Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Már csak egyet cserélhet Santos, el fognak fáradni a végére. A japánok meg szerintem annyit futnak, mint senki más a világon.mustaine
Ne becsuld ala Dzsudzsit. A vilag szerencseje, hogy nem jutottunk ki.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Már csak egyet cserélhet Santos, el fognak fáradni a végére. A japánok meg szerintem annyit futnak, mint senki más a világon.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Akkor behúztam Japánt 1,72ért. Tudnám bírni, ha kihasználják ezt az emberelőnyt. (Amúgy már csak 1,61 az odds)mustaine
fel is ugrott 1.80-ra a félidő végére 😀ozibozi
Majd ha más nem, Kagawa megoldja, ha becserélik 😀

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 602
Akkor behúztam Japánt 1,72ért. Tudnám bírni, ha kihasználják ezt az emberelőnyt. (Amúgy már csak 1,61 az odds)mustaine
fel is ugrott 1.80-ra a félidő végére 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Olaszoknak meg kell verniuk mindenkit, onnantol costa ricat ha verjuk, golkulonbseg. De akarhol remizik olaszkocsogbanda, mi iiestunkStez
eséééé!!!!!!!!!!!4 szar angolok amőgy,, csak esélylatolgatás a kiesés. adios Englandaano92
Kapd be maki 😀 mondjuk eleg tre, hogy az olaszokban kell biznom

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Olaszoknak meg kell verniuk mindenkit, onnantol costa ricat ha verjuk, golkulonbseg. De akarhol remizik olaszkocsogbanda, mi iiestunkStez
eséééé!!!!!!!!!!!4 szar angolok amőgy,, csak esélylatolgatás a kiesés. adios Englanda

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Az elég szomorú, hogy a japókat meg összezavarta, hogy az ellen csak tízen van

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Olaszoknak meg kell verniuk mindenkit, onnantol costa ricat ha verjuk, golkulonbseg. De akarhol remizik olaszkocsogbanda, mi iiestunk

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Görögök 10en jobbak , mint 11en.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 865 — Circus Maximus
Yoshida jól játszik megint


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
van bennem szeszcsi puszcsi szaisztok srácok. Nem tudok már számolni, ezért mondja meg nekem valaki hogy ha olaszo megveri kosztarikát és anglia urugvájt, akkor anglia mikor és hogyan körülmények között mehet tovább?ano92
| Anglia nem veri meg Uruguayt. | mustaine
nem érdekla véleméyned csak a matematika 😀ano92
anglia urugvájt csak abban az esetben verheti meg, ha megtalálják az időkaput, visszamennek négy órával korábbra, és rontást hoznak Suarezre, valamint bezárják Hodgson-t az öltözőbe, és Neville vezényli le a meccset.
valószínűleg erre próbált célozgatni a kolléga.slowmotion
az a helyzet, hogy valóbamn rekonstruálom a kérdést és úgy javítom, hogy olaszo uruguayt, és anglia costa ricát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 227 — Cowboys fan
van bennem szeszcsi puszcsi szaisztok srácok. Nem tudok már számolni, ezért mondja meg nekem valaki hogy ha olaszo megveri kosztarikát és anglia urugvájt, akkor anglia mikor és hogyan körülmények között mehet tovább?ano92
| Anglia nem veri meg Uruguayt. | mustaine
nem érdekla véleméyned csak a matematika 😀ano92
anglia urugvájt csak abban az esetben verheti meg, ha megtalálják az időkaput, visszamennek négy órával korábbra, és rontást hoznak Suarezre, valamint bezárják Hodgson-t az öltözőbe, és Neville vezényli le a meccset.
valószínűleg erre próbált célozgatni a kolléga.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Akkor behúztam Japánt 1,72ért. Tudnám bírni, ha kihasználják ezt az emberelőnyt. (Amúgy már csak 1,61 az odds)mustaine
szerintem simán, eddig is viszonylag veszélyesek voltak, jó lenne ha rúgnának vagy kettőt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Akkor behúztam Japánt 1,72ért. Tudnám bírni, ha kihasználják ezt az emberelőnyt. (Amúgy már csak 1,61 az odds)

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ilyenre sokszor nem adják meg a második sárgát, de jogos.

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
van bennem szeszcsi puszcsi szaisztok srácok. Nem tudok már számolni, ezért mondja meg nekem valaki hogy ha olaszo megveri kosztarikát és anglia urugvájt, akkor anglia mikor és hogyan körülmények között mehet tovább?ano92
| Anglia nem veri meg Uruguayt. | mustaine
nem érdekla véleméyned csak a matematika 😀

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
két ilyen hülye sárgáért kiállni...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 865 — Circus Maximus
Kacor király szereti Japánt


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
van bennem szeszcsi puszcsi szaisztok srácok. Nem tudok már számolni, ezért mondja meg nekem valaki hogy ha olaszo megveri kosztarikát és anglia urugvájt, akkor anglia mikor és hogyan körülmények között mehet tovább?ano92
| Anglia nem veri meg Uruguayt. |

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
van bennem szeszcsi puszcsi szaisztok srácok. Nem tudok már számolni, ezért mondja meg nekem valaki hogy ha olaszo megveri kosztarikát és anglia urugvájt, akkor anglia mikor és hogyan körülmények között mehet tovább?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 865 — Circus Maximus
Előre japók sapka kedvéért!
Jó ez a VB


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Eddig tartottak a veszélyes görög kontrák, jön Gekas Mitroglu helyére.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
franciák holnapra 1.80-ért csak szerintem ajándék?Dexxter Tailor
sima X

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 sportgeza.hu/futball/2014/vb/cikkek/hat_ok_ami_romba_dontotte_a_spanyolokat/
egész jó cikk, mondjuk Azpilicuetának kurvajó szezonja volt, biztos a joó gabi írta azt a bekezdést 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Basszus, nem rossz a meccs!