PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
ESPN College Town-al tolja még valaki? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Madden 10-hez ps3-ra nem lehet leszedni friss, 2011-es rostereket?
Felmentem online, de semmi, ami rohadt idegesítő így a 6. héten.Stez
valószínűleg a Madden 11 miatt nincs...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Eddig azt hittem, hogy két stílus van, amit sosem leszek képes gamepaddal játszani, a stratégia és az FPS.
Ehhez képest a Halo Wars baromi szórakoztató, tökéletes irányítással és tegnap vittem végig a COD4-et boxon. Azok a rohadt előítéletek 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most nézem h válaszoltál! azóta megszereztem, egész szórakoztatónak találom, viszont az irányításban teljes mértékben egyetértek veled!😊 nem baj, majd 1-1 unalmasabb percemben előveszem kicsit.
sorry srácok ha már volt, de reggel van és még kába vagyok keresgélni:

sok kritikát elolvastam már a Backbreaker-ről (Xbox360), de azért csak ti vagyok a foci szakértőim!😊 nektek hiszek! milyen lett? érdemes játék?rihu
Elég gáz lett,nem a grafikára és a mozdulatokra értem az teljesen korrekt,viszont ez az irányíthatóság nagyon lehúzza 😕JoeyPorter
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Madden 10-hez ps3-ra nem lehet leszedni friss, 2011-es rostereket?
Felmentem online, de semmi, ami rohadt idegesítő így a 6. héten.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
tudna valaki segíteni?

US playstaion accountom van és fél éve sikerült egyszer vásárolnom a Storeból
azóta nem változtattam semmin és mostmár nem engedi pénzt tenni rá, mi lehet a hiba esetleg hogy lehetne megoldani?
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
van valami oldal ahol ki van gyűjtve/meg lehet nézni hogy miben különbözik egy játék ps3-as és pc-s verziója?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na, a Box kontrollere meg különösen eltalált darab. 😊 Azon minden ott van, ahol kell, nagyon kézre esik.Bálesz
Nekem a ránézésre nagyon hasonló Logitech chillstream van, és az is valóban nagyon jóféle. 😊F.Schleck
mivel xbox koppintás...kézhűtő ventilátorok amúgy milyenek?

|
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Első 5 meccs után azt kell mondjam,hogy iszonyat durva lett a PES :cool:
Hihetetlen változatos játékmenet,a gépnek is felturbózott intelligencia,kiváló vásár volt 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na, a Box kontrollere meg különösen eltalált darab. 😊 Azon minden ott van, ahol kell, nagyon kézre esik.Bálesz
Nekem a ránézésre nagyon hasonló Logitech chillstream van, és az is valóban nagyon jóféle. 😊

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Na, a Box kontrollere meg különösen eltalált darab. 😊 Azon minden ott van, ahol kell, nagyon kézre esik.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én vok az egyetlen aki képtelen használni azt a kib.szott gamepadot? 😀eaglesmcnabb
Mindenki így kezdi 😊 Én viszont már ott tartok, hogy alig van játék, amit képes vagyok billentyűzettel játszani 😊Bálesz
eleinte én is qrvára utáltam, el nem tudtam képzelni, h ne bill-el játsszak, aztán TDU miatt vettem xbox360 controllert, és azóta szinte mindent azzal tolok, és tényleg sokkal jobb, főleg a 2 analóg kar miatt

|
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
én vok az egyetlen aki képtelen használni azt a kib.szott gamepadot? 😀eaglesmcnabb
Mindenki így kezdi 😊 Én viszont már ott tartok, hogy alig van játék, amit képes vagyok billentyűzettel játszani 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kipróbáltam. Szép, nagyon jó a fizikája, de valami elbaszottul nehéz az irányítás. Gamepad nélkül nem is érdemes nekiállni.haromt
manapság nem sok játéknak érdemes neki állni gamepad nélkül. 😉Divat
én vok az egyetlen aki képtelen használni azt a kib.szott gamepadot? 😀eaglesmcnabb
nem. én is utálom.Van valami márkátlan fos, de az is összetörve. Értsd az irányítókarok önálló életet élnek 😊
csak a kosárjátékokhoz használom. MInden mást billentyűzettel nyomok.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én csak a 2K10-zel játszottam eddig, de már az is elképesztő volt. Bele sem merek gondolni, hogy mi lenne, ha ez a cég kiadna egy amerikai focis játékot PC-re... 😊F.Schleck
kipróbáltam. Szép, nagyon jó a fizikája, de valami elbaszottul nehéz az irányítás. Gamepad nélkül nem is érdemes nekiállni.haromt
manapság nem sok játéknak érdemes neki állni gamepad nélkül. 😉Divat
én vok az egyetlen aki képtelen használni azt a kib.szott gamepadot? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Most érkezik a boltból. Remélem jó leszharomt
Én csak a 2K10-zel játszottam eddig, de már az is elképesztő volt. Bele sem merek gondolni, hogy mi lenne, ha ez a cég kiadna egy amerikai focis játékot PC-re... 😊F.Schleck
kipróbáltam. Szép, nagyon jó a fizikája, de valami elbaszottul nehéz az irányítás. Gamepad nélkül nem is érdemes nekiállni.haromt
manapság nem sok játéknak érdemes neki állni gamepad nélkül. 😉

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NBA 2K11: legjobb sport játék, amit PC-re kiadtak eddig. Élvezetes, okosabb, mint a tavalyi. Minden hülye apróság benne van, ami naggyá tud tenni egy játékot.deny79
Most érkezik a boltból. Remélem jó leszharomt
Én csak a 2K10-zel játszottam eddig, de már az is elképesztő volt. Bele sem merek gondolni, hogy mi lenne, ha ez a cég kiadna egy amerikai focis játékot PC-re... 😊F.Schleck
kipróbáltam. Szép, nagyon jó a fizikája, de valami elbaszottul nehéz az irányítás. Gamepad nélkül nem is érdemes nekiállni.
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Akinek van PS3-a, az megadná a PSN ID-jét? Mert felvenném. Kösz.szelim
My PSN ID: Boba_36Little Jarry
HUNhabiHabi
p14tch20

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
http://sf.blog.hu/2010/10/11/puska_is_lesz_a_ps3_hozvadibandi
hát ez nagyon jóóó 😀
must buy


JT Daniels fan
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://sf.blog.hu/2010/10/11/puska_is_lesz_a_ps3_hoz




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha érdekel a dolog X-Fire közösség is van ahol segíthetnek: http://www.xfire.com/communities/hunpr/gyeek
köszi, de sajnos nincs hozzá atomerőművem... 😊Little Jarry
Jó öreg Battlefield 2höz asszem elég egy mókuskerék is. 😉gyeek
de ehhez a modhoz gondolom jobb kell mint egy mókuskerék... 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Senki nem tudja akkor hogy hogyan tudom offolni az automatikus mentéseket fifa11-ben?kristóf17
http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20101001160807AAMiZAvLittle Jarry
Köszönöm szépen!! Nem örülök neki de legalább most már nyugodt vagyok hogy nem én sikerültem ilyen bénára. Még egyszer köszi!kristóf17
Szívesen máskor is! 😉
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Senki nem tudja akkor hogy hogyan tudom offolni az automatikus mentéseket fifa11-ben?kristóf17
http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20101001160807AAMiZAvLittle Jarry
Köszönöm szépen!! Nem örülök neki de legalább most már nyugodt vagyok hogy nem én sikerültem ilyen bénára. Még egyszer köszi!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
d(O_O)b

Nagyon állat! Jó lenne kipróbálni... _O_Little Jarry
Ha érdekel a dolog X-Fire közösség is van ahol segíthetnek: http://www.xfire.com/communities/hunpr/gyeek
köszi, de sajnos nincs hozzá atomerőművem... 😊Little Jarry
Jó öreg Battlefield 2höz asszem elég egy mókuskerék is. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
NBA 2K11: legjobb sport játék, amit PC-re kiadtak eddig. Élvezetes, okosabb, mint a tavalyi. Minden hülye apróság benne van, ami naggyá tud tenni egy játékot.deny79
Most érkezik a boltból. Remélem jó leszharomt
Én csak a 2K10-zel játszottam eddig, de már az is elképesztő volt. Bele sem merek gondolni, hogy mi lenne, ha ez a cég kiadna egy amerikai focis játékot PC-re... 😊