Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 688 — Pfizer & Moderna fan
És hogyhogy nem Robben rúgta? 😊Jakehomer
Bayernben ilyen helyzetben mindig hibázott. ( pl.: Dortmund kupadöntő, BL döntő)

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
Ps.: ha Kolumbia is így esik ki a brazilok ellen, akkor tényleg minden idők leggyengébb vb-győztesét köszönthetjük szvsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
Mexikónak szíve joga visszaállni 1-0-nál....Hollandia 0-0-nál állt vissza és szart sem csináltak, szóval erről ennyit....a bíró volt gyökérChargers LT
A hollandoknak átengedni a terepet taktikai öngyilkosság. Persze nem tudjuk, hogy mennyire volt ennek a fáradtság az oka, de ilyen időben legalább annyira bírni kellett volna szusszal, mint az ellenfélnekbaggio
Azt azért számítsd bele, hogy az első 70 percben sokkal jobban pörögtek az amigok, így náluk hamarabb előjöhetett a fáradtság.empty taxi
50, és szerintem védekezni jóval fárasztóbb, mint passzolgatva a labdát birtokolni, de ha el is fogadom, amit írsz, ez akkor se lehetett döntő. Sajnos épp elég mexikói bukást éltem már át, hogy belássam, mindig itt és így cseszik el (sok más "kiscsapathoz" hasonlóan). Feladják a saját játékukat, hátha mákkal kihozzák 1:0-ra, de szerencsére ez most se volt elég, bőven rászolgáltak a bukásra.

Azt hittem, hogy a londoni siker tud ezen változtatni, de ezek szerint el kell még egy kis időnek telnie ezen vesztes mentalitás levetkőzéséhez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Na lehiggadok egy kis Nascar-on a digi2-őn 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 928
Na azért ne bírózzunk volt itt annyi kétes helyzet, hogy ez simán fújható volt, sajnos Mexikó telerakta a gatyát, előfordul az ilyen csapatokkal. Sajnálom őket bár így nyertem a hollandokon, akiket a gól után még 8-as oddson raktam meg, de ezt a 100 ft-ot nnyira nem sajnáltam volna...

Annak viszont örülök, hogy igazam volt és ez a holland válogatott gyenge, mondjuk erről a hígfos ágról simán döntős lehet, mert az argentinok sem erősek (sőt szerintem Svájc meglepheti őket), a többi csapat meg fiatal vagy görög 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Mexikónak szíve joga visszaállni 1-0-nál....Hollandia 0-0-nál állt vissza és szart sem csináltak, szóval erről ennyit....a bíró volt gyökérChargers LT
A hollandoknak átengedni a terepet taktikai öngyilkosság. Persze nem tudjuk, hogy mennyire volt ennek a fáradtság az oka, de ilyen időben legalább annyira bírni kellett volna szusszal, mint az ellenfélnekbaggio
Azt azért számítsd bele, hogy az első 70 percben sokkal jobban pörögtek az amigok, így náluk hamarabb előjöhetett a fáradtság.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Arról nem is beszélve h az első félidőben robben lehentelésénél elmaradt a tizi...sztem is megérdemelték a hollandok ( nyìlván 😀 ) de sajnálom mehikót h az i-re a pontot megint egy min. kétes bìrói ìtélet rakta fel...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
Mexikónak szíve joga visszaállni 1-0-nál....Hollandia 0-0-nál állt vissza és szart sem csináltak, szóval erről ennyit....a bíró volt gyökérChargers LT
A hollandoknak átengedni a terepet taktikai öngyilkosság. Persze nem tudjuk, hogy mennyire volt ennek a fáradtság az oka, de ilyen időben legalább annyira bírni kellett volna szusszal, mint az ellenfélnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Mexikónak szíve joga visszaállni 1-0-nál....Hollandia 0-0-nál állt vissza és szart sem csináltak, szóval erről ennyit....a bíró volt gyökérChargers LT
Miért?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mexikónak szíve joga visszaállni 1-0-nál....Hollandia 0-0-nál állt vissza és szart sem csináltak, szóval erről ennyit....a bíró volt gyökérChargers LT
Nem a bíró volt gyökér. Még a Mexikó szurkoló JJ is teljesen korrekten belátta ezt.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
És hogyhogy nem Robben rúgta? 😊Jakehomer
A gólvadász legnagyobb erénye h minden helyzetben higgadt és most erre volt szükség, nem volt ebben semmi meglepő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
És hogyhogy nem Robben rúgta? 😊Jakehomer
Meghúzódott a háta

Kíváncsi vagyok Costa Ricára, hogy nekik is teli lesz-e a gatya az elején vagy ha ők szerzik az első gólt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 755 — LIGHTS OUT!
És hogyhogy nem Robben rúgta? 😊Jakehomer
Én is azt mondtam ... állítólag gyenge fejben 11eshez .

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Mexikónak szíve joga visszaállni 1-0-nál....Hollandia 0-0-nál állt vissza és szart sem csináltak, szóval erről ennyit....a bíró volt gyökér

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
És hogyhogy nem Robben rúgta? 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Ochoa tényleg nagyon bent ragadt a vonalon a szögletnél.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hollandoknak ez sokat jelenthet...

Szimpatikus Mexikó is, a továbbjutásukkal annyi bajom lett volna, hogy Argentína kb röhögve bemegy a döntőbe arról az ágról... Azt meg nem akarom...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Hát ugrott a Kolumbia-Mexikó döntőm, kár érte, de ott volt a kezükben, a hollandok meg jól küzdöttek, végig kapartak, ami nem mindig volt jellemző rájuk.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 645
legalább marad pár európai csapat hírmondónak a végjátékra is
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 775 — 258. §
dobálja itt magát, mint egy hatéves kislányBaltimoreDefense
Befújható volt. De lehet a hosszabbításra kellett volna hagyni a döntést.Vrijbloed
30 percet még várni arra, mikor lövik be a hollandok a másodikat? Mondjuk azt elérték, hogy cseppet sem bánom a mexikóiak kiesését, sose tanulnak ezek semmiből...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 424 — nabege2@yahoo.com
Mexikó mi a rákért állt ennyire vissza? Minden nekik kedvezett, erre elbénázzák. Sajnos megérdemelték a hollandok...
Úgy látszik a délutáni meccsek nem az én meccseim, sose az megy tovább akinek szurkolok 😕
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
eddigi legnagyobb dráma...
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
dobálja itt magát, mint egy hatéves kislányBaltimoreDefense
Befújható volt. De lehet a hosszabbításra kellett volna hagyni a döntést.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 764 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
😕((((((((((((((((((((((


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Elkezdtek csücsörítőre ívelni, okos. #no


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...