NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A WoTos nagyágyúkhoz lenne egy kérdésem. Szeretnék végre én is egy klánba kerülni. Ezelőtt egy csatában, egy magyar klán toborzott, de hozzájuk én nagyon kisfiú vagyok 😀 Vannak kisebb klánok, ahova megéri belépni, vagy még gyúrjak kicsit és majd akkor menjek egy nagyobba?visi_b
Igaz klánba még nem vagyok, de igen, vannak kisebbek is. Esetleg egy nagyobb, nevesebb klán indít külön akadémiát ahova a még kisebbeket toborozzák. Kisebb tankokkal Clan Warsozni biztos nem fognak engedni, de platoonban mennek a gyakorlások.
Engem a HTO keresett meg és csak IS-nél tartok, de ahogy néztem vannak benne még kisebbek is. Szóval mindenképpen találhatsz már kisebb szinten is magadnak klánt.
több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
A WoTos nagyágyúkhoz lenne egy kérdésem. Szeretnék végre én is egy klánba kerülni. Ezelőtt egy csatában, egy magyar klán toborzott, de hozzájuk én nagyon kisfiú vagyok 😀 Vannak kisebb klánok, ahova megéri belépni, vagy még gyúrjak kicsit és majd akkor menjek egy nagyobba?visi_b
Én már nem nagyon vagyok aktív, de tegnap éppen felnéztem mivan. A RoR-ban vagyok, de este nem tudtak 15-t embert összeszedni CW-re, szóval szerintem most mindenütt örülnek az aktív embereknek. 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a Gyáróriások műsorban holnap az EA-t mutatják be a Fifa sorozat miatt. Start 22:00
bemutató link:
http://natgeotv.com/hu/fifa/videok/beharangozoHabi
A világ legfantasztikusabb videójátéka ? 😀
Amúgy köszi. 😊 Szeretem a sorozatot, remélem nem csak a FIFA-ra, hanem inkább az EA-re koncentrálnak majd.
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A WoTos nagyágyúkhoz lenne egy kérdésem. Szeretnék végre én is egy klánba kerülni. Ezelőtt egy csatában, egy magyar klán toborzott, de hozzájuk én nagyon kisfiú vagyok 😀 Vannak kisebb klánok, ahova megéri belépni, vagy még gyúrjak kicsit és majd akkor menjek egy nagyobba?

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a Gyáróriások műsorban holnap az EA-t mutatják be a Fifa sorozat miatt. Start 22:00
bemutató link:
http://natgeotv.com/hu/fifa/videok/beharangozo


JT Daniels fan
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyébként Jumurdzsákkal ki játszott?Deny
Tyúú, ez az amikor a filmből kivágott jeleneteken haladtál amolyan Szibéria szerűen ? 😀
Mert akkor nekem volt szerencsém hozzá 10 percre. 😐 Még nagyon régen adták a lemezt valamihez és kipróbáltam, de akkor még nem nagyon kötötte le a figyelmemet.
Én az előbb rendeltem meg. 😊vassadi
Nekem is tuti vétel lesz, de majd ha csak lejjebb megy az ára. Esetleg hátha kiadják a trilógiát összecsomagolva is. A sok extra miatt ugyanannyi pénzért (steamen még 3 ezerrel olcsóbban is) nekem nagyobb előnyt jelentett az AW számára. 😊 Csak lenne már másodika. 😕
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Egyébként Jumurdzsákkal ki játszott?Deny
Hát Bárdy György!
http://www.google.hu/imgres?q=jumurdzs%C3%A1k&hl=hu&biw=1680&bih=883&tbm=isch&tbnid=M6PaDbjWM9NjqM:&imgrefurl=http://www.port.hu/pls/pe/person.person%3Fi_pers_id%3D2595&docid=6j-eWZogYoSNwM&imgurl=http://media.port-network.com/picture/instance_2/106232_2.jpg&w=172&h=250&ei=3LNDT5XtCM3Q4QSXo9i4CA&zoom=1&iact=hc&vpx=853&vpy=198&dur=1222&hovh=200&hovw=137&tx=96&ty=143&sig=101163541858988634510&page=1&tbnh=165&tbnw=114&start=0&ndsp=33&ved=0CFIQrQMwBA




több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kijött a teljes is: http://www.youtube.com/watch?v=huS0KauGzbw&feature=player_embedded
Magyarok készítették. :cool:
Viszont amennyire lázban égtem a 2-nél, most annyira nem izgat a 3. :/süti
Én az előbb rendeltem meg. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg hétvégé felé neki esek én is Alan Wakenek, sokat várok tőle, Jumurdzsák Gyűrűje óta az összes kaland játék csalódást okozott. Egyedül az AGON Toledos része tetszett, de azért ebben a kategóriában a Jumurdzsák gyűrűje vitte a pálmát. Bát tudom, AW kicsit azért sokkal másabb, de mégis 😊

Egyébként Jumurdzsákkal ki játszott?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://www.youtube.com/watch?v=Vs7kix6_8Ks
Már vágom a centit...vassadi
Kijött a teljes is: http://www.youtube.com/watch?v=huS0KauGzbw&feature=player_embedded
Magyarok készítették. :cool:
Viszont amennyire lázban égtem a 2-nél, most annyira nem izgat a 3. :/
Abban csak hárman vannak. Nem inkább a HTO-ra gondoltál?
Egyébként: haromt HHR
Én(csagataj):RORvadibandi
Dede, csak ahogy írtam a WoT automatikusan írtam tovább. 😊
Tegnap onnan írt rám egy srác, hogy kell-e klán. Azt mondta nem probléma ha még csak IS-em van (új acc miatt kezdhettem elölről...) meg különösen HC játékos se vagyok. Viszont ma még nem láttam fent azt aki betud venni. Csak kíváncsi voltam innen lenne-e benne ismerős.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
shogun total war 2. 😛ulpianus
Ez könnyű volt. 😀 Következő félév le is van tudva. 😀
Hasonló stílusú (ugyanolyan) játék a magyar fejlesztésű King Arthur is. Több sztorival, mitológiával és RPG elemekkel. Érdemes azzal is egy próbát tenni.

WoT berkein belül van-é valaki a HoT nevezetű klánban ?süti
Abban csak hárman vannak. Nem inkább a HTO-ra gondoltál?
Egyébként: haromt HHR
Én(csagataj):ROR




több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nem tudja valaki véletlenül, hogy az utóbbi 1-2 évben kijött-e jó stratégiai játék?
Főleg Medieval, Shogun és Rome: TW-os vagyok...

KösziJC6
shogun total war 2. 😛ulpianus
Most itt nagyon akciós az Empire és Napoleon TW is.
Meg is venném, ha nem lenne már meg.
http://cdgalaxis.hu/lista?kategoria=PCG&tipus=strat%E9gia&tipusa=&jel=2&oldal=3




több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nekem maradt anno az a megoldás, ami a GTA4-nél, Mafia2-nél és a Skyrimnál is, hogy youtube-on megnéztem a végigjátszást 😀 de egyértelműen az Alan Wake a beszt, bár a mafia2 játékélménye hiányzik a legjobban...
ipadre most akciósan letöltöttem a settlerst és a tiger woods2012-t, ezekkel azért el lehet ütni az időtjjncaa
Hány napodat vette el mire végignézted a GTA4-et és a Skyrimet ? 😀 Bár ha jól tudom a Skyrim fő szálát valami 10 perc alatt is le lehet tudni, mint anno a Morrowindnél. 😐
Alan Wake-et meg tényleg érdemes akár megnézni tecsőn vagy amazonon van könyvben is. Tényleg sok SK könyvön túl vagyok már de ez... ahh.
Neked meg erősen tudom ajánlani az Alan Wake Filest, ha még nem volt hozzá szerencséd. Rengeteg érdekesség és háttér információ van benne. Pedig éppen csak belekukkantottam a pdf-es verzióban, most meg mazochistásat játszok, mert inkább a nyomtatott verziót szeretném végiglapozni. :rolleyes:

Jó kis mafiózós játék nekem is hiányzik. Egyik kedvenc időszakom a 40-es, 50-es évek. Viszont a Mafia 2... Minden idők legnagyobb csalódása. Viszont az 1-et kiadhatnák újra HD textúrákkal. Az úgyis megunhatatlan.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
Alan Wake a legjobb játék amivel életemben eddig játszottam. Ettől jobb sztorit maga Stephen King se írhatott volna. Az atmoszféra gyakorlatilag a menütől magával ragad. Semmi üres járat, igaz borzasztó egyszerű játékmenet mégis élvezetes. Grafikát rendesen felturbózták. Filmzene gyönyörű. Első epizód végén Orbison... Csak az end of episode 1 felirat villogott a képernyőn és kérte h skippeljem, de muszáj voltam újra végighallgatni. Mondták, hogy nagyon fasza játék így is álltam neki, de hogy ennyire arra nem voltam felkészülve. Minden tiszteletem a Remedyé... CE edition berendelve.süti
Kijátszottam. Simán pc év játéka. Egész egyszerűen így KELL játékot fejleszteni.
Ahogy már írtam alapból zseniális a játék, de hogy minden egyes fejezetben előtudtak rukkolni valami újjal. Az meg, hogy hozza az egyik kedvenc sorozatom, a Twin Peaks hangulatát... a játékban fellelhető Night Springs műsor meg a másik kedvencem a Twilight Zone-ra hajaz. Ráadásul belecsempészték a viking kultúrát és a rockot is még plusz piros pont. Egész egyszerűen tényleg bele se lehet kötni.

2 nap alatt pedig vissza is hozta a portolás árát, úgyhogy remélem ezt látva nem kell majd megint 2 évet várni, hogy PC-re is kiadják az American's Nightmare-t. Az Alan Wake 2 pedig kijöhetne a konzolos verzióval egyetemben PC-re is. :rolleyes:süti
nekem maradt anno az a megoldás, ami a GTA4-nél, Mafia2-nél és a Skyrimnál is, hogy youtube-on megnéztem a végigjátszást 😀 de egyértelműen az Alan Wake a beszt, bár a mafia2 játékélménye hiányzik a legjobban...

ipadre most akciósan letöltöttem a settlerst és a tiger woods2012-t, ezekkel azért el lehet ütni az időt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
shogun total war 2. 😛ulpianus
Ez könnyű volt. 😀 Következő félév le is van tudva. 😀
Hasonló stílusú (ugyanolyan) játék a magyar fejlesztésű King Arthur is. Több sztorival, mitológiával és RPG elemekkel. Érdemes azzal is egy próbát tenni.

WoT berkein belül van-é valaki a HoT nevezetű klánban ?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Nem tudja valaki véletlenül, hogy az utóbbi 1-2 évben kijött-e jó stratégiai játék?
Főleg Medieval, Shogun és Rome: TW-os vagyok...

KösziJC6
shogun total war 2. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tudja valaki véletlenül, hogy az utóbbi 1-2 évben kijött-e jó stratégiai játék?
Főleg Medieval, Shogun és Rome: TW-os vagyok...

Köszi
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Alan Wake a legjobb játék amivel életemben eddig játszottam. Ettől jobb sztorit maga Stephen King se írhatott volna. Az atmoszféra gyakorlatilag a menütől magával ragad. Semmi üres járat, igaz borzasztó egyszerű játékmenet mégis élvezetes. Grafikát rendesen felturbózták. Filmzene gyönyörű. Első epizód végén Orbison... Csak az end of episode 1 felirat villogott a képernyőn és kérte h skippeljem, de muszáj voltam újra végighallgatni. Mondták, hogy nagyon fasza játék így is álltam neki, de hogy ennyire arra nem voltam felkészülve. Minden tiszteletem a Remedyé... CE edition berendelve.süti
Kijátszottam. Simán pc év játéka. Egész egyszerűen így KELL játékot fejleszteni.
Ahogy már írtam alapból zseniális a játék, de hogy minden egyes fejezetben előtudtak rukkolni valami újjal. Az meg, hogy hozza az egyik kedvenc sorozatom, a Twin Peaks hangulatát... a játékban fellelhető Night Springs műsor meg a másik kedvencem a Twilight Zone-ra hajaz. Ráadásul belecsempészték a viking kultúrát és a rockot is még plusz piros pont. Egész egyszerűen tényleg bele se lehet kötni.

2 nap alatt pedig vissza is hozta a portolás árát, úgyhogy remélem ezt látva nem kell majd megint 2 évet várni, hogy PC-re is kiadják az American's Nightmare-t. Az Alan Wake 2 pedig kijöhetne a konzolos verzióval egyetemben PC-re is. :rolleyes:
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
http://www.youtube.com/watch?v=Vs7kix6_8Ks
Már vágom a centit...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem is azzal van a bajom, hogy nem lehet normális taktikát kialakítani. Hanem, hogy minek pofázik ilyenkor folyamatosan? ME3-mal a legnagyobb veterán is csak pár napja játszhat, viszont ő már itt az atyaúristen, de annyi esze sincsen, hogy 4 emberrel olyan szépen le lehetne fedni az egész terepet, de ehelyett azt lövi akit mindenki más és mikor már 2 oldalról elkapják mindenki más szar... Akkor minek játszik az ilyen? Lehet kapni még pöttyös labdát és LEGO-t is a boltokban...

WoT nekem viszont pont pozitív csalódás. Annak ellenére, hogy 15 random embert rak be mégis nagyon jó csatákat lehet játszani. Igaz ehhez kell már a magasabb tier, hogy mindenkinek legyen tapasztalata. Nagyjából úgy is eloszlanak az erőviszonyok, és ahányszor a te csapatodat lerohanták egy perc alatt, annyiszor te is megtudtad már csinálni. Legalábbis mióta én játszok vele még sose akartam átütni a LED monitort idegességemben.
Egyedül a múlt héten szólt be ott is egy kedves honfitárs, hogy "megérdemeltem" mikor kilőttek. Kérdem én, mit kezdjek egy Type 59-essel a kezdetleges KV-3-mal amikor hátba kap, mert a dombon simán át tudod jönni ? Persze így nem tudtam segíteni őkelmének ezért én már csak ilyen noob vagyok...
Semmi bajom nincs azzal ha valaki nem profi, sokan felugranak egy-egy meccset lejátszani, ugyanúgy én is elszoktam rontani meccseket, de amikor valaki csak noobozni tud chaten ahelyett, hogy segítené a csapatot, az nem tudom minek játszik ilyenekkel.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Sajnos ez más online játékra is igaz.

Igazából csak World of Tanks tapasztalatom van ebben a kategóriában, de 15000 csata kellett ahhoz, hogy beletörődjek, hogy majdnem teljesen esélytelen a random csatákban bármiféle taktika megvalósítása. A sok noob azt várja, hogy majd a többiek kikaparják neki a gesztenyét, semmit nem kockáztatnak, amiből egyenesen következik a biztos vereség vagy a 15 perc utáni döntetlen. Hiába vagyok a tetején top tier járműben és osztom ki a támadási irányt, taktikát célpontokat, többnyire szarnak bele. Most már próbálok nem dühöngeni ezen csak megint elkönyvelem az 1000 xp feletti vereségeket.




több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ME3 demot senkise tolja? gyertek elő... 😛Divat
olvass vissza szerintem 😀pc_x
Szerintem a multis demóra gondol.vassadi
Most baszta fel az agyam olyan mértékben, hogy hagytam is a picsába.
Silveren próbálkoztunk, de egyfolytában csak azt hallottam, hogy ilyen szar meg olyan szar vagyok...
Mondja ezt nekem úgy, hogy az egyik csapattársunk egész idő alatt a sarokban gubbasztott, a másik meg rohangált előre és fél perceket bírt ki élve... de persze velük semmi probléma.
Sniperral játszottam sorra osztottam ki a headshotokat míg ő lövöldözött vaktában. Érdekes, hogy meccs végére mégis nekem lett a több medálom és kétszer annyi pontom, mint a nagypofájúnak.
Az ilyen fajta emberi hülyeséget annyira nem viselem jól. Ez egy kibaszott DEMO! Ide felnéz még a 10 éves pistike is aki soha életében nem játszott még, de ez meg neki áll úgy, mintha az élete múlna rajta... Azárt adnak ki demót, hogy kipróbáld a játékot... nem azért, hogy ott nyomasd, hogy te mennyire fasza gyerek vagy...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ME3 demot senkise tolja? gyertek elő... 😛Divat
olvass vissza szerintem 😀pc_x
Szerintem a multis demóra gondol.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
ME3 demot senkise tolja? gyertek elő... 😛Divat
olvass vissza szerintem 😀


több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ME3 demot senkise tolja? gyertek elő... 😛

|