Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mikor volt olyan utoljára, hogy nem szereztünk érmet úszásban?
Hanni
Miért ne szereznénk? Hubit mégis ki verné meg? Miláknál is 3an biztos nem jobbak.
Sixo
Milák ki tudja, mit úszik, Hubinak meg van kb. 4-5 reális kihívója
Rajna
Fukokában is mégis agyonverte az összeset. Ami Milák többször is úszott már idén azt azért 3an rajta kívül nem tudják. Értem, hogy szidni kell az úszókat, de azért az extrém de nagyon nagyon extrém elképzelés, hogy egyikük sem szerez érmet. 3 arany is benne van ebben.
Sixo
Milák idei legjobbjánál legalább öten jobbat úsztak az elmúlt évben, javulnia kell az éremhez. A 200 hát meg elég szoros, de ott legalább tényleg Kósé a legjobb idő (ha nem is sokkal).

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Valahogy az olimpia és az európai mezőny között jóval nagyobb a különbség a nőknél, mint a férfiaknál. Azt sem gondoltam volna, hogy a fiúk fognak váltóban döntőt úszni. De aztán ha jobban átgondolja az ember mégis csak reálisabb.
Sixo
A pesti vébén 2017-ben nem ebben a számban lett bronzérem?
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Ha már szóba került a ronda kézilabdás mez, a tornász srácé kifejezetten jó lett.
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Na fiúk döntő 4*100 EZ AZ

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Valahogy az olimpia és az európai mezőny között jóval nagyobb a különbség a nőknél, mint a férfiaknál. Azt sem gondoltam volna, hogy a fiúk fognak váltóban döntőt úszni. De aztán ha jobban átgondolja az ember mégis csak reálisabb.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 474 — nabege2@yahoo.com
ez szép volt a fiúktól, ki kell zárni a döntőben 4-5 váltót és máris nyerünk érmet 😊
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mikor volt olyan utoljára, hogy nem szereztünk érmet úszásban?
Hanni
Miért ne szereznénk? Hubit mégis ki verné meg? Miláknál is 3an biztos nem jobbak.
Sixo
Milák ki tudja, mit úszik, Hubinak meg van kb. 4-5 reális kihívója
Rajna
Fukokában is mégis agyonverte az összeset. Ami Milák többször is úszott már idén azt azért 3an rajta kívül nem tudják. Értem, hogy szidni kell az úszókat, de azért az extrém de nagyon nagyon extrém elképzelés, hogy egyikük sem szerez érmet. 3 arany is benne van ebben.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Mikor volt olyan utoljára, hogy nem szereztünk érmet úszásban?
Hanni
Miért ne szereznénk? Hubit mégis ki verné meg? Miláknál is 3an biztos nem jobbak.
Sixo
Milák ki tudja, mit úszik, Hubinak meg van kb. 4-5 reális kihívója
Rajna
Közben ha nem tévedek '76-ban volt ilyen utoljára.
Hanni
igen
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Btw kapusok basztatása sosem divat kéziben, de az utolsó kb. 10 percben volt legalább 3, abszolút fogható lövés, ami ugyan erős volt, de pont oda jött, ahova Palasics várta, és nem tudta kifogni. Ilyenek nem nagyon férnek bele
Rajna
legfontosabb poszt a kéziben.. viszont a mai meccs nem ott ment el, hanem ezen a tragikus kezdésen amikor az egész csapat minősíthetetlen szintet nyomott, ez pedig egyértelműen a szakvezetés sara mindig..
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mikor volt olyan utoljára, hogy nem szereztünk érmet úszásban?
Hanni
Miért ne szereznénk? Hubit mégis ki verné meg? Miláknál is 3an biztos nem jobbak.
Sixo
Milák ki tudja, mit úszik, Hubinak meg van kb. 4-5 reális kihívója
Rajna
Közben ha nem tévedek '76-ban volt ilyen utoljára.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Kosárlabdában Ausztrália magabiztosan vezet a spanyolok ellen.
Kampman
Győznek is.
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
A vívás hol áll most? Egy magyar női sikert látok eddig, de szerintem már a férfiak is pástra léptek
r.baggio
13:20 meg 13:45 és 13:45
Sixo
Ja mert neki az első körben is vívnia kellett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A vívás hol áll most? Egy magyar női sikert látok eddig, de szerintem már a férfiak is pástra léptek
r.baggio
13:20 meg 13:45 és 13:45

2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
hülye szpíker továbbjutásról beszélt, mikor már az elején látszott, hogy kb semmi esélyünk 😊
NB2
Nem hiszem hogy beszelhet masrol. XD

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
A vívás hol áll most? Egy magyar női sikert látok eddig, de szerintem már a férfiak is pástra léptek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Picit szoros a gyorsváltó.
csipkelli
Kihozták belőle, amit lehetett, ennél több nem volt.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 474 — nabege2@yahoo.com
az mekkora úszás volt a srácoktól!!!
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mikor volt olyan utoljára, hogy nem szereztünk érmet úszásban?
Hanni
Miért ne szereznénk? Hubit mégis ki verné meg? Miláknál is 3an biztos nem jobbak.
Sixo
Milák ki tudja, mit úszik, Hubinak meg van kb. 4-5 reális kihívója

2 hónapja
csipkelli 3 981
Picit szoros a gyorsváltó.
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Btw kapusok basztatása sosem divat kéziben, de az utolsó kb. 10 percben volt legalább 3, abszolút fogható lövés, ami ugyan erős volt, de pont oda jött, ahova Palasics várta, és nem tudta kifogni. Ilyenek nem nagyon férnek bele

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mikor volt olyan utoljára, hogy nem szereztünk érmet úszásban?
Hanni
Miért ne szereznénk? Hubit mégis ki verné meg? Miláknál is 3an biztos nem jobbak.

2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 230 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mikor volt olyan utoljára, hogy nem szereztünk érmet úszásban?
2 hónapja
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
Ki a faszom mondta ezt a csapatot éremesélyesnek?
ThundersNFL a Paraszt
Egyiptom elég erős csapat, a férfi kézi mezőny nagyon szoros, hülyeség egy bukó alapján temetni őket (bár tényleg nagyon nehéz így a helyzet)
Rajna
nem rossz csapat, de jóval gyengébb, mint a többiek.. persze ettől még bárkit megverhetünk, de innentől már a továbbjutás is nagyon nehéz lesz
Szesze
Persze, a továbbjutás innentől teljesen nehéz. De a papírforma szerintem eleve a kiesésünk volt, úgy, hogy kifejezetten jók vagyunk
Rajna
igen, papírforma szerint ezzel a meccsel együtt is nagyon karcos lett volna a továbbjutás, viszont ezt a meccset mindenképp hoznunk kellett volna, mert Egyiptomnál egyértelműen jobb csapat vagyunk összességében. (persze ma nem ez derült ki)
Szesze
Szerintem meg ők a jobbak egyértelműen 😊 mélységben a keretünk jobb, de nekik a kezdőjük sokkal erősebb szerintem, mint a mienk.
Rajna
egyébként ha egyértelműen ők lennének a jobbak akkor nem tudtunk volna egy ennyire tragikus első 20 perc után a 45.-re kiegyenlíteni.. a végén szerencséjük volt kb mindenben
Szesze
Hát a -8 15 perc után sem volt reális, de az egyenlítésünk időszaka meg nekik nem volt az. Szerintem jobb csapat az egyiptomi, megverjük őket kb. háromból egyszer reálisan, ez most kijött.
Rajna
nekem pont fordított a véleményem, de ez nem baj 😊 ráadásul sajnos a mai eredmény téged igazol egyelőre
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Remélem nem az úszó EB-n lőttük az összes töltényt mert akkor kurva nagy xarban leszünk
ThundersNFL a Paraszt
Ha az érmekre gondolsz, meglepődnék, ha bármelyik úszó EB-érmesünk érmet szerezne 😊
Rajna
De legalább ússza meg a legjobbját bassza meg

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ki a faszom mondta ezt a csapatot éremesélyesnek?
ThundersNFL a Paraszt
Egyiptom elég erős csapat, a férfi kézi mezőny nagyon szoros, hülyeség egy bukó alapján temetni őket (bár tényleg nagyon nehéz így a helyzet)
Rajna
nem rossz csapat, de jóval gyengébb, mint a többiek.. persze ettől még bárkit megverhetünk, de innentől már a továbbjutás is nagyon nehéz lesz
Szesze
Persze, a továbbjutás innentől teljesen nehéz. De a papírforma szerintem eleve a kiesésünk volt, úgy, hogy kifejezetten jók vagyunk
Rajna
igen, papírforma szerint ezzel a meccsel együtt is nagyon karcos lett volna a továbbjutás, viszont ezt a meccset mindenképp hoznunk kellett volna, mert Egyiptomnál egyértelműen jobb csapat vagyunk összességében. (persze ma nem ez derült ki)
Szesze
Szerintem meg ők a jobbak egyértelműen 😊 mélységben a keretünk jobb, de nekik a kezdőjük sokkal erősebb szerintem, mint a mienk.
Rajna
egyébként ha egyértelműen ők lennének a jobbak akkor nem tudtunk volna egy ennyire tragikus első 20 perc után a 45.-re kiegyenlíteni.. a végén szerencséjük volt kb mindenben
Szesze
Hát a -8 15 perc után sem volt reális, de az egyenlítésünk időszaka meg nekik nem volt az. Szerintem jobb csapat az egyiptomi, megverjük őket kb. háromból egyszer reálisan, ez most kijött.