OFF topik
31 feliratkozó
több mint 1 éve
Akkor még nagyobb szégyen, hogy ennyi idő után is van kereslet az ilyesmire...inkább győzikét mondanám, hosszú évek munkája van neki benneJah tehát ilyen Hawk Tuah szerű, hogy nem csinált semmit de híres lett 😁Röviden, ugat mint egy kutya, és hatalmas Ronaldoszopkodó (nem fan, ez már túl ment azon a szinten)Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamereÉs ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
kapitnono
zacknorb
Igen manapság nagy az igény az ilyenekre...
kapitnono
Negritis, a vajda

több mint 1 éve
inkább győzikét mondanám, hosszú évek munkája van neki benneJah tehát ilyen Hawk Tuah szerű, hogy nem csinált semmit de híres lett 😁Röviden, ugat mint egy kutya, és hatalmas Ronaldoszopkodó (nem fan, ez már túl ment azon a szinten)Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamereÉs ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
kapitnono
zacknorb
Igen manapság nagy az igény az ilyenekre...
kapitnono
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jah tehát ilyen Hawk Tuah szerű, hogy nem csinált semmit de híres lett 😁Röviden, ugat mint egy kutya, és hatalmas Ronaldoszopkodó (nem fan, ez már túl ment azon a szinten)Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamereÉs ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
kapitnono
zacknorb
Igen manapság nagy az igény az ilyenekre...

több mint 1 éve
konkrétan egy imitátor beszopatta a hülyegyereketRöviden, ugat mint egy kutya, és hatalmas Ronaldoszopkodó (nem fan, ez már túl ment azon a szinten)Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamereÉs ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
kapitnono
zacknorb
meg pár crypto scammer
www.youtube.com/watch?v=cMIgyS34MxA
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Röviden, ugat mint egy kutya, és hatalmas Ronaldoszopkodó (nem fan, ez már túl ment azon a szinten)Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamereÉs ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
kapitnono
több mint 1 éve
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamereÉs ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi

több mint 1 éve
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamereÉs tényleg megérettünk a pusztulásra!
index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Pont mint az annál.Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:Bezzeg a ventilláció két ell, míg a ventilál megint csak egy. Érthetetlen.
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
warr_b
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Grétsy élt, Grétsy él, Grétsy élni fog!Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:Bezzeg a ventilláció két ell, míg a ventilál megint csak egy. Érthetetlen.
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
warr_b
több mint 1 éve
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamere index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Nekem nem hiányzik. Tök jó buli 36-37 fokban bicózni 1,5-2 órát. 😀ide is elférne, de én főleg a lehűlést hiányolomén szimplán felhoztam a ventillátort 😀Tatabányára majdnem elért, dörgött sokat, villámlott néhányat, erre esett három csepp eső és a vihar javarésze elvonult a Gerecse mögött... pedig úgy ki van száradva minden, jól jött volna.
mondjuk gecire vártam volna a vihart amit ígértek mára
sajna nem jött
Negritis, a vajda
Mikey
Negritis, a vajda
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
ide is elférne, de én főleg a lehűlést hiányolomén szimplán felhoztam a ventillátort 😀Tatabányára majdnem elért, dörgött sokat, villámlott néhányat, erre esett három csepp eső és a vihar javarésze elvonult a Gerecse mögött... pedig úgy ki van száradva minden, jól jött volna.
mondjuk gecire vártam volna a vihart amit ígértek mára
sajna nem jött
Negritis, a vajda
Mikey
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Papír kutyák vagytok ti 😊de hol a sünmalac?
csebi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
én szimplán felhoztam a ventillátort 😀Tatabányára majdnem elért, dörgött sokat, villámlott néhányat, erre esett három csepp eső és a vihar javarésze elvonult a Gerecse mögött... pedig úgy ki van száradva minden, jól jött volna.
mondjuk gecire vártam volna a vihart amit ígértek mára
sajna nem jött
Negritis, a vajda
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Papír kutyák vagytok ti 😊
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Jó, elárulom a titkot: mi a szomszédos utcában lévő lámpaboltban vettük.🙂 (Igaz, drágábban...)Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:Vasárnap voltam én is a Duna Plaza media marktban, nem volt egy se. Feljebb a váci úti praktikerben még sikerült venni. 😀
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
Duff
több mint 1 éve
Ahogy a feláll és a felláció is pont ilyen.Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:Bezzeg a ventilláció két ell, míg a ventilál megint csak egy. Érthetetlen.
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
warr_b
😊
| bocsi |
Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:Vasárnap voltam én is a Duna Plaza media marktban, nem volt egy se. Feljebb a váci úti praktikerben még sikerült venni. 😀
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:Bezzeg a ventilláció két ell, míg a ventilál megint csak egy. Érthetetlen.
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
több mint 1 éve
én szimplán felhoztam a ventillátort 😀mondjuk gecire vártam volna a vihart amit ígértek mára
sajna nem jött
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Valóban: becsaptuk magunkat, és ennek révén - a légmozgás miatt - a levegő kevésbé tűnik forrónak.A ventilátor felkeveri a meleg levegőt, miközben hőt ad le, és még melegebb lesz, de érzetre a légmozgás miatt a levegő kevésbbé tűnik forrónak. Az önbecsapás magasiskolája.Kész, eddig bírtuk. Vettünk egy ventilátort.🙂ami semmit nem használ 😊 aki mást mond az hazudik
nagylaza, főpohárnok
csak a klíma, semmi másnak nincs értelme
NB2
Őszentsége Sobri Jóska
több mint 1 éve
Hólapátot sem havazás után veszek...Azért nem kell túlzásba esni. Ha más nincs, akkor a venti is sokat segít. Jóval olcsóbb/egyszerűbb beszerezni egyet, mint most egy klímát.A ventilátor felkeveri a meleg levegőt, miközben hőt ad le, és még melegebb lesz, de érzetre a légmozgás miatt a levegő kevésbbé tűnik forrónak. Az önbecsapás magasiskolája.Kész, eddig bírtuk. Vettünk egy ventilátort.🙂ami semmit nem használ 😊 aki mást mond az hazudik
nagylaza, főpohárnok
csak a klíma, semmi másnak nincs értelme
NB2
Őszentsége Sobri Jóska
Bár nekem gyanús, hogy az eredeti hozzászólás sem volt komoly 😀
dugo93
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
Azért nem kell túlzásba esni. Ha más nincs, akkor a venti is sokat segít. Jóval olcsóbb/egyszerűbb beszerezni egyet, mint most egy klímát.A ventilátor felkeveri a meleg levegőt, miközben hőt ad le, és még melegebb lesz, de érzetre a légmozgás miatt a levegő kevésbbé tűnik forrónak. Az önbecsapás magasiskolája.Kész, eddig bírtuk. Vettünk egy ventilátort.🙂ami semmit nem használ 😊 aki mást mond az hazudik
nagylaza, főpohárnok
csak a klíma, semmi másnak nincs értelme
NB2
Őszentsége Sobri Jóska
Bár nekem gyanús, hogy az eredeti hozzászólás sem volt komoly 😀
több mint 1 éve
A ventilátor felkeveri a meleg levegőt, miközben hőt ad le, és még melegebb lesz, de érzetre a légmozgás miatt a levegő kevésbbé tűnik forrónak. Az önbecsapás magasiskolája.Kész, eddig bírtuk. Vettünk egy ventilátort.🙂ami semmit nem használ 😊 aki mást mond az hazudik
nagylaza, főpohárnok
csak a klíma, semmi másnak nincs értelme
NB2