Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Faszer nem allt be Ibra a nezoterrol, nyertunk volna..

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
pozitív-negatív:
+: Gerrard még mindig veszélyes
-: de itt leginkább saját kapura
+: legalább Woyt elküldik a halál retkes faszára, és nem mentik meg a szottyos valagát az egyéni villanásokkal
slowmotion
Gerrard sem most, sem máskor nem volt veszélyes az angol válogatottban, Ő és Lampard kéz a kézben testesítik meg az agyonhypeolt, valójában középszerű, sótlan, vesztes angol válogatott kerettagot*. Ma is borzalmas volt, lassú is, szar is, bárki jobb lett volna a helyére.
Rooney volt ma az egyetlen értelmes játékos az angoloknál, minden apró sanszot és támadást kb. csak neki köszönhettek.
*Válogatott meccsekről beszélek, nem érdekel mit csinál a klubjában.Foldesi26
dehogynem veszélyes. ma is mindkét gól rajta ment keresztül. csak az a baj, hogy a saját kapura.
olaszok ellen egy tizit nem kapott meg, mondjuk az a bíró faszsága volt.
az más kérdés, hogy nem kellene sérülten játszatni csak azért, mert ő a kapitány; a pontrúgásain simán látszott, hogy nem százas. de hát Woy bele van buzulva a szent tehenekbe, ezért is remélem, hogy úgy kivágják, mint a macskát szarni.
Costa Rica ellen persze felzavarják Sztivi Dzsít, mert korát tekintve az lesz kb az utolsó meccse a válogatottban, hogy nézne ki, ha nem ő lenne a cséká...
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 914
Ez de hülye 😀 (ez a hivatalos twitter fiókja)

Mario Balotelli @FinallyMario · 41 min
If we beat Costa Rica i want a kiss,obviously on the cheek, from the UK Queen.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 552 — Panthers fan
Meglepne, ha Japán nyerne, az első gól itt tényleg kritikus lesz (ha lesz).

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
franciák holnapra 1.80-ért csak szerintem ajándék?Dexxter Tailor
Pár ilyen ajándék miatt van egy nagy nulla az egyenlegem mellet 😊
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
franciák holnapra 1.80-ért csak szerintem ajándék?Dexxter Tailor
Igen.
Két továbbjutó csapat fog békés döntetlent kevés lappal lejátszani 😊

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
franciák holnapra 1.80-ért csak szerintem ajándék?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
pozitív-negatív:
+: Gerrard még mindig veszélyes
-: de itt leginkább saját kapura
+: legalább Woyt elküldik a halál retkes faszára, és nem mentik meg a szottyos valagát az egyéni villanásokkal
slowmotion
Gerrard sem most, sem máskor nem volt veszélyes az angol válogatottban, Ő és Lampard kéz a kézben testesítik meg az agyonhypeolt, valójában középszerű, sótlan, vesztes angol válogatott kerettagot*. Ma is borzalmas volt, lassú is, szar is, bárki jobb lett volna a helyére.
Rooney volt ma az egyetlen értelmes játékos az angoloknál, minden apró sanszot és támadást kb. csak neki köszönhettek.
*Válogatott meccsekről beszélek, nem érdekel mit csinál a klubjában.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez bazdmeg basszameg baszki!

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Japan-Gorogrol tud valaki mondani? Nalam Japan full eselyes de kurvara nem ismerem egyiket se 😀Toca
Samaras. Samaras? Samaras!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Ez a VB láz 10/10 műsor, főleg Sebők Vili meg a tippjei, mondjuk azokra a meccsekre nyilván ügyesebben tippelt amin játszott... 😀
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Funfact: eddig 17/16 meccsen 4,5-nél kevesebb sárga lap volt

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 602
másfél kör után is látszik már, hogy milyen sokat számít a dél-amerikai helyszín (nem csak a brazilokra gondolok, sőt) ... és valódi előnyt jelent ... és mi lesz később... ezt is el kell kezdeni belekalkulálni
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Japan-Gorogrol tud valaki mondani? Nalam Japan full eselyes de kurvara nem ismerem egyiket se 😀Toca
Szerintem jobbak a japók, de a görögök meg sündisznóban tolják 10 éve (Kagawa nem kezd a japánoknál).
A görögöknél nem játszik végre Gekas, helyette Mitroglou szerintem előrelépés. Én 1-1et raktam apróval, de ami tutibb az 1X szerintem.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az mondjuk kemény, hogy még mindig Brazília a vb főesélyese a fogadóirodák szerint.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Japan-Gorogrol tud valaki mondani? Nalam Japan full eselyes de kurvara nem ismerem egyiket se 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 552 — Panthers fan
Igaz, hogy nem lesznek kiegyenlített csoportok, de a B-D csoportban pl akárki nyer mind3 meccse vértizzadós, iszonyatosan kemény meccs! F-ben argentinok letudták a nehezén (szerintem 2 himbi-limbi meccs jön), sőt kapnak egy Svájcot, amit szerintem simán legyőznek. Vagyis lejátszanak kb 4 meccset és abból 1x megizzadnak. B csoportból mire eljutsz a legjobb 8-ba hulla vagy.NB2
Persze igazatok van abban, hogy nagyok a különbségek, de ez törvényszerű a 32 csapat miatt, ennyit nem tudsz normálisan elosztani. Főleg rangom módon 😊

A lényeg úgyis a 8 között kezdődik, ott meg ugyan biztos számít valamennyit, hogy kinek mennyire volt könnyű/nehéz ága, de nem gondolom, hogy sorsdöntő lenne, annak is van hátránya, ha nincs igazán tesztelve egy csapat az első négy meccsén.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 292 — Jedi Master
Azért igazolódik amit előtte is látni lehetett, hogy érdekes a csoportbeosztás na 😛 Vannak vicc csoportok (kol-elfántcsont-jap-gör; arg-irn-bosnyák-nigr) és vannak olyanok ahol mind a négy mondjuk az előbb említett 2-ből továbbjutna......dande
A kolumbiai csoport egyáltalán nem gyenge. Teljesen kiegyensúlyozott csoportok sose lesznek, tessék jobban játszani, berúgni a helyzeteket, nem benyelni hülye gólokat és akkor rögtön könnyebbnek tetszik majd a sorsolás.Jakehomer
Kolumbia nagyon is erős, és az elefántok se rosszak, csak pontatlanok sokszor. Én olasz fanként pl rohadtul nem szeretnék egy Olasz-Kolumbia meccset majd. De ehhez holnap nyerni kell.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Következő meccset behúztam apróval 1-1re 6.00-ért, hátha...

Amúgy szerintem 1X lesz, de az 1.38-ért nem tetszett annyira

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igaz, hogy nem lesznek kiegyenlített csoportok, de a B-D csoportban pl akárki nyer mind3 meccse vértizzadós, iszonyatosan kemény meccs! F-ben argentinok letudták a nehezén (szerintem 2 himbi-limbi meccs jön), sőt kapnak egy Svájcot, amit szerintem simán legyőznek. Vagyis lejátszanak kb 4 meccset és abból 1x megizzadnak. B csoportból mire eljutsz a legjobb 8-ba hulla vagy.NB2
Azért én sajnos abban a svájciak elleni sima győzelemben nem vagyok biztos, de majd meglátjuk, legyen úgy 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Igaz, hogy nem lesznek kiegyenlített csoportok, de a B-D csoportban pl akárki nyer mind3 meccse vértizzadós, iszonyatosan kemény meccs! F-ben argentinok letudták a nehezén (szerintem 2 himbi-limbi meccs jön), sőt kapnak egy Svájcot, amit szerintem simán legyőznek. Vagyis lejátszanak kb 4 meccset és abból 1x megizzadnak. B csoportból mire eljutsz a legjobb 8-ba hulla vagy.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk én most épp nem panaszkodhatom az Argentínok miatt 😀 és van abban igazság amit Jake mondasz, de azért na, alakult már enné kevésbé egyenlőtlenül is. Legalábbis szerintem.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 552 — Panthers fan
Azért igazolódik amit előtte is látni lehetett, hogy érdekes a csoportbeosztás na 😛 Vannak vicc csoportok (kol-elfántcsont-jap-gör; arg-irn-bosnyák-nigr) és vannak olyanok ahol mind a négy mondjuk az előbb említett 2-ből továbbjutna......dande
A kolumbiai csoport egyáltalán nem gyenge. Teljesen kiegyensúlyozott csoportok sose lesznek, tessék jobban játszani, berúgni a helyzeteket, nem benyelni hülye gólokat és akkor rögtön könnyebbnek tetszik majd a sorsolás.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Azért igazolódik amit előtte is látni lehetett, hogy érdekes a csoportbeosztás na 😛 Vannak vicc csoportok (kol-elfántcsont-jap-gör; arg-irn-bosnyák-nigr) és vannak olyanok ahol mind a négy mondjuk az előbb említett 2-ből továbbjutna......dande
Dühít engem pl az ilyesmi, de az E is egy vicces csoport, gyakorlatilag a franciák besétálnak a 8-ig
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
pozitív-negatív:
+: a scouser különítmény tud majd pihenni
-: de Suarez nem
+: Gerrard még mindig veszélyes
-: de itt leginkább saját kapura
+: legalább Woyt elküldik a halál retkes faszára, és nem mentik meg a szottyos valagát az egyéni villanásokkal
-: azért a spori faszán megfújta a pánhispán testvériséget, legalább három sárga maradt benne, az egyik ráadásul piros még 0-0-nál, félóra után
+: viszont Uruguay négy helyzetből kihasznált kettőt, ezzel kell meccset nyerni fociban, ilyen szempontból megérdemelten nyertek.
-: ha kimegy előlem a védő, akkor kurva hétszentség, hogy be kell vinni a labdát a helyére. Angliában ezt nem tanítják.
+: azért sikerült Rúnit olyan helyzetbe hozni, hogy még ő sem tudta kihagyni. wow. Glen adta a labdát? dupla wow. egyikre sem számítottam.
-: Sterling-Welbeck közül levenni azt, aki nem védekezik kevésbé, viszont jobban benne van a villanás - igen, ez mindenképpen logikus.
-: lehet, hogy aktiválni kellene Tony Adams-t. kibaszott lassú volt, de ő legalább elfejelte a labdákat.