PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lehet másik topicba kellene majd legfeljebb átteszitek.

Mitől lehet hogy LG okos tvn, minden játéknál szépen “kiteszi” teljesképernyőbe, egyedül a GoWnál nem...

Akárhogy állítok akármit egyszerűen nem akarja az igazsagot. Oylan mintha rossz méretarányban lenne.
Cowboykarcsi90
god of war? gears of war?
pc? ps4? xbox?
Negritis
God of War. Ps4 pro.
Cowboykarcsi90
 www.youtube.com/watch?v=zORWrZgSu6A
ez nem műxik, illetve amit a kommentben írnak?
NB2
Amint ujra PS közelbe kerülök kipróbálom.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Lehet másik topicba kellene majd legfeljebb átteszitek.

Mitől lehet hogy LG okos tvn, minden játéknál szépen “kiteszi” teljesképernyőbe, egyedül a GoWnál nem...

Akárhogy állítok akármit egyszerűen nem akarja az igazsagot. Oylan mintha rossz méretarányban lenne.
Cowboykarcsi90
god of war? gears of war?
pc? ps4? xbox?
Negritis
God of War. Ps4 pro.
Cowboykarcsi90
 www.youtube.com/watch?v=zORWrZgSu6A
ez nem műxik, illetve amit a kommentben írnak?
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lehet másik topicba kellene majd legfeljebb átteszitek.

Mitől lehet hogy LG okos tvn, minden játéknál szépen “kiteszi” teljesképernyőbe, egyedül a GoWnál nem...

Akárhogy állítok akármit egyszerűen nem akarja az igazsagot. Oylan mintha rossz méretarányban lenne.
Cowboykarcsi90
god of war? gears of war?
pc? ps4? xbox?
Negritis
God of War. Ps4 pro.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
FIFA 21: Mit lehet rá mondani, amivel ne sértsem meg?
Coolearie
 www.pcguru.hu/hirek/fifa-21-pc-n-meg-varni-kell-a-generaciovaltasra/55840
közeledünk a switches legacy edition szánalomhoz

mondjuk valszeg nem véletlen a 29k+ és 14k- arány (100-18 volt a fifa 20 arány)
a madden 21 15-36

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
Lehet másik topicba kellene majd legfeljebb átteszitek.

Mitől lehet hogy LG okos tvn, minden játéknál szépen “kiteszi” teljesképernyőbe, egyedül a GoWnál nem...

Akárhogy állítok akármit egyszerűen nem akarja az igazsagot. Oylan mintha rossz méretarányban lenne.
Cowboykarcsi90
god of war? gears of war?
pc? ps4? xbox?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
ez a harvest poe league megint nem a szivem cüscske, de legalább könyebb ignorálni mint a deliriumot
Negritis
SSF-ben játszok, végre egy okosan és jól összerakott, nem mellékesen nem teljesen véletlenszerű mechanika, amivel tényleg elő tudom segíteni a játékot.

Kicsit kell velem simfarmozni, de megéri szerintem. Szerintem az ilyen mechanizmusok sokkal érdekesebbek, mint a mapon belüliek, ott úgyis elég sok dolog van, nem kell egy újabb.

Nekem a legjobb élményt ez a liga adja, a betrayal óta. Mondjuk azóta nem is volt igazán jó. Jutalom szempontból a Metamorphosis jó volt, de közben voltak olyan tévedések mint a Synthesis vagy a Delirium. Én nagyon szeretem a Blight-t, de szerintem ezzel egyedül vagyok a communityben 😀 Hiába, na több száz óra tower defense nyomot hagy az emberben. 😊
Gyurma Pappa
én a Metamorph-t toltam először normálisabban szóval nekem az jobb emlék
nekem az a bajom hogy a Beast crafting eddig is alig létezett kb ezek után se fog jobban
Negritis
Szar is. 1-2 dologra jó, pl. instant healing potion

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
ez a harvest poe league megint nem a szivem cüscske, de legalább könyebb ignorálni mint a deliriumot
Negritis
SSF-ben játszok, végre egy okosan és jól összerakott, nem mellékesen nem teljesen véletlenszerű mechanika, amivel tényleg elő tudom segíteni a játékot.

Kicsit kell velem simfarmozni, de megéri szerintem. Szerintem az ilyen mechanizmusok sokkal érdekesebbek, mint a mapon belüliek, ott úgyis elég sok dolog van, nem kell egy újabb.

Nekem a legjobb élményt ez a liga adja, a betrayal óta. Mondjuk azóta nem is volt igazán jó. Jutalom szempontból a Metamorphosis jó volt, de közben voltak olyan tévedések mint a Synthesis vagy a Delirium. Én nagyon szeretem a Blight-t, de szerintem ezzel egyedül vagyok a communityben 😀 Hiába, na több száz óra tower defense nyomot hagy az emberben. 😊
Gyurma Pappa
én a Metamorph-t toltam először normálisabban szóval nekem az jobb emlék
nekem az a bajom hogy a Beast crafting eddig is alig létezett kb ezek után se fog jobban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
ez a harvest poe league megint nem a szivem cüscske, de legalább könyebb ignorálni mint a deliriumot
Negritis
SSF-ben játszok, végre egy okosan és jól összerakott, nem mellékesen nem teljesen véletlenszerű mechanika, amivel tényleg elő tudom segíteni a játékot.

Kicsit kell velem simfarmozni, de megéri szerintem. Szerintem az ilyen mechanizmusok sokkal érdekesebbek, mint a mapon belüliek, ott úgyis elég sok dolog van, nem kell egy újabb.

Nekem a legjobb élményt ez a liga adja, a betrayal óta. Mondjuk azóta nem is volt igazán jó. Jutalom szempontból a Metamorphosis jó volt, de közben voltak olyan tévedések mint a Synthesis vagy a Delirium. Én nagyon szeretem a Blight-t, de szerintem ezzel egyedül vagyok a communityben 😀 Hiába, na több száz óra tower defense nyomot hagy az emberben. 😊

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lehet másik topicba kellene majd legfeljebb átteszitek.

Mitől lehet hogy LG okos tvn, minden játéknál szépen “kiteszi” teljesképernyőbe, egyedül a GoWnál nem...

Akárhogy állítok akármit egyszerűen nem akarja az igazsagot. Oylan mintha rossz méretarányban lenne.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
ez a harvest poe league megint nem a szivem cüscske, de legalább könyebb ignorálni mint a deliriumot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
 twitter.com/NICKMERCS/status/1274074392780292101

holy shit 😀 így is lehet nyomni a Warzonet
Borbinho
Az a c4 drop huh.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NICKMERCS/status/1274074392780292101

holy shit 😀 így is lehet nyomni a Warzonet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
FIFA 21: Mit lehet rá mondani, amivel ne sértsem meg?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
 www.pcgamer.com/the-waylanders-could-be-the-next-dragon-age-but-its-off-to-a-rough-start/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Tejesember 256
amúgy most néztem Hikaru-t aki egy érdekes dolgot dobott be:
"spotify for twitch"
szóval olyan zene előfizetés amikor tudsz használni bármilyen zenét, ez sem lenne megoldás mondjuk
de működhetne hasonlóképpen mint pl az engine költségek a játékoknál
feliratkozó vagy nézőszám alapján kéne fizetni mondjuk, sávosan növekedve így a kis streamerek és a nagyok is tudnának zenét játszani és a kiadóknak is jöbban menne pénz
nem tudom, nem könnyű és az is biztos hogy ez senkinek nem jó most
Negritis
Nagyon sokat kérték már többször is, hogy legyenek ilyen lehetőségek, ha kell kifizetnek évente X összeget, csak ne csesztessék őket. Itt nem is azzal lesz a gond, hogy nem hallgathatsz zenét játék közben szabadon, stb. A probléma magával a játékok zenéivel van. Arra is ugyanúgy ugranak az ilyen rendszerek. Oké, hogy a játék készítők kifizetik, nekik megengedik a használatát, de a streamereknek meg. Nem tudom melyik újabb Far Cry részbe rakott bele az Ubisoft már egy streamer barát funkciót, ha bekapcsoltad akkor a szerzői jogvédett zenéket a játék nem játszotta le.
Nehéz dolog ez, nem tudsz normálisan is rendet tenni jelenleg.
Twitch részéről is érthető, mert őket is csesztetik, hogy jaj, nem tesznek meg minden tőlük telhetőt a szerzői jogsértés megakadályozása érdekében. Ezért már lépniük kellett, mert előbb-utóbb valaki úgyis megpróbálkozott volna milliós pert a nyakukba akasztani.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=ta8GErdc5m8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
Lengyel Félix végre nyert egy meccset 😀
 www.youtube.com/watch?v=Qn9ZA4_aqgE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha jól nézem nem írtam le csak akartam😊 Szóval minkb 8 éve el vagyunk az xbox 360l, amit a fiamnak vettünk. Igaz új játék nem jön ki rá, de ő is jól el vam a régiekkkel, de sem ő, sem mi nem játszunk vele annyit, hogy megérje újat venni. Időnk sincs rá. Én pl teljesen jól el vagyol a Madden Mobillal, bár időnként elég nagy hülyeségeket találnak ki, bosszankodom rajta, hogy miért ugyan azt a játékost adják tízszer (Q Nelson 94, 99 most 105 😛) de egynek megteszi.
dande
Király játék, bár így nyár környékére tavaszra ráun az ember.

Játszottam már pár verzióval a mobilos platformon, de a Colts-os kedvencek közül szinte senkit se sikerült begyujteni (PM, Harrison, Wayne) Freeney és Bob Sanders esett valamikor, de ők se extra képességekkel 😊

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
Ha jól nézem nem írtam le csak akartam😊 Szóval minkb 8 éve el vagyunk az xbox 360l, amit a fiamnak vettünk. Igaz új játék nem jön ki rá, de ő is jól el vam a régiekkkel, de sem ő, sem mi nem játszunk vele annyit, hogy megérje újat venni. Időnk sincs rá. Én pl teljesen jól el vagyol a Madden Mobillal, bár időnként elég nagy hülyeségeket találnak ki, bosszankodom rajta, hogy miért ugyan azt a játékost adják tízszer (Q Nelson 94, 99 most 105 😛) de egynek megteszi.
dande
azért mert akkor 10x veszi meg az ember 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól nézem nem írtam le csak akartam😊 Szóval minkb 8 éve el vagyunk az xbox 360l, amit a fiamnak vettünk. Igaz új játék nem jön ki rá, de ő is jól el vam a régiekkkel, de sem ő, sem mi nem játszunk vele annyit, hogy megérje újat venni. Időnk sincs rá. Én pl teljesen jól el vagyol a Madden Mobillal, bár időnként elég nagy hülyeségeket találnak ki, bosszankodom rajta, hogy miért ugyan azt a játékost adják tízszer (Q Nelson 94, 99 most 105 😛) de egynek megteszi.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Hát amióta xboxom van játék warez nálam is megszűnt létezni. Egyszerűen nem bírja a gépem az új játékokat. Olcsóbb volt egy x-et venni, mint egy komplett gépet összerakni.
A "cinegém" játékokkal meg én is úgy vagyok, hogy megveszem az EA Accest és fél év csúszással megkapom őket és az egész bent van 5500 forintban. Ennyit megér, mert tényleg a pofátlanság csúcsa amit csináltak a programokkal, tényleg 2-3 évente kéne őket kiadni, közben elég lenne egy patch és roster update.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 421 — The Mathematician
az EA rendesen commitol steamre most
 store.steampowered.com/app/1239520/Madden_NFL_21/
Negritis
Nem értem miért éri ez meg nekik. Leölik majd az origint?

Amúgy a havidíjas koncepció baromi jó volt az oldalon, ezt átvehetná valahogy a Stream is. Persze ott sok kategóriával több a tartalom és diverzifikáltabb a tartalom szolgáltató "csapat".
Valahogy fejlesztő cégekre bontva vagy nem tudom.
FLZOLI
ha úgy működik mint eddig akkor a steamből indítva a játék el fogja indítani az Origin-t is
amit le kell tölteni
és akkor lehet hogy lesz aki ott is szétnéz, nem tudom

amúgy asszem Origin/EA Access szerű cucca a Ubinak is van
meg ugye a Micronak is
Negritis
Sokat nem vesztünk vele.
Gyakorlatilag a Madden 15-től felfele csak egy patch amit kiadnak minden évben.
Coolearie
Ez nem nem igaz teljesen, mindig gondoskodnak az új bugokról is. a 20-at meg sem vettem, megvártam míg EA Acces-ben letölthető, mondjuk én már nem szoktam MUT-ot játszani.
winston
én mondjuk fifát és nba2k-t is úgy veszek hogy 2-4 évente
vagy mikor úgy látom h elég olcsó 😀
Negritis
Mióta az informatikusok gondolkodnak az ingyen beszerezhetőségéről a játéknak, így nem veszem meg, kipróbálom de rájövök hogy nekem ez nem tetszik.
Most megvettem konzolra a 2k20-at, eddig a 16al játszottam, de rájöttem hogy egy darabig most megint nem veszem meg 😀
Bár elvileg a 2k21ben elvileg valami nagy durranás lesz, csiripeltek olyat is hogy megszűnik a Park része, azzal gyakorlatilag el is ássák magukat. a Toxic 2k Community arra épült fel.
Coolearie
mióta van munkám nem nagyon warezolok játékot
filmeket-sorozatokat igen, de azokat is ha tudom akkor streamingen nézem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
az EA rendesen commitol steamre most
 store.steampowered.com/app/1239520/Madden_NFL_21/
Negritis
Nem értem miért éri ez meg nekik. Leölik majd az origint?

Amúgy a havidíjas koncepció baromi jó volt az oldalon, ezt átvehetná valahogy a Stream is. Persze ott sok kategóriával több a tartalom és diverzifikáltabb a tartalom szolgáltató "csapat".
Valahogy fejlesztő cégekre bontva vagy nem tudom.
FLZOLI
ha úgy működik mint eddig akkor a steamből indítva a játék el fogja indítani az Origin-t is
amit le kell tölteni
és akkor lehet hogy lesz aki ott is szétnéz, nem tudom

amúgy asszem Origin/EA Access szerű cucca a Ubinak is van
meg ugye a Micronak is
Negritis
Sokat nem vesztünk vele.
Gyakorlatilag a Madden 15-től felfele csak egy patch amit kiadnak minden évben.
Coolearie
Ez nem nem igaz teljesen, mindig gondoskodnak az új bugokról is. a 20-at meg sem vettem, megvártam míg EA Acces-ben letölthető, mondjuk én már nem szoktam MUT-ot játszani.
winston
én mondjuk fifát és nba2k-t is úgy veszek hogy 2-4 évente
vagy mikor úgy látom h elég olcsó 😀
Negritis
Mióta az informatikusok gondolkodnak az ingyen beszerezhetőségéről a játéknak, így nem veszem meg, kipróbálom de rájövök hogy nekem ez nem tetszik.
Most megvettem konzolra a 2k20-at, eddig a 16al játszottam, de rájöttem hogy egy darabig most megint nem veszem meg 😀
Bár elvileg a 2k21ben elvileg valami nagy durranás lesz, csiripeltek olyat is hogy megszűnik a Park része, azzal gyakorlatilag el is ássák magukat. a Toxic 2k Community arra épült fel.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
az EA rendesen commitol steamre most
 store.steampowered.com/app/1239520/Madden_NFL_21/
Negritis
Nem értem miért éri ez meg nekik. Leölik majd az origint?

Amúgy a havidíjas koncepció baromi jó volt az oldalon, ezt átvehetná valahogy a Stream is. Persze ott sok kategóriával több a tartalom és diverzifikáltabb a tartalom szolgáltató "csapat".
Valahogy fejlesztő cégekre bontva vagy nem tudom.
FLZOLI
ha úgy működik mint eddig akkor a steamből indítva a játék el fogja indítani az Origin-t is
amit le kell tölteni
és akkor lehet hogy lesz aki ott is szétnéz, nem tudom

amúgy asszem Origin/EA Access szerű cucca a Ubinak is van
meg ugye a Micronak is
Negritis
Sokat nem vesztünk vele.
Gyakorlatilag a Madden 15-től felfele csak egy patch amit kiadnak minden évben.
Coolearie
Ez nem nem igaz teljesen, mindig gondoskodnak az új bugokról is. a 20-at meg sem vettem, megvártam míg EA Acces-ben letölthető, mondjuk én már nem szoktam MUT-ot játszani.
winston
én mondjuk fifát és nba2k-t is úgy veszek hogy 2-4 évente
vagy mikor úgy látom h elég olcsó 😀
Negritis
A Madden-t megvettem mindig megjelenéskor, új játékosok, miegymás miatt, de a 19 óta már legálisan be is lehet importálni a rookie draft classt, nem nagyon láttam értelmét.