PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cod MW2: Elképesztő, alig kezdtem el a havas pályát (Soapot nem így képzeltem el 😀), de már befostam milyen jó 😀. Zseniális játék. Van ennél jobb? Meglehet ezt közelíteni? A BF3-ra leszek kiváncsi mindezek után. 😊Newman
hát azért van. sőt, szerintem az MW2-ben is lesz jobb küldetés, mint a havas volt 😊shawnka
Ja, még nem fejeztem be a küldetést, az egész játékra gondoltam. 😀

Cod MW2: Elképesztő, alig kezdtem el a havas pályát (Soapot nem így képzeltem el 😀), de már befostam milyen jó 😀. Zseniális játék. Van ennél jobb? Meglehet ezt közelíteni? A BF3-ra leszek kiváncsi mindezek után. 😊Newman
Pont a BF3 😛Asbee
Na majd kiderül néhány hét múlva. 😊

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cod MW2: Elképesztő, alig kezdtem el a havas pályát (Soapot nem így képzeltem el 😀), de már befostam milyen jó 😀. Zseniális játék. Van ennél jobb? Meglehet ezt közelíteni? A BF3-ra leszek kiváncsi mindezek után. 😊Newman
Pont a BF3 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Cod MW2: Elképesztő, alig kezdtem el a havas pályát (Soapot nem így képzeltem el 😀), de már befostam milyen jó 😀. Zseniális játék. Van ennél jobb? Meglehet ezt közelíteni? A BF3-ra leszek kiváncsi mindezek után. 😊Newman
hát azért van. sőt, szerintem az MW2-ben is lesz jobb küldetés, mint a havas volt 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cod MW2: Elképesztő, alig kezdtem el a havas pályát (Soapot nem így képzeltem el 😀), de már befostam milyen jó 😀. Zseniális játék. Van ennél jobb? Meglehet ezt közelíteni? A BF3-ra leszek kiváncsi mindezek után. 😊

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
a survival ketten eszméletlen poén, haverral 30. hullám a rekordunk...EaRl
Solo-ban nekem is. El lehet vele szórakozni, aztán lassan úgyis nekiállok másodszor a single-nek.vassadi
karácsonyi pénzből megkéne venni az első kettőt, azt végigtolni, bár engem a multi eléggé lefoglal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
a survival ketten eszméletlen poén, haverral 30. hullám a rekordunk...EaRl
Solo-ban nekem is. El lehet vele szórakozni, aztán lassan úgyis nekiállok másodszor a single-nek.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
tovább lehet ezt vinni. igazából nem is Makarov állt a dolgok mögött, hanem Nikolai 😛shawnka
az a pár perc is elég komoly amugy, hamár így szóba jött Nikolai 😀
a survival ketten eszméletlen poén, haverral 30. hullám a rekordunk... már fájt a fejem a végén 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
tovább lehet ezt vinni. igazából nem is Makarov állt a dolgok mögött, hanem Nikolai 😛
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
gondolom ezután nemlesz következő rész...neis legyen mert az a sztori amit innen ki lehet hozni már nagyon eröltetett lenneEaRl
Pedig simán tovább lehet vinni akár ezt is.

Ahhoz képest, hogy milyen befejezése volt a Halo 3-nak, készül a negyedik rész, úgyhogy innentől már nincs játék, aminek ne lehetne folytatása... 😊
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
csak annyit mondanék, hogy Prága 😀shawnka
Akkor nem talált. De ez lett volna a második tippem. 😊vassadi
de amit kiemeltél az is nagyon tetszett. legalábbis én le AKARTAM ugrani arról a helikopterről. az egész látványa plusz a zene..zseniális volt az is. csak úgy, mint a befejezés. eszméletlenül laza volt és remek utalás az MW1 legelső pályájára.shawnka
csak olyan furcsa h vége van...gondolom ezután nemlesz következő rész...neis legyen mert az a sztori amit innen ki lehet hozni már nagyon eröltetett lenne
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kellemest a kellemessel: http://kepfeltoltes.hu/111127/608826977asd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Elég vegyes érzelmek dúlnak bennem a játékkal kapcsolatban. Nagyon nem hoz annyit ez a "levanszinkronizálvaminden" dolog, mint gondoltam. Különösebben szerteágazónak se tűnik. Végjátékra azért még kíváncsi lennék, ott mi a helyzet, de az még igen sokáig várat majd magára... 😕
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
két memory sequence között kipróbáltam az L.A. Noire-t. Megoldottam a járőrös és az utána lévő Traffices ügyeket. hiába dícsérik nagyon sokan, nekem nagyon unalmassá vált. bűntény, helyszínelés, kérdezgetés, megint helyszínelés, kérdezgetés, akciójelenet a gyilkossal. nem jött be.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nehogy két napig ne mozduljak ki itthonról. AC Revelations... <3

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
csak annyit mondanék, hogy Prága 😀shawnka
Akkor nem talált. De ez lett volna a második tippem. 😊vassadi
de amit kiemeltél az is nagyon tetszett. legalábbis én le AKARTAM ugrani arról a helikopterről. az egész látványa plusz a zene..zseniális volt az is. csak úgy, mint a befejezés. eszméletlenül laza volt és remek utalás az MW1 legelső pályájára.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
csak annyit mondanék, hogy Prága 😀shawnka
Akkor nem talált. De ez lett volna a második tippem. 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Soap?Deny
SPOILER: Én arra a jelenetre tippelek, amikor... az orosz elnököt kimentik, de Sandmanéket hátra kell hagyniuk.vassadi
csak annyit mondanék, hogy Prága 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Soap?Deny
SPOILER: Én arra a jelenetre tippelek, amikor... az orosz elnököt kimentik, de Sandmanéket hátra kell hagyniuk.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ne spoilerezzetek, köszi. 😀Newman
Melyik CoD-ot nyomod éppen? 😀Deny
MW 2-t szedném le most, csak valamiért elveszti mindig a kapcsolatot a seedelőkkel. :/

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Én 18 perc játék után meguntam az SPt 😀 (de még nem adtam fel, hogy egyszer végigjátszom) , azóta csak MP megy. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ne spoilerezzetek, köszi. 😀Newman
Melyik CoD-ot nyomod éppen? 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ne spoilerezzetek, köszi. 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A sztori lebilincselő, volt egy olyan jelenet, amikor bevallom el is érzékenyültem.shawnka
Melyik jelenet volt az?

Gondoltam rá, hogy kapásból végigjátszom másodszor, de a Survival mód is tetszik.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most fejeztem be a Modern Warfare 3-at. Komment nem szükséges.vassadi
A sztori lebilincselő, volt egy olyan jelenet, amikor bevallom el is érzékenyültem.shawnka
Soap?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Most fejeztem be a Modern Warfare 3-at. Komment nem szükséges.vassadi
A sztori lebilincselő, volt egy olyan jelenet, amikor bevallom el is érzékenyültem.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Most fejeztem be a Modern Warfare 3-at. Komment nem szükséges.