OFF topik
31 feliratkozó
több mint 2 éve
Próbáltam, de konkrétan nálam meg se jelenik az opció.Másnál is megszűnt az MVM Next EnergiAppban a fizetési funkció?Nekem működik, bár magára a fizetésre most külön nem kattintottam, de a lehetőség meg van. Letöröl / visszatelepít?
Jughead
vpi
több mint 2 éve
Másnál is megszűnt az MVM Next EnergiAppban a fizetési funkció?Nekem működik, bár magára a fizetésre most külön nem kattintottam, de a lehetőség meg van. Letöröl / visszatelepít?
Jughead
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Másnál is megszűnt az MVM Next EnergiAppban a fizetési funkció?
több mint 2 éve
Ott ottA PECSA előtt.Azért nem jutott bunyóig, mert a Mode-osok a Duranosokat verték 😊vén faszok még emlékeznek a 80-as évek Depeche kontra Cure-osok vitájára, bár talán az bunyóig nem jutott 😊ez az oltozkodes-verekedes a 90es evek elejetol kozepeig volt divat.skinheadek kergettek punkokat reppereket.jo kis kergetozesek voltak a moszkvan batthianyin es kb mindenhol.ok csordaban vs 110-en vertek 2-t10-en vertek 2-t.Hétfőn én is voltam moziban, de nem láttam semmitNem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
Negritis, a vajda
Ha a fizetős WC miatt nekimennek az üzemeltetésnek, még van valami érv is, de ez...
zacknorb
rtl.hu/baleset-bunugy/2024/04/10/tomegverekedes-westend-tetoterasz
Mondjuk nem értem hogy miért relevans hogy ti mentek moziba egy adott idő sávban 😀
Toca
az nagyon tipikus valakikre...
NB2
😃
YoungZeeZee
NB2
vpi
ozibozi
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Az az én időmben (még vénebb fasz 😊) az ABBA vs Boney M volt. Verekedések ennél sem voltak 😊vén faszok még emlékeznek a 80-as évek Depeche kontra Cure-osok vitájára, bár talán az bunyóig nem jutott 😊ez az oltozkodes-verekedes a 90es evek elejetol kozepeig volt divat.skinheadek kergettek punkokat reppereket.jo kis kergetozesek voltak a moszkvan batthianyin es kb mindenhol.ok csordaban vs 110-en vertek 2-t10-en vertek 2-t.Hétfőn én is voltam moziban, de nem láttam semmitNem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
Negritis, a vajda
Ha a fizetős WC miatt nekimennek az üzemeltetésnek, még van valami érv is, de ez...
zacknorb
rtl.hu/baleset-bunugy/2024/04/10/tomegverekedes-westend-tetoterasz
Mondjuk nem értem hogy miért relevans hogy ti mentek moziba egy adott idő sávban 😀
Toca
az nagyon tipikus valakikre...
NB2
😃
YoungZeeZee
NB2
több mint 2 éve
A PECSA előtt.Azért nem jutott bunyóig, mert a Mode-osok a Duranosokat verték 😊vén faszok még emlékeznek a 80-as évek Depeche kontra Cure-osok vitájára, bár talán az bunyóig nem jutott 😊ez az oltozkodes-verekedes a 90es evek elejetol kozepeig volt divat.skinheadek kergettek punkokat reppereket.jo kis kergetozesek voltak a moszkvan batthianyin es kb mindenhol.ok csordaban vs 110-en vertek 2-t10-en vertek 2-t.Hétfőn én is voltam moziban, de nem láttam semmitNem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
Negritis, a vajda
Ha a fizetős WC miatt nekimennek az üzemeltetésnek, még van valami érv is, de ez...
zacknorb
rtl.hu/baleset-bunugy/2024/04/10/tomegverekedes-westend-tetoterasz
Mondjuk nem értem hogy miért relevans hogy ti mentek moziba egy adott idő sávban 😀
Toca
az nagyon tipikus valakikre...
NB2
😃
YoungZeeZee
NB2
vpi
több mint 2 éve
te rászista, teeee10-en vertek 2-t10-en vertek 2-t.Hétfőn én is voltam moziban, de nem láttam semmitNem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
Negritis, a vajda
Ha a fizetős WC miatt nekimennek az üzemeltetésnek, még van valami érv is, de ez...
zacknorb
rtl.hu/baleset-bunugy/2024/04/10/tomegverekedes-westend-tetoterasz
Mondjuk nem értem hogy miért relevans hogy ti mentek moziba egy adott idő sávban 😀
Toca
az nagyon tipikus valakikre...
NB2
több mint 2 éve
Azért nem jutott bunyóig, mert a Mode-osok a Duranosokat verték 😊vén faszok még emlékeznek a 80-as évek Depeche kontra Cure-osok vitájára, bár talán az bunyóig nem jutott 😊ez az oltozkodes-verekedes a 90es evek elejetol kozepeig volt divat.skinheadek kergettek punkokat reppereket.jo kis kergetozesek voltak a moszkvan batthianyin es kb mindenhol.ok csordaban vs 110-en vertek 2-t10-en vertek 2-t.Hétfőn én is voltam moziban, de nem láttam semmitNem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
Negritis, a vajda
Ha a fizetős WC miatt nekimennek az üzemeltetésnek, még van valami érv is, de ez...
zacknorb
rtl.hu/baleset-bunugy/2024/04/10/tomegverekedes-westend-tetoterasz
Mondjuk nem értem hogy miért relevans hogy ti mentek moziba egy adott idő sávban 😀
Toca
az nagyon tipikus valakikre...
NB2
😃
YoungZeeZee
NB2
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Mondjuk nem értem hogy miért relevans hogy ti mentek moziba egy adott idő sávban 😀há hogcsak nem figyeltem-e
Toca
így kimaradt a "van vér van vér van vér?"
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
vén faszok még emlékeznek a 80-as évek Depeche kontra Cure-osok vitájára, bár talán az bunyóig nem jutott 😊ez az oltozkodes-verekedes a 90es evek elejetol kozepeig volt divat.skinheadek kergettek punkokat reppereket.jo kis kergetozesek voltak a moszkvan batthianyin es kb mindenhol.ok csordaban vs 110-en vertek 2-t10-en vertek 2-t.Hétfőn én is voltam moziban, de nem láttam semmitNem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
Negritis, a vajda
Ha a fizetős WC miatt nekimennek az üzemeltetésnek, még van valami érv is, de ez...
zacknorb
rtl.hu/baleset-bunugy/2024/04/10/tomegverekedes-westend-tetoterasz
Mondjuk nem értem hogy miért relevans hogy ti mentek moziba egy adott idő sávban 😀
Toca
az nagyon tipikus valakikre...
NB2
😃
YoungZeeZee
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 846
ez az oltozkodes-verekedes a 90es evek elejetol kozepeig volt divat.skinheadek kergettek punkokat reppereket.jo kis kergetozesek voltak a moszkvan batthianyin es kb mindenhol.ok csordaban vs 110-en vertek 2-t10-en vertek 2-t.Hétfőn én is voltam moziban, de nem láttam semmitNem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
Negritis, a vajda
Ha a fizetős WC miatt nekimennek az üzemeltetésnek, még van valami érv is, de ez...
zacknorb
rtl.hu/baleset-bunugy/2024/04/10/tomegverekedes-westend-tetoterasz
Mondjuk nem értem hogy miért relevans hogy ti mentek moziba egy adott idő sávban 😀
Toca
az nagyon tipikus valakikre...
NB2
😃
több mint 2 éve
10-en vertek 2-t10-en vertek 2-t.Hétfőn én is voltam moziban, de nem láttam semmitNem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
Negritis, a vajda
Ha a fizetős WC miatt nekimennek az üzemeltetésnek, még van valami érv is, de ez...
zacknorb
rtl.hu/baleset-bunugy/2024/04/10/tomegverekedes-westend-tetoterasz
Mondjuk nem értem hogy miért relevans hogy ti mentek moziba egy adott idő sávban 😀
Toca
az nagyon tipikus valakikre...
több mint 2 éve
10-en vertek 2-t.Hétfőn én is voltam moziban, de nem láttam semmitNem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
Negritis, a vajda
Ha a fizetős WC miatt nekimennek az üzemeltetésnek, még van valami érv is, de ez...
zacknorb
rtl.hu/baleset-bunugy/2024/04/10/tomegverekedes-westend-tetoterasz
Mondjuk nem értem hogy miért relevans hogy ti mentek moziba egy adott idő sávban 😀
több mint 2 éve
Hétfőn én is voltam moziban, de nem láttam semmitNem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
Negritis, a vajda
Ha a fizetős WC miatt nekimennek az üzemeltetésnek, még van valami érv is, de ez...
több mint 2 éve
Nem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Úgy indult, hogy “ hogy az anyádba a nézel ki?”
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
több mint 2 éve
Nem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…Mikor? Ma meg tegnap is voltam ott moziba
“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
- JC6
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Nem tudom volt-e már, valamelyik topikban, sorry, de…“Tömegverekedés a WestEnd-ben!
Úgy tudják, körülbelül tíz főből álló kamasz banda szólalkozott össze. Az egyik szemtanú szerint fiatal lányok is részt vettek a verekedésben, amelynek a forrása az eltérő öltözködési stílus volt.
Ezen konkrétan behugyoztam😃
több mint 2 éve
444.hu/2024/04/07/a-mav-elso-kalauz-nelkuli-vonatai-kozul-tobb-el-sem-indult-vasarnaptesóknak ez ajándék 😊
Nyilván pont olyan vonattal mentem volna kirándulni ami offos 😀
zacknorb
mondjuk általában ha volt jegyellenőr, akkor is csak továbbment ha ilyet látott 😊
több mint 2 éve
444.hu/2024/04/07/a-mav-elso-kalauz-nelkuli-vonatai-kozul-tobb-el-sem-indult-vasarnapNyilván pont olyan vonattal mentem volna kirándulni ami offos 😀
több mint 2 éve
Anno többen is belinkelték már ide az AnnaPetiGergő kretén átfeliratozott verzióját, nem maradt meg valakinél a forrás? Nagyon kéne. 😊polip-paroka.blog.hu/2021/03/14/apalabaannagergopetipolip
akdestroyer
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
Tegnap nézem az emailt, yahoo írja, hogy New Hampshire-ben havazik. Mondom mivaaan??? Vazze nálunk meg nyár van 😊 Jah és előbbi jóval délebbre van mint mi 😊
több mint 2 éve
Anno többen is belinkelték már ide az AnnaPetiGergő kretén átfeliratozott verzióját, nem maradt meg valakinél a forrás? Nagyon kéne. 😊tessék:
akdestroyer
egy szombat délután Anna és Peti amerikaifocijátékot játszottak
-nemér passzinterferenc - kiáltott fel hirtelen Anna
-lófaszt futójáték volt - tiltakozott Peti
-deigen láttam, hogy hozzámértél, pedig nem is blokkolhattál volna - harsogta Anna
-még a holdingot se ismered repettbugyi - kiabálta Peti
-jóvan nem jáccom veled - szögeste le Anna
-énse jáccom veled, muti csak a stoplikat - hördült fel Peti
-utyanmá ne civakodjatok, jáccatok inkább tovább - montanya
-én biztosan nem jáccom Petive - mérgelődött Anna
-émmeg biztosan nem jáccom Annával - tette hozzá Peti.
Anya hiába próbálta megbékíteni őket, Anna és Peti
morcosan levonultak az oldalvonalra, és jól becsapták maguk mögött a LoSt.
Anya és Gergőke tanácstalanul számolták az unsporcmanlájk kándaktokat a pálya közepén. Gergő elhatározta, hogy beszél a csapatkapitányokkal.
-Anna és Peti! Jöttök velem bebaszcsizni? - kérdezte
de a sidelájnok mögül semmiféle válasz nem érkezett.
Gergőke újra megpróbálta, most egy csomag sárgazászlóval.
-Anna és Peti! Most mérjük ki a büntetést!
de most sem felelt senki
Gergőke bánatosan fordult Anyához.
-Anya villámlás mián félbeköll szakítani ezt a szart!
Még mindik véleménykülönbségeznek? - kérdezte Anya. -Majd én csinálok rajtad egy taklit.
Anya taszigálni, ütögetni kezdte Gergőt.
Gergőnek ez nagyon tetszett, bár egyre horpadt befele a mellkasa. A vidám hörgés hangja előcsalogatta a két duzzogót. Kiváncsian dugták át a fejük az oldalvonalról.
Hamarosan már mindhárman ott targetingeltek Anya hátán és együtt hancúroztak a leszakadt darabokkal, mire eljött az este, már híre-hamva sem volt Anyának...
majrajzoljatokhozzávalamit

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Anno többen is belinkelték már ide az AnnaPetiGergő kretén átfeliratozott verzióját, nem maradt meg valakinél a forrás? Nagyon kéne. 😊
több mint 2 éve
Tesóm járt oda egyetemrr, így csak párszor voltam ott, így nem tudom a pontos címét, de volt valami Falánk Fanni nevű hely nem messzr a pályaudvartól, ár-érték arányban kb. verhetetlen volt.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Eger lettA Fekete Ló Éttermet akartam javasolni, de elég régen voltunk ott: ránéztem a guglis értékelésére, szórnak a vélemények, szóval, inkább csak saját felelősségre. A Macokban, amit csebi ajánlott, még nem jártam, az egyik családtagomnak viszont a kedvenc egri helye. Úgy vettem észre, a turisztok valamiért elkerülik a Rác hóstyát (szerb negyedet), pedig közel van a belvároshoz, és szerintem hangulatos, egy sétát megér.
Ki mit ajánl? Nagyon rég voltam. Látnivalók, top3 étterem, finomságok, egy jó kávézó, valami különleges dolog?
Köszönöm mindenkinek.
- JC6
Kíváncsiságból (és nosztalgiából) nézelődtem még kicsit: a Pont Gasztroműhelyt az egekig magasztalják. Ha jól látom, ez egy új hely.
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok