NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
holnap lesz egy sima ffi kézilabda meccs, este egy női póló, a lényeg fél2-kor lesz, vívás
lesz még atlétika és úszás selejtezők
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 743
Régen legalább volt annyi a szülőkben, ha ilyen minna manna banna ajna napsugár napfelkelte meg stb neveket adtak, akkor legalább tisztelték a gyerekeiket annyira, hogy majd ha akarják akkor majd mint 3. Nevüket használhatják...
Nincs ilyen már.

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
kurva nagyok a hullámok ma tahitin!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 716 — Big Dick Nick
Végre van szörf ASMR amin be tudok aludni, király...
Igor
Pedig a Maxon volt még magyar alámondás pár napja. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Végre van szörf ASMR amin be tudok aludni, király...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 102
A lanyok valtojanal az elso 70 meter tanulsagos.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Èn is Tahitire akarok menni 🤗🤗🤗🤗🥴🥴
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 687
ilyen szimpatikus nyilatkozatot se sokat hallani. iszok egy hubit ❤️
peach
Az úszóktól idén volt pár egész jó, pl Ajna.
Sixo
ok, de ez a kiszólok a társnak nekem külön adja. "nem hagyunk senkit az út szélén" aztán ott van ellen példának a kenderesi vs milák , ahol utóbbi csak alázni tudta előbbit aki mentálisan kb bele is döglött....
peach
kenderesi szólt be neki először, kenderesi nem ebbe döglött bele.
/Amúgy kenderesi fan voltam/
eaglesmcnabb
hanem mibe?
peach
sajnos ebbe:

 telex.hu/sport/2023/04/27/kenderesi-tamas-biologiai-utlevel-birkozo-felmentes
eaglesmcnabb
mellé. ez 2023 story. kendersi 2016ban nyert ezüstöt az olimpián. azt hitte ( joggal ), hogy jó pár évig ez a story róla fog szólni. aztán berobbant milák, ott rúgott bele ahol tudott, kenderesi meg egyre gyengébben úszott. nemhogy a dobogó nem jött össze, de a döntők is csak vért hugyozva. aztán jött a bunyó, meg a kox stb.... én sajnálom
peach
Mi ment mellé? Én eddig Kenderesit negatívan nyilatkozni csak erről a doppingügyről hallottam, egyszer sem hallottam panaszkodni Milák miatt, eleve nem is az a karakter, ha vissza is edett, nem látom az ok-okozatot hogy Milák miatt romlott volna a teljesítménye. Azt hogy ebbe a doppingügybe beledöglött azt látom. Pedig még az éjszakai báros dologból sem jött ki túl szarul. Kár érte.

Mivel rúgott bele Milák? Én csak a Kenderesi kommentre elékszem, egyértelmű hogy innen indult az egész, benne is volt a Milákos dokuban, szerintem egészséges rivalizálásnál ez sohasem volt több, még akkor sem ha sohasem kamázták annyira egymást.
Milák nehéz ember, lehet belegázolt párszor a lelkébe ezt nem vitatom, de hogy ott rúgott bele ahol tudott azt te sem gondolod komolyan. Milák autista, szarik bele hogy mi van a másikkal, nem hogy még vele foglalkozzon, teljesen más karakter mint Kenderesi, emiatt szerintem másképp is kellett volna kezelni a sajtónak is.
eaglesmcnabb
Most, hogy írtad, rákerestem Kenderesire. Jó szarul néz ki, mintha a magyar férfi úszoknak kötelező lenne meghízniuk az pályafutásuk után. 😀
balintbaba
Míg versenyeznek, addig nagyon vigyázni kell mit esznek, meg ugye mozgás van. Miután nem kell annyit úszni, és kedvére zabálhat, gondolom nem tagadta meg magától a sajtbureszt 😀

Szerkesztette: shagi0206
2 hónapja
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 716 — Big Dick Nick
ilyen szimpatikus nyilatkozatot se sokat hallani. iszok egy hubit ❤️
peach
Az úszóktól idén volt pár egész jó, pl Ajna.
Sixo
ok, de ez a kiszólok a társnak nekem külön adja. "nem hagyunk senkit az út szélén" aztán ott van ellen példának a kenderesi vs milák , ahol utóbbi csak alázni tudta előbbit aki mentálisan kb bele is döglött....
peach
kenderesi szólt be neki először, kenderesi nem ebbe döglött bele.
/Amúgy kenderesi fan voltam/
eaglesmcnabb
hanem mibe?
peach
sajnos ebbe:

 telex.hu/sport/2023/04/27/kenderesi-tamas-biologiai-utlevel-birkozo-felmentes
eaglesmcnabb
mellé. ez 2023 story. kendersi 2016ban nyert ezüstöt az olimpián. azt hitte ( joggal ), hogy jó pár évig ez a story róla fog szólni. aztán berobbant milák, ott rúgott bele ahol tudott, kenderesi meg egyre gyengébben úszott. nemhogy a dobogó nem jött össze, de a döntők is csak vért hugyozva. aztán jött a bunyó, meg a kox stb.... én sajnálom
peach
Mi ment mellé? Én eddig Kenderesit negatívan nyilatkozni csak erről a doppingügyről hallottam, egyszer sem hallottam panaszkodni Milák miatt, eleve nem is az a karakter, ha vissza is edett, nem látom az ok-okozatot hogy Milák miatt romlott volna a teljesítménye. Azt hogy ebbe a doppingügybe beledöglött azt látom. Pedig még az éjszakai báros dologból sem jött ki túl szarul. Kár érte.

Mivel rúgott bele Milák? Én csak a Kenderesi kommentre elékszem, egyértelmű hogy innen indult az egész, benne is volt a Milákos dokuban, szerintem egészséges rivalizálásnál ez sohasem volt több, még akkor sem ha sohasem kamázták annyira egymást.
Milák nehéz ember, lehet belegázolt párszor a lelkébe ezt nem vitatom, de hogy ott rúgott bele ahol tudott azt te sem gondolod komolyan. Milák autista, szarik bele hogy mi van a másikkal, nem hogy még vele foglalkozzon, teljesen más karakter mint Kenderesi, emiatt szerintem másképp is kellett volna kezelni a sajtónak is.
eaglesmcnabb
Most, hogy írtad, rákerestem Kenderesire. Jó szarul néz ki, mintha a magyar férfi úszoknak kötelező lenne meghízniuk az pályafutásuk után. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 481
Ajna most még sokkal gyengébb volt mint az elődöntőben ...
Sixo
A váltó meg 1,5 mpt javult 😂
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Japánt közben sikerült lesimázni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 977
A belga női kosárcsapat lőtávolban van az amerikaiaktól.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Ajna most még sokkal gyengébb volt mint az elődöntőben ...

2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Az az 1.59-es leg nem az igazi, de nyilván nem múlott rajta semmi, ez egy olyan szám, h kb mindenkit el lehetett helyezni (reménykedtem kínai ezüstben, de a harmadik ember ott is gyenge volt)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Jót úsztak a lányok, majdnem magyar csúcs

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ilyen szimpatikus nyilatkozatot se sokat hallani. iszok egy hubit ❤️
peach
Az úszóktól idén volt pár egész jó, pl Ajna.
Sixo
ok, de ez a kiszólok a társnak nekem külön adja. "nem hagyunk senkit az út szélén" aztán ott van ellen példának a kenderesi vs milák , ahol utóbbi csak alázni tudta előbbit aki mentálisan kb bele is döglött....
peach
kenderesi szólt be neki először, kenderesi nem ebbe döglött bele.
/Amúgy kenderesi fan voltam/
eaglesmcnabb
hanem mibe?
peach
sajnos ebbe:

 telex.hu/sport/2023/04/27/kenderesi-tamas-biologiai-utlevel-birkozo-felmentes
eaglesmcnabb
mellé. ez 2023 story. kendersi 2016ban nyert ezüstöt az olimpián. azt hitte ( joggal ), hogy jó pár évig ez a story róla fog szólni. aztán berobbant milák, ott rúgott bele ahol tudott, kenderesi meg egyre gyengébben úszott. nemhogy a dobogó nem jött össze, de a döntők is csak vért hugyozva. aztán jött a bunyó, meg a kox stb.... én sajnálom
peach
Mi ment mellé? Én eddig Kenderesit negatívan nyilatkozni csak erről a doppingügyről hallottam, egyszer sem hallottam panaszkodni Milák miatt, eleve nem is az a karakter, ha vissza is edett, nem látom az ok-okozatot hogy Milák miatt romlott volna a teljesítménye. Azt hogy ebbe a doppingügybe beledöglött azt látom. Pedig még az éjszakai báros dologból sem jött ki túl szarul. Kár érte.

Mivel rúgott bele Milák? Én csak a Kenderesi kommentre elékszem, egyértelmű hogy innen indult az egész, benne is volt a Milákos dokuban, szerintem egészséges rivalizálásnál ez sohasem volt több, még akkor sem ha sohasem kamázták annyira egymást.
Milák nehéz ember, lehet belegázolt párszor a lelkébe ezt nem vitatom, de hogy ott rúgott bele ahol tudott azt te sem gondolod komolyan. Milák autista, szarik bele hogy mi van a másikkal, nem hogy még vele foglalkozzon, teljesen más karakter mint Kenderesi, emiatt szerintem másképp is kellett volna kezelni a sajtónak is.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
Titmus, ússzál baszd meg!
shagi0206
Úszott bazdmeg

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hármat zárjanak ki előlünk akkor please

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
PONTSZERZÉS !!!

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
Fél medencére vagyunk az Ausztráloktól 😊
shagi0206
Magyarul kurvára messze....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
nem lett wr!

magyar csajok viszont szépet úsztak
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 687
A 6. hely az nem rossz.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 687
Fél medencére vagyunk az Ausztráloktól 😊
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 687
Titmus, ússzál baszd meg!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 687
3-an vannak a wr előtt, vagy épp egy kicsit mögött
shagi0206
akkor az bravúros elkapás lenne
Tactful Cactus
Megatronos.
Sixo
1-re gondoltunk 😀