Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
De a torlodasnal amikor 10en toltenemek 30percet 5 kuton?
Benzint beletoltesz 2perc alatt.
YoungZeeZee
Ez mind szép és jó csak az elektromos hálózat nincs arra felkészítve, hogy a lakosság 80+%-a ehhez is áramot fogyasszon.
empty taxi
Épp erre akartam rávilágítani, hogy jelenleg nem tartunk még ott, de tényleg baromi gyorsan fejlődik a dolog. Jó persze olyan helyeken, mint Magyarország, magával a hálózati kapacitással lehet majd gond és lemaradás, de normális helyeken valószínűleg készülnek erre is. 😀

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Én úgy gondolom, hogy a nagyon közeli jövőben már bőven olyan flottul fog menni a töltés, hogy a legtöbb embernek nem fog különösebb problémát okozni. Mire alapozom? A klasszikus közhelyre, hogy nagyon gyorsan fejlődik a technika. Ha visszagondolok, ezelőtt 3 éve még én is húztam a számat, hogy ez a kevés kilóméter amit meg tudnak tenni, mellé a hosszú töltési idővel eléggé élhetetlenné teszik az elektromos autókat. Ahhoz képest most ott tartunk, hogy átlagban lett egy másfélszeres hatótáv, meg kb fele annyi töltési idő. Most ha eljutunk odaáig, hogy egy kocsi magabiztosan elmegy 600 kilómétert és mondjuk fél óra alatt bele tudunk tölteni 300-at (igazából ez már ma is egy valid szám), akkor ne mondja már senki, hogy ez megkeseríti a mindennapjait. Ennyi megtett táv után simán belefér egy fél órás pihenő szvsz.
dugo93
Ez mind szép és jó csak az elektromos hálózat nincs arra felkészítve, hogy a lakosság 80+%-a ehhez is áramot fogyasszon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Elektromos autónál és napelemek paneljeinél és invertereinél is az a gáz, hogy az akksik ugyanúgy veszélyes hulladékok, szóval nem lesz recycling, mert iszonyat drága.

Fűtésnél én biztos, hogy - főleg Magyarország természeti adottságait ismerve - a geotermikus energia, hévíz- források irányába mennék.
Igazából a meglévő távvezetékek, hőközpontok és vegyes/kondenzkazánok el is tudják vinni, csak inverz hőszivattyúkat kell felszerelni a hőközpontba, ami visszahűti és hőtartályokban tárolja. Az egyedi fűtőrendszernél meg ugyanúgy vizet keringet és alapból nem 15-25 fokosról indulna, mint távhőnél a felfűtés, hanem 40-ről.

Autógyártásban a hidrogénüzemű baromi drága a kondenzálás miatt, szerintem ott a vízhajtàs lenne olcsóbb megoldás, mégpedig tengervíz sótlanítással. Feleségem ex diákja Katarban, Bahreinben, UAE-ben és Dél-Afrikában fejleszt ilyen tengervìzszűrő berendezéseket és kísérleteznek a felhasználhatósággal - nyilván ez melléktermék, mert a főtermék az ivóvíz. Azt hiszem, h fűnyírót már működtet a párlat..
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nem akarom a viccekben tovább tolni, mert nem odavaló...
Elektromos kontra benzines autózás. Sajnos van benne politika is, nem kevés és most nagy divat lett egyik vagy másik mellé állni. Pont hétvégén dobta fel a yt, hogy bizony az 1800-as évek végén is egymás mellett haladt az elektromos és a benzines autók fejlesztése, hogy aztán a 20 század elejére megnyerje a harcot a belsőégésű.
Beindult a politika, főleg a német zöldek miatt és próbálják népszerűsíteni az elektromos autót, mert az ugye milyen zöld, de persze arról kevesen beszélnek, hogy az előállításuk igencsak nem zöld, illetve a töltésükhöz való energia előállítása sem az.
Én nem vagyok az elektromos autó ellen, de jelen helyzetben az elektromos autó csak városban jó, egyszerűen ha normális hatótávolságos autót akarsz, az nagyon drága. De a vicc, hogy a sima, egyszerűbb elektromos sem olcsó. Ráadásul tényleg tölteni itthon csak napelemmel érdemes otthon, de az ára szerintem akkor sem térül meg. Nem tudom ki nézi H.András videóit, de nyáron egy Audival jött haza a horvát tengerpartról és 5 órát várt (és töltött) egy töltőállomáson, mert vasárnap mindenki jött haza az elektromos autójával és ott már muszáj volt tölteni. Nah ez a röhej kategória jelenleg az elektromos autónál, a jelenlegi autómmal röhögve lementem és tényleg csak egyszer álltunk meg 15 percre. Számomra szimpatikusabb volt amúgy az a kínai megoldás, amikor kicserélték az egész aksit 5 perc alatt. De annyit el kell ismerni, hogy a benzines autózás közel 140 éves fejlesztés eredménye, majd azért megnézem az elektromos autózás 50 év múlva, biztos előrébb tart majd.
Jah és igen persze ezt az elektromos autózást a politika tolja, mert a repülőket, hajókat nehezebb basztatni a szennyezettség miatt 😊 (ezt peach is írta).
NB2
Hacsak nem tortenik valami hatalmas attores az aksik teren ebben latom en is a megoldast. Kb az lenne, hogy te nem tulajdonlod az aksit csak az autot aztan amikor "tankolni" kell egy szekrenyben kicserelesz annyit amennyit akarsz es fizeted kartyaval, a szekrenyben meg amit betettel szepen toltodne a kozeli napalem farmrol. Szoval semmivel se lenne komplikaltabb mint a mostani tankolas.
rokaur
Úgy emlékszem volt egy ilyen ötlet annó 2005-2010 között, Renault Fluence-ekre alapozva, amiből végül nem lett semmi, de a modellt ilyesmi lett volna, havi díj ellenében töltés helyett akksit cseréltek volna a kocsiban...
StormST
A Seat Cordobám ezt benzinesként hozta, olyan háromhavonta nyírt ki akksit a kóborárammal, mire kimértünk egy beragadt relét😝
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
Én úgy gondolom, hogy a nagyon közeli jövőben már bőven olyan flottul fog menni a töltés, hogy a legtöbb embernek nem fog különösebb problémát okozni. Mire alapozom? A klasszikus közhelyre, hogy nagyon gyorsan fejlődik a technika. Ha visszagondolok, ezelőtt 3 éve még én is húztam a számat, hogy ez a kevés kilóméter amit meg tudnak tenni, mellé a hosszú töltési idővel eléggé élhetetlenné teszik az elektromos autókat. Ahhoz képest most ott tartunk, hogy átlagban lett egy másfélszeres hatótáv, meg kb fele annyi töltési idő. Most ha eljutunk odaáig, hogy egy kocsi magabiztosan elmegy 600 kilómétert és mondjuk fél óra alatt bele tudunk tölteni 300-at (igazából ez már ma is egy valid szám), akkor ne mondja már senki, hogy ez megkeseríti a mindennapjait. Ennyi megtett táv után simán belefér egy fél órás pihenő szvsz.
dugo93
De a torlodasnal amikor 10en toltenemek 30percet 5 kuton?
Benzint beletoltesz 2perc alatt.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Én úgy gondolom, hogy a nagyon közeli jövőben már bőven olyan flottul fog menni a töltés, hogy a legtöbb embernek nem fog különösebb problémát okozni. Mire alapozom? A klasszikus közhelyre, hogy nagyon gyorsan fejlődik a technika. Ha visszagondolok, ezelőtt 3 éve még én is húztam a számat, hogy ez a kevés kilóméter amit meg tudnak tenni, mellé a hosszú töltési idővel eléggé élhetetlenné teszik az elektromos autókat. Ahhoz képest most ott tartunk, hogy átlagban lett egy másfélszeres hatótáv, meg kb fele annyi töltési idő. Most ha eljutunk odaáig, hogy egy kocsi magabiztosan elmegy 600 kilómétert és mondjuk fél óra alatt bele tudunk tölteni 300-at (igazából ez már ma is egy valid szám), akkor ne mondja már senki, hogy ez megkeseríti a mindennapjait. Ennyi megtett táv után simán belefér egy fél órás pihenő szvsz.

több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Nem akarom a viccekben tovább tolni, mert nem odavaló...
Elektromos kontra benzines autózás. Sajnos van benne politika is, nem kevés és most nagy divat lett egyik vagy másik mellé állni. Pont hétvégén dobta fel a yt, hogy bizony az 1800-as évek végén is egymás mellett haladt az elektromos és a benzines autók fejlesztése, hogy aztán a 20 század elejére megnyerje a harcot a belsőégésű.
Beindult a politika, főleg a német zöldek miatt és próbálják népszerűsíteni az elektromos autót, mert az ugye milyen zöld, de persze arról kevesen beszélnek, hogy az előállításuk igencsak nem zöld, illetve a töltésükhöz való energia előállítása sem az.
Én nem vagyok az elektromos autó ellen, de jelen helyzetben az elektromos autó csak városban jó, egyszerűen ha normális hatótávolságos autót akarsz, az nagyon drága. De a vicc, hogy a sima, egyszerűbb elektromos sem olcsó. Ráadásul tényleg tölteni itthon csak napelemmel érdemes otthon, de az ára szerintem akkor sem térül meg. Nem tudom ki nézi H.András videóit, de nyáron egy Audival jött haza a horvát tengerpartról és 5 órát várt (és töltött) egy töltőállomáson, mert vasárnap mindenki jött haza az elektromos autójával és ott már muszáj volt tölteni. Nah ez a röhej kategória jelenleg az elektromos autónál, a jelenlegi autómmal röhögve lementem és tényleg csak egyszer álltunk meg 15 percre. Számomra szimpatikusabb volt amúgy az a kínai megoldás, amikor kicserélték az egész aksit 5 perc alatt. De annyit el kell ismerni, hogy a benzines autózás közel 140 éves fejlesztés eredménye, majd azért megnézem az elektromos autózás 50 év múlva, biztos előrébb tart majd.
Jah és igen persze ezt az elektromos autózást a politika tolja, mert a repülőket, hajókat nehezebb basztatni a szennyezettség miatt 😊 (ezt peach is írta).
NB2
Hacsak nem tortenik valami hatalmas attores az aksik teren ebben latom en is a megoldast. Kb az lenne, hogy te nem tulajdonlod az aksit csak az autot aztan amikor "tankolni" kell egy szekrenyben kicserelesz annyit amennyit akarsz es fizeted kartyaval, a szekrenyben meg amit betettel szepen toltodne a kozeli napalem farmrol. Szoval semmivel se lenne komplikaltabb mint a mostani tankolas.
rokaur
Úgy emlékszem volt egy ilyen ötlet annó 2005-2010 között, Renault Fluence-ekre alapozva, amiből végül nem lett semmi, de a modellt ilyesmi lett volna, havi díj ellenében töltés helyett akksit cseréltek volna a kocsiban...
StormST
Mindjárt kimegyek és megnézem az enyém ilyen-e 😀

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 058 — nabege2@yahoo.com
ráértem, előkerestem:
 www.youtube.com/watch?v=aBdQQxgxDrY
több mint 2 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Nem akarom a viccekben tovább tolni, mert nem odavaló...
Elektromos kontra benzines autózás. Sajnos van benne politika is, nem kevés és most nagy divat lett egyik vagy másik mellé állni. Pont hétvégén dobta fel a yt, hogy bizony az 1800-as évek végén is egymás mellett haladt az elektromos és a benzines autók fejlesztése, hogy aztán a 20 század elejére megnyerje a harcot a belsőégésű.
Beindult a politika, főleg a német zöldek miatt és próbálják népszerűsíteni az elektromos autót, mert az ugye milyen zöld, de persze arról kevesen beszélnek, hogy az előállításuk igencsak nem zöld, illetve a töltésükhöz való energia előállítása sem az.
Én nem vagyok az elektromos autó ellen, de jelen helyzetben az elektromos autó csak városban jó, egyszerűen ha normális hatótávolságos autót akarsz, az nagyon drága. De a vicc, hogy a sima, egyszerűbb elektromos sem olcsó. Ráadásul tényleg tölteni itthon csak napelemmel érdemes otthon, de az ára szerintem akkor sem térül meg. Nem tudom ki nézi H.András videóit, de nyáron egy Audival jött haza a horvát tengerpartról és 5 órát várt (és töltött) egy töltőállomáson, mert vasárnap mindenki jött haza az elektromos autójával és ott már muszáj volt tölteni. Nah ez a röhej kategória jelenleg az elektromos autónál, a jelenlegi autómmal röhögve lementem és tényleg csak egyszer álltunk meg 15 percre. Számomra szimpatikusabb volt amúgy az a kínai megoldás, amikor kicserélték az egész aksit 5 perc alatt. De annyit el kell ismerni, hogy a benzines autózás közel 140 éves fejlesztés eredménye, majd azért megnézem az elektromos autózás 50 év múlva, biztos előrébb tart majd.
Jah és igen persze ezt az elektromos autózást a politika tolja, mert a repülőket, hajókat nehezebb basztatni a szennyezettség miatt 😊 (ezt peach is írta).
NB2
Hacsak nem tortenik valami hatalmas attores az aksik teren ebben latom en is a megoldast. Kb az lenne, hogy te nem tulajdonlod az aksit csak az autot aztan amikor "tankolni" kell egy szekrenyben kicserelesz annyit amennyit akarsz es fizeted kartyaval, a szekrenyben meg amit betettel szepen toltodne a kozeli napalem farmrol. Szoval semmivel se lenne komplikaltabb mint a mostani tankolas.
rokaur
Úgy emlékszem volt egy ilyen ötlet annó 2005-2010 között, Renault Fluence-ekre alapozva, amiből végül nem lett semmi, de a modellt ilyesmi lett volna, havi díj ellenében töltés helyett akksit cseréltek volna a kocsiban...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
aksik terén vannak bőven előrelépések, a "hirtelen" töltéssel inkább az a gond hogy túlmelegszik
a megoldás egyébként az lenne ha kevesebb autó lenne szimplán
de hát azt nem lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rokaur 876
Nem akarom a viccekben tovább tolni, mert nem odavaló...
Elektromos kontra benzines autózás. Sajnos van benne politika is, nem kevés és most nagy divat lett egyik vagy másik mellé állni. Pont hétvégén dobta fel a yt, hogy bizony az 1800-as évek végén is egymás mellett haladt az elektromos és a benzines autók fejlesztése, hogy aztán a 20 század elejére megnyerje a harcot a belsőégésű.
Beindult a politika, főleg a német zöldek miatt és próbálják népszerűsíteni az elektromos autót, mert az ugye milyen zöld, de persze arról kevesen beszélnek, hogy az előállításuk igencsak nem zöld, illetve a töltésükhöz való energia előállítása sem az.
Én nem vagyok az elektromos autó ellen, de jelen helyzetben az elektromos autó csak városban jó, egyszerűen ha normális hatótávolságos autót akarsz, az nagyon drága. De a vicc, hogy a sima, egyszerűbb elektromos sem olcsó. Ráadásul tényleg tölteni itthon csak napelemmel érdemes otthon, de az ára szerintem akkor sem térül meg. Nem tudom ki nézi H.András videóit, de nyáron egy Audival jött haza a horvát tengerpartról és 5 órát várt (és töltött) egy töltőállomáson, mert vasárnap mindenki jött haza az elektromos autójával és ott már muszáj volt tölteni. Nah ez a röhej kategória jelenleg az elektromos autónál, a jelenlegi autómmal röhögve lementem és tényleg csak egyszer álltunk meg 15 percre. Számomra szimpatikusabb volt amúgy az a kínai megoldás, amikor kicserélték az egész aksit 5 perc alatt. De annyit el kell ismerni, hogy a benzines autózás közel 140 éves fejlesztés eredménye, majd azért megnézem az elektromos autózás 50 év múlva, biztos előrébb tart majd.
Jah és igen persze ezt az elektromos autózást a politika tolja, mert a repülőket, hajókat nehezebb basztatni a szennyezettség miatt 😊 (ezt peach is írta).
NB2
Hacsak nem tortenik valami hatalmas attores az aksik teren ebben latom en is a megoldast. Kb az lenne, hogy te nem tulajdonlod az aksit csak az autot aztan amikor "tankolni" kell egy szekrenyben kicserelesz annyit amennyit akarsz es fizeted kartyaval, a szekrenyben meg amit betettel szepen toltodne a kozeli napalem farmrol. Szoval semmivel se lenne komplikaltabb mint a mostani tankolas.
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Most dobta fel a gugli a használt autós Tesla model Y hirdetést, eladó, 46.000 Km, 17 misi...
Hát szegény eladó, mivel tegnap reggeltől a listaárak 3 millióval lettek olcsóbbak, és 17-től kezdődik már az új ára
Mondjuk tegnapi a hirdetés is, gondolom azonnal eladná ennyiért 😀 Hátha valaki nem értesült az árcsökkenésről.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 058 — nabege2@yahoo.com
Nem akarom a viccekben tovább tolni, mert nem odavaló...
Elektromos kontra benzines autózás. Sajnos van benne politika is, nem kevés és most nagy divat lett egyik vagy másik mellé állni. Pont hétvégén dobta fel a yt, hogy bizony az 1800-as évek végén is egymás mellett haladt az elektromos és a benzines autók fejlesztése, hogy aztán a 20 század elejére megnyerje a harcot a belsőégésű.
Beindult a politika, főleg a német zöldek miatt és próbálják népszerűsíteni az elektromos autót, mert az ugye milyen zöld, de persze arról kevesen beszélnek, hogy az előállításuk igencsak nem zöld, illetve a töltésükhöz való energia előállítása sem az.
Én nem vagyok az elektromos autó ellen, de jelen helyzetben az elektromos autó csak városban jó, egyszerűen ha normális hatótávolságos autót akarsz, az nagyon drága. De a vicc, hogy a sima, egyszerűbb elektromos sem olcsó. Ráadásul tényleg tölteni itthon csak napelemmel érdemes otthon, de az ára szerintem akkor sem térül meg. Nem tudom ki nézi H.András videóit, de nyáron egy Audival jött haza a horvát tengerpartról és 5 órát várt (és töltött) egy töltőállomáson, mert vasárnap mindenki jött haza az elektromos autójával és ott már muszáj volt tölteni. Nah ez a röhej kategória jelenleg az elektromos autónál, a jelenlegi autómmal röhögve lementem és tényleg csak egyszer álltunk meg 15 percre. Számomra szimpatikusabb volt amúgy az a kínai megoldás, amikor kicserélték az egész aksit 5 perc alatt. De annyit el kell ismerni, hogy a benzines autózás közel 140 éves fejlesztés eredménye, majd azért megnézem az elektromos autózás 50 év múlva, biztos előrébb tart majd.
Jah és igen persze ezt az elektromos autózást a politika tolja, mert a repülőket, hajókat nehezebb basztatni a szennyezettség miatt 😊 (ezt peach is írta).
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 414 — #NoStress
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
honap vegen megyek 6 napra Osloba. tegnap raneztem az idojarasra, jovo hetvegen nezem -19 fok hideg lesz. aztan jobban raneztem, es akkor derult ki, hogy az a napi legmelegebb homerseklet, amugy a leghidegebb vmi -24 lesz ...
csebi
Azért ez nem akkora különbség, -19 vagy -24. Meg se érzed igazán.

több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
honap vegen megyek 6 napra Osloba. tegnap raneztem az idojarasra, jovo hetvegen nezem -19 fok hideg lesz. aztan jobban raneztem, es akkor derult ki, hogy az a napi legmelegebb homerseklet, amugy a leghidegebb vmi -24 lesz ...
csebi
Ha van lehetőséged kocsikázz a hegyekben valami normális autóval. Nagy élmény.
🤘 gaben 🤘
csebi , sztem tavaszi ruhat ne vigyel.csak egy tipp. 😊
YoungZeeZee
viszem a kabatot, amit itt Maltan szoktam hordani az ilyen hideg napokon, mint ma is (14 fok) 😊
csebi
😀
ez a szopo. az ilyen helyeken mint malta mas a teli kabat 😀 marmint nekik.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
honap vegen megyek 6 napra Osloba. tegnap raneztem az idojarasra, jovo hetvegen nezem -19 fok hideg lesz. aztan jobban raneztem, es akkor derult ki, hogy az a napi legmelegebb homerseklet, amugy a leghidegebb vmi -24 lesz ...
csebi
Ha van lehetőséged kocsikázz a hegyekben valami normális autóval. Nagy élmény.
🤘 gaben 🤘
csebi , sztem tavaszi ruhat ne vigyel.csak egy tipp. 😊
YoungZeeZee
viszem a kabatot, amit itt Maltan szoktam hordani az ilyen hideg napokon, mint ma is (14 fok) 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
honap vegen megyek 6 napra Osloba. tegnap raneztem az idojarasra, jovo hetvegen nezem -19 fok hideg lesz. aztan jobban raneztem, es akkor derult ki, hogy az a napi legmelegebb homerseklet, amugy a leghidegebb vmi -24 lesz ...
csebi
Ha van lehetőséged kocsikázz a hegyekben valami normális autóval. Nagy élmény.
🤘 gaben 🤘
csebi , sztem tavaszi ruhat ne vigyel.csak egy tipp. 😊
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
honap vegen megyek 6 napra Osloba. tegnap raneztem az idojarasra, jovo hetvegen nezem -19 fok hideg lesz. aztan jobban raneztem, es akkor derult ki, hogy az a napi legmelegebb homerseklet, amugy a leghidegebb vmi -24 lesz ...
csebi
Ha van lehetőséged kocsikázz a hegyekben valami normális autóval. Nagy élmény.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
honap vegen megyek 6 napra Osloba. tegnap raneztem az idojarasra, jovo hetvegen nezem -19 fok hideg lesz. aztan jobban raneztem, es akkor derult ki, hogy az a napi legmelegebb homerseklet, amugy a leghidegebb vmi -24 lesz ...
csebi
Január végén mit vártál Norvégiában, +10 fokot? ☺️
warr_b
azert remenykedtem, hogy ott is lehet majd picit buvarkodni, mint itt Maltan.
csebi
Lehet, csak elég magasról kell ugrani, hogy áttörd a jégpáncélt.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
honap vegen megyek 6 napra Osloba. tegnap raneztem az idojarasra, jovo hetvegen nezem -19 fok hideg lesz. aztan jobban raneztem, es akkor derult ki, hogy az a napi legmelegebb homerseklet, amugy a leghidegebb vmi -24 lesz ...
csebi
Január végén mit vártál Norvégiában, +10 fokot? ☺️
warr_b
azert remenykedtem, hogy ott is lehet majd picit buvarkodni, mint itt Maltan.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 407 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
honap vegen megyek 6 napra Osloba. tegnap raneztem az idojarasra, jovo hetvegen nezem -19 fok hideg lesz. aztan jobban raneztem, es akkor derult ki, hogy az a napi legmelegebb homerseklet, amugy a leghidegebb vmi -24 lesz ...
csebi
Január végén mit vártál Norvégiában, +10 fokot? ☺️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
honap vegen megyek 6 napra Osloba. tegnap raneztem az idojarasra, jovo hetvegen nezem -19 fok hideg lesz. aztan jobban raneztem, es akkor derult ki, hogy az a napi legmelegebb homerseklet, amugy a leghidegebb vmi -24 lesz ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 407 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az autó az benzinnel megy, csak szólok 😉 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
Ez mondjuk egy diesel busszal is előfordulhat.
dugo93
Nem az a lényeg, hanem hogy fújj villanyos!
Mikey
Dízel busz mitől ne bírná a mínusz 10-15 fokot?
🤘 gaben 🤘
Mondjuk adalék nélkül a gázolaj nem bírja már a minusz 8 fokot sem.
-30-40 körül már keservesen indul vagy sehogy. Onnantól tényleg a Zil jön

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
 totalcar.hu/magazin/kozelet/2024/01/10/nem-birjak-a-hideget-az-osloi-villanybuszok.-osszeomlott-a-varos-kozlekedese/ 👌
🤘 gaben 🤘
Ez mondjuk egy diesel busszal is előfordulhat.
dugo93
Nem az a lényeg, hanem hogy fújj villanyos!
Mikey
Dízel busz mitől ne bírná a mínusz 10-15 fokot?
🤘 gaben 🤘
Tipp: a hidegtől!

😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass