Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Nem az baj ,hogy Áron kikapott hanem ,hogy kitől....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kurvajo ez a nap eddig. Nemide.
Zsellér van de Vrij
Major Veronika első helyen döntős, miről beszélünk.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 476 — nabege2@yahoo.com
Gémesi továbbjutott. Nézzünk egy kis idegnyugtató női vízilabdát 😊
csipkelli
😀 😀 😀
nők és a sport, hagyjál már 😊
iszonyat nagy bénázások lesznek, figyeld meg!
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 395 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gémesi legalabb hozza magát, innentől lehet a csapatra koncentrálni, én úgyis ott vártam az érmet, legalább lesz motiváció.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Bazadze v Oh ellen ígyis-úgyis necces volt ez az ág, és "csak" 6. kiemelt volt... sajnos van ilyen is a vívásban.
Igor
nem az a blama, h nem véd címet, hanem hogy halálra verte ez a kanadai..
Szesze
Nyilván az arány nem szép, de az elején aludt be sajnos... és koncentráltan vívott a kanadai a második felében, Áron pedig most nem volt übermensch szinten mint Londonban mondjukk. Vannak manapság már ilyen, alternatív stílusú vívók is (Pakdaman), meg vannak sokan akik ordítoznak.

Na, Derschwitz is out első körben....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
hatalmas blama
a magyar szereplés top 3 nagy leégése közül egy ma megszületett!
NB2
Leégésnek nem leégés... a kardban van ilyen. Nyilván csalódás, de túl magasan voltak az elvárások, mert Áron irreálisan magasra tette őket az elmúlt 3 olimpián. Én nem tudok rá haragudni.
Igor
haragudni miért haragudna bárki is? ettől ez még rendkívül nagy blama, de valóban van ilyen minden sportban
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Gémesiiiiii

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 476 — nabege2@yahoo.com
nah Gémesi behúzta, de ez iszonyat letaglózóan nagy csalódás most nekem
2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 046 — Big Penix Energy
Gémesi viszont veri a világbajnok Dershwitzet

2 hónapja
csipkelli 3 983
Gémesi továbbjutott. Nézzünk egy kis idegnyugtató női vízilabdát 😊
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább Csani hozta

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Rohadt leva bzi èletbe....😡😡😡😡😡😡😡 1 aranyat nem nyerünk nem hogy 5-t
dande2
kajakkenu talán
de lassan mi is meg fogunk érkezni a román/bolgár szintre, hozzá kell szokni, hogy a 8-10-12 aranyas olimpiák a múlté, és örülhetünk a 2-3-nak is.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 637
Csanád szép volt, megverte a tavalyi világbajnokot. elvileg ő könnyebb ágon van, az elődöntő meglehet.

choose life
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Én nem tudom, hogy bírtam ki ebből a sportból egy asszót is, ezután nekem el is ment a kedvem a teljes olimpiától. Valami minősíthetetlen, hogy kb nincs tus, amire meg tudnám magamtól mondani, hogy ki kapta és miért (lehet a dande féle rádiós közvetítést kellett volna választani)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Anyád picsáját az ugrálásoddal
warr_b
Ez az új valami...a régi iskolát ezzel totál haza vágják
ThundersNFL a Paraszt
Egy normális edző nem engedi ezt.
Decsi is ezt csinálta, nem hiányzik.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 231 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Úristen azért össze ne omoljatok már 😀 😀 az sokkal nagyobb csoda lett volna, ha negyedjére is odaér, mint ez. Persze meglepő a korai kiesés, de én itt abszolút nem vártam aranyat, és a sorsolás után még egy érem is nagy mutatvány lett volna.
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Gyerünk Csani

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
hatalmas blama
a magyar szereplés top 3 nagy leégése közül egy ma megszületett!
NB2
Leégésnek nem leégés... a kardban van ilyen. Nyilván csalódás, de túl magasan voltak az elvárások, mert Áron irreálisan magasra tette őket az elmúlt 3 olimpián. Én nem tudok rá haragudni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 620 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Anyád picsáját az ugrálásoddal
warr_b
tiszteletlen geci
Kenny
Azt hittem a vívás is amolyan gentlemen's sport mint a tenisz, erre itt buziskodnak, röhej


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bazadze v Oh ellen ígyis-úgyis necces volt ez az ág, és "csak" 6. kiemelt volt... sajnos van ilyen is a vívásban.
Igor
Persze erről írtam èn is csak legalább az első kör meglett volna, remélem csapatban javítás jön
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Anyád picsáját az ugrálásoddal
warr_b
tiszteletlen geci
Kenny
csak kiakadt a kanadaira

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 086
Az m4es kommentátor a hibás. Bemondta az elején, hogy ez papírforma, akkor ment el.
Sixo
nyugi ES-en is Mariann odaadta neki előre az aranyat
NB2
Én is számoltam ezzel itthon magamba, erre tessék.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Ez egy hülye sport... Összevissza adogatják a találatokat
warr_b
Egy jó elkapás megítélése az NFL-ben kutyafasza ehhez képest 😀
shawnka
Ez tényleg az a szint, mint ha a playek 90%-ában a zebrák pantomimeznének, miközben 22 játékos üvöltözik feléjük és rázzák az öklüket, majd teljesen random adnák meg a 6 yardos futást vagy adnának 10 yardos holdingot, úgy hogy a kommentátor sem érti, hogy egyáltalán mi történt, azt meg pláne nem, hogy miért ítélnek mit.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Kurvajo ez a nap eddig. Nemide.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Bazadze v Oh ellen ígyis-úgyis necces volt ez az ág, és "csak" 6. kiemelt volt... sajnos van ilyen is a vívásban.
Igor
nem az a blama, h nem véd címet, hanem hogy halálra verte ez a kanadai..