PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
elég hosszú a lista... :/ mindenhol megemlítitk a "dedikált" szervert. Ez mit takar?
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 492
ki hagyják a műszaki hibát?? azért így már kezd kicsit sok lenni...HUD ratyi mer az LG vel nem tudtak megeggezni...a kocsikban egyenkormányok lesznek mert a nemtudomkikkel nem tudtak megeggyezni....demo nem lesz a FOM miatt...EaRl
2010.08.10-i hírnél van benne, mik maradnak ki. A biztonsági autó meg a felvezető kör is elég nagy hiányosság nálam, de azon még túl is tudnék lépni, ha lennének műszaki meghibásodások. Kezdem úgy érezni, hogy egy arcade fosch lesz az egész.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.youtube.com/watch?v=Ded_95ZKJdY&feature=player_embedded
mit gondoltok a defekt megoldásáról? szerintem nagyon senkiházi... :/EaRl
Több megoldás is elég szar, többek közt nem értem, mi értelme lesz majd a játékban az interjúknak, amikor a technikai sportok velejáróját, a műszaki hibákat egyszerűen kihagyják. Azt hiszem ezt a játékot se szerzem be, ez óriási tőrdöfés az F1-júzerek szívébe.Hungarian Bill
ki hagyják a műszaki hibát?? azért így már kezd kicsit sok lenni...HUD ratyi mer az LG vel nem tudtak megeggezni...a kocsikban egyenkormányok lesznek mert a nemtudomkikkel nem tudtak megeggyezni....demo nem lesz a FOM miatt...
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 492
http://www.youtube.com/watch?v=Ded_95ZKJdY&feature=player_embedded
mit gondoltok a defekt megoldásáról? szerintem nagyon senkiházi... :/EaRl
Több megoldás is elég szar, többek közt nem értem, mi értelme lesz majd a játékban az interjúknak, amikor a technikai sportok velejáróját, a műszaki hibákat egyszerűen kihagyják. Azt hiszem ezt a játékot se szerzem be, ez óriási tőrdöfés az F1-júzerek szívébe.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Tudna segíteni valaki abban, hogy hol találom a meg a Flea Ficker-t Maddenben?
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Akkor ez topikot is felavatjuk.
Xbox360 tulajoktól kérnék segítséget hogy Madden Nfl 11-ben hogy tudom beállítani hogy ha védekezek akkor háttal lássam a védelmet.
Mert NFL Superstar módban így van, és Madden 08-ban PSP-n, és itt furcsa hogy magammal szemben kell védekezni.
Remélem érthetően írtam, kicsit reggel van.sirarcheer
Érthetően írtál, csak nekem pont úgy jelenik meg ahogy te szeretnéd 😊
És sajnos én nem tudok ebben segíteni !

Továbbra is aki neten nyomja a maddent csak nyugodtan vegyen fel ismerősnek , a nevem a következő : WoodsierBigL79Big L
Hmm.... :/
A user optionsban miket állítottál be?

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.youtube.com/watch?v=Ded_95ZKJdY&feature=player_embedded
mit gondoltok a defekt megoldásáról? szerintem nagyon senkiházi... :/
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Akkor ez topikot is felavatjuk.
Xbox360 tulajoktól kérnék segítséget hogy Madden Nfl 11-ben hogy tudom beállítani hogy ha védekezek akkor háttal lássam a védelmet.
Mert NFL Superstar módban így van, és Madden 08-ban PSP-n, és itt furcsa hogy magammal szemben kell védekezni.
Remélem érthetően írtam, kicsit reggel van.sirarcheer
Érthetően írtál, csak nekem pont úgy jelenik meg ahogy te szeretnéd 😊
És sajnos én nem tudok ebben segíteni !

Továbbra is aki neten nyomja a maddent csak nyugodtan vegyen fel ismerősnek , a nevem a következő : WoodsierBigL79

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Akkor ez topikot is felavatjuk.
Xbox360 tulajoktól kérnék segítséget hogy Madden Nfl 11-ben hogy tudom beállítani hogy ha védekezek akkor háttal lássam a védelmet.
Mert NFL Superstar módban így van, és Madden 08-ban PSP-n, és itt furcsa hogy magammal szemben kell védekezni.
Remélem érthetően írtam, kicsit reggel van.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 245 — StuG Life
PC, Mac, Xbox, PS, és társai