Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
 www.vezess.hu/hirek/2024/06/01/genfi-autoszalon-bejelentes-vege/
Messze nem én vagyok a célközönség, de ez szánalmas.
🤘 gaben 🤘
Miért? 119 év az több mint egy emberöltő, ez a dolgok rendje. Katarban még lesz folytatás.
gyeek
szerintem ha az emberek meg tudták szokni, hogy a Dakar Rally Afrika helyett Dél-Amerika helyett Szaúd-Arábiában fut, akkor meg tudják szokni a "Genfi Autószalon Dohában"-t is
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Pedig ez a MS fiók zárolásos email phising, jött nekem is meg több kollégának is, holott nincs is MS fiókom 😄

Szerintem várj egy-két napot, hátha utoléri magát a rendszer és be tudsz lépni.
warr_b
Az történt, h május 24 és máj 29 között 6 alkalommal próbáltak belépni Kínából, Németoból Horváto-ból, Brazíliából, Peruból a fiókba, de helytelen jelszavakat adtak meg.

Ma kb 2 órája az USA-ból sikeres belépés történt Phoenix-Mesa környékéről és kijelölték a fiókomat törlésre. Ezek csalók lehettek v maga a MS?
Utána kaptam az emailt. Most se tudom h hivatalos volt-e, de a fiók zárolva lett, más eszközökön is, de adat nem módosult.

Utána kénytelen voltam a hiv supporton keresztül telószámot adni, h a fiókot helyreállítsam, jelszót váltsak, a kétfaktorosnál adtam új biztonsági kódot és nem maradtam bejelentkezve.

A fiókban szerencsére nincs rögzítve adatom, sem fizetési eszköz és 3 hónapja tranzakció, vmint 60 napja rendelés sem történt, nincs is megadva se számlaszám , se bankkártya, sem a címem, sem telószámom, csak a születési dátumom.
Willie Parker
Valszeg csalók voltak, ilyenkor érdemes rákeresni az adott e-mailre a neten, mert sokszor jónak tűnőt használnak.
Én még apple e-mailt is csekkoltam, mert fura volt a címe.

Én most akarok éppen jelszótárolóra regelni és a Bitwardent mondják a mostani egyik legjobb választásnak, ami vagy ingyenes vagy minimális díja van.
Lúdas Solymi
Ja, direkt nem az emailben lévő linket használtam, hanem az MS support weboldalát. Csak az a fura, h az MS is telefonszámot kér a fiók aktiválásához, különben nem tudsz továbbmenni.
Willie Parker
Két-faktoros azonosításhoz most már az kell.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Pedig ez a MS fiók zárolásos email phising, jött nekem is meg több kollégának is, holott nincs is MS fiókom 😄

Szerintem várj egy-két napot, hátha utoléri magát a rendszer és be tudsz lépni.
warr_b
Az történt, h május 24 és máj 29 között 6 alkalommal próbáltak belépni Kínából, Németoból Horváto-ból, Brazíliából, Peruból a fiókba, de helytelen jelszavakat adtak meg.

Ma kb 2 órája az USA-ból sikeres belépés történt Phoenix-Mesa környékéről és kijelölték a fiókomat törlésre. Ezek csalók lehettek v maga a MS?
Utána kaptam az emailt. Most se tudom h hivatalos volt-e, de a fiók zárolva lett, más eszközökön is, de adat nem módosult.

Utána kénytelen voltam a hiv supporton keresztül telószámot adni, h a fiókot helyreállítsam, jelszót váltsak, a kétfaktorosnál adtam új biztonsági kódot és nem maradtam bejelentkezve.

A fiókban szerencsére nincs rögzítve adatom, sem fizetési eszköz és 3 hónapja tranzakció, vmint 60 napja rendelés sem történt, nincs is megadva se számlaszám , se bankkártya, sem a címem, sem telószámom, csak a születési dátumom.
Willie Parker
Valszeg csalók voltak, ilyenkor érdemes rákeresni az adott e-mailre a neten, mert sokszor jónak tűnőt használnak.
Én még apple e-mailt is csekkoltam, mert fura volt a címe.

Én most akarok éppen jelszótárolóra regelni és a Bitwardent mondják a mostani egyik legjobb választásnak, ami vagy ingyenes vagy minimális díja van.
Lúdas Solymi
Ja, direkt nem az emailben lévő linket használtam, hanem az MS support weboldalát. Csak az a fura, h az MS is telefonszámot kér a fiók aktiválásához, különben nem tudsz továbbmenni.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Pedig ez a MS fiók zárolásos email phising, jött nekem is meg több kollégának is, holott nincs is MS fiókom 😄

Szerintem várj egy-két napot, hátha utoléri magát a rendszer és be tudsz lépni.
warr_b
Az történt, h május 24 és máj 29 között 6 alkalommal próbáltak belépni Kínából, Németoból Horváto-ból, Brazíliából, Peruból a fiókba, de helytelen jelszavakat adtak meg.

Ma kb 2 órája az USA-ból sikeres belépés történt Phoenix-Mesa környékéről és kijelölték a fiókomat törlésre. Ezek csalók lehettek v maga a MS?
Utána kaptam az emailt. Most se tudom h hivatalos volt-e, de a fiók zárolva lett, más eszközökön is, de adat nem módosult.

Utána kénytelen voltam a hiv supporton keresztül telószámot adni, h a fiókot helyreállítsam, jelszót váltsak, a kétfaktorosnál adtam új biztonsági kódot és nem maradtam bejelentkezve.

A fiókban szerencsére nincs rögzítve adatom, sem fizetési eszköz és 3 hónapja tranzakció, vmint 60 napja rendelés sem történt, nincs is megadva se számlaszám , se bankkártya, sem a címem, sem telószámom, csak a születési dátumom.
Willie Parker
Valszeg csalók voltak, ilyenkor érdemes rákeresni az adott e-mailre a neten, mert sokszor jónak tűnőt használnak.
Én még apple e-mailt is csekkoltam, mert fura volt a címe.

Én most akarok éppen jelszótárolóra regelni és a Bitwardent mondják a mostani egyik legjobb választásnak, ami vagy ingyenes vagy minimális díja van.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Pedig ez a MS fiók zárolásos email phising, jött nekem is meg több kollégának is, holott nincs is MS fiókom 😄

Szerintem várj egy-két napot, hátha utoléri magát a rendszer és be tudsz lépni.
warr_b
Az történt, h május 24 és máj 29 között 6 alkalommal próbáltak belépni Kínából, Németoból Horváto-ból, Brazíliából, Peruból a fiókba, de helytelen jelszavakat adtak meg.

Ma kb 2 órája az USA-ból sikeres belépés történt Phoenix-Mesa környékéről és kijelölték a fiókomat törlésre. Ezek csalók lehettek v maga a MS?
Utána kaptam az emailt. Most se tudom h hivatalos volt-e, de a fiók zárolva lett, más eszközökön is, de adat nem módosult.

Utána kénytelen voltam a hiv supporton keresztül telószámot adni, h a fiókot helyreállítsam, jelszót váltsak, a kétfaktorosnál adtam új biztonsági kódot és nem maradtam bejelentkezve.

A fiókban szerencsére nincs rögzítve adatom, sem fizetési eszköz és 3 hónapja tranzakció, vmint 60 napja rendelés sem történt, nincs is megadva se számlaszám , se bankkártya, sem a címem, sem telószámom, csak a születési dátumom.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pedig ez a MS fiók zárolásos email phising, jött nekem is meg több kollégának is, holott nincs is MS fiókom 😄

Szerintem várj egy-két napot, hátha utoléri magát a rendszer és be tudsz lépni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Kaptam egy emailt - hivatalos accountnak tűnik, nem adathalásznak - h a Microsoft fiókomat júl 31-én inaktivitás miatt zárolják.

Nem az email linkben, hanem a hivatalos oldalon belépek a fiókba, jelszót váltottam.
Belépnék az új jelszóval, amit megerősítettek egy emailes kóddal is.
A belépésnél azt ìrja, h a fiók zárolva van a Felhasználási Feltételek megsértése miatt.
A felodáshoz kéri a telefonszámom, amit nem szeretnék megadni.

Mi a teendő, illetve az MS fiók törlése miben akadályoz?
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.vezess.hu/hirek/2024/06/01/genfi-autoszalon-bejelentes-vege/
Messze nem én vagyok a célközönség, de ez szánalmas.
🤘 gaben 🤘
Pont akartam én is linkelni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 722 — Grady Judd fan
 www.vezess.hu/hirek/2024/06/01/genfi-autoszalon-bejelentes-vege/
Messze nem én vagyok a célközönség, de ez szánalmas.
🤘 gaben 🤘
Miért? 119 év az több mint egy emberöltő, ez a dolgok rendje. Katarban még lesz folytatás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.vezess.hu/hirek/2024/06/01/genfi-autoszalon-bejelentes-vege/
Messze nem én vagyok a célközönség, de ez szánalmas.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
régi budapesti bérház régi konyhája, szörnyen gyenge a víznyomás.

komolyabb felújítás nélkül orvosolható valahogy a dolog? (a fürdőben okés a helyzet)
törölt kristof
Nem valószínű. Az ezeréves strangvezetékek vagy eleve szűkösek, vagy három emelettel lejjebb van valami régi lerakódás, szűkület, amit eleve csak a társasház újíthatna fel.
Talán egy szaki megnézheti, hogy az ingatlanban lévő vezetékeket lehet e tisztítani.

több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
régi budapesti bérház régi konyhája, szörnyen gyenge a víznyomás.

komolyabb felújítás nélkül orvosolható valahogy a dolog? (a fürdőben okés a helyzet)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
megoldódott, bank szúrta el (jó, nyilvánvaló volt 😊 )
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
Kolléganőm mondja, hogy reggelre eltűnt a pénzük az MBH appból, illetve olyan, mintha nem is lenne számlájuk. Nem tudnak vásárolni, semmit. Állítólag az összeolvadás miatt. Ez igaz lehet???
NB2
Lőrinc elrepült, mint a Kun Béla.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Kolléganőm mondja, hogy reggelre eltűnt a pénzük az MBH appból, illetve olyan, mintha nem is lenne számlájuk. Nem tudnak vásárolni, semmit. Állítólag az összeolvadás miatt. Ez igaz lehet???
NB2
Nekem ott van
Én BBs voltam

Melyik app volt nekik fent előtte és most melyikben néznék?
Negritis, a vajda
bocs, figyelmetlen voltam... böngészőben nézték asztali gépen
NB2
Azt nem tudom most
Este tudom megnézni mikor hazaesek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Kolléganőm mondja, hogy reggelre eltűnt a pénzük az MBH appból, illetve olyan, mintha nem is lenne számlájuk. Nem tudnak vásárolni, semmit. Állítólag az összeolvadás miatt. Ez igaz lehet???
NB2
Nekem ott van
Én BBs voltam

Melyik app volt nekik fent előtte és most melyikben néznék?
Negritis, a vajda
bocs, figyelmetlen voltam... böngészőben nézték asztali gépen
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Kolléganőm mondja, hogy reggelre eltűnt a pénzük az MBH appból, illetve olyan, mintha nem is lenne számlájuk. Nem tudnak vásárolni, semmit. Állítólag az összeolvadás miatt. Ez igaz lehet???
NB2
Nekem ott van
Én BBs voltam

Melyik app volt nekik fent előtte és most melyikben néznék?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Kolléganőm mondja, hogy reggelre eltűnt a pénzük az MBH appból, illetve olyan, mintha nem is lenne számlájuk. Nem tudnak vásárolni, semmit. Állítólag az összeolvadás miatt. Ez igaz lehet???
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.youtube.com/watch?v=FrSb18oG5YU

A szó szerint centiken múlt kategória...
warr_b
Azért a pacsi jár a pilótának, nem rakott ki futót, hogy ne lassítsa, inkább bevállalta a hasraszállást. Lehet a futóval el is akadt volna a 2. hangár tetejében...
Vitézlő Titoknok tomz
Így van, valszeg pont annyi kellett hogy kiadja.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
 www.youtube.com/watch?v=FrSb18oG5YU

A szó szerint centiken múlt kategória...
warr_b
Azért a pacsi jár a pilótának, nem rakott ki futót, hogy ne lassítsa, inkább bevállalta a hasraszállást. Lehet a futóval el is akadt volna a 2. hangár tetejében...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=FrSb18oG5YU

A szó szerint centiken múlt kategória...
warr_b
kétszer is, mert a fát is elkapta majdnem az út mellett
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.youtube.com/watch?v=FrSb18oG5YU

A szó szerint centiken múlt kategória...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 722
iPhone 📱 annual sales from 2008 to 2023:
- 2008: 11.6 million - 2009: 20.7 million - 2010: 39.9 million - 2011: 72.3 million - 2012: 125 million - 2013: 150.2 million - 2014: 169.2 million - 2015: 231.2 million - 2016: 211.8 million - 2017: 216.7 million - 2018: 217.7 million - 2019: 187.2 million - 2020: 196.9 million - 2021: 242 million - 2022: 232.2 million - 2023: 231.3 millions
(CNBC,strategy analyst)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 infostart.hu/kulfold/2024/05/24/ez-nem-eliras-jon-az-orankenti-7000-forintos-parkolas#


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
5 napos szlovéniai nyaralásra 5 főre, 3 gyerekkel mennyi készpénzt vinnétek?
A szálláson csak reggeli van (eddig mindig teljes ellátásra mentünk), a legtöbb helyen lehet kártyával is fizetni, de nem mindenhol.
A családi ebédek olyan 30-50 euro lehetnek? 7-10 eurós kajákat találtam Portorozban.
A kulturális és szórakozós belépőket nem tudom, 2-3 programra mennénk.

500-600 eurora gondoltam, az elég lehet?
Willie Parker
Szálloda vagy apartman? A konyha utóbbinál elég nagy előny a döntésben.
gyeek
Hotelben leszünk.
Köszi a válaszokat mindenkinek.
500 eu lett a megoldásom, ha kell több, ATM-ből felveszem.
Willie Parker
Fölösleges, mint írták, full card mindenhol
sutianap
Mi Izolara megyünk, apartman egy hét két gyerek, de csak kártyát viszek, ahogy mindenhová. (100eur mindíg van nálam, ha s.o.s. van, de ennyi)
Pl. Azerbajdzsánban is elvoltunk manat nélkül!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!