NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudok mit csinalni a Nioh 2ben. Egybol az elejen olyan szornyek vannak, hogy egybol megtosznak, mentsi ponthoz at kell jutni csomon. Es ha meghalok, visszadob a legelejere. Fegyvert nem tudom fejleszteni, szintet nem lepek igy, szoval nem leszek erosebb, hogy legyozzek hirtelen mindenkit.

Wtf. Oke, hogy jo jatek, biztos baromi jo a jatekelmenye is, csak en kezdokent egy oraja probalkozom, hogy eljussak egyaltalan harom szakaszig. Nem az, hogy egy kuldetessel, egy szakasszal. En igy minden, csak nem elmeny.
Stez
 www.youtube.com/watch?v=kvXX9fHd3RE
Negritis
Jo, oke, ertem, vagom. De most tenyleg egy jateknal alig hogy bekapcsoltam, de mar a netet kell bujnom, hogy eljem tul az elso 15 percet? Es mondjuk ugy huszadik kiserletre talan sikerul?

Erted, azert ez mokas. 😊 Alapvetoen nincs gondom a nehez jatekokkal, de ez brutalis, azert tehettek volna bele valami konnyebb szintet is. Es most pont az a problemam, hogy fingom sincs, milyen, mert olyan het probalkozas utan kikapcsoltam, ha rohadt jo is lennenek az elemei, igy nem tul nagy elmeny nyomni vele es lenyegeben nem volt idom es eselyem sem megtapasztalni, hogy akkor milyen a Nioh 2. Marmint nem elmenyre, hanem mas szempontok alapjan.

Szoval meh. 😀
Stez
a Nioh "soulslike", szóval ne még véletlenül se rakjanak bele könnyített nehézséget (inkább talán ninja gaiden amúgy, de ez most mind1)

itt mindenki tud szopatni, szóval tök mind1 milyen tápos vagy minden kis köz csontvázra oda kell figyelned vagy meghalsz
a dodge alap, ismerni az ellenfeleket alap

ha nem játszottál a dark souls, bloodborne, nioh, sekiro ... játékokkal akkor meg tud lepni hogy menniyre "szemét" a játék, de nem az
ha megtanulod a savát borsát akkor a játék meghálálja és egy zseniális élménnyel leszel gazdagabb

amit tudok javasolni hogy felejtsd el hogy te egy jó játékos vagy, és úgy állj hozzá hogy most akarsz megtanulni mindent, ne úgy menj oda senki ellen hogy nah most bealázlak mert akkor a játék büntet
én imádom ezeket a játékokat, de igénylik azt hogy szopj jó ideig

emlékszem anno Orstein and Smaugh milyen szépen szopatott mert basztam figyelni arra hogyan kéne helyezkedni (dark souls 1)
Negritis
Nem, pont ez az, hogy rogton nem is alltam bele az ellenfelekbe. Az elejen van valami nagyobb szorny, azt rogton kikerultem, mert ki tudtam, utana egy masik mellett elrohantam, az ilyen kis ratyi "gekik" vagy miszarok is vagy 20-30 utes utan pusztulnak, ha ketten vannak, mar kicsinalnak egybol szinte mindig. De csak azoknak estem neki eddig szinte, mert azokkal vagyok egy sulycsoportban. 😀 Aztan az elejen, ha azokon tuljutok nagy nehezen, akkor jon harom faszi, a nagyobb landzsas ket utesbol kinyir a fenebe.

Nem jatszottam egyik altalad emlitett jatekkal sem, azt tudom, hogy kirivoan nehezek, mondjuk azt nem sejtettem, hogy ez is az lesz, nem olvastam teszteket rola, csak elegge meglepett, hogy ennyire vert kell pisalni minden egyes meteren kb.

Fallen Ordert most vittem ki masodik fokozaton, de az elejen azert az sem volt egyszeru, de ott szerintem tokeletes az elmeny, meg kell szenvedni, de nem durvan azert, eppen csak hogy kellemes legyen.

Nyilvan ez egy teljesen mas szint itt, csak azert rendesen meglepett, hogy rogton az elso meteren a nagy allat jon es lezuz, nem pedig az van, hogy az elejen kisebb szornyek vannak, es fokozatosan lesz kurva nehez, hanem mar most egybol wtf. Es persze, mindezt ugy, hogy sosem jatszottam ezekkel, szoval meg maga az iranyitas is uj, meg kitapasztalni, mit hogy kell, stb.

Csak idegesit, hogy szenvedek egy oraja, de meg mondjuk fejleszteni sem tudom a fegyvert, pedig elvileg az mar maxon all, pont amiatt, hogy ennyit probalkoztam. Eljutni viszont nem tudok ugye olyan helyig, ahol tudok fejleszteni vagy mondjuk erosodni, akar a karakterem, akar a fegyverek. Kb. at kene rohannom mindenki mellett. 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
Nem tudok mit csinalni a Nioh 2ben. Egybol az elejen olyan szornyek vannak, hogy egybol megtosznak, mentsi ponthoz at kell jutni csomon. Es ha meghalok, visszadob a legelejere. Fegyvert nem tudom fejleszteni, szintet nem lepek igy, szoval nem leszek erosebb, hogy legyozzek hirtelen mindenkit.

Wtf. Oke, hogy jo jatek, biztos baromi jo a jatekelmenye is, csak en kezdokent egy oraja probalkozom, hogy eljussak egyaltalan harom szakaszig. Nem az, hogy egy kuldetessel, egy szakasszal. En igy minden, csak nem elmeny.
Stez
 www.youtube.com/watch?v=kvXX9fHd3RE
Negritis
Jo, oke, ertem, vagom. De most tenyleg egy jateknal alig hogy bekapcsoltam, de mar a netet kell bujnom, hogy eljem tul az elso 15 percet? Es mondjuk ugy huszadik kiserletre talan sikerul?

Erted, azert ez mokas. 😊 Alapvetoen nincs gondom a nehez jatekokkal, de ez brutalis, azert tehettek volna bele valami konnyebb szintet is. Es most pont az a problemam, hogy fingom sincs, milyen, mert olyan het probalkozas utan kikapcsoltam, ha rohadt jo is lennenek az elemei, igy nem tul nagy elmeny nyomni vele es lenyegeben nem volt idom es eselyem sem megtapasztalni, hogy akkor milyen a Nioh 2. Marmint nem elmenyre, hanem mas szempontok alapjan.

Szoval meh. 😀
Stez
a Nioh "soulslike", szóval ne még véletlenül se rakjanak bele könnyített nehézséget (inkább talán ninja gaiden amúgy, de ez most mind1)

itt mindenki tud szopatni, szóval tök mind1 milyen tápos vagy minden kis köz csontvázra oda kell figyelned vagy meghalsz
a dodge alap, ismerni az ellenfeleket alap

ha nem játszottál a dark souls, bloodborne, nioh, sekiro ... játékokkal akkor meg tud lepni hogy menniyre "szemét" a játék, de nem az
ha megtanulod a savát borsát akkor a játék meghálálja és egy zseniális élménnyel leszel gazdagabb

amit tudok javasolni hogy felejtsd el hogy te egy jó játékos vagy, és úgy állj hozzá hogy most akarsz megtanulni mindent, ne úgy menj oda senki ellen hogy nah most bealázlak mert akkor a játék büntet
én imádom ezeket a játékokat, de igénylik azt hogy szopj jó ideig

emlékszem anno Orstein and Smaugh milyen szépen szopatott mert basztam figyelni arra hogyan kéne helyezkedni (dark souls 1)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudok mit csinalni a Nioh 2ben. Egybol az elejen olyan szornyek vannak, hogy egybol megtosznak, mentsi ponthoz at kell jutni csomon. Es ha meghalok, visszadob a legelejere. Fegyvert nem tudom fejleszteni, szintet nem lepek igy, szoval nem leszek erosebb, hogy legyozzek hirtelen mindenkit.

Wtf. Oke, hogy jo jatek, biztos baromi jo a jatekelmenye is, csak en kezdokent egy oraja probalkozom, hogy eljussak egyaltalan harom szakaszig. Nem az, hogy egy kuldetessel, egy szakasszal. En igy minden, csak nem elmeny.
Stez
 www.youtube.com/watch?v=kvXX9fHd3RE
Negritis
Jo, oke, ertem, vagom. De most tenyleg egy jateknal alig hogy bekapcsoltam, de mar a netet kell bujnom, hogy eljem tul az elso 15 percet? Es mondjuk ugy huszadik kiserletre talan sikerul?

Erted, azert ez mokas. 😊 Alapvetoen nincs gondom a nehez jatekokkal, de ez brutalis, azert tehettek volna bele valami konnyebb szintet is. Es most pont az a problemam, hogy fingom sincs, milyen, mert olyan het probalkozas utan kikapcsoltam, ha rohadt jo is lennenek az elemei, igy nem tul nagy elmeny nyomni vele es lenyegeben nem volt idom es eselyem sem megtapasztalni, hogy akkor milyen a Nioh 2. Marmint nem elmenyre, hanem mas szempontok alapjan.

Szoval meh. 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
Nem tudok mit csinalni a Nioh 2ben. Egybol az elejen olyan szornyek vannak, hogy egybol megtosznak, mentsi ponthoz at kell jutni csomon. Es ha meghalok, visszadob a legelejere. Fegyvert nem tudom fejleszteni, szintet nem lepek igy, szoval nem leszek erosebb, hogy legyozzek hirtelen mindenkit.

Wtf. Oke, hogy jo jatek, biztos baromi jo a jatekelmenye is, csak en kezdokent egy oraja probalkozom, hogy eljussak egyaltalan harom szakaszig. Nem az, hogy egy kuldetessel, egy szakasszal. En igy minden, csak nem elmeny.
Stez
 www.youtube.com/watch?v=kvXX9fHd3RE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudok mit csinalni a Nioh 2ben. Egybol az elejen olyan szornyek vannak, hogy egybol megtosznak, mentsi ponthoz at kell jutni csomon. Es ha meghalok, visszadob a legelejere. Fegyvert nem tudom fejleszteni, szintet nem lepek igy, szoval nem leszek erosebb, hogy legyozzek hirtelen mindenkit.

Wtf. Oke, hogy jo jatek, biztos baromi jo a jatekelmenye is, csak en kezdokent egy oraja probalkozom, hogy eljussak egyaltalan harom szakaszig. Nem az, hogy egy kuldetessel, egy szakasszal. En igy minden, csak nem elmeny.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
MVG végre elért a Celeste Farewell végére, vagy mégse 😀

 clips.twitch.tv/HumbleCourteousCheddarKeyboardCat
Negritis
 clips.twitch.tv/RoundAntsyLapwingTBTacoRight
Negritis
nah közbe meglett neki 😀 de mókás volt nézni a streamet

 clips.twitch.tv/SquareCrazyShrimpRuleFive

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
MVG végre elért a Celeste Farewell végére, vagy mégse 😀

 clips.twitch.tv/HumbleCourteousCheddarKeyboardCat
Negritis
 clips.twitch.tv/RoundAntsyLapwingTBTacoRight

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
MVG végre elért a Celeste Farewell végére, vagy mégse 😀

 clips.twitch.tv/HumbleCourteousCheddarKeyboardCat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 www.pcguru.hu/hirek/sajat-minecraft-jateka-lesz-a-riot-games-nek/54464
vajon ebbe is raknak spyware-t?
Negritis
azért a valorantos AC sztori nagyon kemény, főleg hogy 2 napot állt a lábán 😀
JSanyo
a valorant vagy a kínai spyware? 😀
Negritis
a kínai spyware, kurvanagy 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
 www.pcguru.hu/hirek/sajat-minecraft-jateka-lesz-a-riot-games-nek/54464
vajon ebbe is raknak spyware-t?
Negritis
azért a valorantos AC sztori nagyon kemény, főleg hogy 2 napot állt a lábán 😀
JSanyo
a valorant vagy a kínai spyware? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 www.pcguru.hu/hirek/sajat-minecraft-jateka-lesz-a-riot-games-nek/54464
vajon ebbe is raknak spyware-t?
Negritis
azért a valorantos AC sztori nagyon kemény, főleg hogy 2 napot állt a lábán 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
 www.pcguru.hu/hirek/sajat-minecraft-jateka-lesz-a-riot-games-nek/54464
vajon ebbe is raknak spyware-t?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
Nem tudom valaki bele futott e a rajtam kívül, a PTK által készitett, a gamerekkel és azok szokásaival foglalkozók, kb. húsz perces kérdőívbe. Például a facebookon is feldobta több videojátekkal foglalkozó tartalom megosztó.

Kíváncsiságból illetve a nyeremény lehetősége miatt én kitöltöttem. Nem tudom, nekem nagyon lehangoló volt hogy a kérdőiv alapján még manapság is egy lúzer rétegnek tartott a gamer közösség. Konkrétan volt olyan kérdés, amire volt olyan válasz lehetőség, hogy problémat okoz a megfelelő testi higiénia fenntartása. A kérdések összetétele nekem kimondottan azt sugalta, hogy a kérdezőkben egy önbizalom hiányos, antiszociális és túlsúlyos, kimondottan depresszív, harminc éves szüz képe lebeg, amikor az átlag gamerre asszociálnak.

És ugye ez nem az utca embere, hanem az értelmiségnek számító egyetemi dolgozó.
Cowboykarcsi90

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom valaki bele futott e a rajtam kívül, a PTK által készitett, a gamerekkel és azok szokásaival foglalkozók, kb. húsz perces kérdőívbe. Például a facebookon is feldobta több videojátekkal foglalkozó tartalom megosztó.

Kíváncsiságból illetve a nyeremény lehetősége miatt én kitöltöttem. Nem tudom, nekem nagyon lehangoló volt hogy a kérdőiv alapján még manapság is egy lúzer rétegnek tartott a gamer közösség. Konkrétan volt olyan kérdés, amire volt olyan válasz lehetőség, hogy problémat okoz a megfelelő testi higiénia fenntartása. A kérdések összetétele nekem kimondottan azt sugalta, hogy a kérdezőkben egy önbizalom hiányos, antiszociális és túlsúlyos, kimondottan depresszív, harminc éves szüz képe lebeg, amikor az átlag gamerre asszociálnak.

És ugye ez nem az utca embere, hanem az értelmiségnek számító egyetemi dolgozó.
Cowboykarcsi90
Ugyanez a leírás az "értelmiségnek számító egyetemi dolgozó"-ra is megállhat 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem tudom valaki bele futott e a rajtam kívül, a PTK által készitett, a gamerekkel és azok szokásaival foglalkozók, kb. húsz perces kérdőívbe. Például a facebookon is feldobta több videojátekkal foglalkozó tartalom megosztó.

Kíváncsiságból illetve a nyeremény lehetősége miatt én kitöltöttem. Nem tudom, nekem nagyon lehangoló volt hogy a kérdőiv alapján még manapság is egy lúzer rétegnek tartott a gamer közösség. Konkrétan volt olyan kérdés, amire volt olyan válasz lehetőség, hogy problémat okoz a megfelelő testi higiénia fenntartása. A kérdések összetétele nekem kimondottan azt sugalta, hogy a kérdezőkben egy önbizalom hiányos, antiszociális és túlsúlyos, kimondottan depresszív, harminc éves szüz képe lebeg, amikor az átlag gamerre asszociálnak.

És ugye ez nem az utca embere, hanem az értelmiségnek számító egyetemi dolgozó.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
kitoltam a my friend pedro-t
4 órás agymenés, oldal nézetes hotline miami platforminggal
sztem jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nioh 2 csomo webshopban 11K korul van, wtf.

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Hehh, ránéztem kicsit erre a HoI4/EU4/CK2 trióra.
Baszki, ezekhez rengeteg dlc/kiegészítő van, melyiket érdemes jobban szemügyre venni? 😆
Meg ezek stanalone dolgok, bennük van minden korábbi cucc is, vagy kell az alapjáték meg rá valamelyik dlc?
Rég játszottam már úgy látszik 😳

Melyik nem igényel több száz belerakott órát, hogy élvezetes legyen?
warr_b
Rohadt nagy pénznyelő mindegyik Clausewitz engines Paradox játék, csak akcióban vedd meg ha Steamen vásárolsz, és azokat is válogasd meg alaposan, olvass páér visszajelzést, vannak megbízhatóak köztük. Minél több DLC viszont, annál nehezebb a szittya világbirodalom (EU4et tekintve).

Anno CK2ben sikerült pár csavarral Pécs tahó grófjának magvait a Magyar Birodalom apostoli császáraivá emelnem, hűbéresem a francia király aki szintén távoli atyafi volt és csak passzióból vertem szét az egész frankofón csőcseléket a nevében.

Szóval ha könnyed röhögcsélős kikapcsolódásra vágysz, CK2 a játékod. Utánanézek majd melyik DLC-k érik meg, meg megkérdezem bajtársam.
gyeek
Kösz 🙂

Ahogy néztem ezeknél az alap 7-8 éve jött ki, remélem nem kell nagyon mókolni, hogy win10-en fussanak...
warr_b
Simán futnak, karban tartják a svédek az aranytojást tojó tyúkjukat. Amit tudok ajánlani CK2höz:
The Old Gods - pogányokat árnyalja
Sword of Islam - muszlimokat árnyalja, mivel sokan vannak ezt is érdemes beszerezni
Way of Life - ez elég mókás, kicsit RPG-síti a játékot
The Reapers Due - pestis!
Charlemagne - még korábban kezdhetsz, egyéb hasznos apróságok
Sons of Abraham - nem is az izraeliták miatt, de a vallást árnyalja

Egyéb:
Legacy of Rome - ha Bizánccal próbálkoznál... meg asszem megvakíttathatsz és heréltethetsz ezzel a kieggel 😀
The Republic - ha velencei kalmárokkal próbálkoznál, ez elég más (és mókás) stílusú scenario
Horse Lords - ha kipcsak fétised van

Amit kerülnék:
Sunset Invasion - azték agresszorok, elég béna
Conclave - pápai áldással, de alig ad valamit és az is szar

Ha van még olyan kultúra amire rámennél akkor azt a DLC-t is nyugodtan beszerezheted, csalódást nem nagyon okozhatnak. A tök alap játék az európai keresztény uralkodókat adja át neked, a többi DLC-t igényel. Szerezz néger szeretőket, létesíts törpe kolóniát az udvarodban, csábítsd el az anyósod anyját, tedd meg a fattyaid újonnan kreált királyságok urainak, éld ki az aberrációid kedved szerint! 😀


Kicsit lassan sikerült összevetnem, mert olyan fontos teendőim akadtak mint elmagyarázni a futárnak, hogy jó az a telefonszám, csak szarul ütötte be, meg a pénztárgépet kellett kihúznom és bedugnom, mert sakkot adott a kollégának. 😛
gyeek
Köszi még egyszer 😊
Én is megnézegettem őket, látom az alapjátok az free steam-en.
Dlc-k közül ami jónak tűnik:
Sword of Islam
Legacy of Rome
The old gods
Sons of Abraham
Way of life
Conclave (?)
The reaper's due
Holy fury

Mondjuk ez így már nem kevés 😁
Hogy működnek amúgy, többet is be lehet kapcsolni, vagy egyszerre csak egy "aktív" egy adott mentésben?
Bocs a láma kérdésért 😆
warr_b
Mindegyik megy egyszerre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hehh, ránéztem kicsit erre a HoI4/EU4/CK2 trióra.
Baszki, ezekhez rengeteg dlc/kiegészítő van, melyiket érdemes jobban szemügyre venni? 😆
Meg ezek stanalone dolgok, bennük van minden korábbi cucc is, vagy kell az alapjáték meg rá valamelyik dlc?
Rég játszottam már úgy látszik 😳

Melyik nem igényel több száz belerakott órát, hogy élvezetes legyen?
warr_b
Rohadt nagy pénznyelő mindegyik Clausewitz engines Paradox játék, csak akcióban vedd meg ha Steamen vásárolsz, és azokat is válogasd meg alaposan, olvass páér visszajelzést, vannak megbízhatóak köztük. Minél több DLC viszont, annál nehezebb a szittya világbirodalom (EU4et tekintve).

Anno CK2ben sikerült pár csavarral Pécs tahó grófjának magvait a Magyar Birodalom apostoli császáraivá emelnem, hűbéresem a francia király aki szintén távoli atyafi volt és csak passzióból vertem szét az egész frankofón csőcseléket a nevében.

Szóval ha könnyed röhögcsélős kikapcsolódásra vágysz, CK2 a játékod. Utánanézek majd melyik DLC-k érik meg, meg megkérdezem bajtársam.
gyeek
Kösz 🙂

Ahogy néztem ezeknél az alap 7-8 éve jött ki, remélem nem kell nagyon mókolni, hogy win10-en fussanak...
warr_b
Simán futnak, karban tartják a svédek az aranytojást tojó tyúkjukat. Amit tudok ajánlani CK2höz:
The Old Gods - pogányokat árnyalja
Sword of Islam - muszlimokat árnyalja, mivel sokan vannak ezt is érdemes beszerezni
Way of Life - ez elég mókás, kicsit RPG-síti a játékot
The Reapers Due - pestis!
Charlemagne - még korábban kezdhetsz, egyéb hasznos apróságok
Sons of Abraham - nem is az izraeliták miatt, de a vallást árnyalja

Egyéb:
Legacy of Rome - ha Bizánccal próbálkoznál... meg asszem megvakíttathatsz és heréltethetsz ezzel a kieggel 😀
The Republic - ha velencei kalmárokkal próbálkoznál, ez elég más (és mókás) stílusú scenario
Horse Lords - ha kipcsak fétised van

Amit kerülnék:
Sunset Invasion - azték agresszorok, elég béna
Conclave - pápai áldással, de alig ad valamit és az is szar

Ha van még olyan kultúra amire rámennél akkor azt a DLC-t is nyugodtan beszerezheted, csalódást nem nagyon okozhatnak. A tök alap játék az európai keresztény uralkodókat adja át neked, a többi DLC-t igényel. Szerezz néger szeretőket, létesíts törpe kolóniát az udvarodban, csábítsd el az anyósod anyját, tedd meg a fattyaid újonnan kreált királyságok urainak, éld ki az aberrációid kedved szerint! 😀


Kicsit lassan sikerült összevetnem, mert olyan fontos teendőim akadtak mint elmagyarázni a futárnak, hogy jó az a telefonszám, csak szarul ütötte be, meg a pénztárgépet kellett kihúznom és bedugnom, mert sakkot adott a kollégának. 😛
gyeek
Köszi még egyszer 😊
Én is megnézegettem őket, látom az alapjátok az free steam-en.
Dlc-k közül ami jónak tűnik:
Sword of Islam
Legacy of Rome
The old gods
Sons of Abraham
Way of life
Conclave (?)
The reaper's due
Holy fury

Mondjuk ez így már nem kevés 😁
Hogy működnek amúgy, többet is be lehet kapcsolni, vagy egyszerre csak egy "aktív" egy adott mentésben?
Bocs a láma kérdésért 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=k1YnKteSa0U&feature=emb_title

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
 thegeek.hu/2020/04/14/regebbi-uncharted-jatekok-ingyen-a-sony-is-belehuzott-a-maradj-otthon-akcioba/ 😊

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 534 — StuG Life
hoppá

 twitter.com/Crysis/status/1249714251360501761
briareos
oh boy oh boy oh boy

 twitter.com/Crysis/status/1250091617131925508

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 507 — The Mathematician
asszem itt került elő:
 www.pcguru.hu/hirek/xcom-chimera-squad-derult-egbol-villamcsapaskent-folytatast-kapott-az-xcom-szeria/54401

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 534 — StuG Life
hoppá

 twitter.com/Crysis/status/1249714251360501761