Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ennyi, megy ez 11-es nélkül is

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
11est elfelejtette befújni a bíró, ezé a costa ricai játékos tarkón vágta, de a bíró azt sem vette észre 😀

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Semmi nem volt, elfáradt és lefeküdt 😀
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
az egy piroslap vót tizenegyessel

több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Az angolok kiejtése nem hiszem, hogy célja lenne az olaszoknak. Egy döntetlennel az Uruk ellen élet-halál harc lenne. Costa Rica egy döntetlennel meg kb. tovább is jut, ha az angoloktól nem kapnak ki nagyon.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 934 — Így remélem megfelelek nektek.....
No Szalon (sör) remi bekészítve? 😀 mondjuk egyik csapatnak sem érdeke, hogy az utolsó fordulóra hagyja a döntést de ki tudja mennyire akarják az angolokat már most kiejteni.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Vicc, hogy siman keteselyes a meccs. A papiron eselyeseknek nagyon nem fekszik ez a vb.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Áh, ez röhej, egy-egy sárga megint elmaradt, csak mert most kezdődött a meccs...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ebből a játék természetesen csak profitál, de kiemelkedő eredményre sose lesznek képesek.baggio
szerintem az USA már évek óta egyetlen klasszis befejezőcsatárra van attól, hogy egy jó sorsolást/formát elkapva elmenjen a négyig és érmet nyerjen.

nyilván nem a Clemson Tigers fogja kitermelni az új Luis Suárezt, de előbb-utóbb találni fognak valakit.Höri
Hónapok óta meg akarom rakni valami angol fogadóirodánál hogy az USA 20 éven belül VB-t nyer. Egyetértek az eszmefuttatással.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rájátszott nem játszott rá mindegy. Godin csak az embert nézte és megakarta állítani a lendületben lévő Sturridget. Tipikus sárga, csak a spori a 20. percbe nem merte meghúzni.tüsi91
Mondjuk pepét ugyanennyiért lezavarták volna a gecibe.
Az olaszok ellen meg az a gerrardos eset sima tizi volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Balot mar mot nyaron eladja a zsici.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Na gyerunk olaszok, verjetek egy hatost, hogy a golkulonbsege costa ricanak romoljon. Ez nyilvan azt jelenti, x lesz es mi kiesunk.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Tipikus sárga, csak a spori a 20. percbe nem merte meghúzni.tüsi91
Ezt is mondta baggio😊
Alapban a "faultolás" sok játékban benne van, nehéz is soxor a határt meghúzni, hogy mit hogyan büntessenek.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem akarom erre fogni az angol vereséget, de csak szerintem kellett volna Godint kiállítani a 20. perc táján, mikor csak az embert nézve könyökkel nyakon vágta a kényszerítőt visszakapó Sturridget a 16-os előterében?

70 percig végigtámadtak az angolok, de a belső védők kritikus hibái miatt mindkét meccset elbukták. Kellemetlen.tüsi91
meccs alatt baggio rögtön szóvá is tette, szerintem az angol gyerek egy picit rájátszott

NB2
Rájátszott nem játszott rá mindegy. Godin csak az embert nézte és megakarta állítani a lendületben lévő Sturridget. Tipikus sárga, csak a spori a 20. percbe nem merte meghúzni.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Nem akarom erre fogni az angol vereséget, de csak szerintem kellett volna Godint kiállítani a 20. perc táján, mikor csak az embert nézve könyökkel nyakon vágta a kényszerítőt visszakapó Sturridget a 16-os előterében?

70 percig végigtámadtak az angolok, de a belső védők kritikus hibái miatt mindkét meccset elbukták. Kellemetlen.tüsi91
meccs alatt baggio rögtön szóvá is tette, szerintem az angol gyerek egy picit rájátszott

(soccer topikban fejtegettük, hogy annyira sokan rájátszanak, hogy bíró legyen a talpán aki kitalálja mennyire úgy történtek a dolgok ahogy)
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem akarom erre fogni az angol vereséget, de csak szerintem kellett volna Godint kiállítani a 20. perc táján, mikor csak az embert nézve könyökkel nyakon vágta a kényszerítőt visszakapó Sturridget a 16-os előterében?

70 percig végigtámadtak az angolok, de a belső védők kritikus hibái miatt mindkét meccset elbukták. Kellemetlen.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ebből a játék természetesen csak profitál, de kiemelkedő eredményre sose lesznek képesek.baggio
szerintem az USA már évek óta egyetlen klasszis befejezőcsatárra van attól, hogy egy jó sorsolást/formát elkapva elmenjen a négyig és érmet nyerjen.

nyilván nem a Clemson Tigers fogja kitermelni az új Luis Suárezt, de előbb-utóbb találni fognak valakit.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
 hvg.hu/sport/20140620_Orias_kamu_volt_Serey_Die_apjanak_halalhimustaine
Respect neki. Na o benne van alazat es megtisztelve erzi magat, nem mint a kameruniak, akik cirkuszolnak.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
 hvg.hu/sport/20140620_Orias_kamu_volt_Serey_Die_apjanak_halalhi

több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
hiába öntik a milliárdokat vagy 25 éve a japán fociba, szegények alkatilag, agyilag, egyszerűen képtelenek focizni, és nem is biztos,hogy valaha ennél a szintnél tovább tudnak fejlődniozibozi
ezt komolyan gondolod?lucy liu
A megfogalmazás nagyon csúnya, de itt inkább ozibozi szerintem csupán arra gondolt, amit az amerikaiknál is el lehet mondani: ők egyszerűen más felfogással állnak hozzá a játékhoz, nem úgy látják a labdarúgást, ahogy azt egy átlagos, évente mérkőzések özönét megtekintő európai/dél-amerikai. Ebből a játék természetesen csak profitál, de kiemelkedő eredményre sose lesznek képesek. Én pedig halkan megjegyzem, ha ezt feladnák, akkor meg pláne, ahogy azt az európaizálni próbált mexikóiak szomorú példáján láttam pár éve.baggio
persze, tudom, hogy így értette, nem is láttam benne semmi elítélendőt. csak míg az alkati hiányosságok nyilvánvalóak, a másik elég fiktív dolog. tény, hogy az európai focin edződött szemnek kissé idegen, ahogy művelik ezt a játékot (is), de miért lenne az attitűdjük sikertelenségre ítélve, vagyis miért lennének konkrétan az attitűdjük miatt sikertelenségre ítélve?
talán annyira nem hülye példa, hogy a japán nők hasonló szellemiséggel ("aggyal" ) vannak a szűk világelitben
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
hiába öntik a milliárdokat vagy 25 éve a japán fociba, szegények alkatilag, agyilag, egyszerűen képtelenek focizni, és nem is biztos,hogy valaha ennél a szintnél tovább tudnak fejlődniozibozi
ezt komolyan gondolod?lucy liu
A megfogalmazás nagyon csúnya, de itt inkább ozibozi szerintem csupán arra gondolt, amit az amerikaiknál is el lehet mondani: ők egyszerűen más felfogással állnak hozzá a játékhoz, nem úgy látják a labdarúgást, ahogy azt egy átlagos, évente mérkőzések özönét megtekintő európai/dél-amerikai. Ebből a játék természetesen csak profitál, de kiemelkedő eredményre sose lesznek képesek. Én pedig halkan megjegyzem, ha ezt feladnák, akkor meg pláne, ahogy azt az európaizálni próbált mexikóiak szomorú példáján láttam pár éve.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
ha nyitott még a lista, akkor olaszország mellé kérem magam 😊

hiába öntik a milliárdokat vagy 25 éve a japán fociba, szegények alkatilag,agyilag,egyszerűen képtelenek focizni, és nem is biztos,hogy valaha ennél a szintnél tovább tudnak fejlődniozibozi
ezt komolyan gondolod?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szóval Szélesi szerint ebből a csoportból Kolumbia mellett Olaszországnak kell továbbjutnia. 😀Schleck
jogos, akkor a D-ből mehet tovább Uruguay mellett Anglia, más esélyük nincs Rooneyéknak.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Koszonjuk a szakértelmet Zoli.. Oh wait, mit?

több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 915
Uramatyám, a szerencse most velem volt 😀 A 80. percben 3.50-es oddsnál egy gyenge 200 ft-tal megakartam tenni a japán győzelmet, de annyira siettem, hogy az X-re kattintottam, így viszont legalább nyertem kemény 70 Ft-ot... 😀