Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Ömlik a nép az ingyenes Ricky Martinra.🙂nagylaza, főpohárnok
Anyámék konkrétan 2*1 órát vezetnek ezért
zacknorb
Alig bírtunk leszállni a Kisföldalattiról a Kodály köröndnél. A végállomástól jöttünk (Vörösmarty tér), a Deákon annyian szálltak föl, hogy azt hittük, többen már nem férnek fel, erre az Oktogonnál is sokan benyomultak. És persze, gyalog is vonulnak szépen az emberek az Andrássyn.
Ja, és a földalatti már nem áll meg a Hősök terénél.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ömlik a nép az ingyenes Ricky Martinra.🙂nagylaza, főpohárnok
Anyámék konkrétan 2*1 órát vezetnek ezért
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ömlik a nép az ingyenes Ricky Martinra.🙂 Az Iványi Gábor melletti tegnapi szolidaritási tüntetésen azért nem voltak ennyien a Blahán.
nagylaza, főpohárnok
Ha nekem fizetnènek is meggondolnám mennyièrt menjek 😏
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Ömlik a nép az ingyenes Ricky Martinra.🙂 Az Iványi Gábor melletti tegnapi szolidaritási tüntetésen azért nem voltak ennyien a Blahán.
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Még nem szolgált rá a Gyűlölködjünk csoportba, remélem nem is fog.

-Ki fog felelősséget vállalni a mobilokért?
-A buszozásnál is olvastam h változtatások vannak/lesznek.
Idéntől akarjuk buszoztatni a gyereket, remélem megvalósul. Még utána kell járnom, de nem hangzik vmi jól.
steelwolf
Nálunk az igazgató megírta, hogy mivel a biztonságos tárolás nincs megoldva, ezért semmilyen okoseszközt ne. vigyen a gyerek. No telefon, no okosóra.

Hát az anyjuk picsáját. Majd ha minden gyerek mellé ad egy kísérőt, akkor megfontolom.
A gyerek iskola előtt kikapcsolja, elteszi, de ez a maximum, amibe belemegyünk.
slowmotion
Oooo igen, a gyerekek már csak ilyenek 😀
Hanni
a gyerek ilyen lesz. ha nem csinálja, akkor nem fog xbox-ozni.
slowmotion
Mennyi idős ha megkérdezhetem?
🤘 gaben 🤘
13 lesz.
Egyébként az osztályfőnök is ezt a megoldást javasolta diszkréten a szülőin.
slowmotion
Hajh, a régi szép idők amikor apánk el akart zárni minket a játéktól! Öcsémmel képesek voltunk álkulcsot reszelni, hogy meghekkeljük a rendszert. Előbb-utóbb mindig a gép elé értünk.
gyeek
Rohadt nehéz volt a betárcsázós internettel felcsatlakozni, hogy ne hallja meg apám a modemet. De rájöttünk, hogy ha két párna közé beszorítod, akkor nem hallja meg és mehet a Diablozás.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 720 — Grady Judd fan
Még nem szolgált rá a Gyűlölködjünk csoportba, remélem nem is fog.

-Ki fog felelősséget vállalni a mobilokért?
-A buszozásnál is olvastam h változtatások vannak/lesznek.
Idéntől akarjuk buszoztatni a gyereket, remélem megvalósul. Még utána kell járnom, de nem hangzik vmi jól.
steelwolf
Nálunk az igazgató megírta, hogy mivel a biztonságos tárolás nincs megoldva, ezért semmilyen okoseszközt ne. vigyen a gyerek. No telefon, no okosóra.

Hát az anyjuk picsáját. Majd ha minden gyerek mellé ad egy kísérőt, akkor megfontolom.
A gyerek iskola előtt kikapcsolja, elteszi, de ez a maximum, amibe belemegyünk.
slowmotion
Oooo igen, a gyerekek már csak ilyenek 😀
Hanni
a gyerek ilyen lesz. ha nem csinálja, akkor nem fog xbox-ozni.
slowmotion
Mennyi idős ha megkérdezhetem?
🤘 gaben 🤘
13 lesz.
Egyébként az osztályfőnök is ezt a megoldást javasolta diszkréten a szülőin.
slowmotion
Hajh, a régi szép idők amikor apánk el akart zárni minket a játéktól! Öcsémmel képesek voltunk álkulcsot reszelni, hogy meghekkeljük a rendszert. Előbb-utóbb mindig a gép elé értünk.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Még nem szolgált rá a Gyűlölködjünk csoportba, remélem nem is fog.

-Ki fog felelősséget vállalni a mobilokért?
-A buszozásnál is olvastam h változtatások vannak/lesznek.
Idéntől akarjuk buszoztatni a gyereket, remélem megvalósul. Még utána kell járnom, de nem hangzik vmi jól.
steelwolf
Nálunk az igazgató megírta, hogy mivel a biztonságos tárolás nincs megoldva, ezért semmilyen okoseszközt ne. vigyen a gyerek. No telefon, no okosóra.

Hát az anyjuk picsáját. Majd ha minden gyerek mellé ad egy kísérőt, akkor megfontolom.
A gyerek iskola előtt kikapcsolja, elteszi, de ez a maximum, amibe belemegyünk.
slowmotion
Oooo igen, a gyerekek már csak ilyenek 😀
Hanni
a gyerek ilyen lesz. ha nem csinálja, akkor nem fog xbox-ozni.
slowmotion
Mennyi idős ha megkérdezhetem?
🤘 gaben 🤘
13 lesz.
Egyébként az osztályfőnök is ezt a megoldást javasolta diszkréten a szülőin.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Még nem szolgált rá a Gyűlölködjünk csoportba, remélem nem is fog.

-Ki fog felelősséget vállalni a mobilokért?
-A buszozásnál is olvastam h változtatások vannak/lesznek.
Idéntől akarjuk buszoztatni a gyereket, remélem megvalósul. Még utána kell járnom, de nem hangzik vmi jól.
steelwolf
Nálunk az igazgató megírta, hogy mivel a biztonságos tárolás nincs megoldva, ezért semmilyen okoseszközt ne. vigyen a gyerek. No telefon, no okosóra.

Hát az anyjuk picsáját. Majd ha minden gyerek mellé ad egy kísérőt, akkor megfontolom.
A gyerek iskola előtt kikapcsolja, elteszi, de ez a maximum, amibe belemegyünk.
slowmotion
Oooo igen, a gyerekek már csak ilyenek 😀
Hanni
a gyerek ilyen lesz. ha nem csinálja, akkor nem fog xbox-ozni.
slowmotion
Mennyi idős ha megkérdezhetem?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Taipei változása a tömegközlekedés terén
 www.youtube.com/watch?v=ZdDYVjDwgwA

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Még nem szolgált rá a Gyűlölködjünk csoportba, remélem nem is fog.

-Ki fog felelősséget vállalni a mobilokért?
-A buszozásnál is olvastam h változtatások vannak/lesznek.
Idéntől akarjuk buszoztatni a gyereket, remélem megvalósul. Még utána kell járnom, de nem hangzik vmi jól.
steelwolf
Nálunk az igazgató megírta, hogy mivel a biztonságos tárolás nincs megoldva, ezért semmilyen okoseszközt ne. vigyen a gyerek. No telefon, no okosóra.

Hát az anyjuk picsáját. Majd ha minden gyerek mellé ad egy kísérőt, akkor megfontolom.
A gyerek iskola előtt kikapcsolja, elteszi, de ez a maximum, amibe belemegyünk.
slowmotion
Oooo igen, a gyerekek már csak ilyenek 😀
Hanni
a gyerek ilyen lesz. ha nem csinálja, akkor nem fog xbox-ozni.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Amúgy ezzel a gyerek nem vihet telót a suliba sztorival.
Nálunk a suli 10-15%-a magában az ÉPÜLETBEN lakott, mert ott volt a koli, köztük én is.
Olyankor miagecimvan?
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Még nem szolgált rá a Gyűlölködjünk csoportba, remélem nem is fog.

-Ki fog felelősséget vállalni a mobilokért?
-A buszozásnál is olvastam h változtatások vannak/lesznek.
Idéntől akarjuk buszoztatni a gyereket, remélem megvalósul. Még utána kell járnom, de nem hangzik vmi jól.
steelwolf
Nálunk az igazgató megírta, hogy mivel a biztonságos tárolás nincs megoldva, ezért semmilyen okoseszközt ne. vigyen a gyerek. No telefon, no okosóra.

Hát az anyjuk picsáját. Majd ha minden gyerek mellé ad egy kísérőt, akkor megfontolom.
A gyerek iskola előtt kikapcsolja, elteszi, de ez a maximum, amibe belemegyünk.
slowmotion
Oooo igen, a gyerekek már csak ilyenek 😀
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Még nem szolgált rá a Gyűlölködjünk csoportba, remélem nem is fog.

-Ki fog felelősséget vállalni a mobilokért?
-A buszozásnál is olvastam h változtatások vannak/lesznek.
Idéntől akarjuk buszoztatni a gyereket, remélem megvalósul. Még utána kell járnom, de nem hangzik vmi jól.
steelwolf
Nálunk az igazgató megírta, hogy mivel a biztonságos tárolás nincs megoldva, ezért semmilyen okoseszközt ne. vigyen a gyerek. No telefon, no okosóra.

Hát az anyjuk picsáját. Majd ha minden gyerek mellé ad egy kísérőt, akkor megfontolom.
A gyerek iskola előtt kikapcsolja, elteszi, de ez a maximum, amibe belemegyünk.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Mit akarnak a buszozással?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Még nem szolgált rá a Gyűlölködjünk csoportba, remélem nem is fog.

-Ki fog felelősséget vállalni a mobilokért?
-A buszozásnál is olvastam h változtatások vannak/lesznek.
Idéntől akarjuk buszoztatni a gyereket, remélem megvalósul. Még utána kell járnom, de nem hangzik vmi jól.
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Végre itt a kedvenc YT csatornám új vidije


Szerkesztette: Duff
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
vajon a reggeli milánói Wizzairnek hogy a toszba' sikerült másfél órás késéssel felszállnia?
slowmotion
Másik gépre várva, de én is néztem hogy egy reggel 6 os induló gép még 7:20 kor ott van, azért ez már a művészet kategória. Mert ha már fordul egy kört és úgy szed össze késést talán érthető ( bár nekem az sem) de így hogy az az első járatuk aznap...
kapitnono
...úgyhogy Milánóból is majdnem kétórás késéssel indult vissza, és Londonba is 1:40 volt a hátrány a menetrendhez képest.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
vajon a reggeli milánói Wizzairnek hogy a toszba' sikerült másfél órás késéssel felszállnia?
slowmotion
Másik gépre várva, de én is néztem hogy egy reggel 6 os induló gép még 7:20 kor ott van, azért ez már a művészet kategória. Mert ha már fordul egy kört és úgy szed össze késést talán érthető ( bár nekem az sem) de így hogy az az első járatuk aznap...


több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
vajon a reggeli milánói Wizzairnek hogy a toszba' sikerült másfél órás késéssel felszállnia?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hali! Rendeltem két hoodie-t nfl europe-ról és mikor megjöttek akkor vettem észre, hogy gyerek méretet rendeltem 😀 😀 jól benéztem
 europe.nflshop.com/en/green-bay-packers/green-bay-packers-salute-to-service-therma-hoodie-brown-youth/t-25603576+p-12145885334872+z-9-41815264?_ref=p-DLP:m-GRID:i-r3c1:po-10
az egyik ilyen GB-es, a másik ugyanilyen csak Steelers-es, mind a kettő S-es gyerek méret.
Ha valakit esetleg érdekel az irjon pm-et
Pep71
De miért akarnánk ilyenekkel büntetni a gyerekeinket? 😛
slowmotion
Jön a tél hamarosan, tüzelőanyagnak nem rossz 😝
- JC6
jön a faszt, most már mindig fixen 30 fok lesz
Negritis, a vajda
Akkor kivándorlok bazzeg Skóciába, vagy Grönlandra.
warr_b
én a svéd-dán-finn vonalon gondolkozok

de tényleg b+, ránézek az időképre és minhden nap 2 nappal tolódik ki a 30+ fok
Negritis, a vajda
Amúgy pont ezt néztük tegnap asszonnyal.
Faszom, meteorológusnak kellett volna menni. Na majd a fiaimat megkapacitálom 😀
Vagy meteorológus, vagy focista.
warr_b
Mi már májusban mondtuk mikor vissza jöttünk È-Írból hogy mèg egyszer kimegyünk oszt haza se gyüvünk....😏
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hali! Rendeltem két hoodie-t nfl europe-ról és mikor megjöttek akkor vettem észre, hogy gyerek méretet rendeltem 😀 😀 jól benéztem
 europe.nflshop.com/en/green-bay-packers/green-bay-packers-salute-to-service-therma-hoodie-brown-youth/t-25603576+p-12145885334872+z-9-41815264?_ref=p-DLP:m-GRID:i-r3c1:po-10
az egyik ilyen GB-es, a másik ugyanilyen csak Steelers-es, mind a kettő S-es gyerek méret.
Ha valakit esetleg érdekel az irjon pm-et
Pep71
De miért akarnánk ilyenekkel büntetni a gyerekeinket? 😛
slowmotion
Jön a tél hamarosan, tüzelőanyagnak nem rossz 😝
- JC6
jön a faszt, most már mindig fixen 30 fok lesz
Negritis, a vajda
Akkor kivándorlok bazzeg Skóciába, vagy Grönlandra.
warr_b
én a svéd-dán-finn vonalon gondolkozok

de tényleg b+, ránézek az időképre és minhden nap 2 nappal tolódik ki a 30+ fok
Negritis, a vajda
Amúgy pont ezt néztük tegnap asszonnyal.
Faszom, meteorológusnak kellett volna menni. Na majd a fiaimat megkapacitálom 😀
Vagy meteorológus, vagy focista.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Hali! Rendeltem két hoodie-t nfl europe-ról és mikor megjöttek akkor vettem észre, hogy gyerek méretet rendeltem 😀 😀 jól benéztem
 europe.nflshop.com/en/green-bay-packers/green-bay-packers-salute-to-service-therma-hoodie-brown-youth/t-25603576+p-12145885334872+z-9-41815264?_ref=p-DLP:m-GRID:i-r3c1:po-10
az egyik ilyen GB-es, a másik ugyanilyen csak Steelers-es, mind a kettő S-es gyerek méret.
Ha valakit esetleg érdekel az irjon pm-et
Pep71
De miért akarnánk ilyenekkel büntetni a gyerekeinket? 😛
slowmotion
Jön a tél hamarosan, tüzelőanyagnak nem rossz 😝
- JC6
jön a faszt, most már mindig fixen 30 fok lesz
Negritis, a vajda
Akkor kivándorlok bazzeg Skóciába, vagy Grönlandra.
warr_b
bár a grönlandi fodballbajnokság mindenképpen csábító, de Skóciában több a viszki. és hát ott is vannak még őszinte bajnokságok.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Hali! Rendeltem két hoodie-t nfl europe-ról és mikor megjöttek akkor vettem észre, hogy gyerek méretet rendeltem 😀 😀 jól benéztem
 europe.nflshop.com/en/green-bay-packers/green-bay-packers-salute-to-service-therma-hoodie-brown-youth/t-25603576+p-12145885334872+z-9-41815264?_ref=p-DLP:m-GRID:i-r3c1:po-10
az egyik ilyen GB-es, a másik ugyanilyen csak Steelers-es, mind a kettő S-es gyerek méret.
Ha valakit esetleg érdekel az irjon pm-et
Pep71
De miért akarnánk ilyenekkel büntetni a gyerekeinket? 😛
slowmotion
Jön a tél hamarosan, tüzelőanyagnak nem rossz 😝
- JC6
jön a faszt, most már mindig fixen 30 fok lesz
Negritis, a vajda
Akkor kivándorlok bazzeg Skóciába, vagy Grönlandra.
warr_b
én a svéd-dán-finn vonalon gondolkozok

de tényleg b+, ránézek az időképre és minhden nap 2 nappal tolódik ki a 30+ fok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hali! Rendeltem két hoodie-t nfl europe-ról és mikor megjöttek akkor vettem észre, hogy gyerek méretet rendeltem 😀 😀 jól benéztem
 europe.nflshop.com/en/green-bay-packers/green-bay-packers-salute-to-service-therma-hoodie-brown-youth/t-25603576+p-12145885334872+z-9-41815264?_ref=p-DLP:m-GRID:i-r3c1:po-10
az egyik ilyen GB-es, a másik ugyanilyen csak Steelers-es, mind a kettő S-es gyerek méret.
Ha valakit esetleg érdekel az irjon pm-et
Pep71
De miért akarnánk ilyenekkel büntetni a gyerekeinket? 😛
slowmotion
Jön a tél hamarosan, tüzelőanyagnak nem rossz 😝
- JC6
jön a faszt, most már mindig fixen 30 fok lesz
Negritis, a vajda
Akkor kivándorlok bazzeg Skóciába, vagy Grönlandra.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 009 — The Mathematician
Hali! Rendeltem két hoodie-t nfl europe-ról és mikor megjöttek akkor vettem észre, hogy gyerek méretet rendeltem 😀 😀 jól benéztem
 europe.nflshop.com/en/green-bay-packers/green-bay-packers-salute-to-service-therma-hoodie-brown-youth/t-25603576+p-12145885334872+z-9-41815264?_ref=p-DLP:m-GRID:i-r3c1:po-10
az egyik ilyen GB-es, a másik ugyanilyen csak Steelers-es, mind a kettő S-es gyerek méret.
Ha valakit esetleg érdekel az irjon pm-et
Pep71
De miért akarnánk ilyenekkel büntetni a gyerekeinket? 😛
slowmotion
Jön a tél hamarosan, tüzelőanyagnak nem rossz 😝
- JC6
jön a faszt, most már mindig fixen 30 fok lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!