PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kicsit letérve az eddigi témáról:Előszedtem nemrég a The Guild 2 c. középkori céhes játékot,sikeresen feltelelepült és elindult,csak azt magyarázza meg nekem valaki ha tudja hogy mért fagy le állandóan 1424 19:59-nél és hogy lehet-e ez ellen csinálni valamit.Akárhányszor töltöm vissza és próbálom újra mindíg lefagy,a fast forward sebességtől kezdve a leglassabbig(pedig végre el tettem láb alól a polgármestert meg beindult a üzlet).
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
félreértés ne essék nekem is tetszett, csak az 1 hangulata nem jött át, ami tegyük hozzá h qrva magasra tette a mércét!!!Divat
Ezzel egyet tudok érteni, egy szinttel jobb az első rész hangulata szerintem is.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nincs negatívuma? azon kívül h elvesztette a Mafia jelzőjét, alapjába véve nem lett rossz játék...Mafia 2-nek gyengus, amúgy jó játék...szvszDivat
Nekem bejött ez a stílus is.vassadi
félreértés ne essék nekem is tetszett, csak az 1 hangulata nem jött át, ami tegyük hozzá h qrva magasra tette a mércét!!!
pl egy godfatherhez képest nagyságrendekkel jó a rövidsége ellenére is, csak egy Mafia utódjának nem mondanám.

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
nincs negatívuma? azon kívül h elvesztette a Mafia jelzőjét, alapjába véve nem lett rossz játék...Mafia 2-nek gyengus, amúgy jó játék...szvszDivat
Nekem bejött ez a stílus is.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jól, van mit behozni. 😊Newman
Én is átestem ezen tavasszal-nyáron. 😊

Mass Effect 1-2-t ajánlom még mindenképpen.vassadi
és ha megfelelően időzít pont mire végez velük, jön a 3... 😀

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Még először le kell nyomnom az MW2-t is, viszont most a Mafia2-t szedem. 😊 Kiváncsi vagyok rá, az 1 az eddigi kedvenc játékom, de minimum top3. 😊Newman
A Mafia 2 rövid, de ezen kívül más negatívuma nem nagyon van.

Jól sejtem, hogy nemrég lett új géped, és most az elmúlt évek lemaradását pótolod? 😊vassadi
nincs negatívuma? azon kívül h elvesztette a Mafia jelzőjét, alapjába véve nem lett rossz játék...Mafia 2-nek gyengus, amúgy jó játék...szvsz

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jól, van mit behozni. 😊Newman
Én is átestem ezen tavasszal-nyáron. 😊

Mass Effect 1-2-t ajánlom még mindenképpen.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Még először le kell nyomnom az MW2-t is, viszont most a Mafia2-t szedem. 😊 Kiváncsi vagyok rá, az 1 az eddigi kedvenc játékom, de minimum top3. 😊Newman
A Mafia 2 rövid, de ezen kívül más negatívuma nem nagyon van.

Jól sejtem, hogy nemrég lett új géped, és most az elmúlt évek lemaradását pótolod? 😊vassadi
Jól, van mit behozni. 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BF3-ban most csalódtam, kegyetlen rövid...
Asbee
azért nem is éppen a single player része miatt lett az ami lett. Jó lehetett volna jobb, hosszabb de amit a multi ad hozzá a játékhoz, azt nem lehet (vagy csak nagyon-nagyon nehezen) űberelni.
Mondjuk nekem mindig is az volt a teóriám, hogy a codot kijátszanám, de a bf-el nyomatnám csak a multit. És mivel multi>story ezért is maradok a BF mellett.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Még először le kell nyomnom az MW2-t is, viszont most a Mafia2-t szedem. 😊 Kiváncsi vagyok rá, az 1 az eddigi kedvenc játékom, de minimum top3. 😊Newman
A Mafia 2 rövid, de ezen kívül más negatívuma nem nagyon van.

Jól sejtem, hogy nemrég lett új géped, és most az elmúlt évek lemaradását pótolod? 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kedden pedig jön az L.A.Noire PC-re is. :cool:Newman
Kedden jön az MW3 is. 😉 Az L.A. Noire-t kicsit elhalasztom, de valószínűleg arra is sor kerül majd.vassadi
Akkor az se lesz egy rossz nap. 😀
Még először le kell nyomnom az MW2-t is, viszont most a Mafia2-t szedem. 😊 Kiváncsi vagyok rá, az 1 az eddigi kedvenc játékom, de minimum top3. 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kedden pedig jön az L.A.Noire PC-re is. :cool:Newman
Kedden jön az MW3 is. 😉 Az L.A. Noire-t kicsit elhalasztom, de valószínűleg arra is sor kerül majd.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kedden pedig jön az L.A.Noire PC-re is. :cool:

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az gas ha én még egy gameplayt se néztem meg az agyonsztárolt BF3-ról? 😀

nem is nagyon akarok amúgy, teljesen jól elvagyok Heroes VI-al, nem szeretném, ha meglátnám BF3--at és félre kellene raknom... 😀Divat
Én is a Heroes VI-ot raktam félre a BF3-ért, viszont ne aggódj, hogy sokáig hanyagolni fogod, mert a Battlefieldet kijátszod 4 óra alatt... Úgyhogy, most Asbee után én is csalódtam a játékban, hiába volt jó, de ez így nagyon kevés, ráadásul nagyrészt szkriptelt, így újrajátszani se érdemes, multiba meg nem nincs benne sok újdonság.
Heroes VI-tal meg már lassan egy hónapja elvagyok és még csak most kezdtem a 2. kampányt. 😐 Szerintem a sorozat legjobb tagja lett. A 3-mal se játszottam ilyen jókat. Bár a dungeon nagyon hiányzik. 😕süti
hát nekem meg a tököm kivan a hírózzal, állandóan csal a buzi gép, meg találtam pár idegesítő bugot is...de azért továbbra beletolok pár órát naponta.... 😀

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
na végül autosave kikapcsolásával tényleg megoldódott, mindenesetre érdekes, hogy ilyen apróságon múlik.Dub
PS3-mon tolom.
Én is néhány napja kapcsoltam ki az autosavet, mert idegelt, hogy azonnal, minden apró mozzanatom után menti automat a gép a játékom. De az, amit mondasz, olyan nekem is volt amúgy, de nekem nem sima quitnél fagyott be, hanem a save and exit módnál, egymás után háromszor is. Utána kapcsoltam mondjuk ki az autosavet, de tökre véletlenül, nem tudtam, hogy talán ez lehet a megoldás ezekre... De én azóta még nem próbáltam a kilépést a meccsről, úgyhogy nem tudom, hogy a gond megoldódott-e.. Mármint a save and exit, mert nekem a sima quitnél eddig sosem volt még probléma, pedig elég sokszor léptem már ki simán.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
az gas ha én még egy gameplayt se néztem meg az agyonsztárolt BF3-ról? 😀

nem is nagyon akarok amúgy, teljesen jól elvagyok Heroes VI-al, nem szeretném, ha meglátnám BF3--at és félre kellene raknom... 😀Divat
Én is a Heroes VI-ot raktam félre a BF3-ért, viszont ne aggódj, hogy sokáig hanyagolni fogod, mert a Battlefieldet kijátszod 4 óra alatt... Úgyhogy, most Asbee után én is csalódtam a játékban, hiába volt jó, de ez így nagyon kevés, ráadásul nagyrészt szkriptelt, így újrajátszani se érdemes, multiba meg nem nincs benne sok újdonság.
Heroes VI-tal meg már lassan egy hónapja elvagyok és még csak most kezdtem a 2. kampányt. 😐 Szerintem a sorozat legjobb tagja lett. A 3-mal se játszottam ilyen jókat. Bár a dungeon nagyon hiányzik. 😕
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
na végül autosave kikapcsolásával tényleg megoldódott, mindenesetre érdekes, hogy ilyen apróságon múlik.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
na, 4. szezonomban megnyertem az első gyűrűt a Knickssel, MVP is lettem a döntőben 😀
Thunder ellen toltam, 3-3 után parázs 7. meccs, mondanom sem kell, hogy a gép úgy csalt, mint a picsa 😀 de így is sikerült behúzni, playám már 93-mas ratingű, ráadásul úgy, hogy csak key gameket nyomok le 😀Stez
Hadd kérdezzem már meg, hogy te PC-n tolod és eredetibe van meg? Mert én csak letöltöttem, és valószínűleg emiatt be is fejezem pályafutásom vele... Nagydöntő 7-ik mérkőzés, nagy meccsen nyerek, megvan a díjátadás, player of the game stb, és mikor a quitre rámegyek, elkezdi betölteni és lefagy. Az első idegroham után azt hittem csak kikúrt peches vagyok és pont ekkor fagyott le valamiért (maga a gép nem, csak a játék), ezért megcsináltam újra... de ugyanúgy, ugyanakkor. Valószínűleg a crack miatt vagy én nem tudom, mindenesetre tegnap esti alacsony vérnyomás ellen megtette a hatását...
szerk: közbe neten olvasom, hogy kapcsoljam ki az autosave-t, nem tudom meg merjek-e egy újabb idegbajt kockáztatni 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem eredeti példányom van és az nem indul net+steam kapcsolat nélkül!!!

Ezt, hogy tudod megcsinálni???
Egon bá
Hát őőőő...Nem megvettem, hanem "megvettem". 😊

BF3-ban most csalódtam, kegyetlen rövid...

Szerintem nem rossz választás San Andreas. Igaz kicsit talán monoton lehet ez a váltás, de nekem kegyetlenül bejött a helyszín. Azt remélem, hogy valami napsütötte helyen fog folytatódni, hát bejöt. :cool:Asbee
Azért legalább privátban megírhatnád, mert a steam most sem engedi elindulni a programot 😕
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cod: valóban a legjobb döntés az MW2-t most lenyomni, 5.-et nem találtam normál formátumban, 'core-on se.
San Andreas meg király, kedvenc GTA részem volt. (IV-gyel még nem toltam)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
na, 4. szezonomban megnyertem az első gyűrűt a Knickssel, MVP is lettem a döntőben 😀
Thunder ellen toltam, 3-3 után parázs 7. meccs, mondanom sem kell, hogy a gép úgy csalt, mint a picsa 😀 de így is sikerült behúzni, playám már 93-mas ratingű, ráadásul úgy, hogy csak key gameket nyomok le 😀

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem eredeti példányom van és az nem indul net+steam kapcsolat nélkül!!!

Ezt, hogy tudod megcsinálni???
Egon bá
Hát őőőő...Nem megvettem, hanem "megvettem". 😊

BF3-ban most csalódtam, kegyetlen rövid...

Szerintem nem rossz választás San Andreas. Igaz kicsit talán monoton lehet ez a váltás, de nekem kegyetlenül bejött a helyszín. Azt remélem, hogy valami napsütötte helyen fog folytatódni, hát bejöt. :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 902
Igazából az lenne jó mint ami a Godfather 2-ben van, repülőtér oszt lehetne LA, New York, Dallas, Chicago Detroit Green Bay minden...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez elég szomorú számomra. annyi fasza hely van az országban, hogy nem hiszem el, hogy folyton a NY-LA vonalat kell nyomni. jó, mondjuk a Liberty-s részekkel semmi bajom, imádom a várost, Vice City-ért is odavoltam, de a nyugati part annyira hidegen hagy, hogy azt nehéz kifejeznem.shawnka
Valami wyomingi retekfalu alvilága viszonylag kevés lehetőséget foglal magába 😊JayB
Én valami jó kis texasi henteldére, vagy esetleg egy északi(Detroit?) helyszínre gondoltam 😀shawnka
adom Detroit-ot a GTA-ba!! 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ez elég szomorú számomra. annyi fasza hely van az országban, hogy nem hiszem el, hogy folyton a NY-LA vonalat kell nyomni. jó, mondjuk a Liberty-s részekkel semmi bajom, imádom a várost, Vice City-ért is odavoltam, de a nyugati part annyira hidegen hagy, hogy azt nehéz kifejeznem.shawnka
Vice City-nek örültem volna leginkább, all-time kedvencem; de a San Andreas hangulata is nagyon bejött, úgyhogy nem szomorkodom. A trailerben Los Santos és a vidéki helyszín egyértelműen felismerhetők voltak; kíváncsi vagyok, San Fierro, Las Venturas, illetve a sivatag is visszatér-e.

Deny: Chicago -> Hitman: Absolution
JayB: mexikói határ -> Call of Juarez: The Cartel
😉