Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ezek a vigaszágak 800on szórakoztatóak voltak. A szart kifutották magukból és mindnél nagy hajrá volt a végén.

2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
ha 3-3 a judo csapatok eredménye, hogy döntik el, hogy melyik súlycsoportban lesz a döntő meccs?
deyell
sorsolnak egy súlycsoportot
kapitnono
ja látom szerencsekerékkel lol. hát nem túl igazságos, inkább kellene egy extra súlycsoport vagy nem tudom
deyell
És akkor mi van, ha azt sorsolják ki, akik utoljára küzdöttek, azonnal mennek vissza? Vagy azokat nem lehet sorsolni?
kapitnono
úgy láttam a szerencsekeréken ott volt az a súlycsoport is, amelyikben legutóbb volt meccs
deyell
Az fasza lehet 😀


2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ha 3-3 a judo csapatok eredménye, hogy döntik el, hogy melyik súlycsoportban lesz a döntő meccs?
deyell
sorsolnak egy súlycsoportot
kapitnono
ja látom szerencsekerékkel lol. hát nem túl igazságos, inkább kellene egy extra súlycsoport vagy nem tudom
deyell
És akkor mi van, ha azt sorsolják ki, akik utoljára küzdöttek, azonnal mennek vissza? Vagy azokat nem lehet sorsolni?
kapitnono
úgy láttam a szerencsekeréken ott volt az a súlycsoport is, amelyikben legutóbb volt meccs

choose life
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
5.70en kiesett Lisek, Broeders és Holy Dávid is.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
kicsit bánom hogy később keltem fel / ültem ide
Majorosnak grat
kézis csajoktól meg nem vártam mást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ha 3-3 a judo csapatok eredménye, hogy döntik el, hogy melyik súlycsoportban lesz a döntő meccs?
deyell
sorsolnak egy súlycsoportot
kapitnono
ja látom szerencsekerékkel lol. hát nem túl igazságos, inkább kellene egy extra súlycsoport vagy nem tudom
deyell
úgy kéne hogy mind2 csapat tud "bannolni" egy súlycsoportot
és ami marad abban tolják
Negritis, a vajda
az is oké. most a brazilok megszívták mert az a súlycsoport jött, ahol a legsimábban kikaptak. bezzeg ha a női 70+ kg lett volna, ott gázoltak volna

choose life
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Obiena mit mentett. 5.60on két x, áttette az utolsót 5.70re, azt meg simán átugrotta.

2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
ha 3-3 a judo csapatok eredménye, hogy döntik el, hogy melyik súlycsoportban lesz a döntő meccs?
deyell
sorsolnak egy súlycsoportot
kapitnono
ja látom szerencsekerékkel lol. hát nem túl igazságos, inkább kellene egy extra súlycsoport vagy nem tudom
deyell
És akkor mi van, ha azt sorsolják ki, akik utoljára küzdöttek, azonnal mennek vissza? Vagy azokat nem lehet sorsolni?


2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
ha 3-3 a judo csapatok eredménye, hogy döntik el, hogy melyik súlycsoportban lesz a döntő meccs?
deyell
sorsolnak egy súlycsoportot
kapitnono
ja látom szerencsekerékkel lol. hát nem túl igazságos, inkább kellene egy extra súlycsoport vagy nem tudom
deyell
úgy kéne hogy mind2 csapat tud "bannolni" egy súlycsoportot
és ami marad abban tolják

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Almanza mit futott. A francia 150el a vége előtt felrúgta majdnem, erre valahogy kihordta lábon és után lehajrázott mindenkit.

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ha 3-3 a judo csapatok eredménye, hogy döntik el, hogy melyik súlycsoportban lesz a döntő meccs?
deyell
sorsolnak egy súlycsoportot
kapitnono
ja látom szerencsekerékkel lol. hát nem túl igazságos, inkább kellene egy extra súlycsoport vagy nem tudom

choose life
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
ha 3-3 a judo csapatok eredménye, hogy döntik el, hogy melyik súlycsoportban lesz a döntő meccs?
deyell
sorsolnak egy súlycsoportot


2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A csoportban még mind a 15en versenyben vannak 5.70en, a B-ben meg már csak 7en lol.

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ha 3-3 a judo csapatok eredménye, hogy döntik el, hogy melyik súlycsoportban lesz a döntő meccs?

choose life
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor, női nyolcasban csak megnyerték a románok? 😬😫
warr_b
Egy hajóhosszal, tükörsimán. De kb ez is volt várható - két ezüstérmes páros egységből, meg a bronzról éppen lemaradó négyesből rakták össze.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 696 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Igor, női nyolcasban csak megnyerték a románok? 😬😫


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
koreai-román íjászmeccs az ES2-n
Kampman
Mire beírtad, vége lett 😊

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Amikor Wooten elsőre leverte a 5.60at Székely mondta, hogy azért ő nem a Nilsen, akinek ez simán menne. Nem is kérdés mi történt ezek után. Wooten átugrotta, Nilsen meg 3szor leverte és kiesett. Ekkor jött Székely azzal, hogy mennyire nem jó így az amerikai válogató, amikor Lightfoot meg otthon maradt. De érted azon ugró helyén aki 2 perce még az egekig magasztalt xD

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
koreai-román íjászmeccs az ES2-n
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Senánszky Petra 24.56el nyerte az EB-t 1 hónapja. Erre most úszott egy 25.21et, csak a futamban előtte volt 5 európai, összesen 14... Simán kiesett már az első körben. A női úszást be kéne szüntetni.

Szerkesztette: Sixo

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sjöström szépen leúszott mindenkit 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Wakandának ennyi, Nakaayi lefőtt. Pedig tegnapi 10kmes arany de szép volt.

2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
"Az evezésre a versenyzőket szállító busz eltévedt" xD Ez aztán a szervezés. Mint amikor nálunk a golfkocsik összeütköztek.
Sixo
A gördeszkasokat szallito busz lerobbant, de ugye volt náluk deszka, úgyhogy azzal ment tovább az egész mezőny a versenyre 😊
somoskovig
Oszt ezek meg miért nem eveztek tovább???444
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Csebi valós neve Beppe Grillo. Gondolom Guiseppe ő is. Guiseppe Grillo, menő név, mint Kampmané.
Sixo
Naponta hányszor szoktál rám gondolni?
Kampman
This is the beginning of a beautiful friendship
Willie Parker
Inkább ijesztő kicsit.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nakaayi és Werro között laza 1.5 fej különbség.