Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Kész, eddig bírtuk. Vettünk egy ventilátort.🙂
nagylaza, főpohárnok
ami semmit nem használ 😊 aki mást mond az hazudik
csak a klíma, semmi másnak nincs értelme
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
Kész, eddig bírtuk. Vettünk egy ventilátort.🙂
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Újbudán volt az etele pláza mellett, mindig beleborzongok, mikor ott megyek el, brutális történet
r.baggio
ráadásul akire ráesett, az pont egy kisbabás anyuka volt asszem, családi séta elején/végén
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
Egy nem remek nap, ami mégis jól alakult. Vagy mi:

Kisebb sérülésekkel megúszta a zuhanást a harmadik emeletről egy egyéves kisfiú a németországi Darmstadtban, miután egy arra járó el tudta kapni. A Spiegel írja, hogy a kisgyerek 29 éves édesanyja és hét éves testvére is ott volt a lakásban az eset idején, de hogy pontosan miként zuhant ki a kicsi a ablakon, egyelőre nem világos.

A rendőrség szerint feltehetően felmászott a párkányra, de ezt észrevette egy arra járó, akinek volt annyi lélekjelenléte, hogy elkapja.

Ezzel azonban nincs vége a történetnek: amíg az édesanya a kicsivel a kórházban volt, a lakásban tűz ütött ki, feltehetően odaégett az tűzhelyen hagyott étel. Ekkor a hétéves gyerek még mindig a nappaliban volt, de a tűzoltók kimenekítették, és őt is kórházba vitték. A lakás lakhatatlanná vált.
ulpianus
A gombapörkölt egy része megmenekült, de mérgesből készült és így tovább.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
Újbudán volt az etele pláza mellett, mindig beleborzongok, mikor ott megyek el, brutális történet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
Egy nem remek nap, ami mégis jól alakult. Vagy mi:

Kisebb sérülésekkel megúszta a zuhanást a harmadik emeletről egy egyéves kisfiú a németországi Darmstadtban, miután egy arra járó el tudta kapni. A Spiegel írja, hogy a kisgyerek 29 éves édesanyja és hét éves testvére is ott volt a lakásban az eset idején, de hogy pontosan miként zuhant ki a kicsi a ablakon, egyelőre nem világos.

A rendőrség szerint feltehetően felmászott a párkányra, de ezt észrevette egy arra járó, akinek volt annyi lélekjelenléte, hogy elkapja.

Ezzel azonban nincs vége a történetnek: amíg az édesanya a kicsivel a kórházban volt, a lakásban tűz ütött ki, feltehetően odaégett az tűzhelyen hagyott étel. Ekkor a hétéves gyerek még mindig a nappaliban volt, de a tűzoltók kimenekítették, és őt is kórházba vitték. A lakás lakhatatlanná vált.
ulpianus
par eve olyan tortent h valaki leugrott mert ongyilkos akart lenni..raesett egy jarokelore.azis meghalt
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Ma hallottam utcán, a lényegi részekben szó szerint:

- kibaszott kurva meleg van ez nem normális, szétfő a tököm.
- ja, durva.
- a fasz klímaválság meg globális melegedés, hallottam, rábasztunk
- te hülye vagy?! milyen klímaválság? meg melegedés? ne legyél már pöcs, hogy bedőlsz az ilyen hülye összeesküvéselméleteknek. mindent elhiszel amit hallasz? a faszom repülők miatt van ilyen meleg, szórnak minket a csíkokkal valami szarral, és emiatt van buzi meleg.
- igen?
- ja.
- honnan veszed?
- te vak vagy? nézz már fel, ott vannak a koncenszcsíkok mindenütt, szemednek csak hiszel.

Azért jó, hogy vannak olyan emberek akik nem hisznek el mindent amit hallanak, és nem dőlnek be az összeesküvéselméleteknek, konteóknak...

több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Egy nem remek nap, ami mégis jól alakult. Vagy mi:

Kisebb sérülésekkel megúszta a zuhanást a harmadik emeletről egy egyéves kisfiú a németországi Darmstadtban, miután egy arra járó el tudta kapni. A Spiegel írja, hogy a kisgyerek 29 éves édesanyja és hét éves testvére is ott volt a lakásban az eset idején, de hogy pontosan miként zuhant ki a kicsi a ablakon, egyelőre nem világos.

A rendőrség szerint feltehetően felmászott a párkányra, de ezt észrevette egy arra járó, akinek volt annyi lélekjelenléte, hogy elkapja.

Ezzel azonban nincs vége a történetnek: amíg az édesanya a kicsivel a kórházban volt, a lakásban tűz ütött ki, feltehetően odaégett az tűzhelyen hagyott étel. Ekkor a hétéves gyerek még mindig a nappaliban volt, de a tűzoltók kimenekítették, és őt is kórházba vitték. A lakás lakhatatlanná vált.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
papirkutyak vagytok ti.
csebi
Menjél helyettünk is aszalódni a napra a 40 fokba 😊
Nekem jó itt a légkondival az irodában 23 fokban.
warr_b
hidd el, en tudom milyen ez ugy majustol oktober kozepeig. hoseg es 70% koruli pára. nemcsak 1-2 nap mikor eppen picit kisut a nap, de este mar le is hul.
itt még este 10kor sem lehet kimenni az utcara.
szerk.: Kairorol meg nem is beszelek inkabb ...
csebi
Bár jóval rövidebb tapasztalat de emelek az arab félszigettel. Amikor a légkondit a szélvédőre kellett maxon fújatni, mert különben kikapcsolt a telefon túlhevülés miatt az autós tartóban.
Hanni
Ezt nekem a telefonom tegnap előtt megtette Tatabánya és Beloiannisz között félúton.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
papirkutyak vagytok ti.
csebi
Menjél helyettünk is aszalódni a napra a 40 fokba 😊
Nekem jó itt a légkondival az irodában 23 fokban.
warr_b
hidd el, en tudom milyen ez ugy majustol oktober kozepeig. hoseg es 70% koruli pára. nemcsak 1-2 nap mikor eppen picit kisut a nap, de este mar le is hul.
itt még este 10kor sem lehet kimenni az utcara.
szerk.: Kairorol meg nem is beszelek inkabb ...
csebi
Bár jóval rövidebb tapasztalat de emelek az arab félszigettel. Amikor a légkondit a szélvédőre kellett maxon fújatni, mert különben kikapcsolt a telefon túlhevülés miatt az autós tartóban.
Hanni
Biztos attól van bekattanva szinte az összes nyomorult

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
papirkutyak vagytok ti.
csebi
Menjél helyettünk is aszalódni a napra a 40 fokba 😊
Nekem jó itt a légkondival az irodában 23 fokban.
warr_b
hidd el, en tudom milyen ez ugy majustol oktober kozepeig. hoseg es 70% koruli pára. nemcsak 1-2 nap mikor eppen picit kisut a nap, de este mar le is hul.
itt még este 10kor sem lehet kimenni az utcara.
szerk.: Kairorol meg nem is beszelek inkabb ...
csebi
Bár jóval rövidebb tapasztalat de emelek az arab félszigettel. Amikor a légkondit a szélvédőre kellett maxon fújatni, mert különben kikapcsolt a telefon túlhevülés miatt az autós tartóban.
Hanni
Igen az meg annál is durvább. Nekem ami legkeményebb élmény az a 40 fok márciusban Khartoum. El nem tudtam képzelni mi van ott nyáron …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
papirkutyak vagytok ti.
csebi
Menjél helyettünk is aszalódni a napra a 40 fokba 😊
Nekem jó itt a légkondival az irodában 23 fokban.
warr_b
hidd el, en tudom milyen ez ugy majustol oktober kozepeig. hoseg es 70% koruli pára. nemcsak 1-2 nap mikor eppen picit kisut a nap, de este mar le is hul.
itt még este 10kor sem lehet kimenni az utcara.
szerk.: Kairorol meg nem is beszelek inkabb ...
csebi
Bár jóval rövidebb tapasztalat de emelek az arab félszigettel. Amikor a légkondit a szélvédőre kellett maxon fújatni, mert különben kikapcsolt a telefon túlhevülés miatt az autós tartóban.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
szegediek csak ne sírjanak 😊 OV ezt is elintézte, hogy utazás nélkül Rómában lehetnek 😊
 sokszinuvidek.24.hu/mozaik/2024/07/11/szegeden-mar-olyan-meleg-van-mint-romaban/
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
és ami a legrosszabb:
 www.idokep.hu/30napos/Szeged
6 napon keresztül 39 fok lesz! Kolléganőm meg itt sipákol, hogy utálja a klímát mert fázik. Itt 26-on megy, náluk 27 fokon. Tegnap előtt közöltem vele, hogy kurvára nem fogja fel mennyire jó dolga van!
NB2
de ruheltem a nyarat az irodakban.legkondi nuku.mert a lanyok faznak.nyissak ablakot..de bazzz onnan jon a meleg.

no meg egy fonokom.hej nem lehet rovidben lenni...🤣ha o megdoglik,dogoljon meg mindenki.

amugy nem kell a klimat 19fokon tolni.pl az autoban a 23 mar teljesen jo,de lehetne 24is.

nem kell a ket veglet...
YoungZeeZee
A legszebb az az egészben hogy nekünk kötelező az ing és a hosszú nadrág, ő meg belibeg egy egyberuhába, és fázik 😀
Nomac
talalkozol ugyfellel?
mi nem eselyunk sem volt talalkozni ugyfellel.

ezert is tetszett az igaming szektor.ott nincs ilyen nezzunk ki tobbnek.
a helyi vezeto egy sima polo farmer nadrag,sportcipo komboval tolta, nyaron rovid gatya is volt rajta.dress code nulla volt.
YoungZeeZee
Hála a jó égnek nálunk is ez van, ügyfélkapcsolat hiányában zero dress code.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
és ami a legrosszabb:
 www.idokep.hu/30napos/Szeged
6 napon keresztül 39 fok lesz! Kolléganőm meg itt sipákol, hogy utálja a klímát mert fázik. Itt 26-on megy, náluk 27 fokon. Tegnap előtt közöltem vele, hogy kurvára nem fogja fel mennyire jó dolga van!
NB2
de ruheltem a nyarat az irodakban.legkondi nuku.mert a lanyok faznak.nyissak ablakot..de bazzz onnan jon a meleg.

no meg egy fonokom.hej nem lehet rovidben lenni...🤣ha o megdoglik,dogoljon meg mindenki.

amugy nem kell a klimat 19fokon tolni.pl az autoban a 23 mar teljesen jo,de lehetne 24is.

nem kell a ket veglet...
YoungZeeZee
A legszebb az az egészben hogy nekünk kötelező az ing és a hosszú nadrág, ő meg belibeg egy egyberuhába, és fázik 😀
Nomac
talalkozol ugyfellel?
mi nem eselyunk sem volt talalkozni ugyfellel.

ezert is tetszett az igaming szektor.ott nincs ilyen nezzunk ki tobbnek.
a helyi vezeto egy sima polo farmer nadrag,sportcipo komboval tolta, nyaron rovid gatya is volt rajta.dress code nulla volt.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
tegnap kiraktam a tűző napra egy karton dobozt. rá raktam egy hőmérőt. a hőmérő 48 foknál kiakadt, a higany pedig kifolyt a helyéről. szegeden ennyire van meleg.
peach
ezért szokták árnyékban mérni. úgy csak a levegő melegíti a higanytartályt, a közvetlen napsugárzás nem.
mondjuk 38-40 fok így is meglett volna. kész agyrém.
slowmotion
Főleg hogy a hiányos a lázmérő - sima hőmérő az alkoholos...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Ha már a hőség a téma, akkor tudtok ajánlani olyan inget, aláöltözetet (márkát, típust) amit ilyenkor lehet viselni és nem izzadsz szét benne vagy legalábbis szellőzik?

Van Graafban a Finshley&Hardingnak vannak Funcionality ingjei pont ilyen időre meg akár biciklizéshez is, azokat szeretem, de hátha tud valaki vmit még.

Ár az mondjuk legyen 10-20k között.
Lúdas Solymi
Én a Gree-t meg az RCool-t használom, segít az izzadás ellen. 😀

Szerkesztette: somoskovig

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Ha már a hőség a téma, akkor tudtok ajánlani olyan inget, aláöltözetet (márkát, típust) amit ilyenkor lehet viselni és nem izzadsz szét benne vagy legalábbis szellőzik?

Van Graafban a Finshley&Hardingnak vannak Funcionality ingjei pont ilyen időre meg akár biciklizéshez is, azokat szeretem, de hátha tud valaki vmit még.

Ár az mondjuk legyen 10-20k között.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
papirkutyak vagytok ti.
csebi
Menjél helyettünk is aszalódni a napra a 40 fokba 😊
Nekem jó itt a légkondival az irodában 23 fokban.
warr_b
hidd el, en tudom milyen ez ugy majustol oktober kozepeig. hoseg es 70% koruli pára. nemcsak 1-2 nap mikor eppen picit kisut a nap, de este mar le is hul.
itt még este 10kor sem lehet kimenni az utcara.
szerk.: Kairorol meg nem is beszelek inkabb ...
csebi
Hahh. Na ezért (sem) megyünk Egyiptomba meg hasonló helyekre. Jó nekünk Skócia 😀
warr_b
2 ev Kairo, es szuk 5 ev Malta utan, eskuszom kovetkezo hely az skandinavia lesz. vagy az antarktisz. majd ott varom a menedekkeroket.
csebi
Hát menekültszempontból nagyon nem mindegy, hogy mondjuk Svédország vagy Antarktisz 😀

Mondjuk Svédo. se rossz, bár nyáron ott is meleg van már. Antarktiszra viszont elmennék 😊

Meg egy Norvég fjord-túra is tervben vagy egy ideje...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
papirkutyak vagytok ti.
csebi
Menjél helyettünk is aszalódni a napra a 40 fokba 😊
Nekem jó itt a légkondival az irodában 23 fokban.
warr_b
hidd el, en tudom milyen ez ugy majustol oktober kozepeig. hoseg es 70% koruli pára. nemcsak 1-2 nap mikor eppen picit kisut a nap, de este mar le is hul.
itt még este 10kor sem lehet kimenni az utcara.
szerk.: Kairorol meg nem is beszelek inkabb ...
csebi
Hahh. Na ezért (sem) megyünk Egyiptomba meg hasonló helyekre. Jó nekünk Skócia 😀
warr_b
Én mondtam, hogy Észak Írországba fogunk költözni.......most is szombaton irány Ausztria egy hétre ott kicsit hűvösebb lesz 😛
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
papirkutyak vagytok ti.
csebi
Menjél helyettünk is aszalódni a napra a 40 fokba 😊
Nekem jó itt a légkondival az irodában 23 fokban.
warr_b
hidd el, en tudom milyen ez ugy majustol oktober kozepeig. hoseg es 70% koruli pára. nemcsak 1-2 nap mikor eppen picit kisut a nap, de este mar le is hul.
itt még este 10kor sem lehet kimenni az utcara.
szerk.: Kairorol meg nem is beszelek inkabb ...
csebi
Hahh. Na ezért (sem) megyünk Egyiptomba meg hasonló helyekre. Jó nekünk Skócia 😀
warr_b
2 ev Kairo, es szuk 5 ev Malta utan, eskuszom kovetkezo hely az skandinavia lesz. vagy az antarktisz. majd ott varom a menedekkeroket.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
papirkutyak vagytok ti.
csebi
Menjél helyettünk is aszalódni a napra a 40 fokba 😊
Nekem jó itt a légkondival az irodában 23 fokban.
warr_b
hidd el, en tudom milyen ez ugy majustol oktober kozepeig. hoseg es 70% koruli pára. nemcsak 1-2 nap mikor eppen picit kisut a nap, de este mar le is hul.
itt még este 10kor sem lehet kimenni az utcara.
szerk.: Kairorol meg nem is beszelek inkabb ...
csebi
Hahh. Na ezért (sem) megyünk Egyiptomba meg hasonló helyekre. Jó nekünk Skócia 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
és ami a legrosszabb:
 www.idokep.hu/30napos/Szeged
6 napon keresztül 39 fok lesz! Kolléganőm meg itt sipákol, hogy utálja a klímát mert fázik. Itt 26-on megy, náluk 27 fokon. Tegnap előtt közöltem vele, hogy kurvára nem fogja fel mennyire jó dolga van!
NB2
de ruheltem a nyarat az irodakban.legkondi nuku.mert a lanyok faznak.nyissak ablakot..de bazzz onnan jon a meleg.

no meg egy fonokom.hej nem lehet rovidben lenni...🤣ha o megdoglik,dogoljon meg mindenki.

amugy nem kell a klimat 19fokon tolni.pl az autoban a 23 mar teljesen jo,de lehetne 24is.

nem kell a ket veglet...
YoungZeeZee
A legszebb az az egészben hogy nekünk kötelező az ing és a hosszú nadrág, ő meg belibeg egy egyberuhába, és fázik 😀
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
papirkutyak vagytok ti.
csebi
Menjél helyettünk is aszalódni a napra a 40 fokba 😊
Nekem jó itt a légkondival az irodában 23 fokban.
warr_b
hidd el, en tudom milyen ez ugy majustol oktober kozepeig. hoseg es 70% koruli pára. nemcsak 1-2 nap mikor eppen picit kisut a nap, de este mar le is hul.
itt még este 10kor sem lehet kimenni az utcara.
szerk.: Kairorol meg nem is beszelek inkabb ...

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.