Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
görögök hatalmasat mentek, 10 emberrel nem tekintettem antifocinak, le a kalappal, Manolas gyerek el fog kelni.lol
En se tekintenem, ha eloszor latnam oket. De ok akarhanyan vannak, antoifocit tolnak. Emiatt nalam pont nonsensr a 10 ember. Japan meg ilyen fort szorakozzon el... Ez bun gyenge, nincs itt a helyük. 55 percet kb emberelonyben voltak, ebbol 20-ban mentek elore. Komolytalan.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jó fos meccs volt, főleg, mert én hülye, tettem a japókra 😀 mostantól viszont egy meccsre sem fogadok inkább, spórolni kell a voltra 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szóval Szélesi szerint ebből a csoportból Kolumbia mellett Olaszországnak kell továbbjutnia. 😀

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 602
hiába öntik a milliárdokat vagy 25 éve a japán fociba, szegények alkatilag,agyilag,egyszerűen képtelenek focizni, és nem is biztos,hogy valaha ennél a szintnél tovább tudnak fejlődni
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 865 — Circus Maximus
Volt vagy öt jó helyzete Japánnak, de egyiket a másik után bénázták el. 10 ember ellen ez kevés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
görögök hatalmasat mentek, 10 emberrel nem tekintettem antifocinak, le a kalappal, Manolas gyerek el fog kelni.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És ha így marad, és a papírformának megfelelően Japán nem veri meg Kolumbiát, akkor a görögök a továbbjutásért játszhatnak. Ez sem semmi egy ilyen csapattól.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem szornyu. A japoknak kb krt normalisan kidolgozott helyzetuk volt, a tobbi lofadz. A gorogok ha 14en lennenek, akkoris vedekeznenek, Rehagel buzi sstílusát nem tudjak lerazni magukbol. Antifoci. Honda meg itt nyaltengerben ul, azt halkanmegjegyzem, hogy kb az egesz idei Milan legszarabbja volt, siralmas, buta, nagykepu, lassu. Es tole varjak a megvaltast. Ezen a vb-n is egy lassz, körülményes fos, a golja sajnos viszont kirallya tette.

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640



😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Logikus, ívelgetik be a 160-170 cmes japók a nagy benga spártai védők közé.

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
nem tudom, nekem tetszik. japók mindent elbasznak, a görögök meg iszonyat királyul védekeznek.lol
nekem is tetszik, görögök nagyot küzdenek...japánok is, csak ők inkább szenvednek

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy a 88. percben a japán kapus úgy passzolja ki a labdát, hogy az ki sem megy a 16-osról és emiatt a bírónak vissza kell fújnia a a kirúgást, az megint teljesen nonszensz.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nem tudom, nekem tetszik. japók mindent elbasznak, a görögök meg iszonyat királyul védekeznek.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Akkor most már maradjon 0-0 vagy győzzenek a japók, mert beten 0-0 nál visszajár a tét.
Még ilyen fos meccset...

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
30 perce emberelonyben van japan, es most volt az elso helyzetuk. No comment.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Most már a görögöknek szurkolok. Szörnyű ez a japán csapat.Schleck
de a görögök sem jobbakDexxter Tailor
10 emberrel többet veszélyeztetnek mint az előzőleg esélyesebbnek mondott japánok. Ez nekem nem kis pozitív meglepetés.Schleck
Mert vartal toluk barmit is. Rz a hiba. Mindket csapat siralmas, semmi esz, kreativitas. De meg csak meg sem feszulnek a 3 pontert. Igazabol egyiknek sincs itt a helye, amig ilyen svedek otthon vannak.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most már a görögöknek szurkolok. Szörnyű ez a japán csapat.Schleck
de a görögök sem jobbakDexxter Tailor
10 emberrel többet veszélyeztetnek mint az előzőleg esélyesebbnek mondott japánok. Ez nekem nem kis pozitív meglepetés.Schleck
jól ölik az órát a görögök, a pontrúgásokban meg bízhatnak, mert kb mindenki egy fejjel magasabb. kár, h a japók nem tudják a földön kipasszolni őket


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most már a görögöknek szurkolok. Szörnyű ez a japán csapat.Schleck
de a görögök sem jobbakDexxter Tailor
10 emberrel többet veszélyeztetnek mint az előzőleg esélyesebbnek mondott japánok. Ez nekem nem kis pozitív meglepetés.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most már a görögöknek szurkolok. Szörnyű ez a japán csapat.Schleck
de a görögök sem jobbak


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most már a görögöknek szurkolok. Szörnyű ez a japán csapat.

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 602
és megjött😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 227 — Cowboys fan
Olaszoknak meg kell verniuk mindenkit, onnantol costa ricat ha verjuk, golkulonbseg. De akarhol remizik olaszkocsogbanda, mi iiestunkStez
eséééé!!!!!!!!!!!4 szar angolok amőgy,, csak esélylatolgatás a kiesés. adios Englandaano92
Kapd be maki 😀 mondjuk eleg tre, hogy az olaszokban kell biznomStez
pedig lehet az olaszokban bízni.
| amikor két méterrel a föld alatt fekszenek. |
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 915
samaras nem lőtte be félpályáról, szégyen 😕Dexxter Tailor
Maga a meglátás viszont nagyon jó volt, azt hiszem ebből egy életre tanult a japán kapus, ha be is ment volna akkor meg a VB gólja és potyája egyben 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
samaras nem lőtte be félpályáról, szégyen 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 602
Már csak egyet cserélhet Santos, el fognak fáradni a végére. A japánok meg szerintem annyit futnak, mint senki más a világon.mustaine
vazek, ezt átgondolhatták ők is ,mert lement a szünetben 1,70 re 😀