Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Van ilyen?
 www.facebook.com/kreitlersasmate/posts/pfbid0AVkDJxJJpo29DtdgZkaFKeoFFL5yK41Ded9V7CFk9eTYbzy4w9eVWwLLW1Yh3fVel
nagylaza, főpohárnok
Itt a 13-ban egymás hegyén hátán építik a vadiúj több ezer lakásos lakóparkokat. Velem szemben a Kassák Passage vagy miatököm van, a projekt elején rendre éjfélkor, éjjel 1-2 körül vagy akár hajnal 4 körül is tolták az építkezést. Többször arra keltem az éjszaka közepén, ahogy a teherautó csipog (gondolom tolatás közben), majd kiborít több tonna cuccot.
Duff
Az max tényleg a legelején lehetett, /kb 4 éve még 1.ütem/
mert már szombati munkavégzést is előre be kell jelenteni bárkinek ott, és dolgozni is csak előre leadva a neveket, /és zajjal járót akkor sem engednek már jó pár éve korrektül.
ozibozi
Igen évekkel ezelőtt volt, de akkor is durva. Most is tolják még a nemtudom hányadik épületet, mert maradt még beépítetlen zöld négyzetcentiméter, de éjjel már nem csinálják.
Duff
3 ütem most
És nem zöld, hanem csövestanya kerül beépítésre… szerintem korrekt módon -hozzáteszem- csak pár éve valójában.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Van ilyen?
 www.facebook.com/kreitlersasmate/posts/pfbid0AVkDJxJJpo29DtdgZkaFKeoFFL5yK41Ded9V7CFk9eTYbzy4w9eVWwLLW1Yh3fVel
nagylaza, főpohárnok
Itt a 13-ban egymás hegyén hátán építik a vadiúj több ezer lakásos lakóparkokat. Velem szemben a Kassák Passage vagy miatököm van, a projekt elején rendre éjfélkor, éjjel 1-2 körül vagy akár hajnal 4 körül is tolták az építkezést. Többször arra keltem az éjszaka közepén, ahogy a teherautó csipog (gondolom tolatás közben), majd kiborít több tonna cuccot.
Duff
Az max tényleg a legelején lehetett, /kb 4 éve még 1.ütem/
mert már szombati munkavégzést is előre be kell jelenteni bárkinek ott, és dolgozni is csak előre leadva a neveket, /és zajjal járót akkor sem engednek már jó pár éve korrektül.
ozibozi
Igen évekkel ezelőtt volt, de akkor is durva. Most is tolják még a nemtudom hányadik épületet, mert maradt még beépítetlen zöld négyzetcentiméter, de éjjel már nem csinálják.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
Van ilyen?
 www.facebook.com/kreitlersasmate/posts/pfbid0AVkDJxJJpo29DtdgZkaFKeoFFL5yK41Ded9V7CFk9eTYbzy4w9eVWwLLW1Yh3fVel
nagylaza, főpohárnok
Itt a 13-ban egymás hegyén hátán építik a vadiúj több ezer lakásos lakóparkokat. Velem szemben a Kassák Passage vagy miatököm van, a projekt elején rendre éjfélkor, éjjel 1-2 körül vagy akár hajnal 4 körül is tolták az építkezést. Többször arra keltem az éjszaka közepén, ahogy a teherautó csipog (gondolom tolatás közben), majd kiborít több tonna cuccot.
Duff
Az max tényleg a legelején lehetett, /kb 4 éve még 1.ütem/
mert már szombati munkavégzést is előre be kell jelenteni bárkinek ott, és dolgozni is csak előre leadva a neveket, /és zajjal járót akkor sem engednek már jó pár éve korrektül.
ozibozi
ebben az a szornyu h vki azt ondja mi a baj ezzel 😀

mondjuk spanyolban pl keson vittek el a szemetet, este, mar-mar ejszaka, de ez semmi ehhez kepest.

es tegnap napkozben velunk szemben epitettek keritest. szolt a redvas radio ezerrel, de ugy voltam, hogy persze zavar, de az emberek nagyobb resze nincs otthon ilyenkor, szoval hagytam. attol fuggetlenul lehettek volna tekintetre masokra is.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Van ilyen?
 www.facebook.com/kreitlersasmate/posts/pfbid0AVkDJxJJpo29DtdgZkaFKeoFFL5yK41Ded9V7CFk9eTYbzy4w9eVWwLLW1Yh3fVel
nagylaza, főpohárnok
Itt a 13-ban egymás hegyén hátán építik a vadiúj több ezer lakásos lakóparkokat. Velem szemben a Kassák Passage vagy miatököm van, a projekt elején rendre éjfélkor, éjjel 1-2 körül vagy akár hajnal 4 körül is tolták az építkezést. Többször arra keltem az éjszaka közepén, ahogy a teherautó csipog (gondolom tolatás közben), majd kiborít több tonna cuccot.
Duff
Az max tényleg a legelején lehetett, /kb 4 éve még 1.ütem/
mert már szombati munkavégzést is előre be kell jelenteni bárkinek ott, és dolgozni is csak előre leadva a neveket, /és zajjal járót akkor sem engednek már jó pár éve korrektül.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Van ilyen?
 www.facebook.com/kreitlersasmate/posts/pfbid0AVkDJxJJpo29DtdgZkaFKeoFFL5yK41Ded9V7CFk9eTYbzy4w9eVWwLLW1Yh3fVel
nagylaza, főpohárnok
Itt a 13-ban egymás hegyén hátán építik a vadiúj több ezer lakásos lakóparkokat. Velem szemben a Kassák Passage vagy miatököm van, a projekt elején rendre éjfélkor, éjjel 1-2 körül vagy akár hajnal 4 körül is tolták az építkezést. Többször arra keltem az éjszaka közepén, ahogy a teherautó csipog (gondolom tolatás közben), majd kiborít több tonna cuccot.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Van ilyen?
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/420844923_1464727997464442_3060126046465767450_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=f4080e&_nc_ohc=UZ9rX8elTWMQ7kNvwEI76Nz&_nc_oc=AdqoEDe1c1HZVXBSLQ7dN1X-eXfWYyT7pPU7pTnrQaYQ4s92pIUo_0OtJKwI3tAGai4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=bUTSRsbuRuK_SdPwsoW7-Q&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_h-Nwo_gvzjuHeVSR5zUOxsN4o-4PLKj9niGTcWwDHpg&oe=6A4255F5
Kreitler-Sas Máté
Az éjszaka közepén, elviselhetetlen zajt és rezgést keltve építik a Déli Körvasutat. Ez felháborító, ezért rendőrt hívunk és megpróbáljuk leállítattni.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 660 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Menjetek 😊

 dorians.livetickethub.hu/events/71022?fbclid=IwAR38QUCegAPoJBnSaHBzZjxmAEJjZOhGCtE5qAc74jkoXu71MV-R7rKtasc
r.baggio
Ja, ezt nekem is feldobta már egy hete a Facebook.
Pont a Hundred Sins van ekkor, így nekem off.
(A majom sörrel a kezében csak szerintem egyértelmű Maka utalás/kameosejtetés?)
több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Menjetek 😊

 dorians.livetickethub.hu/events/71022?fbclid=IwAR38QUCegAPoJBnSaHBzZjxmAEJjZOhGCtE5qAc74jkoXu71MV-R7rKtasc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
IT: Kifutottak a céges projektek és outsourceoltak egy külsős céghez. Már az interjún is rettentő unszimpatikus volt a menedzser. Annyira mindenképp, hogy ha direktbe jelentkeztem volna hozzájuk, el is köszönök egyből. Aztán az első napos onboardingon rátett még 3 lapáttal. Olyan ember aki egy apró fingásodról is tudni akar. Közben ostorral veri a hátad, hogy dolgozzál. Ha valami nem tetszik neki, akkor meg leugatja a fejed. Mindezt úgy, hogy full idegen stacket kellene felvennem. Fúú nagyon elveszettnek érzem magam így néhány nap után. Az a baj, hogy eléggé be van állva a piac, nem nagyon találnak normális projektet nekem, így valószínű lekérni se tudom magam. Már most gyűlölöm az egészet... Ráadásul a családban az elmúlt hónapokban több komoly egészségügyi probléma is felütötte a fejét, amik sajnos még most is folyamatban vannak. Ha valami nem hiányzik még akkor az egy ilyen stresszes meló.

Tök véletlen jött egy érdekes megkeresés LinkedIn-en pár héttel ezelőtt. Az elején tét nélkül mondtam, hogy nézzük meg, nem volt komoly váltási szándékom, csak tényleg jó pozíciónak tűnik. Most ott tartok, hogy rohadtul izgulok a holnapi második kör miatt.
dugo93
Hajrá, drukkolunk Neked!

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
IT: Kifutottak a céges projektek és outsourceoltak egy külsős céghez. Már az interjún is rettentő unszimpatikus volt a menedzser. Annyira mindenképp, hogy ha direktbe jelentkeztem volna hozzájuk, el is köszönök egyből. Aztán az első napos onboardingon rátett még 3 lapáttal. Olyan ember aki egy apró fingásodról is tudni akar. Közben ostorral veri a hátad, hogy dolgozzál. Ha valami nem tetszik neki, akkor meg leugatja a fejed. Mindezt úgy, hogy full idegen stacket kellene felvennem. Fúú nagyon elveszettnek érzem magam így néhány nap után. Az a baj, hogy eléggé be van állva a piac, nem nagyon találnak normális projektet nekem, így valószínű lekérni se tudom magam. Már most gyűlölöm az egészet... Ráadásul a családban az elmúlt hónapokban több komoly egészségügyi probléma is felütötte a fejét, amik sajnos még most is folyamatban vannak. Ha valami nem hiányzik még akkor az egy ilyen stresszes meló.

Tök véletlen jött egy érdekes megkeresés LinkedIn-en pár héttel ezelőtt. Az elején tét nélkül mondtam, hogy nézzük meg, nem volt komoly váltási szándékom, csak tényleg jó pozíciónak tűnik. Most ott tartok, hogy rohadtul izgulok a holnapi második kör miatt.
dugo93
Váltás vagy hosszú betegszabi vmiféle mentális fáradtsággal, ilyesmi...aztán keressenek másik melót neked.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
...
Tök véletlen jött egy érdekes megkeresés LinkedIn-en pár héttel ezelőtt. Az elején tét nélkül mondtam, hogy nézzük meg, nem volt komoly váltási szándékom, csak tényleg jó pozíciónak tűnik. Most ott tartok, hogy rohadtul izgulok a holnapi második kör miatt.
dugo93
Az ilyenek szoktak a legjobban elsülni.
Vitézlő Titoknok tomz
Legyen igazad.

több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
...
Tök véletlen jött egy érdekes megkeresés LinkedIn-en pár héttel ezelőtt. Az elején tét nélkül mondtam, hogy nézzük meg, nem volt komoly váltási szándékom, csak tényleg jó pozíciónak tűnik. Most ott tartok, hogy rohadtul izgulok a holnapi második kör miatt.
dugo93
Az ilyenek szoktak a legjobban elsülni.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
IT: Kifutottak a céges projektek és outsourceoltak egy külsős céghez. Már az interjún is rettentő unszimpatikus volt a menedzser. Annyira mindenképp, hogy ha direktbe jelentkeztem volna hozzájuk, el is köszönök egyből. Aztán az első napos onboardingon rátett még 3 lapáttal. Olyan ember aki egy apró fingásodról is tudni akar. Közben ostorral veri a hátad, hogy dolgozzál. Ha valami nem tetszik neki, akkor meg leugatja a fejed. Mindezt úgy, hogy full idegen stacket kellene felvennem. Fúú nagyon elveszettnek érzem magam így néhány nap után. Az a baj, hogy eléggé be van állva a piac, nem nagyon találnak normális projektet nekem, így valószínű lekérni se tudom magam. Már most gyűlölöm az egészet... Ráadásul a családban az elmúlt hónapokban több komoly egészségügyi probléma is felütötte a fejét, amik sajnos még most is folyamatban vannak. Ha valami nem hiányzik még akkor az egy ilyen stresszes meló.

Tök véletlen jött egy érdekes megkeresés LinkedIn-en pár héttel ezelőtt. Az elején tét nélkül mondtam, hogy nézzük meg, nem volt komoly váltási szándékom, csak tényleg jó pozíciónak tűnik. Most ott tartok, hogy rohadtul izgulok a holnapi második kör miatt.

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Happy St. Patrick's Day Everyone

Sok-sok zöld sört mindenkinek
🤘 gaben 🤘
Patron of Ireland, he converted most of the Irish chieftans and Druids by miraculous means. He increases Strength by a good amount, greatly increases Charisma, Edged, Pole and Impact weapons, Speak Common, and Read/Write, and increases Latin by a very great amount. In combat, he may enhance armor against missile weapons.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Happy St. Patrick's Day Everyone

Sok-sok zöld sört mindenkinek

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
VanillaSky 1 696
Ma direkt megnéztem a Lidlben (Lövölde tér), csak gyorspácolt gagyi volt. Nos, amit mi vettünk a Nagycsarnokban, hagyományos. (Méghozzá kőfüstölőben füstölték. Bármit is jelentsen ez.🙂) Igaz, ennek az "árfekvése" is más: 4600 Ft/kg.
Megjegyzem, volt jóval olcsóbb is, amit szintén hagyományosként árultak. A Hunyadi téri termelőin viszont még drágább: 4800.
nagylaza, főpohárnok
nem tudom mi a különbség, én falun nőttem fel és fater szokta intézni a sonkát onnan ha kell
csak szoktam látni boltba egyéb időszakokban is

én eleve nem rajongok a "bolti" sonkákért, jobb szeretem a hagyományos füstöltet
Negritis, a vajda
A parasztsonkánál láthattuk, hogy bizony nem kevés idő elkészíteni, az élelmiszeriparban azonban sokszor pont idő nincs. Így a tömegek kielégítésére gyorspácolt sonkát állítanak elő, amely akár napok alatt is elkészülhet. A sózás következtében a hús nedvességet veszít, így intenzívebb lesz a beltartalom. Gyorspácoláskor idő szűkében a sós levet beleinjekciózzák a húsba. Hogy ez bent is maradjon, emulgeátorokat is adnak hozzá, amely megköti a nedvességet. Ezért olvashatunk a címkén olyan finomságokat, mint di- és trifoszfát, ízfokozó, glükózszirup és füstaroma.
Körülbelül 40–50%-kal is olcsóbb lehet az autentikus változatnál, de ha jobban belegondolunk, nem is annyira biztos, hogy anyagilag jól járunk vele. Hiszen a gyorspácoláskor 20–30% csak a nedvesség, míg egy parasztsonkánál 130%-os anyagsűrűséget kapunk. Erre mondja a szakember, hogy: „Eladják a vizet sonkaárban!”

 greendex.hu/sonka-es-sonka-kozott-nagy-a-kulonbseg/
nagylaza, főpohárnok
Szar élete van annak aki ilyenekre fanyalodik.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Ma direkt megnéztem a Lidlben (Lövölde tér), csak gyorspácolt gagyi volt. Nos, amit mi vettünk a Nagycsarnokban, hagyományos. (Méghozzá kőfüstölőben füstölték. Bármit is jelentsen ez.🙂) Igaz, ennek az "árfekvése" is más: 4600 Ft/kg.
Megjegyzem, volt jóval olcsóbb is, amit szintén hagyományosként árultak. A Hunyadi téri termelőin viszont még drágább: 4800.
nagylaza, főpohárnok
nem tudom mi a különbség, én falun nőttem fel és fater szokta intézni a sonkát onnan ha kell
csak szoktam látni boltba egyéb időszakokban is

én eleve nem rajongok a "bolti" sonkákért, jobb szeretem a hagyományos füstöltet
Negritis, a vajda
A parasztsonkánál láthattuk, hogy bizony nem kevés idő elkészíteni, az élelmiszeriparban azonban sokszor pont idő nincs. Így a tömegek kielégítésére gyorspácolt sonkát állítanak elő, amely akár napok alatt is elkészülhet. A sózás következtében a hús nedvességet veszít, így intenzívebb lesz a beltartalom. Gyorspácoláskor idő szűkében a sós levet beleinjekciózzák a húsba. Hogy ez bent is maradjon, emulgeátorokat is adnak hozzá, amely megköti a nedvességet. Ezért olvashatunk a címkén olyan finomságokat, mint di- és trifoszfát, ízfokozó, glükózszirup és füstaroma.
Körülbelül 40–50%-kal is olcsóbb lehet az autentikus változatnál, de ha jobban belegondolunk, nem is annyira biztos, hogy anyagilag jól járunk vele. Hiszen a gyorspácoláskor 20–30% csak a nedvesség, míg egy parasztsonkánál 130%-os anyagsűrűséget kapunk. Erre mondja a szakember, hogy: „Eladják a vizet sonkaárban!”

 greendex.hu/sonka-es-sonka-kozott-nagy-a-kulonbseg/
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Ma direkt megnéztem a Lidlben (Lövölde tér), csak gyorspácolt gagyi volt. Nos, amit mi vettünk a Nagycsarnokban, hagyományos. (Méghozzá kőfüstölőben füstölték. Bármit is jelentsen ez.🙂) Igaz, ennek az "árfekvése" is más: 4600 Ft/kg.
Megjegyzem, volt jóval olcsóbb is, amit szintén hagyományosként árultak. A Hunyadi téri termelőin viszont még drágább: 4800.
nagylaza, főpohárnok
nem tudom mi a különbség, én falun nőttem fel és fater szokta intézni a sonkát onnan ha kell
csak szoktam látni boltba egyéb időszakokban is

én eleve nem rajongok a "bolti" sonkákért, jobb szeretem a hagyományos füstöltet

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Szépen kicsesztünk magunkkal. Jó előre megvettük a húsvéti kötözött sonkát, hogy azzal se legyen gond. Most itt lóg egy kampón a konyhában. Isteni illata van, mindent beterít... De húsvét csak két hét múlva lesz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem csak húsvétkor lehet sonkát enni.
Én például ma ettem egy kindertojást, pedig se húsvét, se locsolás, csak megkívántam.
Őszentsége Sobri Jóska
Erre már magam is gondoltam.🙂 Az a vicces ebben, hogy máskor nem árulnak kötözött sonkát. (Biztosan van, ahol igen, ahol én szoktam nézni, ott nem.)
nagylaza, főpohárnok
tescoban és lidlben is szokott lenni
csak kevesebb
Negritis, a vajda
Ma direkt megnéztem a Lidlben (Lövölde tér), csak gyorspácolt gagyi volt. Nos, amit mi vettünk a Nagycsarnokban, hagyományos. (Méghozzá kőfüstölőben füstölték. Bármit is jelentsen ez.🙂) Igaz, ennek az "árfekvése" is más: 4600 Ft/kg.
Megjegyzem, volt jóval olcsóbb is, amit szintén hagyományosként árultak. A Hunyadi téri termelőin viszont még drágább: 4800.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szépen kicsesztünk magunkkal. Jó előre megvettük a húsvéti kötözött sonkát, hogy azzal se legyen gond. Most itt lóg egy kampón a konyhában. Isteni illata van, mindent beterít... De húsvét csak két hét múlva lesz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem csak húsvétkor lehet sonkát enni.
Én például ma ettem egy kindertojást, pedig se húsvét, se locsolás, csak megkívántam.
Őszentsége Sobri Jóska
Én a bejglivel vagyok így, múlt héten csináltattam a nagyival 😀 nem értette, de megcsinálta 😊 marha jó a mákos-bejglilje.
MC12
Én a szaloncukrot szoktam megkívánni év közben.
Matthew99
A zseléset 😊

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Szépen kicsesztünk magunkkal. Jó előre megvettük a húsvéti kötözött sonkát, hogy azzal se legyen gond. Most itt lóg egy kampón a konyhában. Isteni illata van, mindent beterít... De húsvét csak két hét múlva lesz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem csak húsvétkor lehet sonkát enni.
Én például ma ettem egy kindertojást, pedig se húsvét, se locsolás, csak megkívántam.
Őszentsége Sobri Jóska
Én a bejglivel vagyok így, múlt héten csináltattam a nagyival 😀 nem értette, de megcsinálta 😊 marha jó a mákos-bejglilje.
MC12
Én a szaloncukrot szoktam megkívánni év közben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Szépen kicsesztünk magunkkal. Jó előre megvettük a húsvéti kötözött sonkát, hogy azzal se legyen gond. Most itt lóg egy kampón a konyhában. Isteni illata van, mindent beterít... De húsvét csak két hét múlva lesz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem csak húsvétkor lehet sonkát enni.
Én például ma ettem egy kindertojást, pedig se húsvét, se locsolás, csak megkívántam.
Őszentsége Sobri Jóska
Erre már magam is gondoltam.🙂 Az a vicces ebben, hogy máskor nem árulnak kötözött sonkát. (Biztosan van, ahol igen, ahol én szoktam nézni, ott nem.)
nagylaza, főpohárnok
tescoban és lidlben is szokott lenni
csak kevesebb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Szépen kicsesztünk magunkkal. Jó előre megvettük a húsvéti kötözött sonkát, hogy azzal se legyen gond. Most itt lóg egy kampón a konyhában. Isteni illata van, mindent beterít... De húsvét csak két hét múlva lesz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem csak húsvétkor lehet sonkát enni.
Én például ma ettem egy kindertojást, pedig se húsvét, se locsolás, csak megkívántam.
Őszentsége Sobri Jóska
Erre már magam is gondoltam.🙂 Az a vicces ebben, hogy máskor nem árulnak kötözött sonkát. (Biztosan van, ahol igen, ahol én szoktam nézni, ott nem.)
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
Szépen kicsesztünk magunkkal. Jó előre megvettük a húsvéti kötözött sonkát, hogy azzal se legyen gond. Most itt lóg egy kampón a konyhában. Isteni illata van, mindent beterít... De húsvét csak két hét múlva lesz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem csak húsvétkor lehet sonkát enni.
Én például ma ettem egy kindertojást, pedig se húsvét, se locsolás, csak megkívántam.
Őszentsége Sobri Jóska
Én a bejglivel vagyok így, múlt héten csináltattam a nagyival 😀 nem értette, de megcsinálta 😊 marha jó a mákos-bejglilje.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Szépen kicsesztünk magunkkal. Jó előre megvettük a húsvéti kötözött sonkát, hogy azzal se legyen gond. Most itt lóg egy kampón a konyhában. Isteni illata van, mindent beterít... De húsvét csak két hét múlva lesz.🙂
nagylaza, főpohárnok
Nem csak húsvétkor lehet sonkát enni.
Én például ma ettem egy kindertojást, pedig se húsvét, se locsolás, csak megkívántam.