NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Elkezdetm a Resident Evil 5öt PS3on, eddig nagyon vérfagyasztó, izgalmas, tolta valaki?zavi27
A 4-el játszottam sokat, meg az 5 demójával coop módban neten 😀

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Elkezdetm a Resident Evil 5öt PS3on, eddig nagyon vérfagyasztó, izgalmas, tolta valaki?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
WOT:
még mindig kurva szar vagyok, pláne PzIV-el, (siralmas kill ratio) de most olyan kört zúztam h csak na 😀
Legkisebb tank voltam, El haluf, elején kicsit lövészkedtem a szirtekről, aztán egy óvatlan pillanatban lezúztam a völgybe, és onnan egy szép kis bokorból sniperkedtem. kurva jó volt, is3at levittem 108 hp-re. végén ő nyírt ki valami három sor káromkodással megtoldva, akkor már csak egy artynk maradt rajtam kívűl, egész teamük engem keresett, ekkor jöttek killek is.
3 kill, (kv, 30valamiP, tigrincs) plusz lesebeztem 6 másikat, közte is3-at. csata elején betalált arty, szóval 24 hp-val toltam végig

nyilván ez még midnig szar, de én megörültem neki nagyon, valahogy kb 10 csatája kezdem érezni ezt a tankot, kár h előtte lebénáztam v 120-at vele 😂briareos
Van róla visszajátszásod? Szeretek nézegetni ilyeneket, sokat lehet belőlük tanulni! 😊
Sokat számít az is, hogy amíg nincs kifejlesztve a tank, addig teljesen máshogy kell játszani. Nekem pl. még nincs meg a Királytigrisből a legnagyobb ágyú, de a többi megvan már, így azért elég szépen lehet őrölni, és 170 meccs már benne van. Linkelek is egyet: http://data.hu/get/4747111/20120216_1040_germany-PzVIB_Tiger_II_monastery.wotreplayvandeminek
eddig nem lőttem be h mentse a replayeket, de majd most 😊

több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
WOT:
még mindig kurva szar vagyok, pláne PzIV-el, (siralmas kill ratio) de most olyan kört zúztam h csak na 😀
Legkisebb tank voltam, El haluf, elején kicsit lövészkedtem a szirtekről, aztán egy óvatlan pillanatban lezúztam a völgybe, és onnan egy szép kis bokorból sniperkedtem. kurva jó volt, is3at levittem 108 hp-re. végén ő nyírt ki valami három sor káromkodással megtoldva, akkor már csak egy artynk maradt rajtam kívűl, egész teamük engem keresett, ekkor jöttek killek is.
3 kill, (kv, 30valamiP, tigrincs) plusz lesebeztem 6 másikat, közte is3-at. csata elején betalált arty, szóval 24 hp-val toltam végig

nyilván ez még midnig szar, de én megörültem neki nagyon, valahogy kb 10 csatája kezdem érezni ezt a tankot, kár h előtte lebénáztam v 120-at vele 😂briareos
Van róla visszajátszásod? Szeretek nézegetni ilyeneket, sokat lehet belőlük tanulni! 😊
Sokat számít az is, hogy amíg nincs kifejlesztve a tank, addig teljesen máshogy kell játszani. Nekem pl. még nincs meg a Királytigrisből a legnagyobb ágyú, de a többi megvan már, így azért elég szépen lehet őrölni, és 170 meccs már benne van. Linkelek is egyet: http://data.hu/get/4747111/20120216_1040_germany-PzVIB_Tiger_II_monastery.wotreplay

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
hát fene sem tudja, remélem a kieg keretén belül rendberaknak mindent ami idegesített az V-ben. szégyen nem szégyen, egyáltalán nem tartom előrelépésnek a IVhez képest. Persze még így is tökéletes arra, hogy az ember éjszakákat nyomjon végig a Na csak még egy kör, jegyébenbriareos
Engem ami idegesített benne azt a sok peccsel már kijavították. Nem volt akkora durranás megjelenéskor, mint anno a IV, de a letisztult rendszerrel és okos újdonságokkal így is lekötött. Egyedül mikor már belátom az egész világtérképet tölt annyit, hogy olyankor azt mondom, hogy na jó... nincs még egy kör... és ezután olyan 1-2 óra múlva tényleg abba is hagyom...

WoT-ben pedig a héten játszottam legjobb meccsemet.
Három tank lőtt folyamatosan pár méterről. Egyiket majdnem leszedtem, de addigra már nekem se sok hp-m volt. 107mm-es pont be is mért a KV, na mondom itt már kilő. Erre hirtelen felrobbant meg a mögötte lévő tank is. Kizoomolok ekkor érkezett be mellém egy 152mm-es KV és két med tank meg már a 3. ellenfél seggében volt. Annyira filmszerű élmény volt. :rolleyes:

Jah és sikerült megszereznem az első kamikaze szalagomat is. Bár relatíve keveset tettem érte, ugyanis egy SPG jött belém. 😀
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
WOT:
még mindig kurva szar vagyok, pláne PzIV-el, (siralmas kill ratio) de most olyan kört zúztam h csak na 😀
Legkisebb tank voltam, El haluf, elején kicsit lövészkedtem a szirtekről, aztán egy óvatlan pillanatban lezúztam a völgybe, és onnan egy szép kis bokorból sniperkedtem. kurva jó volt, is3at levittem 108 hp-re. végén ő nyírt ki valami három sor káromkodással megtoldva, akkor már csak egy artynk maradt rajtam kívűl, egész teamük engem keresett, ekkor jöttek killek is.
3 kill, (kv, 30valamiP, tigrincs) plusz lesebeztem 6 másikat, közte is3-at. csata elején betalált arty, szóval 24 hp-val toltam végig

nyilván ez még midnig szar, de én megörültem neki nagyon, valahogy kb 10 csatája kezdem érezni ezt a tankot, kár h előtte lebénáztam v 120-at vele 😂

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
A hír: Tavasszal kieg jön a Civ V-höz.
A reakcióm: http://www.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ

Megint újra kezdődnek majd az átalvatlan éjszaka... :/süti
hát fene sem tudja, remélem a kieg keretén belül rendberaknak mindent ami idegesített az V-ben. szégyen nem szégyen, egyáltalán nem tartom előrelépésnek a IVhez képest. Persze még így is tökéletes arra, hogy az ember éjszakákat nyomjon végig a Na csak még egy kör, jegyében

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A hír: Tavasszal kieg jön a Civ V-höz.
A reakcióm: http://www.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ

Megint újra kezdődnek majd az átalvatlan éjszaka... :/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
2010-es Medal of Honort nyomja/nyomta valaki? Technikai kérdésem lenne.szaba
"Nyomtam".süti
Dobok pm-et.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ennyi bőven elég. 😊 A demót én kihagyom, megvárom a teljes játékot. Lassan meg is kell rendelni...vassadi
Ennyiért meg ne kérjenek el 12 ezer forintot. 😛

2010-es Medal of Honort nyomja/nyomta valaki? Technikai kérdésem lenne.szaba
"Nyomtam".
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
2010-es Medal of Honort nyomja/nyomta valaki? Technikai kérdésem lenne.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ME3: Lehet nyugodtan anyázni, de ez egy ME2 dlc... A sztori az zseniális, viszont ettől eltekintve max az UI színe változott... Ugyanazt csinálod, ugyanazokkal, ugyanúgy, mint a 2-ben. Grafika se sokat javult, hátha majd a véglegesben lehet jobban finomhangolni.süti
Ennyi bőven elég. 😊 A demót én kihagyom, megvárom a teljes játékot. Lassan meg is kell rendelni...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ME3: Lehet nyugodtan anyázni, de ez egy ME2 dlc... A sztori az zseniális, viszont ettől eltekintve max az UI színe változott... Ugyanazt csinálod, ugyanazokkal, ugyanúgy, mint a 2-ben. Grafika se sokat javult, hátha majd a véglegesben lehet jobban finomhangolni. Eddig vártam március 6-át, de ezek után már majd év közepe felé nekiállok, mert a sztori azért érdekel...

Viszont!

Alan Wake a legjobb játék amivel életemben eddig játszottam. Ettől jobb sztorit maga Stephen King se írhatott volna. Az atmoszféra gyakorlatilag a menütől magával ragad. Semmi üres járat, igaz borzasztó egyszerű játékmenet mégis élvezetes. Grafikát rendesen felturbózták. Filmzene gyönyörű. Első epizód végén Orbison... Csak az end of episode 1 felirat villogott a képernyőn és kérte h skippeljem, de muszáj voltam újra végighallgatni. Mondták, hogy nagyon fasza játék így is álltam neki, de hogy ennyire arra nem voltam felkészülve. Minden tiszteletem a Remedyé... CE edition berendelve.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Na akkor SPOLIER:

Demó kurva rövid. Ok, hogy demó, de ahhoz képest, hogy azt mondták 2 óra lesz, nem tudom kinek kell két óra ahhoz h ezt végigpörgesse:

pár észrevétel, amiről biztos mindenki olvasott már, de így élesben átélve mégis más:

-level design: hát ez durván fejlődött, tényleg sokkal inkább tagolódik, van ereszkedés, mászás, ugrás dögivel.
-game maga is kurvaszép lett, 2 sem volt csúnya max resen, de ez... pff
-harc is komolyodott, már amennyire ebből a rövid részből le tudtam szűrni. tényleg nincs már az, h látod h egyre több fedezék van és felkészülsz.
-ashley száját durván telenyomták szilikonnal, szerencsétlennek inkább az orrát kellett volna megműteni. Vega meg tuti LB volt 😀

amúgy ennek pont nem olvastam utána, de változtak a hangok? Shepphardé is másnak hangzik, Wrex meg tuti nem az ami 1-2 ben volt. Na mindegy, már nem kell sokat aludnibriareos
kurvajó lesz, csak nagyon rövid a demó(+ rendesen szaggat a laptopomon 😕 ) A szinkronhangok szerintem maradtak, most vittem végig az me1-et meg a 2 2/3-át, és szerintem változatlan.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Valaki Star Trek Online?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
NBA 2k12-ben a 3. negyed elején csinálok egy óriási nagy blokkot, mire kiírja a "szerezz legalább egy kosárt, gólpasszt, lepattanót és blokkot/stealt" nevű dynamic goalt. Erre utána meg is csinálom a kosarat, gólpasszt és lepattanót, de nem adja meg completednek. Ez mitől van?Schleck
Csak akkor adja meg, ha azt követően csinálod meg, miután kiírta.Dub
Jah, köszi!
Ez de buzi. Még soha nem sikerült megcsinálnom ezt. 😀

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
NBA 2k12-ben a 3. negyed elején csinálok egy óriási nagy blokkot, mire kiírja a "szerezz legalább egy kosárt, gólpasszt, lepattanót és blokkot/stealt" nevű dynamic goalt. Erre utána meg is csinálom a kosarat, gólpasszt és lepattanót, de nem adja meg completednek. Ez mitől van?Schleck
Csak akkor adja meg, ha azt követően csinálod meg, miután kiírta.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
NBA 2k12-ben a 3. negyed elején csinálok egy óriási nagy blokkot, mire kiírja a "szerezz legalább egy kosárt, gólpasszt, lepattanót és blokkot/stealt" nevű dynamic goalt. Erre utána meg is csinálom a kosarat, gólpasszt és lepattanót, de nem adja meg completednek. Ez mitől van?

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tankozók ne felejtsétek az egy nap prémiumot: http://worldoftanks.eu/news/1229-valentines-code/
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Na akkor SPOLIER:

Demó kurva rövid. Ok, hogy demó, de ahhoz képest, hogy azt mondták 2 óra lesz, nem tudom kinek kell két óra ahhoz h ezt végigpörgesse:

pár észrevétel, amiről biztos mindenki olvasott már, de így élesben átélve mégis más:

-level design: hát ez durván fejlődött, tényleg sokkal inkább tagolódik, van ereszkedés, mászás, ugrás dögivel.
-game maga is kurvaszép lett, 2 sem volt csúnya max resen, de ez... pff
-harc is komolyodott, már amennyire ebből a rövid részből le tudtam szűrni. tényleg nincs már az, h látod h egyre több fedezék van és felkészülsz.
-ashley száját durván telenyomták szilikonnal, szerencsétlennek inkább az orrát kellett volna megműteni. Vega meg tuti LB volt 😀

amúgy ennek pont nem olvastam utána, de változtak a hangok? Shepphardé is másnak hangzik, Wrex meg tuti nem az ami 1-2 ben volt. Na mindegy, már nem kell sokat aludni

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
http://gamepod.hu/hir/mass_effect_3_a_teljes_demo_felvetelrol.html
legyen már március 9.Chevy
yepp 😀briareos
este 9kor demóbriareos
azaz már most, csorog is már lefele 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
http://gamepod.hu/hir/mass_effect_3_a_teljes_demo_felvetelrol.html
legyen már március 9.Chevy
yepp 😀briareos
este 9kor demó

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Fifa rajongók likeoljátok az oldalt, hátha meglesz az eredménye és Tökölivel is játszhatunk 😀
http://www.facebook.com/pages/Magyar-bajnoks%C3%A1got-a-FIFA-ba/298328770180623Habi
LOL 😀 Engem nem likeolt senki,mégis megcsináltam a PES 11-ben az nb1 90%-át :cool:

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fifa rajongók likeoljátok az oldalt, hátha meglesz az eredménye és Tökölivel is játszhatunk 😀
http://www.facebook.com/pages/Magyar-bajnoks%C3%A1got-a-FIFA-ba/298328770180623


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
http://www.konzolgame.hu/xbox-360/microsoft-xbox360-hard-drive-250gb-slim-888.html

Az a kérdésem h ez a hdd jo-e a régebbi fehér xbox-ba? vagy csak a slimhez?superbrutal88
Csak a slimhez. A "régi" boxnál kívül volt a vinyó.