Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😀
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 523 — !SuPeR6BoWL!
Torkos Csütörtök helyett Torkos Keddet tartottak Brazíliában

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy ez a brazil kiesés a 2016-os olimpiájukba kerül? Ha nagy balhé lesz, előfordulhat, hogy úgy döntenek, hogy inkább adjuk oda mondjuk az USA-nak ott úgy is gyorsan tudnak egyet szervezni az infrastruktúra miatt és nem lesz még egy polgárháború mondjuk egy olimpiai fociban lévő leszereplés miatt akár...Jughead
ha elveszik Brazíliától (amire ettől a meccstől függetlenül is van/volt esély), akkor London rendezheti a 2016-osat is, ez már nyílt titok régóta
az USA a 2022-es vb-t kaphatja meg, ennek is szép lassan megágyaznak blatterék


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy ez a brazil kiesés a 2016-os olimpiájukba kerül? Ha nagy balhé lesz, előfordulhat, hogy úgy döntenek, hogy inkább adjuk oda mondjuk az USA-nak ott úgy is gyorsan tudnak egyet szervezni az infrastruktúra miatt és nem lesz még egy polgárháború mondjuk egy olimpiai fociban lévő leszereplés miatt akár...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mellesleg a mai blikkben pinyő volt az egyetlen aki a brazilokat várta a döntőbe...ozibozi
Remek kezekben van a válogatott!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
sele K.O.Zolee23
Legalább jeleznéd, hogy honnan loptad 😉 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 869 — Omar's Coming Yo!
Inkább az lesz még keserű ha az argentinok holnap valami csoda folytán bejutnának. Bár ha nem, és a bronz meccsen találkoznak, na ott fog kitörni Dél-Amerika háborúja.dande
Reálisan nézve Hollandia osszepakolja argentinat.
Messi egyedul keves lesz.
Brazil argentin bronzmeccs meg történelem lesz,de nem a pályán hanem az utcan.

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
sele K.O.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 869 — Omar's Coming Yo!
kiváncsi vagyok, mit fognak nyomni a brazil dokkmunkások. állítólag már szedik a térköveket az utcákon.Zolee23
Mar meccs közben megvolt az első attack.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Inkább az lesz még keserű ha az argentinok holnap valami csoda folytán bejutnának. Bár ha nem, és a bronz meccsen találkoznak, na ott fog kitörni Dél-Amerika háborúja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én meg még azon gondolkoztam, hogy ha a mexikói bírónak tényleg ki volt adva, hogy csalja el a meccset a braziloknak, akkor mit kaphat most, hogy nem tett meg ezért mindentbaggio
Ha ki is volt adva, a németek esélyt sem hagytak rá, de nem hiszem.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Én meg még azon gondolkoztam, hogy ha a mexikói bírónak tényleg ki volt adva, hogy csalja el a meccset a braziloknak, akkor mit kaphat most, hogy nem tett meg ezért mindent


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 898
BBC twitter 😀 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
kiváncsi vagyok, mit fognak nyomni a brazil dokkmunkások. állítólag már szedik a térköveket az utcákon.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
berger90
viccen kívül:
"If you are German please wait in your seats for further information to leave the stadium"

 www.sbnation.com/soccer/2014/7/8/5882089/germany-vs-brazil-guards/in/5645806


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 671
mellesleg a mai blikkben pinyő volt az egyetlen aki a brazilokat várta a döntőbe...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez még kemény 😀
 twitter.com/champ_ian/status/486632998864191488/photo/1
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szarul tolódtak a brazilok...ThundersNFL
Egyébként meg igen, főleg az első gólnál, de később is.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 898

Mindig jövőre
több mint 10 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Szarul tolódtak a brazilok...ThundersNFL
francokat, a tészta a hibás
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 523 — !SuPeR6BoWL!
Szarul tolódtak a brazilok...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szolgálati közlemény: a brazil focistákat a "Viccek", a szurkolókat a "Gyűlölködjünk" topicban várják 😀dande
Bár annak tudnék örülni, ha az összes EGY HETES viccet elsütnék itt és mostbaggio
Én meg annak ha a magyar válogatott nem adna okot később rá, hogy újra előkerüljenek. Félek tőle, hogy sokáig nem ússzuk meg.......
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 523 — !SuPeR6BoWL!
Így néz ki egy szopógép



Made in Brasil

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 310 — Jó ötletnek tűnt!
Az m1-en nemsokára Az élet megy tovább c. brazil szappanoperát adják XD

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Szolgálati közlemény: a brazil focistákat a "Viccek", a szurkolókat a "Gyűlölködjünk" topicban várják 😀dande
Bár annak tudnék örülni, ha az összes EGY HETES viccet elsütnék itt és most


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal