Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 738 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
P. Fülöp az aki a legértelmesebben mondja a neveket az összes kommentátor közül.Schleck
De neki is van egy olyan fura hanghordozása...
a meccs viszont eddig eléggé okés
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
P. Fülöp az aki a legértelmesebben mondja a neveket az összes kommentátor közül.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na hajrá Belgium, Algéria és USA!

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az oroszoknál ma sem kezd Dzagoev és Kerzhakov. Biztos túl jól támadott a csapat, mikor beálltak múltkor, és Capello ezt nem bírta nézni.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
besic kiesett, szuper. tegnsp amugy ki kellett volna állítani. undorítóan jatszott
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy gondolat.
Én reggel néztem meg a Bosznia-Nigéria meccset a Digin mert este fáradt voltam és mivel pont ébredéskor ismételték így ezt a formáját választottam a dolognak.
Olvastam utólag a rengeteg Mezei szidást. A Digis riporter (a nevét nem tudom) teljesen jól közvetített. Nem egyéni kitaláció alapján ejtette a játékosok neveit, ha hibázott bármiben azt később kijavította, nem szurkolt egyik csapatnak sem, nem Besic-ezte szét a meccset, nem mesélt hülye történeteket a meccs legizgalmasabb periódusában. Túl érdekfeszítő vagy lelkesítő sem volt, de ezerszer jobb mint az m1es kollégái. Sajnálom, hogy csak felvételről adnak meccseket.
Szaniszló, Méhes, Faragó, Hajdú B. meg otthon nézi a meccseket...Bazzani
Óriási +1 erre, Bazzani!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ronaldo nagyon rendes srác.


Klose és Ronaldo a VBken:
több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Besic majdnem 11 km-ert futott. Vagy sétált, vagy vízilabdázott, kinek mi. A mennyeiben egy forduló alatt összesen futnak ennyit. 😀Stez
az nb1-es futómennyiség semmivel sem marad el az elitétől. tudom, hogy vicces, de így van. az intenzitással van gond. ez az oka annak is, hogy pirlo az élmezőnyben van a futott métereket tekintve, míg eye test alapján egy alibikirály benyomását kelti.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 598
Hope Solo megverte a húgát és az unokaöccsét ...lecsukták a jó csajt 😀 Amerikában ez divat már, hogy valami focista (minden fajtából) veri a családot...Chargers LT
Solo férje sem semmi (volt NFL játékos, Jerramy Stevens)

Overshadowing his football career were numerous arrests and legal problems, dating back to an assault conviction soon following his graduation from high school. In 2004, Stevens settled a lawsuit from a University of Washington student who accused him of rape four years earlier. Stevens has also been arrested for multiple DUIs, traffic violations, and other incidents since his college football career. On November 12, 2012, Stevens was arrested on investigation of assault following an altercation that left his fiancée, soccer star Hope Solo, injured.

choose life
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Hope Solo megverte a húgát és az unokaöccsét ...lecsukták a jó csajt 😀 Amerikában ez divat már, hogy valami focista (minden fajtából) veri a családot...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még egy gondolat.
Én reggel néztem meg a Bosznia-Nigéria meccset a Digin mert este fáradt voltam és mivel pont ébredéskor ismételték így ezt a formáját választottam a dolognak.
Olvastam utólag a rengeteg Mezei szidást. A Digis riporter (a nevét nem tudom) teljesen jól közvetített. Nem egyéni kitaláció alapján ejtette a játékosok neveit, ha hibázott bármiben azt később kijavította, nem szurkolt egyik csapatnak sem, nem Besic-ezte szét a meccset, nem mesélt hülye történeteket a meccs legizgalmasabb periódusában. Túl érdekfeszítő vagy lelkesítő sem volt, de ezerszer jobb mint az m1es kollégái. Sajnálom, hogy csak felvételről adnak meccseket.
Szaniszló, Méhes, Faragó, Hajdú B. meg otthon nézi a meccseket...

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Ma minden eldől, ha kikapunk szerintem ki is esünk.

Suh a helyszínen szurkol az amcsi (és a kameruni) csapatnak.

Egy rövid riport vele:
 www.boston.com/sports/soccer/2014/06/21/ndamukong-suh-supports-usa-soccer/FtILCWjD02BrQ33zyo3BQN/video.html

Hajrá jenkik!

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Egyébként oké hogy Kassainak volt pár megkérdőjelezhető döntése mostanság, de a 25-ös keretbe úgy hogy nem is értintett ország simán be kellett volna hogy férjen.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Gyengén játszottak a bosnyákok, rengeteg labdaeladással, a 3 perc hosszabbítás egyenesen röhej kategória a sok fetrengéssel és a rengeteg cserével.
DE! Azzal, hogy ez a hülye bíró a meg nem adott góllal így belenyúlt, teljesen megváltozott a meccs. Láttuk, hogy Nigéria mennyire nem tudott mit kezdeni Iránnal ha beálltak. Sajnálom Boszniát, mert azért igazságtalanság érte őket.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 VB, 4-szer legalább 1 gól, 4 szaltó! Danke, Miro!
iktriad
Kenny
Remélem Miro ki tud egyenlíteni. 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
4 VB, 4-szer legalább 1 gól, 4 szaltó! Danke, Miro!
iktriad

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 VB, 4-szer legalább 1 gól, 4 szaltó! Danke, Miro!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 738 — no es importante
de csak van a Európában és Dél-Amerikában 25 olyan bíró eki eltud vezetni egy vb-t és nem kell idehozni új zélandról ilyen nímandokat..Kenny
Pontosan, olyan játékvezetőt itt Európában is találsz, aki el tud vezetni egy meccset (a rossz irányba)... Emlékezzünk csak, 4 éve az akkor a világ egyik legjobb bírójának tartott olasz Rosettinek ezt a lest sikerült benéznie és a szabálytalan gólt megadnia (miután hazaküldték, egyből vissza is vonult...)



Persze utólag megint könnyű okoskodni, de a bosnyákok góljánál a leshelyzetet szabad szemmel bárki elnézhette volna (mezei "tisztán látszott" kijelentésénél fogtam is a fejem, mert ugyan elsőre ő se érezte annak, a képet kimerevítve persze már egyértelmű volt...), a nigériaiak előtti szabálytalanság pedig erősen véleményes, pusztán bírói felfogás kérdése (és mivel az egész mérkőzésen engedte az ilyen szituációkat, abszolút felesleges ezért a perlekedés)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Bosnyákoknál tegnap szerintem a legnagyobb baj az volt hogy mindent Dzekóval akartak megoldatni. Olyan lövőhelyzetekből próbálták meg neki odapasszolni, hogy fogtam a fejem....
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
Érdekes, a brazil horvát meccs után a stúdióban mindenki elkönyvelte, hogy bár véleményes volt a tizenegyes, de nyert a jobb csapat, meg nem azon múlt, amúgy is nyertek volna. Itt meg szétcsalták a meccset, ez a bíró soha többet életében ne vezessen meccset.gabokocka
Értem én a területi egyenlőség elvét a bíróküldésnél,de azt hiszem ez volt a harmadik meccs amit egy bíró elfújt nagyon csúnyán,el kéne ezen gondolkodni,nem azt mondom hogy vezessen Kassai meccset,de csak van a Európában és Dél-Amerikában 25 olyan bíró eki eltud vezetni egy vb-t és nem kell idehozni új zélandról ilyen nímandokat.

Besicet sajnálom,mert többre volt hivatott ez a bosnyák válogatott,jöhet haza,hogy aztán pakoljon és menjen.Kérdés hova fog kelleni.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Besic majdnem 11 km-ert futott. Vagy sétált, vagy vízilabdázott, kinek mi. A mennyeiben egy forduló alatt összesen futnak ennyit. 😀

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Érdekes, a brazil horvát meccs után a stúdióban mindenki elkönyvelte, hogy bár véleményes volt a tizenegyes, de nyert a jobb csapat, meg nem azon múlt, amúgy is nyertek volna. Itt meg szétcsalták a meccset, ez a bíró soha többet életében ne vezessen meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jól elbasztuk, kár érte. jó lett volna a 9 pontos ardzsentina mögött 2 ponttal továbbjutni!

lehet mégiscsak kevés a vébére kínai, horvát, magyar bajnokságból összeszedett játékosokkal kiállni.Höri
Talán ha többen edződnének a mennyeiben, Besic volt az überalles már megint.Jakehomer
Zlatant kellett volna beállítani hamisan, úgy is ráér, ez a nagyeszű újzéldani úgy se szokott soccert nézni.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
jól elbasztuk, kár érte. jó lett volna a 9 pontos ardzsentina mögött 2 ponttal továbbjutni!

lehet mégiscsak kevés a vébére kínai, horvát, magyar bajnokságból összeszedett játékosokkal kiállni.Höri
Talán ha többen edződnének a mennyeiben, Besic volt az überalles már megint.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dzekon sem láttam az akarást, azon kívül az 1 gólján kívül jó momentuma nem is nagyon volt a meccsen, aztán csak ő lőhetett gólt ma ahogy láttam a taktikán 😕MarioAna
azt hinnéd, hogy egy ilyen vereség után mindenki összeomlik, erre premierplánban mutatják hogy röhögcsél Ambrose-zal a mezcserénél. Szarházi :p