Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sosem voltam jó ebben, vannak itt tapasztalt arcok.
Úgy néz ki, lesz 2 nap szabi, gyerekek nélkül.
Elvinném valamilyen szuper helyre a feleségem, amivel nagyon nem lövök mellé… az országban tudtok valamit ajánlani? Szép környék, pár érdekes látnivaló, finom kaják?
Pozsony és Bécs is eszembe jutott, de talán van olyan itthon is, amit szívesen ajánlotok.
Köszi
- JC6
Visegrád.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Sosem voltam jó ebben, vannak itt tapasztalt arcok.
Úgy néz ki, lesz 2 nap szabi, gyerekek nélkül.
Elvinném valamilyen szuper helyre a feleségem, amivel nagyon nem lövök mellé… az országban tudtok valamit ajánlani? Szép környék, pár érdekes látnivaló, finom kaják?
Pozsony és Bécs is eszembe jutott, de talán van olyan itthon is, amit szívesen ajánlotok.
Köszi
- JC6
Verőce Lombházak.

 veroceilombhazak.hu/
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Sosem voltam jó ebben, vannak itt tapasztalt arcok.
Úgy néz ki, lesz 2 nap szabi, gyerekek nélkül.
Elvinném valamilyen szuper helyre a feleségem, amivel nagyon nem lövök mellé… az országban tudtok valamit ajánlani? Szép környék, pár érdekes látnivaló, finom kaják?
Pozsony és Bécs is eszembe jutott, de talán van olyan itthon is, amit szívesen ajánlotok.
Köszi
- JC6
EGER

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Sosem voltam jó ebben, vannak itt tapasztalt arcok.
Úgy néz ki, lesz 2 nap szabi, gyerekek nélkül.
Elvinném valamilyen szuper helyre a feleségem, amivel nagyon nem lövök mellé… az országban tudtok valamit ajánlani? Szép környék, pár érdekes látnivaló, finom kaják?
Pozsony és Bécs is eszembe jutott, de talán van olyan itthon is, amit szívesen ajánlotok.
Köszi
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lehet inkább a bakui srácokat kérdezd, mert csapat összevonások vannak az örmény határnál 😉
ozibozi
A Cimbi akihez megyünk a magyar katonai attasé uh nem aggódom...😉
nagir
"Egy katonai adatséf asz nagy úr."
bcsarli, Udvari Főkóstoló
???
nagir
Fülig Jimmy-t idéztem 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Oh, bazzeg ééés nem esett le!!! Nagyon régen olvastam, uh ez egy intő jel volt, neki esek megint!!! Köszönöm...
nagir
Sokszor kell olvasni, akkor beég 😀

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Lehet inkább a bakui srácokat kérdezd, mert csapat összevonások vannak az örmény határnál 😉
ozibozi
A Cimbi akihez megyünk a magyar katonai attasé uh nem aggódom...😉
nagir
"Egy katonai adatséf asz nagy úr."
bcsarli, Udvari Főkóstoló
???
nagir
Fülig Jimmy-t idéztem 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Oh, bazzeg ééés nem esett le!!! Nagyon régen olvastam, uh ez egy intő jel volt, neki esek megint!!! Köszönöm...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lehet inkább a bakui srácokat kérdezd, mert csapat összevonások vannak az örmény határnál 😉
ozibozi
A Cimbi akihez megyünk a magyar katonai attasé uh nem aggódom...😉
nagir
"Egy katonai adatséf asz nagy úr."
bcsarli, Udvari Főkóstoló
???
nagir
Fülig Jimmy-t idéztem 😊

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Lehet inkább a bakui srácokat kérdezd, mert csapat összevonások vannak az örmény határnál 😉
ozibozi
A Cimbi akihez megyünk a magyar katonai attasé uh nem aggódom...😉
nagir
"Egy katonai adatséf asz nagy úr."
bcsarli, Udvari Főkóstoló
???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Repteres Srácok! Holnap megyek a családdal Ferihegyre. A 20.45ös Bakui Wizzairrel utazunk. Van-e esteleg valami olyan tényező, amiről jobb ha tudok és induljak előbb!? Előre is köszönöm!!!
nagir
 www.mkfe.hu/hu/mediamenu/hirek/belf%C3%B6ldi-h%C3%ADrek/13572-utepites-ferihegy-m4-2024-aprilis.html
Varhatóan az M0 felől egyelőre
zemanla
Köszönöm, nem is onnan tervezem a megközelítést.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Repteres Srácok! Holnap megyek a családdal Ferihegyre. A 20.45ös Bakui Wizzairrel utazunk. Van-e esteleg valami olyan tényező, amiről jobb ha tudok és induljak előbb!? Előre is köszönöm!!!
nagir
 www.mkfe.hu/hu/mediamenu/hirek/belf%C3%B6ldi-h%C3%ADrek/13572-utepites-ferihegy-m4-2024-aprilis.html
Varhatóan az M0 felől egyelőre

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lehet inkább a bakui srácokat kérdezd, mert csapat összevonások vannak az örmény határnál 😉
ozibozi
A Cimbi akihez megyünk a magyar katonai attasé uh nem aggódom...😉
nagir
"Egy katonai adatséf asz nagy úr."

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Lehet inkább a bakui srácokat kérdezd, mert csapat összevonások vannak az örmény határnál 😉
ozibozi
A Cimbi akihez megyünk a magyar katonai attasé uh nem aggódom...😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Lehet inkább a bakui srácokat kérdezd, mert csapat összevonások vannak az örmény határnál 😉
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Repteres Srácok! Holnap megyek a családdal Ferihegyre. A 20.45ös Bakui Wizzairrel utazunk. Van-e esteleg valami olyan tényező, amiről jobb ha tudok és induljak előbb!? Előre is köszönöm!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
 telex.hu/belfold/2024/04/01/szarvas-esztergom-kesztolc-baleset

Ilyeneket olvasva mindig elgondolkozom, hogy mekkora szerencsém is volt nekem másfél éve.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Mondtam, hogy kb 1 óra. Rá 2 órával meg már basztattak, hogy miért nincs kész...
dugo93
én inkább PM fejjel tudok gondolkodni ilyenekben (nem az vagyok szerencsére), de amúgy miért nem volt kész? 😀
törölt kristof
Mert egy olvashatatlan fos a kód 😀
dugo93
De akkor ne mondj 1 órát. Ha azt mondod 1 óra akkor nem értem hogy miért probléma ha 2 óra múlva zaklatnak.
Nekem életem problémája ez volt több cégnél, ha a fejlesztő azt mondja 2 nap és nem mondja közbe hogy el bonyolódott/szar a kód / alulbecsültem akkor én 2 nap letelte utána rá fogok kérdezni, hogy kész van?
Ha infoval látod el, hogy bocs 1 óra letelt egy fos ez a kód kell meg 2 örülni is fog és basztatni se fog ( Mondjuk 80-20-ban 20% mindig gyökér 😀 ).
Toca
De ez nem lokális probléma, hanem az egész frontend fos már strukturálisan is (mindenki backend heavy a FE meg valahogy működjön elv érvényesül). Egyébként így is túlbecsültem épp emiatt, mert normál körülmények között ez az egész 20 perc lett volna, összesen 2 órát mondtam rá.
dugo93
Akkor azért nem értettük, mert szerintem fordítva írtad 😀

BTW Kitartást!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Mondtam, hogy kb 1 óra. Rá 2 órával meg már basztattak, hogy miért nincs kész...
dugo93
én inkább PM fejjel tudok gondolkodni ilyenekben (nem az vagyok szerencsére), de amúgy miért nem volt kész? 😀
törölt kristof
Mert egy olvashatatlan fos a kód 😀
dugo93
De akkor ne mondj 1 órát. Ha azt mondod 1 óra akkor nem értem hogy miért probléma ha 2 óra múlva zaklatnak.
Nekem életem problémája ez volt több cégnél, ha a fejlesztő azt mondja 2 nap és nem mondja közbe hogy el bonyolódott/szar a kód / alulbecsültem akkor én 2 nap letelte utána rá fogok kérdezni, hogy kész van?
Ha infoval látod el, hogy bocs 1 óra letelt egy fos ez a kód kell meg 2 örülni is fog és basztatni se fog ( Mondjuk 80-20-ban 20% mindig gyökér 😀 ).
Toca
De ez nem lokális probléma, hanem az egész frontend fos már strukturálisan is (mindenki backend heavy a FE meg valahogy működjön elv érvényesül). Egyébként így is túlbecsültem épp emiatt, mert normál körülmények között ez az egész 20 perc lett volna, összesen 2 órát mondtam rá. Mondjuk én amúgy se érzem logikusnak, hogy elvárják a becslést már az első olyan napon amikor feladatot adnak. És az elsőn amikor egyáltalán látom a kódot. 😀 (ez a harmadik ilyen nap volt egyébként)

Persze lecsapódhatott volna ez máshogy is, ha ehhez legalább a stílus rendben lett volna. Egyébként ez csak egy példa volt a sok ehhez hasonló seggbetúrkálásról.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Mondtam, hogy kb 1 óra. Rá 2 órával meg már basztattak, hogy miért nincs kész...
dugo93
én inkább PM fejjel tudok gondolkodni ilyenekben (nem az vagyok szerencsére), de amúgy miért nem volt kész? 😀
törölt kristof
Mert egy olvashatatlan fos a kód 😀
dugo93
De akkor ne mondj 1 órát. Ha azt mondod 1 óra akkor nem értem hogy miért probléma ha 2 óra múlva zaklatnak.
Nekem életem problémája ez volt több cégnél, ha a fejlesztő azt mondja 2 nap és nem mondja közbe hogy el bonyolódott/szar a kód / alulbecsültem akkor én 2 nap letelte utána rá fogok kérdezni, hogy kész van?
Ha infoval látod el, hogy bocs 1 óra letelt egy fos ez a kód kell meg 2 örülni is fog és basztatni se fog ( Mondjuk 80-20-ban 20% mindig gyökér 😀 ).
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
 youtu.be/v9J3VcZPsI0?si=stbEhnOAAnVWZF0g
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Mondtam, hogy kb 1 óra. Rá 2 órával meg már basztattak, hogy miért nincs kész...
dugo93
én inkább PM fejjel tudok gondolkodni ilyenekben (nem az vagyok szerencsére), de amúgy miért nem volt kész? 😀
törölt kristof
Mert egy olvashatatlan fos a kód 😀
dugo93
Esetleg ezt közölni kell vele, hogy a kalkulációd egy átlagos minőségű kódra vonatkozott, de ez mindennek az alja és sokkal több időt igényel.

Amúgy meg ha valahol így menedzselik a munkát, onnan menekülni kell, mert nem értenek hozzá és azt hiszik, hogy a baszogatástól gyorsabban fog menni.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Mondtam, hogy kb 1 óra. Rá 2 órával meg már basztattak, hogy miért nincs kész...
dugo93
én inkább PM fejjel tudok gondolkodni ilyenekben (nem az vagyok szerencsére), de amúgy miért nem volt kész? 😀
törölt kristof
Mert egy olvashatatlan fos a kód 😀

több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Mondtam, hogy kb 1 óra. Rá 2 órával meg már basztattak, hogy miért nincs kész...
dugo93
én inkább PM fejjel tudok gondolkodni ilyenekben (nem az vagyok szerencsére), de amúgy miért nem volt kész? 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
IT: Kifutottak a céges projektek és outsourceoltak egy külsős céghez. Már az interjún is rettentő unszimpatikus volt a menedzser. Annyira mindenképp, hogy ha direktbe jelentkeztem volna hozzájuk, el is köszönök egyből. Aztán az első napos onboardingon rátett még 3 lapáttal. Olyan ember aki egy apró fingásodról is tudni akar. Közben ostorral veri a hátad, hogy dolgozzál. Ha valami nem tetszik neki, akkor meg leugatja a fejed. Mindezt úgy, hogy full idegen stacket kellene felvennem. Fúú nagyon elveszettnek érzem magam így néhány nap után. Az a baj, hogy eléggé be van állva a piac, nem nagyon találnak normális projektet nekem, így valószínű lekérni se tudom magam. Már most gyűlölöm az egészet... Ráadásul a családban az elmúlt hónapokban több komoly egészségügyi probléma is felütötte a fejét, amik sajnos még most is folyamatban vannak. Ha valami nem hiányzik még akkor az egy ilyen stresszes meló.

Tök véletlen jött egy érdekes megkeresés LinkedIn-en pár héttel ezelőtt. Az elején tét nélkül mondtam, hogy nézzük meg, nem volt komoly váltási szándékom, csak tényleg jó pozíciónak tűnik. Most ott tartok, hogy rohadtul izgulok a holnapi második kör miatt.
dugo93
Fejlemények: megvolt az interjú, a visszajelzésre várok. Nem tudom mi lesz, nem éreztem túl erősnek magam. Sok olyan kérdés volt ami nem épp a szakterületem.

Pénteken már nem bírtam, beszéltem az egyik menedzserrel, hogy ez nem fog menni hosszútávon. Tök jófej volt, azt mondta megérti és van is két opció, ahova ki tudnak küldeni interjúra. Ez eléggé meglepett, de végülis jó hír.

A hétvége mindenképp segített a lelkemnek, de a nap végére azért sikerült elvenni az életkedvem... Érted, 1 hete vagyok náluk, napi 2(!) daily standup van (nem is hallottam még ilyet 😀). Ott kérdezték mennyi idő még a task. Mondtam, hogy kb 1 óra. Rá 2 órával meg már basztattak, hogy miért nincs kész... Ráadásul ezt kisebb szünetekkel fél 7ig tolta a gyerek. Ez egy css feladat volt amúgy, ami aztán semmit nem befolyásol a flown. Azt már csak hozzáteszem, hogy normális kódminőség mellett negyed óra alatt simán összedobtam volna.
dugo93
nem vagy elég agilis???? 😊

több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
IT: Kifutottak a céges projektek és outsourceoltak egy külsős céghez. Már az interjún is rettentő unszimpatikus volt a menedzser. Annyira mindenképp, hogy ha direktbe jelentkeztem volna hozzájuk, el is köszönök egyből. Aztán az első napos onboardingon rátett még 3 lapáttal. Olyan ember aki egy apró fingásodról is tudni akar. Közben ostorral veri a hátad, hogy dolgozzál. Ha valami nem tetszik neki, akkor meg leugatja a fejed. Mindezt úgy, hogy full idegen stacket kellene felvennem. Fúú nagyon elveszettnek érzem magam így néhány nap után. Az a baj, hogy eléggé be van állva a piac, nem nagyon találnak normális projektet nekem, így valószínű lekérni se tudom magam. Már most gyűlölöm az egészet... Ráadásul a családban az elmúlt hónapokban több komoly egészségügyi probléma is felütötte a fejét, amik sajnos még most is folyamatban vannak. Ha valami nem hiányzik még akkor az egy ilyen stresszes meló.

Tök véletlen jött egy érdekes megkeresés LinkedIn-en pár héttel ezelőtt. Az elején tét nélkül mondtam, hogy nézzük meg, nem volt komoly váltási szándékom, csak tényleg jó pozíciónak tűnik. Most ott tartok, hogy rohadtul izgulok a holnapi második kör miatt.
dugo93
Fejlemények: megvolt az interjú, a visszajelzésre várok. Nem tudom mi lesz, nem éreztem túl erősnek magam. Sok olyan kérdés volt ami nem épp a szakterületem.

Pénteken már nem bírtam, beszéltem az egyik menedzserrel, hogy ez nem fog menni hosszútávon. Tök jófej volt, azt mondta megérti és van is két opció, ahova ki tudnak küldeni interjúra. Ez eléggé meglepett, de végülis jó hír.

A hétvége mindenképp segített a lelkemnek, de a nap végére azért sikerült elvenni az életkedvem... Érted, 1 hete vagyok náluk, napi 2(!) daily standup van (nem is hallottam még ilyet 😀). Ott kérdezték mennyi idő még a task. Mondtam, hogy kb 1 óra. Rá 2 órával meg már basztattak, hogy miért nincs kész... Ráadásul ezt kisebb szünetekkel fél 7ig tolta a gyerek. Ez egy css feladat volt amúgy, ami aztán semmit nem befolyásol a flown. Azt már csak hozzáteszem, hogy normális kódminőség mellett negyed óra alatt simán összedobtam volna.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 kecsup.hu/2024/03/nagyon-ugy-tunik-hogy-iden-is-elmarad-a-repulonap-unikum/

Ehh...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"