PC és Konzol
27 feliratkozó
több mint 14 éve
Szeretnék venni egy controllert a laptophoz. Viszont nem szeretnék sokat költeni rá, max 2-3000t. Ilyen árban lehet találni valami normálisat (és ha igen milyen márka/típust)? 😊fetomyÉn a logitechre esküdtem régen még nem volt ps-em,igaz kicsit drágább(5körül már kapsz) de elég jól bírta a gyűrődést még le nem öntöttem 1,5 dl kávéval 😀
Tescosat nem ajánlom,több ismerősömnek is volt/van és sokszor behülyülnek
több mint 14 éve
Szeretnék venni egy controllert a laptophoz. Viszont nem szeretnék sokat költeni rá, max 2-3000t. Ilyen árban lehet találni valami normálisat (és ha igen milyen márka/típust)? 😊
több mint 14 éve
nhl 2012 demo és pes 2012 (1) demo letöltve, kipróbálvahát az nhl sokat fejlődött tavalyhoz képest, gyorsabb-jobb-szebb-hangulatosabb-játszhatóbb lett
a pes meg szar. nem tudok mit mondani 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Azzal szívtam meg, hogy a Crysis 2-nél is jött az update, meg most is. Gondoltam akkor minden oké volt most is az lesz... :/
több mint 14 éve
Értem, köszi szépen a segítséget.Értem köszi szépen 😊 Most mennyi egy flashalés kb?habibOlyan 4-7 ezer között szokott lenni. Hol mennyiért vállalják.Delete
több mint 14 éve
Értem köszi szépen 😊 Most mennyi egy flashalés kb?habibOlyan 4-7 ezer között szokott lenni. Hol mennyiért vállalják.

több mint 14 éve
Akinek ki van flashalve a boxa és madden 12 játszik az hogy csinálja? 😊 Mert nekem azt írja ki h updateljem, de olyat hallottam ha yes-re nyomom akkor nem tudok játszani a játékokkal.habibRá kell rakni a legújabb flasht, aztán menni fog. De inkább ne updateld, vidd el valami konzolboltba ott megcsinálják.

több mint 14 éve
Akinek ki van flashalve a boxa és madden 12 játszik az hogy csinálja? 😊 Mert nekem azt írja ki h updateljem, de olyat hallottam ha yes-re nyomom akkor nem tudok játszani a játékokkal.habibÉn beszoptam ezzel...Még egyszer flashelni kell újabb verzióra vagy vmi ilyesmi. És akkor alles ok. Csak most 1 sörre nincs pénzem... 😂
több mint 14 éve
Akinek ki van flashalve a boxa és madden 12 játszik az hogy csinálja? 😊 Mert nekem azt írja ki h updateljem, de olyat hallottam ha yes-re nyomom akkor nem tudok játszani a játékokkal.
több mint 14 éve
várom egyelőre iktriad kritikáját 😀shawnkaAmint találok (valahogy) elég helyet neki a vinyómon és kiderül, hogy fut-e egyáltalán a gépemen, azonnal megírom az én tapasztalataimat. 😊 A póló amit kaptam hozzá mindenesetre kickass és még méretre mintha rám szabták volna, pedig nem volt méretegyeztetés előtte.
több mint 14 éve
várom egyelőre iktriad kritikáját 😀
több mint 14 éve
Na ezen a Deus Exen én konkrétan bealudtam. Rohadtul nem fogott meg benne egyelőre semmi...Viszont, hogy a grafikája is ilyen pocsék legyen...
több mint 14 éve
nézzük sorban.Sztem a gyerek akivel most játszottam online NCAAF 12-t (irish@FSU 21:17) 6 felé törte a kontrollert és holnap lemegy a boltba eladja a játékot, soha többet college foci címmel.valami történet is van hozzá? 😀Habi
De megérdemelte, rohadt nagy geci volt.JAX
mivel még nincs nagy rutinom a trükkökben, van valami szar amivel a D-Line-t belehet ugratni. ennek következtében nyert vagy 16-17x5 yardot encroachment címen. kb elment egy félidő mire rájöttem, h mi az ellenszer.
az első kontroller törés az lehetett, mikor a félidő vége előtt 8 ms-el 20 yardról hail mary. megpattan a kezeken a labda és bele egy WR kezébe akivel végig is tudtam menni, TD.
a második kontroller törés. 25 ms-el a vége előtt egy FG és vezett 17:14-re. kickoff, touchback, egy pass, complete, time out, maradt kb 15 ms, hívok egy vertical pass play-t, catch, CB miss tackle és kb 60 yard TD, 21:17 ide, game over.
😀
Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
Megvolt az is már egy ideje :/tenorxAkkor együtt tudok érezni. 😊
Mondjuk amilyen k*rva meleg van én még a Deus Exet se mertem elindítani, mert halálra főnnék ha a 6950 is bepörögne. 😀
Karácsonyra vízhűtést kérek.
több mint 14 éve
Sztem a gyerek akivel most játszottam online NCAAF 12-t (irish@FSU 21:17) 6 felé törte a kontrollert és holnap lemegy a boltba eladja a játékot, soha többet college foci címmel.valami történet is van hozzá? 😀
De megérdemelte, rohadt nagy geci volt.JAX


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Igazából Mass Effect szerű, a kritikák nagyon lehúzták, de én azért 3szor toltam végig, szóval nekem bejött eléggé. Ajánlom, hogy rookieban told végig először 😀 (Vagy valami újonc) és akkor másodjára mehet a veterán.
több mint 14 éve
Mass effect 3: anno majdnem elsirtam magam mikor kiderült, h csak jövőre fog megjelenni. Most éppen a könyvet olvasom, ami itthon is megjelent. Mass effect felismerés.JAXEgy hónappal az NFL-szezon vége után fog megjelenni, pont ideális. 😊
Az Alpha Protocolt viszont jó, hogy felhoztad tenorx, eddig még nem játszottam vele, de most lehet, hogy sort kerítek rá. Jöhetne egy ilyen hidegháborús témában.
több mint 14 éve
Megvolt az is már egy ideje :/Hát, annyira nem jön be a Deus Ex, nem ilyen játékra számítottam. Nagyon hiányzik már valami jóféle RPG, mint mondjuk az Alpha Protocol vagy egy Mass Effect 😕tenorxSzeptember végén Fallout: New Vegas - Lonesome Road DLC. Addig ha esetleg nem játszottál volna ajánlom a New Vegast.süti
több mint 14 éve
Mass effect 3: anno majdnem elsirtam magam mikor kiderült, h csak jövőre fog megjelenni. Most éppen a könyvet olvasom, ami itthon is megjelent. Mass effect felismerés.
Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
Sztem a gyerek akivel most játszottam online NCAAF 12-t (irish@FSU 21:17) 6 felé törte a kontrollert és holnap lemegy a boltba eladja a játékot, soha többet college foci címmel.De megérdemelte, rohadt nagy geci volt.
Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
Hát, annyira nem jön be a Deus Ex, nem ilyen játékra számítottam. Nagyon hiányzik már valami jóféle RPG, mint mondjuk az Alpha Protocol vagy egy Mass Effect 😕tenorxÉn is néztem, de inkább várok a Mass Effect 3-ra. Deus Ex helyett most játszom újra az ME2-t.
több mint 14 éve
Hát, annyira nem jön be a Deus Ex, nem ilyen játékra számítottam. Nagyon hiányzik már valami jóféle RPG, mint mondjuk az Alpha Protocol vagy egy Mass Effect 😕tenorxSzeptember végén Fallout: New Vegas - Lonesome Road DLC. Addig ha esetleg nem játszottál volna ajánlom a New Vegast.
több mint 14 éve
Hát, annyira nem jön be a Deus Ex, nem ilyen játékra számítottam. Nagyon hiányzik már valami jóféle RPG, mint mondjuk az Alpha Protocol vagy egy Mass Effect 😕
több mint 14 éve
Az ezres ToR, előfizetve annyi. Vagyis most fizetsz ennyit, aztán ha kijön a játék kell majd pótolni a többit. Szóval 10k-s játék ez is, csak most így lett megoldva az előrendelés.Az én bajom meg csak annyi, hogy már kurvára beleéltem magam a ToR-ba de nagyon nem akaródzik a havidíj fizetés...Én azt ki se merem próbálni,pedig kb 1000 forintért adják asszem a boltba 1 hónap ingyenes előfizetéssel 😀.Ha esetleg majd hírét hallom h lesz vmi rejtett ingyenes szerver akkor oké,bár erre sajnos nem látok nagy esélyt :S.
süti
Mondjuk az én gépemen szerintem amúgyis akadozna,pl a heroes V is be-beakadt néha de az még egyáltalán nem volt vészes.Ennyiből örülök hogy a haton nem változtattak sokmindent.Berez
Heroes VI azért grafikába "sokat" javult. Ha az V akadozott szerintem a VI-ot nem bírná.
Játékmenetbe ugyanaz, az egységek is olyan V színvonal, egyedül annyiból vettem észre, hogy ez nem az V, hogy nincs csak 2 alapanyag (WTF?!?!), és a várépítkezés újra 2D-s, bár egyelőre nem látom át a rendszerét, de kampányba még nem lehetett építgetni. Illetve ott még nem járok.
