NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
a brétúró ügyet innét követi valaki? nekem szakmai ártalom, viszont nagyon elszomorító eset, ami ott történik.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Telefonon nem tudom berakni a spoiler tage-et szoval akit érint lentebb spioler!


| A fő törtentet szál, ami a legtöbbeknél kiverte a biztosítékot, elvileg ugy fog kinézni, hogy a játék felében Ellie lesz a játszható karakter, a masikban meg egy Abby nevű transzgender nő. Az end game boss fight pedig Ellie ellen lesz, igy hogy Abbyt iányitod.

Jah és Joelt is ez az Abby öli meg, veri agyon egy golf ütővel, bosszuból. Azt nem tudom hogy ebben az esetben is mint playable karakter. De kinyira az biztos.
|

A fő vonalak kb ennyik.
Cowboykarcsi90
| De mi viszi rá a playert, hogy ő legyen Abby? Mi mögötte a motiváció, az azonosulás? Hogy kell a fireflyoknak Ellie a vakcinához, és hiába az első rész végén a túlélése, a közjó mégiscsak a halála? Erről fog meggyőzni a játékmenet? |
Sobri Jóska
Fogalmam sincs. Nagyot csalodtam Druckmanben. Lehet az első részbeb is inkáb Bruce Stratley volt braintrust, ott is hagyta ezt a projektet.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Telefonon nem tudom berakni a spoiler tage-et szoval akit érint lentebb spioler!


| A fő törtentet szál, ami a legtöbbeknél kiverte a biztosítékot, elvileg ugy fog kinézni, hogy a játék felében Ellie lesz a játszható karakter, a masikban meg egy Abby nevű transzgender nő. Az end game boss fight pedig Ellie ellen lesz, igy hogy Abbyt iányitod.

Jah és Joelt is ez az Abby öli meg, veri agyon egy golf ütővel, bosszuból. Azt nem tudom hogy ebben az esetben is mint playable karakter. De kinyira az biztos.
|

A fő vonalak kb ennyik.
Cowboykarcsi90
| De mi viszi rá a playert, hogy ő legyen Abby? Mi mögötte a motiváció, az azonosulás? Hogy kell a fireflyoknak Ellie a vakcinához, és hiába az első rész végén a túlélése, a közjó mégiscsak a halála? Erről fog meggyőzni a játékmenet? |
Sobri Jóska
hát ezaz. ez olyan expectation subversion, amire szerintem senkinek nincs szüksége
shawnka
De eleve a második részre sincs szükség. Az első egy kerek, lezárt, egész sztori.
Ezt innentől már tényleg csak két irányba lehetet továbbvinni, mindkettőbe szükségtelenül.
| Vagy a fentebb leírtba, egy firefly hős bőrébe, aki mégiscsak megszerzi a cuccost, esetleg megspékelve azzal, hogy Joel halála után Ellie belátja, hogy jobb neki halottan, és már nincs senki, aki ebben magakadályozná, vagy egy sima továbbmenekülős, harcolós, lopakodós zombihentelésbe. |

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Telefonon nem tudom berakni a spoiler tage-et szoval akit érint lentebb spioler!


| A fő törtentet szál, ami a legtöbbeknél kiverte a biztosítékot, elvileg ugy fog kinézni, hogy a játék felében Ellie lesz a játszható karakter, a masikban meg egy Abby nevű transzgender nő. Az end game boss fight pedig Ellie ellen lesz, igy hogy Abbyt iányitod.

Jah és Joelt is ez az Abby öli meg, veri agyon egy golf ütővel, bosszuból. Azt nem tudom hogy ebben az esetben is mint playable karakter. De kinyira az biztos.
|

A fő vonalak kb ennyik.
Cowboykarcsi90
| De mi viszi rá a playert, hogy ő legyen Abby? Mi mögötte a motiváció, az azonosulás? Hogy kell a fireflyoknak Ellie a vakcinához, és hiába az első rész végén a túlélése, a közjó mégiscsak a halála? Erről fog meggyőzni a játékmenet? |
Sobri Jóska
hát ezaz. ez olyan expectation subversion, amire szerintem senkinek nincs szüksége
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Telefonon nem tudom berakni a spoiler tage-et szoval akit érint lentebb spioler!


| A fő törtentet szál, ami a legtöbbeknél kiverte a biztosítékot, elvileg ugy fog kinézni, hogy a játék felében Ellie lesz a játszható karakter, a masikban meg egy Abby nevű transzgender nő. Az end game boss fight pedig Ellie ellen lesz, igy hogy Abbyt iányitod.

Jah és Joelt is ez az Abby öli meg, veri agyon egy golf ütővel, bosszuból. Azt nem tudom hogy ebben az esetben is mint playable karakter. De kinyira az biztos.
|

A fő vonalak kb ennyik.
Cowboykarcsi90
| De mi viszi rá a playert, hogy ő legyen Abby? Mi mögötte a motiváció, az azonosulás? Hogy kell a fireflyoknak Ellie a vakcinához, és hiába az első rész végén a túlélése, a közjó mégiscsak a halála? Erről fog meggyőzni a játékmenet? |

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Telefonon nem tudom berakni a spoiler tage-et szoval akit érint lentebb spioler!


| A fő törtentet szál, ami a legtöbbeknél kiverte a biztosítékot, elvileg ugy fog kinézni, hogy a játék felében Ellie lesz a játszható karakter, a masikban meg egy Abby nevű transzgender nő. Az end game boss fight pedig Ellie ellen lesz, igy hogy Abbyt iányitod.

Jah és Joelt is ez az Abby öli meg, veri agyon egy golf ütővel, bosszuból. Azt nem tudom hogy ebben az esetben is mint playable karakter. De kinyira az biztos.

A fő vonalak kb ennyik.
|

Szerkesztette: r.baggio

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Az megvan, hogy állítólag kiszivárogtattak számos cutscene-t meg az egész plot twistet a TLoU2ről?

Ha ezek igazak, akkor mondjuk jol jártunk szerintem, mert borzasztó amit tettek ezzel a storival.

Márpedig ahogy a naughty dog reagált a szivárogtatásra úgy tűnik ténlyeg helytállóak az információk. Semmit nem tagadott, vagy mosdatott hogy ez nem így lesz. Lényegében annyit mondtak, hogy sajnálják hogy idő előtt kikerültek a részletek, mindenki próbalja meg ezeket elkerülni júniusig.
Cowboykarcsi90
elvileg valaki aki dolgozott rajta és basztak kifizetni
Negritis
belenéztem, mert én annyira eddig se voltam rajta a hype vonaton. mmint az elsőt kipörgettem, jól elvoltam vele, de semmi különös, nekem nem okozott akkora katarzist, mint a God of War pl.

| ha ez tényleg valós, az akkor Game of Thrones 8. évad szintű megborulás lesz és ezzel ki is fogják csinálni az egész franchiset |
shawnka
Miért, mi szivárgott ki?

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Az megvan, hogy állítólag kiszivárogtattak számos cutscene-t meg az egész plot twistet a TLoU2ről?

Ha ezek igazak, akkor mondjuk jol jártunk szerintem, mert borzasztó amit tettek ezzel a storival.

Márpedig ahogy a naughty dog reagált a szivárogtatásra úgy tűnik ténlyeg helytállóak az információk. Semmit nem tagadott, vagy mosdatott hogy ez nem így lesz. Lényegében annyit mondtak, hogy sajnálják hogy idő előtt kikerültek a részletek, mindenki próbalja meg ezeket elkerülni júniusig.
Cowboykarcsi90
elvileg valaki aki dolgozott rajta és basztak kifizetni
Negritis
belenéztem, mert én annyira eddig se voltam rajta a hype vonaton. mmint az elsőt kipörgettem, jól elvoltam vele, de semmi különös, nekem nem okozott akkora katarzist, mint a God of War pl.

| ha ez tényleg valós, az akkor Game of Thrones 8. évad szintű megborulás lesz és ezzel ki is fogják csinálni az egész franchiset |
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 451 — The Mathematician
Az megvan, hogy állítólag kiszivárogtattak számos cutscene-t meg az egész plot twistet a TLoU2ről?

Ha ezek igazak, akkor mondjuk jol jártunk szerintem, mert borzasztó amit tettek ezzel a storival.

Márpedig ahogy a naughty dog reagált a szivárogtatásra úgy tűnik ténlyeg helytállóak az információk. Semmit nem tagadott, vagy mosdatott hogy ez nem így lesz. Lényegében annyit mondtak, hogy sajnálják hogy idő előtt kikerültek a részletek, mindenki próbalja meg ezeket elkerülni júniusig.
Cowboykarcsi90
elvileg valaki aki dolgozott rajta és basztak kifizetni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az megvan, hogy állítólag kiszivárogtattak számos cutscene-t meg az egész plot twistet a TLoU2ről?

Ha ezek igazak, akkor mondjuk jol jártunk szerintem, mert borzasztó amit tettek ezzel a storival.

Márpedig ahogy a naughty dog reagált a szivárogtatásra úgy tűnik ténlyeg helytállóak az információk. Semmit nem tagadott, vagy mosdatott hogy ez nem így lesz. Lényegében annyit mondtak, hogy sajnálják hogy idő előtt kikerültek a részletek, mindenki próbalja meg ezeket elkerülni júniusig.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 451 — The Mathematician
 youtu.be/EE7GPrYKTsQ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 451 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=GaoISnrYSoc

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 451 — The Mathematician
Bloodstained:Ritual of the night

egy fasza metroidvania, érződik rajta hogy a castlevania alkotói ihlették/készítették
a bossok kicsit semmilyenek és túl sok a "cryptic shit" de élvezetes 25 óra volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
lett végre Valorant kulcsom.

innét tolja valaki?
shawnka
Hogyne.
Kurva sok a csaló már most, viszont rettentő egyszerű játék.
Kenny
getshawnky

jöhet a hozzáadás
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
lett végre Valorant kulcsom.

innét tolja valaki?
shawnka
Hogyne.
Kurva sok a csaló már most, viszont rettentő egyszerű játék.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 451 — The Mathematician
Ha lenne se nyomnám..sztem rettentő gyenge. 😊
Greengo
hát a tencent féle anti cheatre nincs szükségem

olyan lenne mint a CS, csak nem
lehetne olyan mint egy arena hero shooter, de nagyon nem

szóval ilyen mix ami elvileg mindenre jó

de kb azt az elvet vallom hogy ami mindenre jó az semmire se

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Ha lenne se nyomnám..sztem rettentő gyenge. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
lett végre Valorant kulcsom.

innét tolja valaki?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 451 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=TVtSsJf86_Y

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
továbbra is csak az 1ről nyilatkozni, de az odachinál ha "low stance"-be mész akkor nme annyira lassú
és ugye megéri a stancek között váltani bőven
Negritis
Odachinal amugy a technikak vegen stance-t valt, nem tudom, a regiben is igy van-e, de eloszor ezt nem vettem eszre. En mindegyiknel mediumra igyekszem epiteni, de majdnem beszoptam eloszor, amikor harc kozben mediumrol atvaltott highra, amivel meg teljesen maskepp tamadott. Nyilvan ezt is ki kell majd tapasztalni.
Stez
attól függ hogy mi van unlockolva
és ezt szépen tudod "chainelni"
mivel vannak képességek hogy pl stance váltásra kapsz KI-t így hasznos tud lenni
valamint az "intercept" az low stance de a nagy sebzést meg a high viszi be így váltogatod
Negritis
Igen, ezeket mar lattam. Egyelore sok mindent unlockolni nem lehet mindenesetre, mivel ezekhez ilyen-olyan kuldeteseket meg kell csinalni. Az viszont egyelore nemigen megy, a masodik bossharcnal az eletenek kb. a hatodat sikerult levinni, es kozben meg betoltam mind a nyolc elixirt.

Ugyhogy ez meg lesz egy kis ido.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 451 — The Mathematician
továbbra is csak az 1ről nyilatkozni, de az odachinál ha "low stance"-be mész akkor nme annyira lassú
és ugye megéri a stancek között váltani bőven
Negritis
Odachinal amugy a technikak vegen stance-t valt, nem tudom, a regiben is igy van-e, de eloszor ezt nem vettem eszre. En mindegyiknel mediumra igyekszem epiteni, de majdnem beszoptam eloszor, amikor harc kozben mediumrol atvaltott highra, amivel meg teljesen maskepp tamadott. Nyilvan ezt is ki kell majd tapasztalni.
Stez
attól függ hogy mi van unlockolva
és ezt szépen tudod "chainelni"
mivel vannak képességek hogy pl stance váltásra kapsz KI-t így hasznos tud lenni
valamint az "intercept" az low stance de a nagy sebzést meg a high viszi be így váltogatod

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
továbbra is csak az 1ről nyilatkozni, de az odachinál ha "low stance"-be mész akkor nme annyira lassú
és ugye megéri a stancek között váltani bőven
Negritis
Odachinal amugy a technikak vegen stance-t valt, nem tudom, a regiben is igy van-e, de eloszor ezt nem vettem eszre. En mindegyiknel mediumra igyekszem epiteni, de majdnem beszoptam eloszor, amikor harc kozben mediumrol atvaltott highra, amivel meg teljesen maskepp tamadott. Nyilvan ezt is ki kell majd tapasztalni.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 451 — The Mathematician
továbbra is csak az 1ről nyilatkozni, de az odachinál ha "low stance"-be mész akkor nme annyira lassú
és ugye megéri a stancek között váltani bőven

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez!

Ennek a jatekstilusnak ez a lenyege. En is vegigtoltam a DS3at mondjuk, meg most tolom a Sekirot.
Szoval azt talaltak ki a bacsik, hogy a "profi" jatkekosok unjak mar, hogy kaszabolom siman, par technika megertese utan a tomeget, de csak arra varok, mikor jon a boss, mert az legalabb valami elvezetes csatat hoz. A tomegszornyek esz nelkul jonnek, az uncsi.

Ezen csavartak annyit, hogy maga a felvezeto harc is komoly tettel birjon. Mar amennyiben, ha ott nem jutsz at nagyjabol sertetlenul, nem lesz eleg eleterod leverni a bosst. Ami amugy is mindegy, mert amig elobbi nem megy, ugysem sikerul. Vagyis minden ellenfel egy stilusban harcol, es ki KELL ismerni. Az alap kaszabolas nem vezet celra, akarmilyen fegyvered van. Es ez a silus komoly rajongotabort szerzett. Pont mert nincs benne uresjarat. Es komoly ellentabort, mert nem mindenki akar ugy jatszani, hogy nem erzi vegig, mekkora kiraly, es tomegeket ver agyon minden nap.

Neked ez bejon-e idovel, azt nem tudom. Ez ugyanaz, hogy egyiknek az a jo racing, ahol szuperturbo-nitro van, torhetetlen auto, kezifekes kanyar 200-nal is. Maisknak az, ahol fejbol kell tudni minden kanyart, allitgatni a felfuggesztest es valto attetelt. Mindket csoport eskuszik ra, hogy az ove az legelvezetesebb.

Adtal neki egy eselyt. Ha kitartasz, meglehet, ugy jarsz mint sokan. Amint jonnek a sikerek, utana mar uncsi lesz a konnyen vegiverheto jatekok sora.
ulpianus
Hat nezd, nem jon be, mert utalom es nagyon felbaszom magam 10 percenkent, de megis bejon, mert sokadszorra is ranyomok a retryre es nekimegyek ujbol. Rohadt jo, hogy folyton okoskodni kell, hol elcsalni az ellenfelet, hol harc elott odaslisszolni es nyilat a fejebe, hogy legalabb gyenguljon, harcolsz, menekulsz kicsit, szusszant 10 masodpercet es vissza. Ha pedig tulszenveded magad negy katona lerohanasan, jon valami nagyobb szorny 100 meterrel kesobb. Szoval nyilvan baromira tetszik, amellett, hogy agyfaszt kapok tole. Ezek utan viszont a Sekirora meg kivancsibb lettem, mert az allitolag picit konnyebb, de szinten nagyon nehez. Azt kenyelmesebb lesz velhetoen jatszani, mint ahogy ennek is az elso kuldetes kozepetol mar eg es fold a kulonbseg, amikor elkezdtem raerezni minden ellenfel mozgasara. Jo lesz ez, legalabb lefoglal karanten idejen.

Mar csak talalni kene valami jo sebzesu kardot vagy duplapenget, hogy meglegyrn az igazi feeling es ne landzsaval szerencsetlenkedjek vegig egy nindzsas jatekot. 😀
Stez
menj kaszával 😀
Negritis
Masodik palyan vagyok, egyelore egy jobb sima kard mellett a landzsat adta csak be, ami eros, illetve egy odachit, most epp kard es odachi kozott okoskodom. Utobbi lassu, de a landzsahoz hasonloan jobb szerintem, mert nagyobb a range, nem szukseges az ellenfel kozelebe menni. Ezeken kivul viszont nagyon kaka sebzesu fegyvereket kaptam egyelore, igy nemigen tudok valogatni. De mindegyikkel gyakok eleget, hogy kitapasztaljam, melyik milyen. Ez az odachi baszo, csak meretebol fakadoan kurva lassu. A kardnal viszont nem tul jok a tamadasok. Mindegy, elvagyogatok vele. Jelentosebb gondot igazabol a fobossok jelentenek, a tobbit 1-2 fight es kiismeres utan azert siman lehet csapni.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 451 — The Mathematician
ha ninja akarsz lenni akkor switchglaive (kasza)
vagy kusarigama amit mondanék hogy fokuszálj

 www.youtube.com/watch?v=Pa6jXRM6JM8
eleve FCB-t megéri nézni sztem mert nem kicsit jó játékos ha ezekről a játékokról beszélünk

amúgy a figyelemre méltó souls-like játékok:
Dark Souls 1-2-3
Bloodborne (elvileg a legjobb, de nekem nincs PS4em)
sekiro
code vein (kb anime souls)
surge 2 (az 1 nem jó, ez inkább sci fi jellegű)
Ashen (indie, de egész jó elvileg)
Necropolis (szintén indie, és furán stylish, coopra van asszem kihegyezve)
Demons Souls (ps3)

(ha 2d játékok is játszanak akkor Hollow Knight, Dead Cells, Deaths Gambit, Blashpemous, Salt and sanctuary)

az továbbra is áll hogy ezek a játékok szeretik szivatni a játékost
de a sikerélmény sokat számít mert tényleg megdolgozol érte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!