NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Nem értettem mit mondott a végén, szóvicc volt csak elbafta, vagy véletlen volt az egész?Sixo67
ne menjenek messzire mert hamarason messi is megkezdi a vb-t
véletlen miodta a szóviccet
amugy a srác egy jóarc, szimpatikus, felkészült riporter. kár h jobban vágja a csapatokat mint a szakértők
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem azért, de ezt a szintet mi is hoztuk volna amit Honduras. Ràadàsul Devecseri szebb öngòlokat lő😊NB2
Csak nekünk nincsenek premier ligás jatekosainkHöri
Nono, Gera az volt (amikor épp be lehetett vetni). 😀
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000358282/article/the-nfl-cup-west-rosters?campaign=Facebook_writers_dameshek
Totális agyfasz.mustaine
Azé egy Carolina-t betehettek volna 😊

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem értettem mit mondott a végén, szóvicc volt csak elbafta, vagy véletlen volt az egész?Sixo67
Szóvicc volt, de csak véletlenül. 😀

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Nem értettem mit mondott a végén, szóvicc volt csak elbafta, vagy véletlen volt az egész?

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000358282/article/the-nfl-cup-west-rosters?campaign=Facebook_writers_dameshek
Totális agyfasz.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
Gyerünk Momo.

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 559
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Anglia: berger, slowmotion, Gogo, Newman, Stez, Bálesz, davemeyer, Keano, tüsi91
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Belgium: Löfli, Hanni, Schleck, ghstzR, Wester, mustaine, Jack Zoltán
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Spanyolország: Tony, Montana, Sinisa, kaszo, Shawn84
Horvátország: zidane5, Geeri, Dub, valakis, zemanla
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
Bosznia-HERCEGovina: Höri, Shilkor, Tony, MarioAna
Olaszország: Beki, Chargers LT, braxa88, Rush
Portugália: Jughead, Matthew99, miilann
Chile: Mikey, Gergőbácsi
Mexikó: baggio, BaltimoreDefense
Ausztrália: Gabesz92, KmetyG
Uruguay: tenorx, kristof17, vassadi
Elefántcsontpart: gabo, Drip
Franciaország: JoeyPorter
Kolumbia: deyell
Kamerun: sutianap
USA: Bazzani
Japán: sapka
rögország: Bondi
Svájc: adam8
Ghána: Robilluma
Oroszország: yooker, ozibozi
Irán: Petikievak01baggio
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Nem azért, de ezt a szintet mi is hoztuk volna amit Honduras. Ràadàsul Devecseri szebb öngòlokat lő😊NB2
Csak nekünk nincsenek premier ligás jatekosainkHöri
De premjer ligások vannak!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Most kérdem én ezek az emberek hogyan tudnák felfogni a videóbírót?Matthew99
Sehogy, én nem is kardoskodom többet mellette, sőt már azt kíváncsian várom, milyen indokokkal vezetik ki majd a sportból a gólbírótbaggio
Simán csak nem vált be. Még egy hülye magyar kommentátor se hisz neki 😀Matthew99
"Túl költséges", "megosztó", "soha nem lesz tökéletes" az én tippeim


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem azért, de ezt a szintet mi is hoztuk volna amit Honduras. Ràadàsul Devecseri szebb öngòlokat lő😊NB2
Csak nekünk nincsenek premier ligás jatekosaink

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Nem azért, de ezt a szintet mi is hoztuk volna amit Honduras. Ràadàsul Devecseri szebb öngòlokat lő😊NB2
Az a különbség, hogy ezek a játékosok akarnak, és van bennük tűz. A mi fiaink több góllal kikapnának Hondurastól szerintem.mustaine
Kettéfejelnének minket szó szerint 😀

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Nem azért, de ezt a szintet mi is hoztuk volna amit Honduras. Ràadàsul Devecseri szebb öngòlokat lő😊NB2
Pintér biztos elismerően csettint eme tahóválogatott láttán... Bár nekünk még henteseink sincsenek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most kérdem én ezek az emberek hogyan tudnák felfogni a videóbírót?Matthew99
Sehogy, én nem is kardoskodom többet mellette, sőt már azt kíváncsian várom, milyen indokokkal vezetik ki majd a sportból a gólbírótbaggio
Csak meg kell mutatni hogy egy elzárt helyen nezi a paraszt a tvben a meccset, o a videobiro

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Nem azért, de ezt a szintet mi is hoztuk volna amit Honduras. Ràadàsul Devecseri szebb öngòlokat lő😊NB2
Már csak el kéne intézni, hogy közép-amerikaik legyünk , mondjuk egy karib sziget 😀 De szerintem lesz még olyan csapat aminek nagyjából tudjuk a szintjét.

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Most kérdem én ezek az emberek hogyan tudnák felfogni a videóbírót?Matthew99
Sehogy, én nem is kardoskodom többet mellette, sőt már azt kíváncsian várom, milyen indokokkal vezetik ki majd a sportból a gólbírótbaggio
Simán csak nem vált be. Még egy hülye magyar kommentátor se hisz neki 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Nem azért, de ezt a szintet mi is hoztuk volna amit Honduras. Ràadàsul Devecseri szebb öngòlokat lő😊NB2
Az a különbség, hogy ezek a játékosok akarnak, és van bennük tűz. A mi fiaink több góllal kikapnának Hondurastól szerintem.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Nem azért, de ezt a szintet mi is hoztuk volna amit Honduras. Ràadàsul Devecseri szebb öngòlokat lő😊
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
végre bazmeg, helló szerkesztőség!Gergőbácsi
Ezek szerint ők élvezettel hallgatták, ahogy gundi élő adásban csinál bohócot magából, mert ha az öngólért szólni tudtak, akkor szerintem a gólvonali szituációnál is megtehettek volna ugyanezt...baggio
ez elképzelhető

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Most kérdem én ezek az emberek hogyan tudnák felfogni a videóbírót?Matthew99
Sehogy, én nem is kardoskodom többet mellette, sőt már azt kíváncsian várom, milyen indokokkal vezetik ki majd a sportból a gólbírót


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
végre bazmeg, helló szerkesztőség!Gergőbácsi
Ezek szerint ők élvezettel hallgatták, ahogy gundi élő adásban csinál bohócot magából, mert ha az öngólért szólni tudtak, akkor szerintem a gólvonali szituációnál is megtehettek volna ugyanezt...baggio
Mezeire is csak később szóltak rá, hogy hagyja már abba a Száncsízezést, előtte megvárták, hogy kellőképpen leégesse magát, így két év múlva kevesebb lóvét adnak neki a közvetítésekért 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Egyértelműen nem volt bent!
Habi
Twitteren olvasgattam most a véleményeket, és nem egy ember míg így is azt írja, hogy nem volt bent, vagy higy nagyon necces volt xD

A sky sports szagértőjét sem győzte meg a technológia...baggio
Most kérdem én ezek az emberek hogyan tudnák felfogni a videóbírót?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
végre bazmeg, helló szerkesztőség!Gergőbácsi
Ezek szerint ők élvezettel hallgatták, ahogy gundi élő adásban csinál bohócot magából, mert ha az öngólért szólni tudtak, akkor szerintem a gólvonali szituációnál is megtehettek volna ugyanezt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
2,5 alatt még mindig csak 1 meccs volt 10-ből!mustaine
na akkor fogadok gyorsan az argentin bosnyák meccsre, tuti 1-0 lesz... 😀Dexxter Tailor
De azt az egyet ugye Dzeko rúgja ?

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Most mutatta lakótársam, nagyot röhögtem rajta 😀 : Sixo67

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964