NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
2,5 alatt még mindig csak 1 meccs volt 10-ből!mustaine
na akkor fogadok gyorsan az argentin bosnyák meccsre, tuti 1-0 lesz... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Löbőf segédedzo? Nagy forma volt

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Egyértelműen nem volt bent!
Habi
Twitteren olvasgattam most a véleményeket, és nem egy ember míg így is azt írja, hogy nem volt bent, vagy higy nagyon necces volt xD

A sky sports szagértőjét sem győzte meg a technológia...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
2,5 alatt még mindig csak 1 meccs volt 10-ből!

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Na a gólàtlag miatt kellett ez.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
végre bazmeg, helló szerkesztőség!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Karim nagy meccse.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyértelműen nem volt bent!
Habi
Attol függ merre tamadnak

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Lassan elkezdhetnek a franciák gátfutást gyakorolni ha épségben haza akarnak érni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egyértelműen nem volt bent!


JT Daniels fan
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
na, öngól lett, nem Benzemáé.Joey Tribbiani
de hogy az istenbe adták ezt meg öngólnak ?? Drip
végülis a kapusról pattant be, Benő lövése kapufa lett.


Megnézném Gundit teniszt közvetíteni, ahogy egy challange után elkezd vitatkozni a géppel 😀Schleck
Ott van elismert hibaszázalék 😊Jakehomer
itt is ugyanaz az 5 mm van, ha jól tudom 😊

szerk:  www.cnet.com/news/brazil-2014-the-world-cup-with-the-most-accurate-goals/
the camera's sensors detect a ball's movement to within at least 5 millimeters.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Megnézném Gundit teniszt közvetíteni, ahogy egy challange után elkezd vitatkozni a géppel 😀Schleck
Ott van elismert hibaszázalék 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na, öngól lett, nem Benzemáé.Joey Tribbiani
de hogy az istenbe adták ezt meg öngólnak ?? 😀 😀 Én bírom Gundit de amúgy már engem is kurvára idegesít, hogy nem gól-gól-nem gól ... és akkor megy a fikázás, hogy ááá szar a goal line technology minek ez , vonalbíró stb... atyaég

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Most mutatta lakótársam, nagyot röhögtem rajta 😀 :

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Origo: "Nagyon fura volt a szituáció: a gólvonal-technológiával visszanézték Benzema lövését, és kihozták, hogy nem volt gól"

A soccer tényleg a hülyék sportja, szerintem a vb után leszavazzák a gólbírót is, mert összezavarja szegény embereket...baggio
ebből is látszik hogy nem kell ilyen technológia az nb1-be sem, az mlsz ezután simán megbüntetné szegényt 2 millióra

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Megeshet, hogy a malária elleni vakcina homályosítja el az elméjét. Ez lehet magyarázat arra, hogy a társaival együtt síkhülye a közvetítések alatt.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Origo: "Nagyon fura volt a szituáció: a gólvonal-technológiával visszanézték Benzema lövését, és kihozták, hogy nem volt gól"

A soccer tényleg a hülyék sportja, szerintem a vb után leszavazzák a gólbírót is, mert összezavarja szegény embereket...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
ez a meccs olyan harmatos hogy talán már a franciák is elkapcsoltak és inkább az ottani barátok közt maratont nézik

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Ezt a Gundel-Takácsot egy életre eltiltanám nemcsak a sportközvetítéstől, az egész tévézéstőlmustaine
És ő iktriad nagy kedvence.Sixo67
két éve volt szerencsém játszani a maradj talpon-ban, azt kell mondanom, ijesztően profi. az égre könyörgöm, több mezeit akarunk, vagy ezt a fasz fülöpöt? játékot meg vezessen valamelyik másik idióta a köztévén? gundival még istenesen jártunk, néha hülye, hát istenem.berger90
Zümit akarunk meg Hajdú B-t , legalábbis én , gundi lehet h talk show-ba jó, de nem sport kommentárnak való. Az , hogy ki vannak helyett, mellett, mögötte az meg megint más kérdés.Sixo67
Soccert F-Rich is kitűnően kommentálmustaine
Jaja, nem soroltam fel mindenkit aki jó kommentár.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Ezt a Gundel-Takácsot egy életre eltiltanám nemcsak a sportközvetítéstől, az egész tévézéstőlmustaine
És ő iktriad nagy kedvence.Sixo67
két éve volt szerencsém játszani a maradj talpon-ban, azt kell mondanom, ijesztően profi. az égre könyörgöm, több mezeit akarunk, vagy ezt a fasz fülöpöt? játékot meg vezessen valamelyik másik idióta a köztévén? gundival még istenesen jártunk, néha hülye, hát istenem.berger90
Zümit akarunk meg Hajdú B-t , legalábbis én , gundi lehet h talk show-ba jó, de nem sport kommentárnak való. Az , hogy ki vannak helyett, mellett, mögötte az meg megint más kérdés.Sixo67
Soccert F-Rich is kitűnően kommentál

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
na, öngól lett, nem Benzemáé.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Megnézném Gundit teniszt közvetíteni, ahogy egy challange után elkezd vitatkozni a géppel 😀Schleck
A taxiora is hazudik!Höri
meg a hentes is nyomja a mérleget!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Ezt a Gundel-Takácsot egy életre eltiltanám nemcsak a sportközvetítéstől, az egész tévézéstőlmustaine
És ő iktriad nagy kedvence.Sixo67
két éve volt szerencsém játszani a maradj talpon-ban, azt kell mondanom, ijesztően profi. az égre könyörgöm, több mezeit akarunk, vagy ezt a fasz fülöpöt? játékot meg vezessen valamelyik másik idióta a köztévén? gundival még istenesen jártunk, néha hülye, hát istenem.berger90
Zümit akarunk meg Hajdú B-t , legalábbis én , gundi lehet h talk show-ba jó, de nem sport kommentárnak való. Az , hogy ki vannak helyett, mellett, mögötte az meg megint más kérdés.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Hát ez tényleg hülye. Ott mutatják az olyan gyengéknek mint ő és mégis kételkedik.Matthew99
"... mint Scully, már dugták az UFO-k de ő még tamáskodott" 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ezt a Gundel-Takácsot egy életre eltiltanám nemcsak a sportközvetítéstől, az egész tévézéstőlmustaine
mé, mit csinált? (hála az égnek espn-t / abc-t nézem(Dexxter Tailor
Még MINDIG arról beszél, hogy nem tudjuk megállapítani, bent volt-e a labda vagy sem...baggio
szemüveget a gólvonali kamerának!!4!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!