Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Azért nyugtassatok meg, hogy ezen nem utazott ember.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
sztem soha nem is fog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azért nyugtassatok meg, hogy ezen nem utazott ember.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
 airlive.net/tracking/2025/01/16/breaking-several-flights-are-holding-due-to-falling-debris-from-spacexs-starship/?fbclid=IwY2xjawH24bVleHRuA2FlbQIxMAABHboKRbOz237cDarEsBqBgcp9pHpClJd58X7QL8gUi-dQrMjflTOS8ArSeQ_aem_JFw-4r1m1ZmYfivA43EqJA

😮
Derekasan széjjelhullott...
warr_b
vicces hogy a starship nem tudott annyit elérni 7 kilövés után
amit a new glenn elsőre hozott 😊
Negritis, a vajda
Pedig most ezzel épp majdnem sikerült megoldani a nyomorban élő emberek problémáit.
szaba
lehet olcsóbb lesz a tojás!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 903
 airlive.net/tracking/2025/01/16/breaking-several-flights-are-holding-due-to-falling-debris-from-spacexs-starship/?fbclid=IwY2xjawH24bVleHRuA2FlbQIxMAABHboKRbOz237cDarEsBqBgcp9pHpClJd58X7QL8gUi-dQrMjflTOS8ArSeQ_aem_JFw-4r1m1ZmYfivA43EqJA

😮
Derekasan széjjelhullott...
warr_b
vicces hogy a starship nem tudott annyit elérni 7 kilövés után
amit a new glenn elsőre hozott 😊
Negritis, a vajda
Pedig most ezzel épp majdnem sikerült megoldani a nyomorban élő emberek problémáit.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
 airlive.net/tracking/2025/01/16/breaking-several-flights-are-holding-due-to-falling-debris-from-spacexs-starship/?fbclid=IwY2xjawH24bVleHRuA2FlbQIxMAABHboKRbOz237cDarEsBqBgcp9pHpClJd58X7QL8gUi-dQrMjflTOS8ArSeQ_aem_JFw-4r1m1ZmYfivA43EqJA

😮
Derekasan széjjelhullott...
warr_b
vicces hogy a starship nem tudott annyit elérni 7 kilövés után
amit a new glenn elsőre hozott 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 389 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 airlive.net/tracking/2025/01/16/breaking-several-flights-are-holding-due-to-falling-debris-from-spacexs-starship/?fbclid=IwY2xjawH24bVleHRuA2FlbQIxMAABHboKRbOz237cDarEsBqBgcp9pHpClJd58X7QL8gUi-dQrMjflTOS8ArSeQ_aem_JFw-4r1m1ZmYfivA43EqJA

😮
Derekasan széjjelhullott...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
"Amputált lábakat loptak egy bukaresti kórházból"
Noooormális? 😊
NB2
A sellők nemzetközi egylete köszönetét fejezte ki.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
"Amputált lábakat loptak egy bukaresti kórházból"
Noooormális? 😊
NB2
Ismerősöm dolgozott patológián, volt, hogy leszóltak a sepregető gondnoknak, öreg, hogy megy a meló és arra a válaszra, hogy elkéne még néhány dolgos kéz, leszórtak egy vödör kezet.

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
"Amputált lábakat loptak egy bukaresti kórházból"
Noooormális? 😊
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Profi banda, ez már a 8. betörés.

Report -- Three Stanley Cup rings missing from Malkin's home - ESPN  www.espn.com/nhl/story/_/id/43419327/report-three-stanley-cup-rings-missing-malkin-home

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Én ezt sem tudtam, de az Aaron Rodgers féle Netflix dokumentumfilmjében, a tetoválója az magyar. Többször is volt Budapesten.
Coolearie
Pedig anno az indexen is volt róla cikk meg közös fotó asszem
gamerkr
 forbes.hu/a-jo-elet/bercsenyi-balazs-tetovalo-sztarok/
nagir
Szép kis korlenyomat 🤣
🤘 gaben 🤘
Ezt a spiri szart appám
- JC6
Vajon mennyiért készít egy Tököl 2025 szeretlek Marit?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Én ezt sem tudtam, de az Aaron Rodgers féle Netflix dokumentumfilmjében, a tetoválója az magyar. Többször is volt Budapesten.
Coolearie
Pedig anno az indexen is volt róla cikk meg közös fotó asszem
gamerkr
 forbes.hu/a-jo-elet/bercsenyi-balazs-tetovalo-sztarok/
nagir
Szép kis korlenyomat 🤣
🤘 gaben 🤘
Ezt a spiri szart appám
több mint 1 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
 www.youtube.com/watch?v=gutXu04JxW0&t=1813s

valami olyasmi, amit szerintem még nem szerepelt ezen a fórumon, sehol

művészet és szarvasmarha tartás

Szebben elmondja benne Anna hogy miért szép ez a szakma, mint bárki 😊
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 903
Én ezt sem tudtam, de az Aaron Rodgers féle Netflix dokumentumfilmjében, a tetoválója az magyar. Többször is volt Budapesten.
Coolearie
Pedig anno az indexen is volt róla cikk meg közös fotó asszem
gamerkr
 forbes.hu/a-jo-elet/bercsenyi-balazs-tetovalo-sztarok/
nagir
Szép kis korlenyomat 🤣
🤘 gaben 🤘
Teljesen jól illik Rodgers köreibe.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Én ezt sem tudtam, de az Aaron Rodgers féle Netflix dokumentumfilmjében, a tetoválója az magyar. Többször is volt Budapesten.
Coolearie
Pedig anno az indexen is volt róla cikk meg közös fotó asszem
gamerkr
 forbes.hu/a-jo-elet/bercsenyi-balazs-tetovalo-sztarok/
nagir
Szép kis korlenyomat 🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Én ezt sem tudtam, de az Aaron Rodgers féle Netflix dokumentumfilmjében, a tetoválója az magyar. Többször is volt Budapesten.
Coolearie
Pedig anno az indexen is volt róla cikk meg közös fotó asszem
gamerkr
 forbes.hu/a-jo-elet/bercsenyi-balazs-tetovalo-sztarok/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Én ezt sem tudtam, de az Aaron Rodgers féle Netflix dokumentumfilmjében, a tetoválója az magyar. Többször is volt Budapesten.
Coolearie
Pedig anno az indexen is volt róla cikk meg közös fotó asszem

több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Én ezt sem tudtam, de az Aaron Rodgers féle Netflix dokumentumfilmjében, a tetoválója az magyar. Többször is volt Budapesten.
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
sok évtizede még tudnák úgy csinálni, gyártani, hogy soha az életbe ne szakadjon el. Aztán mégsem úgy csinálják ☺️
warr_b
sose tudták úgy megcsinálni 😊
Negritis, a vajda
Pedig valamikor régen azt olvastam valahol.

Na de akkor majd ez 😀

 telex.hu/gazdasag/2025/01/04/srtx-sheertex-katherine-homuth-startup-szakadasmentes-harisnya
warr_b
jóval tartósabb volt, de mint minden anyag elkopott
főleg minél többet használva

speckó körülmények még tovább rondották a tartósságot (pl a kiszáradt felrepedezett sarok)
Negritis, a vajda
Fura témáknak vagy a szakértője 😀
warr_b
Bennem is felmerült, hogy vajon saját tapasztalat-e Negrinél 😀
vpi
Lehet kihagyom akkor a vasárnapi közös meccsnézést, nehogy fura dolgok történjenek..
- JC6
most mar tudni akarom, hogy Negri vajon milyen harisnyaban erkezett? ami elszakad v ami nem?
csebi
épben érkezett aztán amikor repedezni kezdett a sarok....

több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért némi töprengésre ösztönöz, hogy mi történik egy műfenyővel, amitől elhasználódik. És nem is tudok rájönni.
Anyáméknak van egy, még a 80-as évek elejéről,és ugyanolyan műanyag meg ugyanolyan zöld, mint amikor először láttam vagy 40 éve.
Mi tud egy műfenyőn elromlani, elkopni vagy leamortizálódni?!
Őszentsége Sobri Jóska
Gumijézusodsevöt?!
sutianap
Ezekre van, hogy kapsz azért lájkot?
szaba
Van, de csak 10 dodót fizetnek lajkonként, lángospénz....
sutianap
Ment 2 lájk - jó étvágyat!
MC12
Kösz, má épp leesett a koleszterinem
gumijézus? occsóé, okosba?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
Azért némi töprengésre ösztönöz, hogy mi történik egy műfenyővel, amitől elhasználódik. És nem is tudok rájönni.
Anyáméknak van egy, még a 80-as évek elejéről,és ugyanolyan műanyag meg ugyanolyan zöld, mint amikor először láttam vagy 40 éve.
Mi tud egy műfenyőn elromlani, elkopni vagy leamortizálódni?!
Őszentsége Sobri Jóska
Gumijézusodsevöt?!
sutianap
Ezekre van, hogy kapsz azért lájkot?
szaba
Van, de csak 10 dodót fizetnek lajkonként, lángospénz....
sutianap
Ment 2 lájk - jó étvágyat!

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért némi töprengésre ösztönöz, hogy mi történik egy műfenyővel, amitől elhasználódik. És nem is tudok rájönni.
Anyáméknak van egy, még a 80-as évek elejéről,és ugyanolyan műanyag meg ugyanolyan zöld, mint amikor először láttam vagy 40 éve.
Mi tud egy műfenyőn elromlani, elkopni vagy leamortizálódni?!
Őszentsége Sobri Jóska
Gumijézusodsevöt?!
sutianap
Ezekre van, hogy kapsz azért lájkot?
szaba
Van, de csak 10 dodót fizetnek lajkonként, lángospénz....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
sok évtizede még tudnák úgy csinálni, gyártani, hogy soha az életbe ne szakadjon el. Aztán mégsem úgy csinálják ☺️
warr_b
sose tudták úgy megcsinálni 😊
Negritis, a vajda
Pedig valamikor régen azt olvastam valahol.

Na de akkor majd ez 😀

 telex.hu/gazdasag/2025/01/04/srtx-sheertex-katherine-homuth-startup-szakadasmentes-harisnya
warr_b
jóval tartósabb volt, de mint minden anyag elkopott
főleg minél többet használva

speckó körülmények még tovább rondották a tartósságot (pl a kiszáradt felrepedezett sarok)
Negritis, a vajda
Fura témáknak vagy a szakértője 😀
warr_b
Bennem is felmerült, hogy vajon saját tapasztalat-e Negrinél 😀
vpi
Lehet kihagyom akkor a vasárnapi közös meccsnézést, nehogy fura dolgok történjenek..
- JC6
most mar tudni akarom, hogy Negri vajon milyen harisnyaban erkezett? ami elszakad v ami nem?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 903
Azért némi töprengésre ösztönöz, hogy mi történik egy műfenyővel, amitől elhasználódik. És nem is tudok rájönni.
Anyáméknak van egy, még a 80-as évek elejéről,és ugyanolyan műanyag meg ugyanolyan zöld, mint amikor először láttam vagy 40 éve.
Mi tud egy műfenyőn elromlani, elkopni vagy leamortizálódni?!
Őszentsége Sobri Jóska
Gumijézusodsevöt?!
sutianap
Ezekre van, hogy kapsz azért lájkot?
több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Azért némi töprengésre ösztönöz, hogy mi történik egy műfenyővel, amitől elhasználódik. És nem is tudok rájönni.
Anyáméknak van egy, még a 80-as évek elejéről,és ugyanolyan műanyag meg ugyanolyan zöld, mint amikor először láttam vagy 40 éve.
Mi tud egy műfenyőn elromlani, elkopni vagy leamortizálódni?!
Őszentsége Sobri Jóska
A miénk (2-3 éve vettük) 3 részre szedhető, be lehet (illetve ha vissza akarod rakni a dobozba, akkor kell) hajtani az ágakat és azokon a kisebb baszokat is végig. Gondolom ez azért nem fogja kibírni 20-30 évig. Amúgy úgy teszel, mintha nem egy fogyasztói társadalomban élnél, ahol ma már minden szart tervezett avulással csinálnak, hogy időnként újat kelljen venni. Kedvenc példám a női harisnya, sok évtizede még tudnák úgy csinálni, gyártani, hogy soha az életbe ne szakadjon el. Aztán mégsem úgy csinálják ☺️
warr_b
A 80-as évekbeli tejeszacskó alig kopott állapotban fellelhető a honi erdőkben. Az még kevésbé szennyezte mikroműanyaggal a természetet... 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."