PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ez az új Xbox úgy néz ki, mint egy VHS magnó.Amadeus91
Csak visszafelé kompatibilis...

[
Annyira azért nem mint a PS-é . 😀 Azért nem lesz rossz az új doboz....tetszett a hangvezérléses irányítás.
COD Ghost bemutató is elég látványosra sikeredett. Elég sok NFL-es tartalmat is bemutattak...szval sztem nem volt rossz felvezetés.Greengo

Jah, csak baszhatod az egészet, mert az összes tv-s cucc Amerikán kívül nem lesz elérhető. CoD és Madden ugyanúgy jön PS-re is, úgyhogy szvsz a marketing bullshiten kívül nem volt semmi.
Ez egy konzol amit azért veszel, hogy játssz rajta, PS-én legalább bemutatták mit tud. Mondjuk nincs 1 hónap és itt az E3, ott ha nem robbant valami nagyon exluzív címmel az xbox szerintem kezdheti is ásni magát. Mondjuk már így is van ellene egy Last of Us, Beyond Two Souls, Dio 3, és talán lassan egy Last guardian is...

Mondjuk ez is szépen összefoglalja a konferenciát:  www.ign.com/articles/2013/05/21/sony-stock-up-nine-percent-after-xbox-one-reveal 😀
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 243 — Je suis kobranadrág
Ha segítség kell WoT-osoknak fordulhattok hozzám is bátran, segítek amiben tudok 😊 HannibalXX néven futok
több mint 11 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Tudom, ezért is vettem meg. Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogok én ezzel még 25 ezer xp-t összegyűjteni. 😀
És igen a stock tankok elég szenvedősek, de eddig ez a legrosszabb amivel találkoztam (pedig a kínai ágat kivéve már az összesben van legalább 5-6-os tankom) főleg, hogy itt már sokkal több xp kell ahhoz, hogy normálissá varázsoljuk a tankot. 😀 Főként az ágyú zavar, mert a nagy ágyú előtt lévők semmit sem érnek 6-os tierben (főleg, hogy jópárszor kapok 7-8-as ellenfeleket is) 76-os ágyúk viccek, a troll ágyúval még nem is lenne bajom, mert Jumbon már hozzászoktam csak épp ez sokkal lassabb és pontatlanabb is mint a Jumbo troll ágyúja + Jumbonak van egy marha jó front páncélja és egy páncélozott tornya ami simán pattint jópár tankot szóval lehet vele közelharcba menni, ezzel szemben KV-1S-t simán átlövi akármelyik 6-os med tank is előről. (max a nagyon béna játékosok nem)Raven17
Vegyél fel játékban barátnak (ott is Asbee a nevem) aztán majd nyomulunk együtt. Úgy xp-t és pénzt is könnyebben tudsz majd szerezni és nem csak csupa ismeretlennel játszanék 😀Asbee
Oké majd holnap felveszlek aztán rád írok, hogy ha fent leszel.Raven17
Engem is felvehettek. visi néven játszom.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Batman is új szinkronhangot kapRaven17
én úgy tudom neki maradni fog!
gameplayt azért még várjuk meg, de sztem is bizakodhatunk, h méltó "utód/előd" lesz... 😊Divat
Conroy nem tudni ki lesz, Batmant viszont az a színész fogja megszólaltatni, aki Ezio volt.shawnka
és tényleg: Kevin Conroy will be in Arkham Origins, but not as Batman, despite his storied career with that character. Arkham Origins stars Roger Craig Smith as Batman and Troy Baker as the Joker.

hát érdekes!


új vhs magnó viszont elég szar lett, és még hardverbe is gyengébb, mint a ps4...lehet sony bérenc leszek én is inkább.

|
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Ehj, de jó szar volt az Xbox konferencia. 😀
Karácsonyra PS4-et veszünk...süti
Annyira azért nem mint a PS-é . 😀 Azért nem lesz rossz az új doboz....tetszett a hangvezérléses irányítás.
COD Ghosts bemutató is elég látványosra sikeredett. Elég sok NFL-es tartalmat is bemutattak...szval sztem nem volt rossz felvezetés.

Itt pedig egy filmes trailer már 2014-es dátummal Shinji Mikami rendezésében horrorkedvelőknek:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Tudom, ezért is vettem meg. Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogok én ezzel még 25 ezer xp-t összegyűjteni. 😀
És igen a stock tankok elég szenvedősek, de eddig ez a legrosszabb amivel találkoztam (pedig a kínai ágat kivéve már az összesben van legalább 5-6-os tankom) főleg, hogy itt már sokkal több xp kell ahhoz, hogy normálissá varázsoljuk a tankot. 😀 Főként az ágyú zavar, mert a nagy ágyú előtt lévők semmit sem érnek 6-os tierben (főleg, hogy jópárszor kapok 7-8-as ellenfeleket is) 76-os ágyúk viccek, a troll ágyúval még nem is lenne bajom, mert Jumbon már hozzászoktam csak épp ez sokkal lassabb és pontatlanabb is mint a Jumbo troll ágyúja + Jumbonak van egy marha jó front páncélja és egy páncélozott tornya ami simán pattint jópár tankot szóval lehet vele közelharcba menni, ezzel szemben KV-1S-t simán átlövi akármelyik 6-os med tank is előről. (max a nagyon béna játékosok nem)Raven17
Vegyél fel játékban barátnak (ott is Asbee a nevem) aztán majd nyomulunk együtt. Úgy xp-t és pénzt is könnyebben tudsz majd szerezni és nem csak csupa ismeretlennel játszanék 😀Asbee
Oké majd holnap felveszlek aztán rád írok, hogy ha fent leszel.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tudom, ezért is vettem meg. Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogok én ezzel még 25 ezer xp-t összegyűjteni. 😀
És igen a stock tankok elég szenvedősek, de eddig ez a legrosszabb amivel találkoztam (pedig a kínai ágat kivéve már az összesben van legalább 5-6-os tankom) főleg, hogy itt már sokkal több xp kell ahhoz, hogy normálissá varázsoljuk a tankot. 😀 Főként az ágyú zavar, mert a nagy ágyú előtt lévők semmit sem érnek 6-os tierben (főleg, hogy jópárszor kapok 7-8-as ellenfeleket is) 76-os ágyúk viccek, a troll ágyúval még nem is lenne bajom, mert Jumbon már hozzászoktam csak épp ez sokkal lassabb és pontatlanabb is mint a Jumbo troll ágyúja + Jumbonak van egy marha jó front páncélja és egy páncélozott tornya ami simán pattint jópár tankot szóval lehet vele közelharcba menni, ezzel szemben KV-1S-t simán átlövi akármelyik 6-os med tank is előről. (max a nagyon béna játékosok nem)Raven17
Vegyél fel játékban barátnak (ott is Asbee a nevem) aztán majd nyomulunk együtt. Úgy xp-t és pénzt is könnyebben tudsz majd szerezni és nem csak csupa ismeretlennel játszanék 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Batman is új szinkronhangot kapRaven17
én úgy tudom neki maradni fog!
gameplayt azért még várjuk meg, de sztem is bizakodhatunk, h méltó "utód/előd" lesz... 😊Divat
Conroy nem tudni ki lesz, Batmant viszont az a színész fogja megszólaltatni, aki Ezio volt.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Batman is új szinkronhangot kapRaven17
én úgy tudom neki maradni fog!
gameplayt azért még várjuk meg, de sztem is bizakodhatunk, h méltó "utód/előd" lesz... 😊

|
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ehj, de jó szar volt az Xbox konferencia. 😀
Karácsonyra PS4-et veszünk...süti
ez az új Xbox úgy néz ki, mint egy VHS magnó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
FM-ezik rajtam kívül valaki?(13-mal)Kenny
engem nem,csak néha elfelejtek aludni amikor megindul a szekér😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ehj, de jó szar volt az Xbox konferencia. 😀
Karácsonyra PS4-et veszünk...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
FM-ezik rajtam kívül valaki?(13-mal)Kenny
az a másik ami beszippantott... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
FM-ezik rajtam kívül valaki?(13-mal)

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csatlakozom 😀
Bár most inkább csak szenvedek vele, mert beszereztem egy KV-1S-t, de ez stock állapotban valami borzalom. Páncélom nincs (az ARL 44 legalább szemből pattint pár lövedéket, ez még szemből se) az ágyúm kb. használhatatlan, egyedül a sebességem jó, de azzal meg sokra így nem megyek. Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.Raven17
Türelem... 😀 Nekem fullos lett, most gyűjtök IS-re, de így valami kegyetlen brutál 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com

Eddigi hírek számomra nem voltak túl bíztatóak, (új fejlesztők, Joker és Batman is új szinkronhangot kap (pedig Mark Hamillnél jobb Joker nincs! Remélem legalább Harleynak marad Tara Strong)) dehát az Asylumot imádtam, a Cityt is imádtam szóval ez is kötelező darab lesz. 😀Raven17
a trailer easter eggje alapján remélem felbukkan a részben Green Arrow is 😊shawnka
Jéé tényleg, Queen Industries! Elsőre felse tűnt. 😀 Mindenesetre Én is örülnék neki. 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek

Eddigi hírek számomra nem voltak túl bíztatóak, (új fejlesztők, Joker és Batman is új szinkronhangot kap (pedig Mark Hamillnél jobb Joker nincs! Remélem legalább Harleynak marad Tara Strong)) dehát az Asylumot imádtam, a Cityt is imádtam szóval ez is kötelező darab lesz. 😀Raven17
a trailer easter eggje alapján remélem felbukkan a részben Green Arrow is 😊
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com

Eddigi hírek számomra nem voltak túl bíztatóak, (új fejlesztők, Joker és Batman is új szinkronhangot kap (pedig Mark Hamillnél jobb Joker nincs! Remélem legalább Harleynak marad Tara Strong)) dehát az Asylumot imádtam, a Cityt is imádtam szóval ez is kötelező darab lesz. 😀
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Csatlakozom 😀
Bár most inkább csak szenvedek vele, mert beszereztem egy KV-1S-t, de ez stock állapotban valami borzalom. Páncélom nincs (az ARL 44 legalább szemből pattint pár lövedéket, ez még szemből se) az ágyúm kb. használhatatlan, egyedül a sebességem jó, de azzal meg sokra így nem megyek. Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.Raven17
A KV1S a nagy ágyúval félelmetesen jó lesz. Tier 6on rettenetesen lehet vele pusztítani. Addig szenvedős kicsit, de szinte minden új tank az ameddig a fejlesztések össze nem jönne.
Én mostanában kevesebbet játszom vele, de épp az E-75re gyűjtök, csak azért húzos a 3,5 milla.visi_b
Tudom, ezért is vettem meg. Csak azt nem tudom, hogy hogyan fogok én ezzel még 25 ezer xp-t összegyűjteni. 😀
És igen a stock tankok elég szenvedősek, de eddig ez a legrosszabb amivel találkoztam (pedig a kínai ágat kivéve már az összesben van legalább 5-6-os tankom) főleg, hogy itt már sokkal több xp kell ahhoz, hogy normálissá varázsoljuk a tankot. 😀 Főként az ágyú zavar, mert a nagy ágyú előtt lévők semmit sem érnek 6-os tierben (főleg, hogy jópárszor kapok 7-8-as ellenfeleket is) 76-os ágyúk viccek, a troll ágyúval még nem is lenne bajom, mert Jumbon már hozzászoktam csak épp ez sokkal lassabb és pontatlanabb is mint a Jumbo troll ágyúja + Jumbonak van egy marha jó front páncélja és egy páncélozott tornya ami simán pattint jópár tankot szóval lehet vele közelharcba menni, ezzel szemben KV-1S-t simán átlövi akármelyik 6-os med tank is előről. (max a nagyon béna játékosok nem)
több mint 11 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Csatlakozom 😀
Bár most inkább csak szenvedek vele, mert beszereztem egy KV-1S-t, de ez stock állapotban valami borzalom. Páncélom nincs (az ARL 44 legalább szemből pattint pár lövedéket, ez még szemből se) az ágyúm kb. használhatatlan, egyedül a sebességem jó, de azzal meg sokra így nem megyek. Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.Raven17
A KV1S a nagy ágyúval félelmetesen jó lesz. Tier 6on rettenetesen lehet vele pusztítani. Addig szenvedős kicsit, de szinte minden új tank az ameddig a fejlesztések össze nem jönne.
Én mostanában kevesebbet játszom vele, de épp az E-75re gyűjtök, csak azért húzos a 3,5 milla.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Assasins Creed 3 milyen hosszú?
Mondjuk el tudok vele faszkodni olyan mennyiségű időt, mint akár egy Skyrimmal? Meg a játékvilág mekkora? Csak, mert nagyon filózom a beszerzésén, de nem szeretnék olyan játékot, amit 4 nap alatt végigtolok mondjuk, és nem tudok elszórakozgatni vele akár heteket is.
Illetve maga a játék hogyan néz ki? Van karakterfejlődés, szintlépés, különböző skillek, hasonlók?

Előre is köszönöm a választ!

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Csatlakozom 😀
Bár most inkább csak szenvedek vele, mert beszereztem egy KV-1S-t, de ez stock állapotban valami borzalom. Páncélom nincs (az ARL 44 legalább szemből pattint pár lövedéket, ez még szemből se) az ágyúm kb. használhatatlan, egyedül a sebességem jó, de azzal meg sokra így nem megyek. Free XP-t meg nem akarok rá áldozni, mert azt tartalékolom T29-re, mert ahogy néztem annak is az alap ágyúja eléggé használhatatlan.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
World of Tanks alaposan beszippantott elmúlt pár napban 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
legtávolabbról sem vagyok CoD player de ez ott van!Remélem vállalják a "szolgáltatásaikat" más játékhoz is 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Más: Torchlight 2-t játszik valaki ?süti
régebben játszottam, jó kis hack'n'slash, mondjuk hardcore legnehezebb fokon, és sosem értem végig (bug/géplaggolt, vagy elképesztő mennyiségű sebzés a semmiből 😊)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!