Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Slytól az Eupolisz utazási iroda vezetőjétől:
Alig három napja, hogy váratlanul egy üzenetet kaptam Karsai Danitól. Többször túráztunk együtt a Himalájában, s most arra kért, hogy a 2014. évi Everest trekkingen készült fotókból küldjek át neki néhányat, mert ő akkor nem fényképezett. Nem akarja posztolni sehol, csak nézegetni szeretné. Emlékezni. Mert élete egyik legjobb túrája volt. Mindenképpen, írtam neki, amint hazaértem, előkeresem és küldöm, ígértem, mert jelenleg épp Pakisztánban vagyok, a Himalája szomszédságában, a Karakoram hegységben túrázva. Megköszönte, azzal a megjegyzéssel, hogy “Pakisztán miatt nagyon utállak. Ha marad valami a bakancslistámon, az egy K2 alaptábor túra. 😊” Tiszta tudattal, élcelődve, kicsit álmodva, álmodozva még. De azok a képek már nem értek el…
S megrendítő látni, hogy a végen valóban csak ez marad. A gazdagság, az anyagi javak, a hírnév mit sem számít. A Pillanat számit, az Élmény, amit megéltél, amit igazán Átéltél, amire emlékezni jó. Élményeket gyűjtsél, mert lám, a végén ez lesz az az igazi Kincs, ami veled marad, az utolsó órákban is… Nyugodj békében, Dani!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Karsai Dani elköltözött ebből a földi világból 😔😔😔😔🥺 RIP
dande2
Legalább már nem szenved.

Én harmadik hete látogatom az ALS nélkül is lassan hasonló állapotba kerülő mamámat a kórházban, rothadjon el minden politikus, aki miatt nem távozhat el szépen, 0-24-ben szenvedés nélkül ő sem.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Karsai Dani elköltözött ebből a földi világból 😔😔😔😔🥺 RIP
dande2
Most készülök az apjának e-mailt írni. Keresem a szavakat, de egyelőre nem találom...
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Karsai Dani elköltözött ebből a földi világból 😔😔😔😔🥺 RIP
dande2
Nyugodjon békében
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Karsai Dani elköltözött ebből a földi világból 😔😔😔😔🥺 RIP
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
először unatkozni kell(ene) megtanítani a gyereket, utána jöhet a többi...
peach
Unatkozni... Ma a gyerek 1 percet unatkozott, a végeredménye az lett, hogy bedobott egy egész guriga wc papírt a budiba, majd lehúzta. 😀 Talán megússzuk dugulás nélkül. 😀

Még nem tudom eldönteni, hogy örüljek vagy rettegjek attól, hogy jön a második és fiú lesz ő is. 😀
dugo93
a név kötelez

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
 24.hu/kulfold/2024/09/26/ausztria-19-eves-magyar-gyorshajtas-auto-lefoglalasa/

Biztos sietett a Family Parkba
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
amikor azt kapod meg h vao magyar vagy es milyen meglepo h beszelek angolul,a magyarok nem nagyon szoktak tudni....

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
 www.youtube.com/watch?v=MkHr-vMfhYE
Kúrfürst briareos
Bazdmeg hát ez indokolatlanul fire 😀
Drip
nagyon kemény, rá is tett az elektronikus zene vonalra egy életre 😀

több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 619 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.youtube.com/watch?v=MkHr-vMfhYE
Kúrfürst briareos
Bazdmeg hát ez indokolatlanul fire 😀

több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
először unatkozni kell(ene) megtanítani a gyereket, utána jöhet a többi...
peach
Unatkozni... Ma a gyerek 1 percet unatkozott, a végeredménye az lett, hogy bedobott egy egész guriga wc papírt a budiba, majd lehúzta. 😀 Talán megússzuk dugulás nélkül. 😀

Még nem tudom eldönteni, hogy örüljek vagy rettegjek attól, hogy jön a második és fiú lesz ő is. 😀

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Ahogy nő a gyerek az iskola és a baráti körr egyre nagyobb hatással lesz rá mint az otthon.
A rafkósabb kölkök tudják otthon mit várnak el tőlük és annak inkább megfelelnek, így élhetik nyugodtabban a családon kívüli életüket. Vagy tudják hol a határ vagy néha nem.
A digitális kor előtt szerintem kb ugyanezt csináltuk, csak sokkal könnyebb volt akkoriban kijátszani a szülőket, iskolát, mégis megkaptuk a jó tanuló, jó sportoló matricát két disznóság között😂

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
először unatkozni kell(ene) megtanítani a gyereket, utána jöhet a többi...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
kijo New Orleans Saints 581
Amúgy mit nézzen a kisgyerek, ha nem ilyen Bogyó és babóca vagy Anna Peti Gergő féle dolgokat, ami kszámukra lettek kitalálva?
Skibidi toilettet vagy nézzen klasszikus filmeket?

Gondolom anyáméknak is tele volt a fasza a Teletabik, Garfield, Micimackó trióval, mégis az ment nonstop, amíg 4-5 évesen át nem kattantam a Forma1-re 😀
zacknorb
Amivel szerintem nem lehet mellényúlni az a sport nézetése gyerekkel. Mármint van benne inger, le tudja kötni. Ha utána 5-6 évesen le akar menni maga is csinálni hasznos is lehet, persze alapvetően hobbiból hogy mozogjon, nem Project Mbappé.
A trauma abból csak akkor lehet ha 10-20 év múlva a kedvenc csapata/pilótája rohadt gyenge lesz 😊
Heisman nádor
erre csatlakozok ra.
sztem is a koranak kitalalt meset kell neznie.es a legtobb az nekunk felnotteknek idiotasag de ettop fuggetlenul tudunk szelektalni.
jimjam csatornan levok abszolut jok
a varos hosei , pattson es findusz, bogyoca, talald ki mennyire szeretlrk,caillou.de nicktoonson is van a lang nevu mese.kicsit interaktiv tanito jellego
nem is kell tobb ertelmezhetoek is felnottkent.de amugy o inkabb kert jatszi mint mese

a sport is necces,az amerikai focit nem nagyon ertene es az jonne le neki h bumm bele a masikba.
foci is necc.
de pl a baseball azt batran mert dobnak,utnek es nincs "durva kontakt"

mienk nem is latott meg lovoldozes,megverjuk egymast uldozlek meset.
meg a piroska es a farkas is necc ahol megeszik a foszereploket.
YoungZeeZee
A szülői felügyelet a legfontosabb: kornak megfelelő mese (Skibidi toilettet nem lehet kikerülni, mert más megmutatja neki.) Kevés villodzással, lassú történettel először amit majd át lehet fordítani játékba. A Lángot és a Mancs őrjáratot nagyon szerette ovisan.
Mutattam neki motokrosszt, endurót majd párnákból pályát építettünk és játszottunk, de témánál maradva amerikai focit is mutattam a mezőnygól és a punt tetszett neki a legjobban azóta is bőszen rúgja a kertben a gyerekméretű labdát én vagyok a holder.
Szerintem egy a lényeg: játék legyen a vége.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
Amúgy mit nézzen a kisgyerek, ha nem ilyen Bogyó és babóca vagy Anna Peti Gergő féle dolgokat, ami kszámukra lettek kitalálva?
Skibidi toilettet vagy nézzen klasszikus filmeket?

Gondolom anyáméknak is tele volt a fasza a Teletabik, Garfield, Micimackó trióval, mégis az ment nonstop, amíg 4-5 évesen át nem kattantam a Forma1-re 😀
zacknorb
Amivel szerintem nem lehet mellényúlni az a sport nézetése gyerekkel. Mármint van benne inger, le tudja kötni. Ha utána 5-6 évesen le akar menni maga is csinálni hasznos is lehet, persze alapvetően hobbiból hogy mozogjon, nem Project Mbappé.
A trauma abból csak akkor lehet ha 10-20 év múlva a kedvenc csapata/pilótája rohadt gyenge lesz 😊
Heisman nádor
erre csatlakozok ra.
sztem is a koranak kitalalt meset kell neznie.es a legtobb az nekunk felnotteknek idiotasag de ettop fuggetlenul tudunk szelektalni.
jimjam csatornan levok abszolut jok
a varos hosei , pattson es findusz, bogyoca, talald ki mennyire szeretlrk,caillou.de nicktoonson is van a lang nevu mese.kicsit interaktiv tanito jellego
nem is kell tobb ertelmezhetoek is felnottkent.de amugy o inkabb kert jatszi mint mese

a sport is necces,az amerikai focit nem nagyon ertene es az jonne le neki h bumm bele a masikba.
foci is necc.
de pl a baseball azt batran mert dobnak,utnek es nincs "durva kontakt"

mienk nem is latott meg lovoldozes,megverjuk egymast uldozlek meset.
meg a piroska es a farkas is necc ahol megeszik a foszereploket.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
érdekes téma ez, én gyerekként sokat olvastam (már általános előtt tudtam), rengeteg zenét hallgattam és igene kb nonstop ment a lakásban mint háttérzaj. De ha valamelyik nem volt opció, akkor gond nélkül váltottam a másikra. Pl szüleim megkértek h ha lehet ne tartsak reggel 5:30 kor ravepartit a nagyszobában erre;

 www.youtube.com/watch?v=MkHr-vMfhYE

sosem volt hiszti h de én most ezt v azt akarom. Számitógépet probálták kontrolálni az elején, nem is az én szobámban volt a gép, és nyilván itt is ment a kétoldali proxi war olyan tipikus esetekkel h;
Bria ugye nem gépeztél egész Du tanulás helyett,
dehogy Anya sose tenném
muter csak megfogja az izzo forro crt monitor hátulját és lebukás 😀

a mai világban ilyen cocomelon és társai korában lehet teljesen bezombulnék én is, biztos nem könnyü helyzet, de én úgy közeliteném meg ahogy én szüleim megtanitani a gyereknek h tartalmat sokféleképpen lehet fogyasztani

több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Amúgy mit nézzen a kisgyerek, ha nem ilyen Bogyó és babóca vagy Anna Peti Gergő féle dolgokat, ami kszámukra lettek kitalálva?
Skibidi toilettet vagy nézzen klasszikus filmeket?

Gondolom anyáméknak is tele volt a fasza a Teletabik, Garfield, Micimackó trióval, mégis az ment nonstop, amíg 4-5 évesen át nem kattantam a Forma1-re 😀
zacknorb
Amivel szerintem nem lehet mellényúlni az a sport nézetése gyerekkel. Mármint van benne inger, le tudja kötni. Ha utána 5-6 évesen le akar menni maga is csinálni hasznos is lehet, persze alapvetően hobbiból hogy mozogjon, nem Project Mbappé.
A trauma abból csak akkor lehet ha 10-20 év múlva a kedvenc csapata/pilótája rohadt gyenge lesz 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ezzel semmi baj nincs, ADDIG a pontig amíg öcséd nem gyűjti a figurákat és nem festi őket.
Ha igen, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy öcsédet el kell vinni pszichológushoz, ha súlyosabb eset akkor elvonóra. Ha ez se segít vagy nem opció, akkor MINDEN kapcsolatot megszakítani vele ÖRÖKRE.

Ezt a gyermeked érdekében mondom, mert ha rákap ÉS nem lesztek milliárdosok (az se segít), akkor ingetek-gatyátok rámegy majd a gyerek hobbijára vagy már általánosban narkóárus lesz, hogy legyen rá zsebpénze.
Példaképe Gordon Gekko lesz, jelmondata pedig "Greed is good".

Ezt a hobbit csak akkor vallhatod magadénak ha a világ összes pénze a tiéd vagy te vagy Henry Cavill.
Lúdas Solymi
Unokahúgomról van szó, öcsém az apja. Amúgy meg nagyon kis korától iszonyat ügyesen, rajzolt, gyurmázott, minden ami alkotás: imádja. 40k figurákat gyártana darabját többszáz fontokért tudná elpasszolni. Nem rossz hobbi. Mindenképp jobb szerintem mint a furry érdeklődése. 😊
gyeek
a Fursuit gyártása is jól fizet
just saying
Negritis, a vajda
Fursuit-gimpsuit, tométó-tomátó... Jobb ha távol marad, de kösz a tippet. 😊

Tudom, hogy unokahúgodról van szó, ő már úgy látszik a Káoszé lett, eretnek szegény, de a saját gyerekedet még mentheted 😊

De amúgy hajrá, hajrá neki, ha szeret alkotni, maradjon is meg a szeretete iránta.
Lúdas Solymi
Jaa, már hogy Slaanesh behúzza a sorai közé! Hát igen, van rá esély... Előbb fog Slaanesh démonokat 3d nyomtatni meg sculptolni mint taukat, de erre nem tudok fogadni sajnos sehol. 😕

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Ezzel semmi baj nincs, ADDIG a pontig amíg öcséd nem gyűjti a figurákat és nem festi őket.
Ha igen, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy öcsédet el kell vinni pszichológushoz, ha súlyosabb eset akkor elvonóra. Ha ez se segít vagy nem opció, akkor MINDEN kapcsolatot megszakítani vele ÖRÖKRE.

Ezt a gyermeked érdekében mondom, mert ha rákap ÉS nem lesztek milliárdosok (az se segít), akkor ingetek-gatyátok rámegy majd a gyerek hobbijára vagy már általánosban narkóárus lesz, hogy legyen rá zsebpénze.
Példaképe Gordon Gekko lesz, jelmondata pedig "Greed is good".

Ezt a hobbit csak akkor vallhatod magadénak ha a világ összes pénze a tiéd vagy te vagy Henry Cavill.
Lúdas Solymi
Unokahúgomról van szó, öcsém az apja. Amúgy meg nagyon kis korától iszonyat ügyesen, rajzolt, gyurmázott, minden ami alkotás: imádja. 40k figurákat gyártana darabját többszáz fontokért tudná elpasszolni. Nem rossz hobbi. Mindenképp jobb szerintem mint a furry érdeklődése. 😊
gyeek
Tudom, hogy unokahúgodról van szó, ő már úgy látszik a Káoszé lett, eretnek szegény, de a saját gyerekedet még mentheted 😊

De amúgy hajrá, hajrá neki, ha szeret alkotni, maradjon is meg a szeretete iránta.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Amúgy mit nézzen a kisgyerek, ha nem ilyen Bogyó és babóca vagy Anna Peti Gergő féle dolgokat, ami számukra lettek kitalálva?
Skibidi toilettet vagy nézzen klasszikus filmeket?

Gondolom anyáméknak is tele volt a fasza a Teletabik, Garfield, Micimackó trióval, mégis az ment nonstop, amíg 4-5 évesen át nem kattantam a Forma1-re 😀
zacknorb
Hány éves a gyerek?
Mert minimum iskolás korig az a legjobb, ha nem néz semmit, de az HBO maxon mondjuk a Lu és a Bogár Brancsot tudom ajánlani. Legyen rövid és tömör, minél kevesebb inger, vágás, villódzás, annál jobb.
r.baggio
Mesekönyv, lego, játszótér, homokozó ....
Amúgy a mai nyominger világban ahol felnőtt ember képes video játékozni, való világot meg női focit nézni .......
🤘 gaben 🤘
Hozod a formád 😂
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
Ezzel semmi baj nincs, ADDIG a pontig amíg öcséd nem gyűjti a figurákat és nem festi őket.
Ha igen, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy öcsédet el kell vinni pszichológushoz, ha súlyosabb eset akkor elvonóra. Ha ez se segít vagy nem opció, akkor MINDEN kapcsolatot megszakítani vele ÖRÖKRE.

Ezt a gyermeked érdekében mondom, mert ha rákap ÉS nem lesztek milliárdosok (az se segít), akkor ingetek-gatyátok rámegy majd a gyerek hobbijára vagy már általánosban narkóárus lesz, hogy legyen rá zsebpénze.
Példaképe Gordon Gekko lesz, jelmondata pedig "Greed is good".

Ezt a hobbit csak akkor vallhatod magadénak ha a világ összes pénze a tiéd vagy te vagy Henry Cavill.
Lúdas Solymi
Unokahúgomról van szó, öcsém az apja. Amúgy meg nagyon kis korától iszonyat ügyesen, rajzolt, gyurmázott, minden ami alkotás: imádja. 40k figurákat gyártana darabját többszáz fontokért tudná elpasszolni. Nem rossz hobbi. Mindenképp jobb szerintem mint a furry érdeklődése. 😊
gyeek
a Fursuit gyártása is jól fizet
just saying

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ezzel semmi baj nincs, ADDIG a pontig amíg öcséd nem gyűjti a figurákat és nem festi őket.
Ha igen, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy öcsédet el kell vinni pszichológushoz, ha súlyosabb eset akkor elvonóra. Ha ez se segít vagy nem opció, akkor MINDEN kapcsolatot megszakítani vele ÖRÖKRE.

Ezt a gyermeked érdekében mondom, mert ha rákap ÉS nem lesztek milliárdosok (az se segít), akkor ingetek-gatyátok rámegy majd a gyerek hobbijára vagy már általánosban narkóárus lesz, hogy legyen rá zsebpénze.
Példaképe Gordon Gekko lesz, jelmondata pedig "Greed is good".

Ezt a hobbit csak akkor vallhatod magadénak ha a világ összes pénze a tiéd vagy te vagy Henry Cavill.
Lúdas Solymi
Unokahúgomról van szó, öcsém az apja. Amúgy meg nagyon kis korától iszonyat ügyesen, rajzolt, gyurmázott, minden ami alkotás: imádja. 40k figurákat gyártana darabját többszáz fontokért tudná elpasszolni. Nem rossz hobbi. Mindenképp jobb szerintem mint a furry érdeklődése. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
inditsuk a vitat
3.5 eves fiu mar transformers mese /film?! es narniat nez.neki valo?
de kozben szegeny ha leesik egy falevel fel megijed.ez komoly.

nekem ez furcsa es elszomorito sajna
YoungZeeZee
Tompeti és barátai való BÁRKINEK? Kérdezném én, mert agyfaszt kapok amint meghallom azt a rémisztó freaket és a valószínűleg csillagot még nem látó, de magát "Csillagszemnek" nevező kecses búzazsákot, ellenben a gyerekek (és sajnos köztük az enyém is) imádják őket. Unokahúgom mindig is vonzódott a "sötét" dolgokhoz, öcsém most Warhammer 40k-val ismerteti épp. 12 éves kislány...

Az alfa generációhoz már hiába mérjük magunkat és próbáljuk belőni mit szabad, mit nem. Öcsém mondta, hogy ezek a modern technikával felnővő gyerekek átlagosan 80 IQ-t tudnak produkálni, ami kb Forrest Gump színvonal. Én elsősorban a jó génekben bízok és igyekszem követni mit szeret a kis szaros. Pl. már azt veszem rajta észre, hogy a Diggy Diggy Hole-t sokkal jobban élvezi ha én kommentálom mi történik, és már eszerint tekint a sztorira. Ha hozzá tudnék fűzni kommentárt amíg hajlandó az atyai befogadásra...
gyeek
Ezzel semmi baj nincs, ADDIG a pontig amíg öcséd nem gyűjti a figurákat és nem festi őket.
Ha igen, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy öcsédet el kell vinni pszichológushoz, ha súlyosabb eset akkor elvonóra. Ha ez se segít vagy nem opció, akkor MINDEN kapcsolatot megszakítani vele ÖRÖKRE.

Ezt a gyermeked érdekében mondom, mert ha rákap ÉS nem lesztek milliárdosok (az se segít), akkor ingetek-gatyátok rámegy majd a gyerek hobbijára vagy már általánosban narkóárus lesz, hogy legyen rá zsebpénze.
Példaképe Gordon Gekko lesz, jelmondata pedig "Greed is good".

Ezt a hobbit csak akkor vallhatod magadénak ha a világ összes pénze a tiéd vagy te vagy Henry Cavill.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
2024-ben még "videójátékozni", hát azért na 😊 de a halálom, mikor a másfél éves gyerek már a végtelenített youtube videókat nézi a tableten a babakocsiban
r.baggio
Az csak a szülői odafigyelést próbálná helyettesíteni, ez volt a TV-vel is az elmúlt 20-30 évben.
Ezért is mondom a mit nézzen a gyerek vitára, hogy a szülői odafigyelés számítana igazán.
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
2024-ben még "videójátékozni", hát azért na 😊 de a halálom, mikor a másfél éves gyerek már a végtelenített youtube videókat nézi a tableten a babakocsiban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal