Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Miért kell teszt? Neki kell bizonyítani az ártatlanságát?

Azt bírom az egészben, hogy Imane Khelif Y kromoszómáit azok számolgatják a leghangosabban, akik szerint isten elleni vétek, WOKE faszság, LMBTQ provokáció és Soros propaganda, ha valaki megváltoztatja a születési nemét.

Imane lánynak született... Fuck logic.
vpi
Az a rossz hírem, hogy a többség szerint férfinak született, és mivel Algéria nem is rendes ország, csak azt VETTÉK MEG, hogy női nemet írjanak neki.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
 www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/kovacs-istvan-koko-imane-helif/8mpnn5p

nála is van egy kis cte gyanú, de legalábbis van baj a toronyban. nem is az amit mondott, hanem ahogy. fél füllel hallottam csak, de az az igazi neres habzó szájú uszító gyűlölet ami kijött ennek a baromnak a száján az egészen elképesztő és elszomorító.
peach
"hozzátéve, hogy egyetért abban, hogy Helif nem szegett szabályt."

 www.atv.hu/videok/20240812/kovacs-koko-istvan-a-heti-naploban-imane-khelif-egy-csalo

Kovács Kokó István a Heti Naplóban: Imane Khelif egy csaló!


amúgy Khelif elvileg perelni fog akkor pedig ha nyerni akar kelleni fog a teszt is
Negritis, a vajda
Miért kell teszt? Neki kell bizonyítani az ártatlanságát?

Azt bírom az egészben, hogy Imane Khelif Y kromoszómáit azok számolgatják a leghangosabban, akik szerint isten elleni vétek, WOKE faszság, LMBTQ provokáció és Soros propaganda, ha valaki megváltoztatja a születési nemét.

Imane lánynak született... Fuck logic.
vpi
defamation lawsuit-t akar, ott viszont cáfolni kell hogy amit Musk, Fox, ... mondott az igaz
azt sztem csak egy féleképpen lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Kokó úgy gondolja neki itt igazodási kényszere van, ezért neki igen. Welcome to NER.
vpi
vagy csak menne vissza az IBA-be
Negritis, a vajda
Kéne neki a ropogós rubel?

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
 www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/kovacs-istvan-koko-imane-helif/8mpnn5p

nála is van egy kis cte gyanú, de legalábbis van baj a toronyban. nem is az amit mondott, hanem ahogy. fél füllel hallottam csak, de az az igazi neres habzó szájú uszító gyűlölet ami kijött ennek a baromnak a száján az egészen elképesztő és elszomorító.
peach
"hozzátéve, hogy egyetért abban, hogy Helif nem szegett szabályt."

 www.atv.hu/videok/20240812/kovacs-koko-istvan-a-heti-naploban-imane-khelif-egy-csalo

Kovács Kokó István a Heti Naplóban: Imane Khelif egy csaló!


amúgy Khelif elvileg perelni fog akkor pedig ha nyerni akar kelleni fog a teszt is
Negritis, a vajda
Miért kell teszt? Neki kell bizonyítani az ártatlanságát?

Azt bírom az egészben, hogy Imane Khelif Y kromoszómáit azok számolgatják a leghangosabban, akik szerint isten elleni vétek, WOKE faszság, LMBTQ provokáció és Soros propaganda, ha valaki megváltoztatja a születési nemét.

Imane lánynak született... Fuck logic.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Kokó úgy gondolja neki itt igazodási kényszere van, ezért neki igen. Welcome to NER.
vpi
vagy csak menne vissza az IBA-be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
 www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/kovacs-istvan-koko-imane-helif/8mpnn5p

nála is van egy kis cte gyanú, de legalábbis van baj a toronyban. nem is az amit mondott, hanem ahogy. fél füllel hallottam csak, de az az igazi neres habzó szájú uszító gyűlölet ami kijött ennek a baromnak a száján az egészen elképesztő és elszomorító.
peach
Az ügyben egyébként Schmitt Pali volt a legmeglepőbb aki – a NOB-os előélete miatt – nem gondolta, hogy ezért a szarkupacért kutyába kéne vágnia magát - Kokó úgy gondolja neki itt igazodási kényszere van, ezért neki igen. Welcome to NER.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
 www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/kovacs-istvan-koko-imane-helif/8mpnn5p

nála is van egy kis cte gyanú, de legalábbis van baj a toronyban. nem is az amit mondott, hanem ahogy. fél füllel hallottam csak, de az az igazi neres habzó szájú uszító gyűlölet ami kijött ennek a baromnak a száján az egészen elképesztő és elszomorító.
peach
"hozzátéve, hogy egyetért abban, hogy Helif nem szegett szabályt."

 www.atv.hu/videok/20240812/kovacs-koko-istvan-a-heti-naploban-imane-khelif-egy-csalo

Kovács Kokó István a Heti Naplóban: Imane Khelif egy csaló!


amúgy Khelif elvileg perelni fog akkor pedig ha nyerni akar kelleni fog a teszt is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
 www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/kovacs-istvan-koko-imane-helif/8mpnn5p

nála is van egy kis cte gyanú, de legalábbis van baj a toronyban. nem is az amit mondott, hanem ahogy. fél füllel hallottam csak, de az az igazi neres habzó szájú uszító gyűlölet ami kijött ennek a baromnak a száján az egészen elképesztő és elszomorító.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
vajon holnap Bochkorék mit csinálnak, mert az utóbbi időben nem volt jó a viszony kettejük között
NB2
Bochkor inkább kihagyta a ma reggelit. Laci szerint “tervezett” volt, de azt mindig bemondják előző nap. Tegnap úgy köszönt el: “találkozunk holnap reggel.” Többit rátok bízom.
szaba
 telex.hu/after/2024/08/12/bochkor-gabor-boros-lajosrol-gyasz-sztorizas

Csak hogy le kerekedjen a sztori.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
érdekes eset újzélandról

 www.youtube.com/watch?v=D7tApKv5pck

a durva hogy haverral vitáztunk és utána néztem hogy a törvény kvázi 30 éves
 www.legislation.govt.nz/act/public/1993/0095/latest/DLM314623.html

mennyire gyakori hogy hozzádvágnak egy almát mikor leszálsz a gépről? vagy nem sokkal előtte?
nem kellene szólniuk a gépen hogy "hé nem viheted be szal edd meg most" ?

nyilván a szekus se érdemel elismerést emberségből, de nem ő van az első helyen nálam felelősségben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
vajon holnap Bochkorék mit csinálnak, mert az utóbbi időben nem volt jó a viszony kettejük között
NB2
Bochkor inkább kihagyta a ma reggelit. Laci szerint “tervezett” volt, de azt mindig bemondják előző nap. Tegnap úgy köszönt el: “találkozunk holnap reggel.” Többit rátok bízom.
szaba
De az is lehet, hogy gyászolt és a családhoz ment, hátha tud segíteni, nem?
Vagy vannak "belsős" infóid?
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
vajon holnap Bochkorék mit csinálnak, mert az utóbbi időben nem volt jó a viszony kettejük között
NB2
Bochkor inkább kihagyta a ma reggelit. Laci szerint “tervezett” volt, de azt mindig bemondják előző nap. Tegnap úgy köszönt el: “találkozunk holnap reggel.” Többit rátok bízom.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
vajon holnap Bochkorék mit csinálnak, mert az utóbbi időben nem volt jó a viszony kettejük között
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Most olvastam a hírt. Mennyit hallgattam a boros-bochkor paros rádió musorat. Imádtam. Nyugodjék békében! ☹️

és még boros lajos is
Kúrfürst briareos
Rip Lali király…
szaba

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
és még boros lajos is
Kúrfürst briareos
Rip Lali király…
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
A jelenet tragikus hőse tegnap hunyt el 82 évesen. RIP legend!


gyeek
és még boros lajos is

több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 722 — Grady Judd fan
A jelenet tragikus hőse tegnap hunyt el 82 évesen. RIP legend!


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Gyerekek, ez itt Miss USA 2024, smink nélkül.

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=143IMG_6695.jpeg
- JC6
Tudod ez mit jelent?
Hogy mindenkinek más az ízlése.
Meg azt, hogy ezek szerint te nem vagy zsűritag.
Sőt, akár még azt is, hogy az ilyen Miss versenyeknek a világon semmi értelmük.
Vagy neked isten valami egyebet is üzen ezzel a képpel? Smink nélkül.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezekre a smink vs nem smink képekre szokták azt mondani, hogy ha ezt egy használtautó kereskedő csinálja a rábízott kocsival, akkor lecsukják csalásért 😊

több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gyerekek, ez itt Miss USA 2024, smink nélkül.

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=143IMG_6695.jpeg
- JC6
Az nem Sandra Bullock? Örökké...

több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 722 — Grady Judd fan
Gyerekek, ez itt Miss USA 2024, smink nélkül.

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=143IMG_6695.jpeg
- JC6
Tök cukker
zacknorb
Én meg aközött vacillálok, hogy sminkben vagy anélkül rútabb. De mindegy igazából, az átlag amerikai szépségideál sosem volt szinkronban az enyémmel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Gyerekek, ez itt Miss USA 2024, smink nélkül.

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=143IMG_6695.jpeg
- JC6
Tök cukker
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 401 — #NoStress
Gyerekek, ez itt Miss USA 2024, smink nélkül.

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=143IMG_6695.jpeg
- JC6
Tudod ez mit jelent?
Hogy mindenkinek más az ízlése.
Meg azt, hogy ezek szerint te nem vagy zsűritag.
Sőt, akár még azt is, hogy az ilyen Miss versenyeknek a világon semmi értelmük.
Vagy neked isten valami egyebet is üzen ezzel a képpel? Smink nélkül.

több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Gyerekek, ez itt Miss USA 2024, smink nélkül.

 www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=143IMG_6695.jpeg

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 722 — Grady Judd fan
Peter Steele: "I have two interesting vehicles, the first one is a modified 85 Grand Prix that I raised up on swamp tires, 33's in the back, 31's in the front. Cut out the wheel wells, took off the bumpers, welded on I beams with chains... took out the back seat... no dashboard, pretty much it's gas, brake, stick shift, which I put in myself... It used to be a 350 transmission, but now it's... I put a tractor engine in there, and ah, woof woof. I have a PA system in there, I can yell at people... And I also have a Long Island railroad train horn, with the the compressor in my trunk. So when I hit the horn... (Peter makes train horn noise.) It's tuned to Black Sabbath's Black Sabbath, the devils triad."
Interview with Jimmy Duff, 2007

 www.facebook.com/photo?fbid=10159794834672536&set=pcb.7953891414701500

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
flakon visszaváltáshoz:
én ma vittem egy zsáknyi cuccot itt a Dunakeszi (Göd) tescoba
2 automata van, előtte töltöttem le és regisztráltam a RePont appra
csak olyat vittem amit tudtam hogy visszaváltható, és bár párat "visszaküldött" első körben de másodjára bevette, valszeg túl mélyen nyúltam be
volt ott 3 "láda" szerű cucc amibe a nem visszaválthatókat gyűjtuk, külön alu-üveg-műanyag
minden flottul ment, miután végeztem 30 méter múlva már meg is jött a cash

nyilván ez egyszeri élmény, de nekem pozitív volt
Negritis, a vajda
na én nem mélyen nyúltam be és tizenkettőből 4 db-ot vett be, próbáltam vagy ötször mindegyiket, egy gyűrődés sem volt egyiken sem.
A mohu jó édes kurva anyját.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!