Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 239 — E/1
Nem tűnik fel a gyökérnek, hogy az argentínok full bekkelnek, abból kontráznak.... 😀peach
Te mit nézel?Mit kontráznak?papucsoknál nincs is labda....ZoliZoltán
mindkét csapat bekkel és abból kontrázik...😊yooker
ja.éééértem 😊
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Nem tűnik fel a gyökérnek, hogy az argentínok full bekkelnek, abból kontráznak.... 😀peach
Te mit nézel?Mit kontráznak?papucsoknál nincs is labda....ZoliZoltán
mindkét csapat bekkel és abból kontrázik...😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 031 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez eddig egészh jó, többet vártam a hollandoktól kb, hogy szétfutnak. Lehet tartalékolnak. Igaz már a belgákkal is hasonlóan voltam. Elöl kéne kicsit több és akkor meglehet. Nem jöhet mindig össze a hollandoknak, hogy valahogy átverekszik magukat. Igaz Costa Rica "simább" volt mint az eredmény mutatja, de egyszer már meg kell, hogy égessék magukat.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 239 — E/1
Nem tűnik fel a gyökérnek, hogy az argentínok full bekkelnek, abból kontráznak.... 😀peach
Te mit nézel?Mit kontráznak?papucsoknál nincs is labda....
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az kemény, hogy Robben 6 labdaérintéssel lehozta az egész első félidőt.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Belefújta a jóember az orrát a közvetítésbe? XDMatthew99
Néha van ilyen, túl hirtelen tüsszent/köhög stb valaki, aztán már nem tudja időben benyomni a némítót.Stez
Én még sose hallottam. Mondjuk ilyen gyenge kommentátort is ritkán.Matthew99
Ha a digitális adást nézed, le lehet venni a kommentátor hangját, nagyszerű dolog 😊baggio
Szólhattál volna három hete is 😀😀mustaine
Akkor most szólok, hogy elméletileg több filmnél is működik ez még az rtl klubon is, és természetesen a jövőbeli tornákon sem lesz másképp


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Nem tűnik fel a gyökérnek, hogy az argentínok full bekkelnek, abból kontráznak.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Belefújta a jóember az orrát a közvetítésbe? XDMatthew99
Néha van ilyen, túl hirtelen tüsszent/köhög stb valaki, aztán már nem tudja időben benyomni a némítót.Stez
Én még sose hallottam. Mondjuk ilyen gyenge kommentátort is ritkán.Matthew99
Ha a digitális adást nézed, le lehet venni a kommentátor hangját, nagyszerű dolog 😊baggio
Szólhattál volna három hete is 😀😀

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Demichelis ezért nem kapott sárgát?Schleck
4.5 volt a sárgák over/undere erre a meccsre, szerinted meglesz?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Belefújta a jóember az orrát a közvetítésbe? XDMatthew99
Néha van ilyen, túl hirtelen tüsszent/köhög stb valaki, aztán már nem tudja időben benyomni a némítót.Stez
Én még sose hallottam. Mondjuk ilyen gyenge kommentátort is ritkán.Matthew99
Pedig Gundi minden 2-3. meccsén belefullad kb. a mikrofonba legalább egyszer, mielőtt még elmegy a hangja. 😀

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Belefújta a jóember az orrát a közvetítésbe? XDMatthew99
Néha van ilyen, túl hirtelen tüsszent/köhög stb valaki, aztán már nem tudja időben benyomni a némítót.Stez
Én még sose hallottam. Mondjuk ilyen gyenge kommentátort is ritkán.Matthew99
Ha a digitális adást nézed, le lehet venni a kommentátor hangját, nagyszerű dolog 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Demichelis ezért nem kapott sárgát?

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 757 — LIGHTS OUT!
Belefújta a jóember az orrát a közvetítésbe? XDMatthew99
Néha van ilyen, túl hirtelen tüsszent/köhög stb valaki, aztán már nem tudja időben benyomni a némítót.Stez
Én még sose hallottam. Mondjuk ilyen gyenge kommentátort is ritkán.Matthew99
Tompika a legjobb a kinti 4esből, legalább autentikusan mondja a neveket és nem csak a kolumbiaikét.

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Belefújta a jóember az orrát a közvetítésbe? XDMatthew99
Néha van ilyen, túl hirtelen tüsszent/köhög stb valaki, aztán már nem tudja időben benyomni a némítót.Stez
Én még sose hallottam. Mondjuk ilyen gyenge kommentátort is ritkán.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Mascherano beperelheti a ligát 15 év múlva, amikor kiderül róla, hogy gyogyós.Stez
Simán, agyrázkódás-gyanúval egyszerűen érthetetlen, hogy küldhetik vissza így a játékost... A labdarúgas ebben is évtizedekkel van lemaradva mas sportok mögöttbaggio
Az egyik chileinél volt ugyanez, hogy azt se tudta hol van és lazán visszaengedték a maradék 30 percre. Mondjuk nem lett belőle baj, rövidtávon legalábbis, de eléggé leszarják az orvosok a dolgot. Pedig egyre több az agyrázkódás, ahogy folyamatosan könyökkel ugranak fejelni a játékosok például.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Max egyet, mert ez pl. simán egy gólos meccsbaggio
Nem vagyok benne biztos. Csak minél előbb kellene az a gól, onnantól egymásnak mennek.Stez
Egymásnak persze, és ezt mire alapozod? Mert Messi és Robben?baggio
Szerintem a vártnál sokkal aktívabbak a csapatok, nyilván nem vállalnak sok kockázatot, de nem unalmas labdázgatás megy, benne van a gól a levegőben.Jakehomer
A "benne van a gól" arra jó, hogy ne legyen unalmas a meccs, de az eddigi példákból kiindulva ez a gólzáport ugyanúgy nem indokolja, szerintem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Belefújta a jóember az orrát a közvetítésbe? XDMatthew99
Néha van ilyen, túl hirtelen tüsszent/köhög stb valaki, aztán már nem tudja időben benyomni a némítót.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Mascherano beperelheti a ligát 15 év múlva, amikor kiderül róla, hogy gyogyós.Stez
Simán, agyrázkódás-gyanúval egyszerűen érthetetlen, hogy küldhetik vissza így a játékost... A labdarúgas ebben is évtizedekkel van lemaradva mas sportok mögött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Belefújta a jóember az orrát a közvetítésbe? XD


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Foldesi26
Klosét Ronaldoval és Bergkamppal egy lapon nem említeném. De a többiben egyetértek veled. Klose pont az, akire a németeknek szüksége volt és van. Azt teszi, ami a dolga, és ez nagy dolog. ÉN is kedvelem a játékát. Sőt a német focit 6-8 éve utáltam, de ma már ők játsszák a legszebb focit. Főleg mert ilyen szépen megtervezett, profi és hatékony.
De még Henry is fényévekkel tehetségesebb Klosenál, ha azt nézzük. Klose nem tehetségtelen, érdemei elvitathatatlanok. Mondtam is, a gól az gól.

A "gondom" az, hogy So Klose egy középszerű ember, középszerű iparos gólokkal. Ha megnézed a videót, az első pár gól lehetne ismétlés. Ami a német focit nézve számomra a legnagyobb pozitívum csapatszinten, egyénileg hátránnyá válik. Persze lehet pont ilyen emberekkel lehet ilyen focit játszani, nem 11 Messivel. Nem baj ez, nem is akarok senkit meggyőzi.

Inzaghival jól betaláltál, kis kedvencem volt. 😊 Bár látszólag Pippo is befejező ember vagyis = Klose is tudja amit ő. De nálam nem. Inzaghi a semmiből képes volt gólt szerezni. Nem kellet beadni neki 5-10 méterről szélről verve a védelmet és a kapust a többieknek. Egyáltalán nem kellett neki tökéletes gólpassz a gólhoz. Képes volt elbaszott szar, lecsúszott passzokból, eladott labdákból, pánikszerűen a bunkerből előrevágott akármikből gólt elérni.
Neki ez volt a kungfuja, illetve hogy bármilyen szögben bármilyen magasságban jött a bogyó, akár háttal állva is, két védő közt, rángatva, eldőlve, félig elesve, füllel vagy seggel is képes volt kapu felé megjátszani a labdát. Elcsente a kapustól, védőtől, a csapatának néha köze nem volt hozzá, gól. És ebben zseniális volt. Jó, ellőtte korán, ellőtte bárhonnan, pedig jött valaki jobb helyzetben. Erről Lippi mondta meg a tutit sztem: Egy ilyen csatárt nem szabad visszafogni. Ha mellé lő, akkor is dicsérni kell. Nem szabad célozni sem arra, hogy legközelebb cselezzen inkább, toljon még egyet a labdán, nézzen körbe mindig, hátha jön valaki. Nem, az ilyen srácot támogatni kell ha kikapsz is, mikor négy helyzetet kihagy. Mert legközelebb, mikor semmi ötleted nincs, a csapat nem képes feltörni az ellenfél játékát, ő akkor is képes lesz gólt szerezni a semmiből is. Erre Pippo tökéletes példa volt. Nem volt egy Pelé technikában, vagy nem ő futott a legtöbbet, nem védekezett néha semmit, ez igaz.ulpianus
tessék itt van Mironaldo

Nála több gólt aligha rúg bárki is a VB-ken.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Mascherano beperelheti a ligát 15 év múlva, amikor kiderül róla, hogy gyogyós.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
ez a perez nemtom ki, de rohadt jó szvsz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
majdnem

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
Szerintem a vártnál sokkal aktívabbak a csapatok, nyilván nem vállalnak sok kockázatot, de nem unalmas labdázgatás megy, benne van a gól a levegőben.Jakehomer
Az utsó tíz perc már tényleg aktív focit hozott, ami baromira meglepő, hogy a hollandok nem tudnak dominálni, a labda is alig van náluk. Erre most mondja Menczer, hogy egyenlő a labdabirtoklás😊
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 869 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
csak szerintem szar meccs?Amadeus91
Aber ja, ilyenkor a németek már 3:0-nál jártak...