi 2000es évek túlélő style, vacsora sült krumpli hagymával. Jó kaland volt... 😊

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Régi szép Maléves korszak, amikor csak egy ‘jó telefon’ kellett a megfelelő helyre a Népligetnél járó taxiból, hogy mindjárt ott az utas és mindig megoldották. A gép is pont csak késett, csak a csekking volt tovább ha kellett.
# régen minden jobb volt 😊
ozibozi
van olyan cég, aki most is hajlandó várni 1-1 utasra, főleg ha mondjuk átszálló...egy fapados nem fogja, mert akkor 156 fedélzeten lévő mondaná azt, hogy ha ő időben ott volt, akkor a többi miért nem...és valljuk be, én biztosan szóvá tenném az utasnál is, hogy hol a k.anyjában méltóztatott lenni, amikor 156 ember a fedélzeten csücsül, mert tudja, hogy adott pillanatra ott kell lenni a kapunál.
Lehet a Malév se ment volna csődbe, ha kiszakad az átkos rendszer berögződéseiből
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Régi szép Maléves korszak, amikor csak egy ‘jó telefon’ kellett a megfelelő helyre a Népligetnél járó taxiból, hogy mindjárt ott az utas és mindig megoldották. A gép is pont csak késett, csak a csekking volt tovább ha kellett.
# régen minden jobb volt 😊
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Hallod @r.baggio? Hát milyen cégnél dolgozol? 5:45-kor indul a FR járat és az 5:30-kor odaérő utast már lerúgjátok a járatról? Hát nincsen szívetek? 😀
És állítólag felsőbb utasításra teszitek mindezt...de jó, hogy sokan még mindig azt hiszik, ha 12:00-kor indul a gép, akkor 12:00-re kell csak ott lenni, mint a vasútállomáson...
Klaci79
Na megint dráma volt? Hát végülis felső utasításra tesszük, mert felőlem összeszedhetnénk egyesével az utasokat, ha meg emiatt kellene órákat ülniük a gépen akkor pedig nyilván az lenne a gond.

Amúgy pedig még a flixbus is fenntartja a jogot, hogy a tervezett induláshoz képest előbb elindulhat, egyik ismerősöm durván meg is szívta emiatt
r.baggio
Megint?! Olyan levelet kaptunk rendőrségi feljelentéssel együtt, hogy nem rakjuk ki az ablakba. Hogy micsoda káosz van a reptéren a belépési pontoknál. Hogy nincs utastájékoztatás, hogy nem engedik át a magyar állampolgárokat, hogy a gép csak úgy elmegy korábban (jelzem ebben igaza volt, mert 05:45 helyett már 05:44-kor elment).
Én megnéztem a tavalyi beszállókártyámat ott van rajta, számokkal kiírva, hogy 09:45 az indulás ideje és 09:15-kor mezár a kapu....akkor nincs igazam, ha odaérek 09:30-kor és már nem engednek fel? Hát micsoda világ ez??? 😀
több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Hallod @r.baggio? Hát milyen cégnél dolgozol? 5:45-kor indul a FR járat és az 5:30-kor odaérő utast már lerúgjátok a járatról? Hát nincsen szívetek? 😀
És állítólag felsőbb utasításra teszitek mindezt...de jó, hogy sokan még mindig azt hiszik, ha 12:00-kor indul a gép, akkor 12:00-re kell csak ott lenni, mint a vasútállomáson...
Klaci79
Na megint dráma volt? Hát végülis felső utasításra tesszük, mert felőlem összeszedhetnénk egyesével az utasokat, ha meg emiatt kellene órákat ülniük a gépen akkor pedig nyilván az lenne a gond.

Amúgy pedig még a flixbus is fenntartja a jogot, hogy a tervezett induláshoz képest előbb elindulhat, egyik ismerősöm durván meg is szívta emiatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal