PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
MW3: 5 óra alatt átpattantam a szingülmódon, nem csalódtam az Activisionben...legalább ez az 5 óra odabaszott, intenzív szemorgazmus az egész. nem grafikailag nyilván, de élveztem nagyon 😀

Jövő héten jöhet az új Assassin's Creed, az egyetlen sorozat, amit nem vagyok hajlandó a wirágboltból beszerezni.shawnka
En eredetiben megvettem a MW3-at, es mar most banom a napot. 40 fontot koltottem arra a .....jatekra.
Single player okes, meg nem vittem vegig, de nekem hihetetlen atalgos a tortenet- jo, tudom MW nem arrol szo. Haverok mondtak, hogy a Live mennyire jo, meg hogy az am a multiplayer. Kiprobaltam. Ennek semmi koze a valosaghoz. Nem szimplan megoltek, engem lemeszaroltak. Volt, hogy moccanni sem volt idom, mar ment is a kill cam. Probalkoztam, nagy ritkan en is ki tudtam fektetni valakit, de ez nekem nagyon nem bejovos.

En a Ghost Recon vonulatra bukom, taktika, lapitas, lopakodas, es neha 40 perc szintenkent. Lehet be fogom szrezni a Battlefield 3-at, arrol azt hallottam, hogy hasonlo a jatekmenete.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Már csak egyet kell aludni és jön a Skyrim. Alig várom már. A tanulmányaimnak meg a munkámnak oda fog baszni az biztos 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ARMA 2 még 2 órán át le van értékelve steamen félárón! 8 euró mindössze...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
AC:R-ig el kéne valamivel ütni az időt. melyik legyen ezek közül? BF3, Skyrim, L.A. Noire vagy LotR: War of the Northshawnka
bf3 kurva jó, viszont az L.A. Noire-t is szeretném kijátszani majd, mert gecire tetszik a története és amit láttam belőle


JT Daniels fan
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
AC:R-ig el kéne valamivel ütni az időt. melyik legyen ezek közül? BF3, Skyrim, L.A. Noire vagy LotR: War of the North
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
MW3: 5 óra alatt átpattantam a szingülmódon, nem csalódtam az Activisionben...legalább ez az 5 óra odabaszott, intenzív szemorgazmus az egész. nem grafikailag nyilván, de élveztem nagyon 😀shawnka
Ha minden jól megy, jövő hét elején már én is játszhatok vele.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
MW3: 5 óra alatt átpattantam a szingülmódon, nem csalódtam az Activisionben...legalább ez az 5 óra odabaszott, intenzív szemorgazmus az egész. nem grafikailag nyilván, de élveztem nagyon 😀

Jövő héten jöhet az új Assassin's Creed, az egyetlen sorozat, amit nem vagyok hajlandó a wirágboltból beszerezni.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Megvan a 99-es rating nba 2k12-ben my player módban :cool: 😛
hát igen, érezhető a különbség azért 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nagyon nehezen tudok leszakadni a fifa 12 ultimate teamről...Habi
még a fifát is félreraktam a heroes 6 miatt...vki még tolja amúgy ilyen intenzitással rajtam kívül? 😊

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nagyon nehezen tudok leszakadni a fifa 12 ultimate teamről...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Half-Life 2: Csak a retro.

(csak nekem tűnik úgy, hogy a 2003-2006/7 közt jobb játékokat gyártottak mint mostanság? Berakom a HL2 cd-t még mindig elkap a feelingje vagy egy World in Conflict dettó.)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Valaki játszik már MW3-mal?vassadi
szombaton veszem, beadom a forma1 et....nem bejövös h már a ferrarival adni lehet a mezőnynek 2-3 mpket
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki játszik már MW3-mal?vassadi
Ha igen, akkor valaki írja meg, hogy egy BF3-hoz képest milyen és ha nekem már a MW2 se jött be egyáltalán ennek nekiálljak-e. :rolleyes: Addig inkább maradok az L.A. Noire-nál. :cool:

u.i.: Mindig csodálkoztam nba2k12-be, hogy meccs utána beszélgetésnél miért kapok annyi negatívat, mikor direkt a jófej válaszokat mondom... ma rájöttem, hogy rohadtul nem úgy van a gombkiosztás, mint azt sejtettem. 😂süti
Uh, basszus, jó, hogy mondod. 😊

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki játszik már MW3-mal?vassadi
Ha igen, akkor valaki írja meg, hogy egy BF3-hoz képest milyen és ha nekem már a MW2 se jött be egyáltalán ennek nekiálljak-e. :rolleyes: Addig inkább maradok az L.A. Noire-nál. :cool:

u.i.: Mindig csodálkoztam nba2k12-be, hogy meccs utána beszélgetésnél miért kapok annyi negatívat, mikor direkt a jófej válaszokat mondom... ma rájöttem, hogy rohadtul nem úgy van a gombkiosztás, mint azt sejtettem. 😂süti
3 perc játékból nem lehet sokat levonni, de nincs sok különbség MW2 között. BF3 miatt eléggé rákaptam most FPS-ekre (utoljára még Medal of Honort játszottam végig, meg Cs: Source az amit időnként tolok), de inkább szépen nyugodtam végigjátszom MW2-t, nem kapott el a láz most, hogy órákig MW3-mal játsszak...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki játszik már MW3-mal?vassadi
Ha igen, akkor valaki írja meg, hogy egy BF3-hoz képest milyen és ha nekem már a MW2 se jött be egyáltalán ennek nekiálljak-e. :rolleyes: Addig inkább maradok az L.A. Noire-nál. :cool:

u.i.: Mindig csodálkoztam nba2k12-be, hogy meccs utána beszélgetésnél miért kapok annyi negatívat, mikor direkt a jófej válaszokat mondom... ma rájöttem, hogy rohadtul nem úgy van a gombkiosztás, mint azt sejtettem. 😂
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Valaki játszik már MW3-mal?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Kijavították már ezeket a hibákat, de parádés:
http://www.youtube.com/watch?v=xvocRAQfbE4&feature=youtube_gdata_playerHabi
Akkor haverom adhatja el,mert ő csak ezért vette meg 😀 😀 😀

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kijavították már ezeket a hibákat, de parádés:
http://www.youtube.com/watch?v=xvocRAQfbE4&feature=youtube_gdata_player


JT Daniels fan
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Srácok! A zavvi-ról tényleg 1 fontért hozzák ki a játékot? Tapasztalatok?pc_x
yup
jól szállítanak, csak most már így november tájékán van hogy 3 hét is kell amire kijön, karácsonykor meg még több.
Eddig úgy 7 játékot rendeltem, mind buborékos borítékban jött, hibátlanul. És hát kurva olcsóak.Habi
muhahaha, akkor lehet jönni fog egy-két dolog 😊


több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok! A zavvi-ról tényleg 1 fontért hozzák ki a játékot? Tapasztalatok?pc_x
yup
jól szállítanak, csak most már így november tájékán van hogy 3 hét is kell amire kijön, karácsonykor meg még több.
Eddig úgy 7 játékot rendeltem, mind buborékos borítékban jött, hibátlanul. És hát kurva olcsóak.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Srácok! A zavvi-ról tényleg 1 fontért hozzák ki a játékot? Tapasztalatok?


több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egy pár hír a GTA5-ről:
http://playstationcommunity.hu/note/6330

jól hangzik 😛


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jópofa lett ez az előzetes. Legyen már kedd! 😊
Call of Duty Modern Warfare 3 😀xrace77
Howard 😂

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Jópofa lett ez az előzetes. Legyen már kedd! 😊
Call of Duty Modern Warfare 3 😀