PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sziasztok nézzetek be ide www.gamersroom.hu mindent megtaláltok ami konzol van pc!GamersRoom
fasza nyelvhelyességi könyvet kerestem, de nem találtam...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Jólvan, nem csalódtam a Saints Row: The Thirdben. Nagyon elborultak a készítők 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az sokkal jobb?az SBK08at kipróbáltam még annó de engem nem győzött megCowboykarcsi
Próbáld ki pc-n, nekem Sbk X bejött, meg az előző is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az sokkal jobb?az SBK08at kipróbáltam még annó de engem nem győzött meg

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki innen esetleg tolta a MotoGP 10/11et ps3on?Mennyire arkád?Nekem az utolsó motorversenyes játékom a MotoGP2004 volt(szintén a PS verzió,PC-re már a 2002 is iszonyat gagyi volt)ha kikapcsoltál minden segítséget az még fasza kis szimulátor volt,de mióta átvette a Capcom nem mertem próbálkozni a sorozattal mert hihetetlen mennyire le lett butítva,de az új részről most nagyon azt mondják abszolút be lehet állítani a saját magunknak megfelelő nehézséget.Szóval valakinek van tapasztalata innen?Cowboykarcsi
Hát pár órát el lehet hülyülni vele. Igaz én xbox360-n toltam, de kb annyi, kíméletlenül félreraktam. Inkább Sbk sorozat...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Valaki innen esetleg tolta a MotoGP 10/11et ps3on?Mennyire arkád?Nekem az utolsó motorversenyes játékom a MotoGP2004 volt(szintén a PS verzió,PC-re már a 2002 is iszonyat gagyi volt)ha kikapcsoltál minden segítséget az még fasza kis szimulátor volt,de mióta átvette a Capcom nem mertem próbálkozni a sorozattal mert hihetetlen mennyire le lett butítva,de az új részről most nagyon azt mondják abszolút be lehet állítani a saját magunknak megfelelő nehézséget.Szóval valakinek van tapasztalata innen?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Egyik haver vett egy 250gb-s X-box 360-at, amihez adtak egy autós játékot meg a Crysis 2-t "Full game download" opcióval. Kérdésem az lenne, hogy a letöltés ingyenes, vagy perkálni kell érte? Mert kiír valami 9k HUF összeget, de a fizetési módnál ha a Redeem card számát bepötyögjük, akkor azt írja, hogy ez a Redeem Card már használva volt (X-box live-ra regisztrálás során írtuk be először a számát, akkor elfogadta).
Előre is köszi!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
aki szeretne venni fasza ps3-mat az nyugodtan írjon rám. Eladom az enyémet pár játékkal aztán beruházok egy újra, remélhetőleg fehérre 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki nem tud egy olyan listát, ahol le vannak írva a FIFA 12 csapatai a csillagszámukkal együtt?

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem is jött. Kezdődik az open beta.Delete
Azóta már az összes kocka haverom is írt, hogy nekik is ment... 😕
Pedig annyira örültem, hogy felvághatok előttük. 😂
Viszont jöhetne valami konkrétum is, mert ez a várakozás megőrjít... :/
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
mw3 kikészített... 😀 sztem simán tartotta a szintet az előző kettőhöz képest, és nem maradtak el a sokkoló jelenetek sem... na irány a multi
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Most kaptam egy mailt a következő címmel:
You Have Been Selected to Test STAR WARS: The Old Republic! :rolleyes: :cool:süti
Nekem is jött. Kezdődik az open beta.


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mennyivel kell neki nagyobb gép, mint az Oblivionnak?Schleck
Minimum: Dual core 2Ghz, 2GB RAM, 512MB VGA (DirectX 9.0c, Shader 3.0), 6GB HDD
Ajánlott: Quad-core 2Ghz, 4GB RAM, 1GB VGA (DirectX 9.0c, Shader 3.0)

Most töltöm, MW3 után kipróbálom.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki próbálta már a Skyrimet? Alig várom, hogy hazaérjek és kipróbáljam.Sebii
Ehj... ha a következő minimum negyedévben vannak fontosabb terveid az életben, akkor ne rakd fel. 😀
Azt hiszem, így tudnám legjobban kifejezni mennyire jó.
süti
Annyira nem fogja odavágni a szabadidőmet, mert csak hétvégén tudok vele játszani. (a laptop nem viszi)Sebii
Mennyivel kell neki nagyobb gép, mint az Oblivionnak? Én Mage Guild párti vagyok egyébként. 😉

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
hát skyrim keményen oda fog verni a szabadidőmnek 😊briareos
A guildek melyik városokban vannak? Főleg a dark brotherhood érdekel ha valaki tudja, az ő questjeik az Oblivionban is istenkirályak voltak.
Valaki próbálta már a Skyrimet? Alig várom, hogy hazaérjek és kipróbáljam.Sebii
Ehj... ha a következő minimum negyedévben vannak fontosabb terveid az életben, akkor ne rakd fel. 😀
Azt hiszem, így tudnám legjobban kifejezni mennyire jó.
süti
Annyira nem fogja odavágni a szabadidőmet, mert csak hétvégén tudok vele játszani. (a laptop nem viszi)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most kaptam egy mailt a következő címmel:
You Have Been Selected to Test STAR WARS: The Old Republic! :rolleyes: :cool:
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/Laki
:rolleyes:Laki
A tavalyiban,ha fel akartál menni online gamelni,akkor csatlakozott az ea szerverhez,aztán automatán frissítette,az idei nincs meg így nem tudok nyilatkozniJoeyPorter
Köszi srácok 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
hát skyrim keményen oda fog verni a szabadidőmnek 😊

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
En a Ghost Recon vonulatra bukom, taktika, lapitas, lopakodas, es neha 40 perc szintenkent. Lehet be fogom szrezni a Battlefield 3-at, arrol azt hallottam, hogy hasonlo a jatekmenete.lotus86
BF3-ról meg tudom erősíteni ezeket. Nekem ps-re van meg, a story állítólag annyira nem jó (nem is nyomok single playert, azért 1-2szer majd ledarálom trófeáért) de én multizok. Rengeteg mód van, és itt nem arról van szó mint a Cod-ban. Ide kell taktika, nagyon fasza magyar klánok is vannak és hát a Frosbite 2 motor odavág nagyon.
ha multizni szeretsz, ezt imádni fogod
Habi
Most kezdtem el igazan multizni, es a sok elet nelkuli, kanyarban futtaban fejest oszto japan geci felidegesitett. 😀
Forza 4-ben imadok multizni, foleg angol haverokkal kiralysag. Autos foci-ban szerencsetlenek mindenfele Lamborghinivel meg sufnituningos Nissannal probalkoztak, en bevillantottam a Hummert, majd minden alkalommal, amikor felkentem oket a falra, elnyomtam a "The barbarian hungarian prevailed again!" mondatot. Szerettek nagyon. 😀 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki próbálta már a Skyrimet? Alig várom, hogy hazaérjek és kipróbáljam.Sebii
Ehj... ha a következő minimum negyedévben vannak fontosabb terveid az életben, akkor ne rakd fel. 😀
Azt hiszem, így tudnám legjobban kifejezni mennyire jó.

Uh, basszus, jó, hogy mondod. 😊Newman
Engem most nagyon felbaszott. Nem igaz, hogy ennyire bonyolult lenne egy PC-s kiadáshoz átírni azokat a kurva billentyűkiosztást...
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Valaki próbálta már a Skyrimet? Alig várom, hogy hazaérjek és kipróbáljam.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/Laki
:rolleyes:Laki
A tavalyiban,ha fel akartál menni online gamelni,akkor csatlakozott az ea szerverhez,aztán automatán frissítette,az idei nincs meg így nem tudok nyilatkozni

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Srácok! A zavvi-ról tényleg 1 fontért hozzák ki a játékot? Tapasztalatok?pc_x
yup
jól szállítanak, csak most már így november tájékán van hogy 3 hét is kell amire kijön, karácsonykor meg még több.
Eddig úgy 7 játékot rendeltem, mind buborékos borítékban jött, hibátlanul. És hát kurva olcsóak.Habi
Nekem kis dobozban küldték (igaz, dvd-tokos játék), 1 font a szállítás valóban.
És karácsony táján tényleg nagy lehet a csúszás, ezt érdemes előre bekalkulálni.
De megbízható oldal, csak ajánlani tudom én is.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
En a Ghost Recon vonulatra bukom, taktika, lapitas, lopakodas, es neha 40 perc szintenkent. Lehet be fogom szrezni a Battlefield 3-at, arrol azt hallottam, hogy hasonlo a jatekmenete.lotus86
BF3-ról meg tudom erősíteni ezeket. Nekem ps-re van meg, a story állítólag annyira nem jó (nem is nyomok single playert, azért 1-2szer majd ledarálom trófeáért) de én multizok. Rengeteg mód van, és itt nem arról van szó mint a Cod-ban. Ide kell taktika, nagyon fasza magyar klánok is vannak és hát a Frosbite 2 motor odavág nagyon.
ha multizni szeretsz, ezt imádni fogod

Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/Laki
:rolleyes:Laki
kukkants fel a playstationcommunity.hu oldalra. A magyar PS "társadalom" oldala, biztos a játékok között ott lesz ez is.
szerk: hát nincs 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/Laki
:rolleyes:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."