Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
miért nem lehet gólratörőbben játszani???
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
az egész első fordulóban a 4. legtöbbet futotta...alibi király!!!peach
Nem az első fordulóról volt szó :p

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Valaki árulja el nekem, hogy az olasz gólkirály Immobile miért ül a padon, és a kiégett formán kívüli Cassano miért van a pályán!

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
az egész első fordulóban a 4. legtöbbet futotta...alibi király!!!peach
Én bírom az öreget de ez elég unbelievable infó 😀
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Pirlo ma délutáni sétája is megvolt 😊 A mennyeiben nem tudnak úgy alibizni, mint ő.Jakehomer
1: Galaschek Péter érdemeit nem kisebbíteni!
2: De szívesen elnéznék csapatonként 1-2 ilyen alibiző Pirlót itthon
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Jól látom, hogy nem látom a fenti, kiemelt posztban Costa Ricát? 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Mondjuk aki egy esetleges crc-uru továbbjutás elég menő volna... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
az egész első fordulóban a 4. legtöbbet futotta...alibi király!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Pirlo ma délutáni sétája is megvolt 😊 A mennyeiben nem tudnak úgy alibizni, mint ő.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
Pedig már annyiszor megfogadtam hogy ezekre a retekszar olaszokra soha többé nem fogadok semmilyen szinten...Hanni
Én még mindig megtenném esetleg a 2-1-et, de az olasz gólt biztosan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 730 — no es importante
ez a bíró egy barom: legalább már 5 crc sárgát ki lehetett már osztani, most is Campbel hogy húzta vissza az olaszt...NB2
Balót ilyen alapon meg ki kellett volna már állítani, mert neki is volt egy ilyen esete az 1. félidőben. A fő a konzekvensen alkalmazott szabályok! Csak azt nem értem, van-e még olyan sport, ahol a SZÁNDÉKOS szabálytalanságot semmivel nem büntetik...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Pedig már annyiszor megfogadtam hogy ezekre a retekszar olaszokra soha többé nem fogadok semmilyen szinten...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
ez a bíró egy barom: legalább már 5 crc sárgát ki lehetett volna már osztani, most is Campbel hogy húzta vissza az olaszt...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 852
Balo megint hulyeStez
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Horse Collar tackle, Offense, Number 9. Free kick!

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Balo megint hulye

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Tegyük hozzá, hogy nincs az életnek egyetlen olyan területe sem, aminél ne lenne rögtön 100 megmondóember. És nem kritikával, hanem minősíthetetlen trágársággal..
Ha mindenki azzal foglalkozna ilyen lelkesen, ami a dolga, akkor sokkal előrébb lennénk, de hát sok a beteg, frusztrált lelkületű ember, akik inkább a könnyebbik utat választják a saját pitiánerségük palástolásáhhoz a feszültségük levezetéséhez.James007
Itt az a baj, hogy mivel a magyar kommentátorszakma alapvetően magas szintű, ezért mindenki tudja, hogy hogyan lehetne jól is közvetíteni focit. És mikor az emberek látják ezt, hogy a Sport TV, a Digi és az Eurosport összesen 10 jobb kommentátort is tudna ezeknél, akkor az emberek jogosan felháborodnak ezen a színvonalon.Schleck
Másik oldal: (elismerve, hogy sz...k) azért ők itt voltak az MTV-nél végig, mondjuk azt, hogy ennyi jár nekik? Menczer helyében én sem örülnék, ha egész évben nb1-es meccsekkel cumiznék csak és várnám a vb-t, erre oda meg kivinnék mondjuk Hajdú Bét.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
Tegnap írtam, hogy már várom, hogy valaki (mint eddig minden nap) beírja, hogy milyen szarok a kommentátorok. És tessék... 😊

Valóban szarok. Némítsd le, vagy nézd máshol, de biztos az is megoldás, ha napjában 50-szer beírjuk, hogy már megint milyen baromságot mondott Mezei (behelyettesítendő).

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor, ki is estunk. A vegen mrg az olaszok is bucsuznak

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tegyük hozzá, hogy nincs az életnek egyetlen olyan területe sem, aminél ne lenne rögtön 100 megmondóember. És nem kritikával, hanem minősíthetetlen trágársággal..
Ha mindenki azzal foglalkozna ilyen lelkesen, ami a dolga, akkor sokkal előrébb lennénk, de hát sok a beteg, frusztrált lelkületű ember, akik inkább a könnyebbik utat választják a saját pitiánerségük palástolásáhhoz a feszültségük levezetéséhez.James007
Itt az a baj, hogy mivel a magyar kommentátorszakma alapvetően magas szintű, ezért mindenki tudja, hogy hogyan lehetne jól is közvetíteni focit. És mikor az emberek látják ezt, hogy a Sport TV, a Digi és az Eurosport összesen 10 jobb kommentátort is tudna ezeknél, akkor az emberek jogosan felháborodnak ezen a színvonalon.

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Tessék mán megmondani nekem, hogy ezeket a kommentátorokat hol képzik? Beiratkozom oszt megyek majd Katarba. Ettől a palitól a 82 éves nagypapám jobban kommentál, pedig nem túl bőbeszédű...JC6
 www.riporteriskola.hu/baggio
Csak gratulálni tudok.JC6
Neked mi a fasz bajod van? 😀Schleck
Az édesanyádtól jövök és nem volt túl lelkes...JC6
Szujó mesélte egy interjúban hogy a kommentátorokat ért brutális kritika szerinte a magyar ember és a társadalom feszültségében is keresendő, egyik másik kollgeája sem tapasztal hasonlókat. Magadra ismersz? 😊JayB
Tegyük hozzá, hogy nincs az életnek egyetlen olyan területe sem, aminél ne lenne rögtön 100 megmondóember. És nem kritikával jönnek, hanem egyből minősíthetetlen trágársággal..
Ha mindenki azzal foglalkozna ilyen lelkesen, ami a dolga, akkor sokkal előrébb lennénk, de hát sok a beteg, frusztrált lelkületű ember, akik inkább a könnyebbik utat választják a saját pitiánerségük palástolásához a feszültségük levezetéséhez.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Cassano mit keres a VB-n?mustaine
Először azt hittem ,hogy segédedző.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Anglia - Uruguay meccs margójára: a rövid kapufánál ténlyeg tényleg nem áll senki az ellenfél szögleténél. 😉Jughead
Ez valami nemzetközi összeesküvés lehet GTG ellen.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 915
Anglia - Uruguay meccs margójára: a rövid kapufánál ténlyeg tényleg nem áll senki az ellenfél szögleténél. 😉
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Cassano mit keres a VB-n?