Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamere

 index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
És ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
kapitnono
Röviden, ugat mint egy kutya, és hatalmas Ronaldoszopkodó (nem fan, ez már túl ment azon a szinten)
zacknorb
Jah tehát ilyen Hawk Tuah szerű, hogy nem csinált semmit de híres lett 😁
Igen manapság nagy az igény az ilyenekre...
kapitnono
inkább győzikét mondanám, hosszú évek munkája van neki benne
Negritis, a vajda
Akkor még nagyobb szégyen, hogy ennyi idő után is van kereslet az ilyesmire...


több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamere

 index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
És ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
kapitnono
Röviden, ugat mint egy kutya, és hatalmas Ronaldoszopkodó (nem fan, ez már túl ment azon a szinten)
zacknorb
Jah tehát ilyen Hawk Tuah szerű, hogy nem csinált semmit de híres lett 😁
Igen manapság nagy az igény az ilyenekre...
kapitnono
inkább győzikét mondanám, hosszú évek munkája van neki benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamere

 index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
És ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
kapitnono
Röviden, ugat mint egy kutya, és hatalmas Ronaldoszopkodó (nem fan, ez már túl ment azon a szinten)
zacknorb
Jah tehát ilyen Hawk Tuah szerű, hogy nem csinált semmit de híres lett 😁
Igen manapság nagy az igény az ilyenekre...


több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamere

 index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
És ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
kapitnono
Röviden, ugat mint egy kutya, és hatalmas Ronaldoszopkodó (nem fan, ez már túl ment azon a szinten)
zacknorb
konkrétan egy imitátor beszopatta a hülyegyereket
meg pár crypto scammer

 www.youtube.com/watch?v=cMIgyS34MxA

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamere

 index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
És ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂
kapitnono
Röviden, ugat mint egy kutya, és hatalmas Ronaldoszopkodó (nem fan, ez már túl ment azon a szinten)
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamere

 index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
És ez kicsoda, hogy még cikket is írnak róla hogy megérkezett?😂


több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 722 — Grady Judd fan
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamere

 index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/
ozibozi
És tényleg megérettünk a pusztulásra!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
 www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
Bezzeg a ventilláció két ell, míg a ventilál megint csak egy. Érthetetlen.
warr_b
Pont mint az annál.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
 www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
Bezzeg a ventilláció két ell, míg a ventilál megint csak egy. Érthetetlen.
warr_b
Grétsy élt, Grétsy él, Grétsy élni fog!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Pillanatok alatt elszabadultak az indulatok a budapesti plázában, megjelent a világ legkeresettebb streamere

 index.hu/fomo/2024/07/16/ishowspeed-stream-twitch-mammut-magyarorszag/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
én szimplán felhoztam a ventillátort 😀

mondjuk gecire vártam volna a vihart amit ígértek mára
sajna nem jött
Negritis, a vajda
Tatabányára majdnem elért, dörgött sokat, villámlott néhányat, erre esett három csepp eső és a vihar javarésze elvonult a Gerecse mögött... pedig úgy ki van száradva minden, jól jött volna.
Mikey
ide is elférne, de én főleg a lehűlést hiányolom
Negritis, a vajda
Nekem nem hiányzik. Tök jó buli 36-37 fokban bicózni 1,5-2 órát. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
én szimplán felhoztam a ventillátort 😀

mondjuk gecire vártam volna a vihart amit ígértek mára
sajna nem jött
Negritis, a vajda
Tatabányára majdnem elért, dörgött sokat, villámlott néhányat, erre esett három csepp eső és a vihar javarésze elvonult a Gerecse mögött... pedig úgy ki van száradva minden, jól jött volna.
Mikey
ide is elférne, de én főleg a lehűlést hiányolom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Papír kutyák vagytok ti 😊
csebi
de hol a sünmalac?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
én szimplán felhoztam a ventillátort 😀

mondjuk gecire vártam volna a vihart amit ígértek mára
sajna nem jött
Negritis, a vajda
Tatabányára majdnem elért, dörgött sokat, villámlott néhányat, erre esett három csepp eső és a vihar javarésze elvonult a Gerecse mögött... pedig úgy ki van száradva minden, jól jött volna.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Papír kutyák vagytok ti 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 828 — beers & Packers
Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
 www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
Vasárnap voltam én is a Duna Plaza media marktban, nem volt egy se. Feljebb a váci úti praktikerben még sikerült venni. 😀
Duff
Jó, elárulom a titkot: mi a szomszédos utcában lévő lámpaboltban vettük.🙂 (Igaz, drágábban...)
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
 www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
Bezzeg a ventilláció két ell, míg a ventilál megint csak egy. Érthetetlen.
warr_b
Ahogy a feláll és a felláció is pont ilyen.
😊
| bocsi |

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
 www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
Vasárnap voltam én is a Duna Plaza media marktban, nem volt egy se. Feljebb a váci úti praktikerben még sikerült venni. 😀
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
 www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
nagylaza, főpohárnok
Bezzeg a ventilláció két ell, míg a ventilál megint csak egy. Érthetetlen.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 828 — beers & Packers
Úgy látszik, mi vettük meg az utolsót:
Hőségriadó: se ventillátort, se mobilklímát nem lehet már kapni a boltokban
 www.atv.hu/belfold/20240716/hosegriado-ventillator-idojaras-klima
Btw: a ventilátort 1984-ig két "l"-lel kellett írni.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
én szimplán felhoztam a ventillátort 😀

mondjuk gecire vártam volna a vihart amit ígértek mára
sajna nem jött

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 828 — beers & Packers
Kész, eddig bírtuk. Vettünk egy ventilátort.🙂
nagylaza, főpohárnok
ami semmit nem használ 😊 aki mást mond az hazudik
csak a klíma, semmi másnak nincs értelme
NB2
A ventilátor felkeveri a meleg levegőt, miközben hőt ad le, és még melegebb lesz, de érzetre a légmozgás miatt a levegő kevésbbé tűnik forrónak. Az önbecsapás magasiskolája.
Őszentsége Sobri Jóska
Valóban: becsaptuk magunkat, és ennek révén - a légmozgás miatt - a levegő kevésbé tűnik forrónak.
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Kész, eddig bírtuk. Vettünk egy ventilátort.🙂
nagylaza, főpohárnok
ami semmit nem használ 😊 aki mást mond az hazudik
csak a klíma, semmi másnak nincs értelme
NB2
A ventilátor felkeveri a meleg levegőt, miközben hőt ad le, és még melegebb lesz, de érzetre a légmozgás miatt a levegő kevésbbé tűnik forrónak. Az önbecsapás magasiskolája.
Őszentsége Sobri Jóska
Azért nem kell túlzásba esni. Ha más nincs, akkor a venti is sokat segít. Jóval olcsóbb/egyszerűbb beszerezni egyet, mint most egy klímát.

Bár nekem gyanús, hogy az eredeti hozzászólás sem volt komoly 😀
dugo93
Hólapátot sem havazás után veszek...

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Kész, eddig bírtuk. Vettünk egy ventilátort.🙂
nagylaza, főpohárnok
ami semmit nem használ 😊 aki mást mond az hazudik
csak a klíma, semmi másnak nincs értelme
NB2
A ventilátor felkeveri a meleg levegőt, miközben hőt ad le, és még melegebb lesz, de érzetre a légmozgás miatt a levegő kevésbbé tűnik forrónak. Az önbecsapás magasiskolája.
Őszentsége Sobri Jóska
Azért nem kell túlzásba esni. Ha más nincs, akkor a venti is sokat segít. Jóval olcsóbb/egyszerűbb beszerezni egyet, mint most egy klímát.

Bár nekem gyanús, hogy az eredeti hozzászólás sem volt komoly 😀

több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 401 — #NoStress
Kész, eddig bírtuk. Vettünk egy ventilátort.🙂
nagylaza, főpohárnok
ami semmit nem használ 😊 aki mást mond az hazudik
csak a klíma, semmi másnak nincs értelme
NB2
A ventilátor felkeveri a meleg levegőt, miközben hőt ad le, és még melegebb lesz, de érzetre a légmozgás miatt a levegő kevésbbé tűnik forrónak. Az önbecsapás magasiskolája.