Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem megcsapjuk ma a dánokat

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Tegnap éreztem a két ezüstöt, ma pedig az aranyat. Nem mertem előre beírni, de biztos voltam benne. Mondjuk, 150 méternél már/még nem annyira...🙂
nagylaza, főpohárnok
Azért screenshotot máskor rakjál már be az érzéseidről!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
 www.facebook.com/share/r/SpGzbquABSmEFC2B/
steelwolf
Pont ezek az emberek szoktak a legjobban ugrálni azon h ha vki nőnek születik az maradjon no, ne legyen leszbikus, transz akármi. De most mikor vki nőnek születik és nők között sportol egyből zavarja őket

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fél óra múlva az alacsony vérnyomásban szenvedők kezdhetik nézni a férfi kézimeccset Dánia ellen...
warr_b
ez olyan sima liba lesz, hogy szerintem nem ezen megy fel a vérnyomás
jó nyilván balfaszkodás lesz, de szerintem +5 és +10 között lesz a meccs, ha szerencsénk van a dánok egy jó kis edzésnek fogják fel és nem akarnak megszakadni

de majd vasárnap a francia-magyar kézi meccs, az lesz csak igazán durva szerintem 😊
NB2
Szerintem semmi esélyünk és ebben nincs vészmadárkodás. Olyan ez mint a foci EB, ahol gyakorlatilag egy félidőt sikerült elszúrni a svájciak ellen és azzal el is dőlt minden. Itt az egyiptomiak elleni meccsel van így. A norvégok ellen jön az extra, sajnos pont nem lett belőle. Ha a francicák nem gyengélkedtek volna eddig már most nem lenne miről beszélni. Ellenünk tuti felszívják magukat.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 971
litván-japán női strandröplabda is kezdődik
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Nem vettek a 200 pille után mintát Marchandtól, szóval az már sosem derül ki. Elbaszták az ellenőrök, rossz helyen keresték, így nem kellett adnia.
Sixo
😀 😀 😀

Az ellenőrök, akik másokat karácsonykor is felkeresnek és meg is követelik, hogy mindenki adja meg hónapokkal előre a napirendjét.

Hagyjuk, egyértelmű. Mert ha azt mondanák, hogy tesztelték, de negatív, megvonnám a vállamat, de ez így kész beismerés.
Kampman
Itt is az volt, hogy felkeresték, csak benézték, mert nem ott volt ahol többi francia, hanem egy előre bejelentett helyen, ami a WADAsok elnézték, hogy volt bejelentett hely ahol pihent.
Sixo
A-ból B-be átmenni gondolom nem jutott eszébe senkinrk
Gergőbácsi
Olyan távolságból érkeznek a sportolók a helyszínekre, hogy odáig nem érdemes elsétálni. Gondolom arra se gondolt senki, hogy verseny előtt jó eséllyel az uszodában lesz.
Matthew99
A medencéből azért ne vegyenek mintát
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 971
A kínai női páros jól áll tollaslabdában, ez már az elődöntő.
2 hónapja
csipkelli 4 004
Cserék és a józan ész alapján a vasárnapi francia meccsre készülünk. Ma nem kell felbaszódni 😊
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
Fél óra múlva az alacsony vérnyomásban szenvedők kezdhetik nézni a férfi kézimeccset Dánia ellen...
warr_b
ez olyan sima liba lesz, hogy szerintem nem ezen megy fel a vérnyomás
jó nyilván balfaszkodás lesz, de szerintem +5 és +10 között lesz a meccs, ha szerencsénk van a dánok egy jó kis edzésnek fogják fel és nem akarnak megszakadni

de majd vasárnap a francia-magyar kézi meccs, az lesz csak igazán durva szerintem 😊
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 706 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fél óra múlva az alacsony vérnyomásban szenvedők kezdhetik nézni a férfi kézimeccset Dánia ellen...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/453479457_499109889281402_7431451809789781440_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=f4080e&_nc_ohc=U_Jucl1HD0cQ7kNvgGkgsz1&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Aep1-K6kRvu7xMMMBKwweoT&oh=00_AYDorInjJpQOmu43NkzlloaF0qye190lEmBUHwL8wer6UA&oe=670AFADD
1,3 Mio. Aufrufe · 8.700 Reaktionen | No comment… | By Nemzeti Troll | Facebook
No comment…
2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 060 — Big Penix Energy
Én tényleg minden sportot és sportolót tisztelek de ez a 3v3 kosár nézhetetlen. Eladott labdák, kapkodás, homály dobások.
A 2000-es években nagy streetball országos turnék voltak, biztos sokan emlékeztek rá. Szerintem azok a srácok tuti de még mi pöcsösök is dobtunk tini korunkban ilyen százalékkal. Annyi a különbség, hogy ezek az olimpikonok magasabbak meg atletikusabbak, de a 3 legjobb akkori streetballos biztosan megállná a helyét ebben a mezőnyben.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 971
Usa ffi 3x3 kosár 4/0 😀😀
Hanni
Löbron is inkább strandröplabdára ment, most ért véget az a meccs is 😀
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Usa ffi 3x3 kosár 4/0 😀😀
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megint az olvasom M4-en pontszerző. Ezt a komcsi idiótaságot nem tudom mikor engedjük el. Nem szerzett itt senki pontot. Van egy szép 6. hely a lányoknak
Heisman nádor
A 90-es èvek vègèig talán mèg Sydneyben biztos volt ilyen, hogy olimpiai pontszámítás. A sportèvkönyvekben (Sport 88 89 90 stb sorozat) is benne volt. Szóval talán nem annyira hülyesèg. De azóta már valóban túl haladott ès nincs is èrtelme.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 988 — beers & Packers
Szóljatok, ha van olyan olimpiai sportág, hogy ülök a tengerparton (árnyékban), nézem a hullámokat és közben borozgatok. Akkor benevezek!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 988 — beers & Packers
Megint az olvasom M4-en pontszerző. Ezt a komcsi idiótaságot nem tudom mikor engedjük el. Nem szerzett itt senki pontot. Van egy szép 6. hely a lányoknak
Heisman nádor
Az m4-től várod, hogy engedje el a "komcsi idiótaságokat"? Furi.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
A tegnapi utolsó általam olvasott komment óta 69 oldalt írtatok.
Ez egyrész Very Big, másrészt NICE, harmadrészt elkezdem újraolvasni, szóval kellene vmi LOCK a topikra.
Willie Parker
69, very big, nice
értjük
Tactful Cactus

Ez a minimum
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 971
Megint az olvasom M4-en pontszerző. Ezt a komcsi idiótaságot nem tudom mikor engedjük el. Nem szerzett itt senki pontot. Van egy szép 6. hely a lányoknak
Heisman nádor
Tényleg nem zavarja őket, hogy külföldön erről még csak nem is hallottak.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Megint az olvasom M4-en pontszerző. Ezt a komcsi idiótaságot nem tudom mikor engedjük el. Nem szerzett itt senki pontot. Van egy szép 6. hely a lányoknak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 971
Tahitiben már megy a szörf hajnalig, miközben Párizsban az éjszakai programot tönkretette az eső.
Egy strandröplabda meccs és 3x3-as kosármeccsek vannak felfüggesztve.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
A tegnapi utolsó általam olvasott komment óta 69 oldalt írtatok.
Ez egyrész Very Big, másrészt NICE, harmadrészt elkezdem újraolvasni, szóval kellene vmi LOCK a topikra.
Willie Parker
69, very big, nice
értjük

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
A tegnapi utolsó általam olvasott komment óta 69 oldalt írtatok.
Ez egyrész Very Big, másrészt NICE, harmadrészt elkezdem újraolvasni, szóval kellene vmi LOCK a topikra.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 660
holnap lesz egy sima ffi kézilabda meccs, este egy női póló, a lényeg fél2-kor lesz, vívás
lesz még atlétika és úszás selejtezők
NB2
és három női dinghy futam.

choose life
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre van szörf ASMR amin be tudok aludni, király...
Igor
Pedig a Maxon volt még magyar alámondás pár napja. 😀
balintbaba
Tvbe is volt, átmentek kanapé tvbe 😛