Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Nyilván bekkelnek, nagy a tét, nem mer egyik csapat sem kinyílni. Van Gaal mindig is biztonsági játékos volt. Engem inkább az argentínok lepnek meg, ezzel a csapattal azért nyíltabb játékot kéne kezdeményezni.Stez
Nem a játékosokat kell hibáztatni nyilván, hanem a játékot. Én komolyan azért nézem a meccseket, hogy megértsem, ez ami most is zajlik hogy köthet le ennyi embert. Értem az okokat persze, csak megérteni nem tudombaggio
Kb. erről szól minden VB, EB, BL kieséses szakasz, aztán mindenki ráfogja, hogy érthető az óvatosság, mivel nagy a tét.
Ez pedig már sok éve megöli a focit.Stez
De ez annyira nonszensz ismerve a többi sportot, ahol pont ennek ellenkezője történik, hogy számomra egyszerűen felfoghatatlanbaggio
Valójában nem, igazából minden sportban a védekezés dominál, amikor a tét a legmagasabb

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hiányzik pár tegnapi brazil védő erről a meccsről. Rögtön érdekesebb lenne az eredmény. Így csak nő a feszültség a holland királyi pár közt. 😀

| Tipp: 1-0ra nyer Hollandia, mert ma holland szakaszgyőzelem volt a Touron. |
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Majdnem egy helyzet...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
a tegnapi német blitzkrieg jobb volt
elalszik az ember, aztán még kinéz egy hosszabbítás is...
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
LeBron tényleg aláírt a Cavs-el? Vagy ez még csak kacsa?Sixo67
nem
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LeBron tényleg aláírt a Cavs-el? Vagy ez még csak kacsa?Sixo67
Az, mert valójában az Oregonba ment.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
LeBron tényleg aláírt a Cavs-el? Vagy ez még csak kacsa?Sixo67
Nem írt alá.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
Nyilván bekkelnek, nagy a tét, nem mer egyik csapat sem kinyílni. Van Gaal mindig is biztonsági játékos volt. Engem inkább az argentínok lepnek meg, ezzel a csapattal azért nyíltabb játékot kéne kezdeményezni.Stez
Nem a játékosokat kell hibáztatni nyilván, hanem a játékot. Én komolyan azért nézem a meccseket, hogy megértsem, ez ami most is zajlik hogy köthet le ennyi embert. Értem az okokat persze, csak megérteni nem tudombaggio
Kb. erről szól minden VB, EB, BL kieséses szakasz, aztán mindenki ráfogja, hogy érthető az óvatosság, mivel nagy a tét.
Ez pedig már sok éve megöli a focit.Stez
De ez annyira nonszensz ismerve a többi sportot, ahol pont ennek ellenkezője történik, hogy számomra egyszerűen felfoghatatlan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
LeBron tényleg aláírt a Cavs-el? Vagy ez még csak kacsa?Sixo67
megye 2?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 757 — LIGHTS OUT!
LeBron tényleg aláírt a Cavs-el? Vagy ez még csak kacsa?

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
Nyilván bekkelnek, nagy a tét, nem mer egyik csapat sem kinyílni. Van Gaal mindig is biztonsági játékos volt. Engem inkább az argentínok lepnek meg, ezzel a csapattal azért nyíltabb játékot kéne kezdeményezni.Stez
Nem a játékosokat kell hibáztatni nyilván, hanem a játékot. Én komolyan azért nézem a meccseket, hogy megértsem, ez ami most is zajlik hogy köthet le ennyi embert. Értem az okokat persze, csak megérteni nem tudombaggio
a krikett vb-ket is nyomatod?yooker
A legutóbbit elfelejtettem, de a jövő évi remélem nem marad ki 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilván bekkelnek, nagy a tét, nem mer egyik csapat sem kinyílni. Van Gaal mindig is biztonsági játékos volt. Engem inkább az argentínok lepnek meg, ezzel a csapattal azért nyíltabb játékot kéne kezdeményezni.Stez
Nem a játékosokat kell hibáztatni nyilván, hanem a játékot. Én komolyan azért nézem a meccseket, hogy megértsem, ez ami most is zajlik hogy köthet le ennyi embert. Értem az okokat persze, csak megérteni nem tudombaggio
Kb. erről szól minden VB, EB, BL kieséses szakasz, aztán mindenki ráfogja, hogy érthető az óvatosság, mivel nagy a tét.
Ez pedig már sok éve megöli a focit.

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Nyilván bekkelnek, nagy a tét, nem mer egyik csapat sem kinyílni. Van Gaal mindig is biztonsági játékos volt. Engem inkább az argentínok lepnek meg, ezzel a csapattal azért nyíltabb játékot kéne kezdeményezni.Stez
Nem a játékosokat kell hibáztatni nyilván, hanem a játékot. Én komolyan azért nézem a meccseket, hogy megértsem, ez ami most is zajlik hogy köthet le ennyi embert. Értem az okokat persze, csak megérteni nem tudombaggio
a krikett vb-ket is nyomatod?
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
Nyilván bekkelnek, nagy a tét, nem mer egyik csapat sem kinyílni. Van Gaal mindig is biztonsági játékos volt. Engem inkább az argentínok lepnek meg, ezzel a csapattal azért nyíltabb játékot kéne kezdeményezni.Stez
Nem a játékosokat kell hibáztatni nyilván, hanem a játékot. Én komolyan azért nézem a meccseket, hogy megértsem, ez ami most is zajlik hogy köthet le ennyi embert. Értem az okokat persze, csak megérteni nem tudom (a forma1 az, ami még ennyire szembe megy a tv-nézési szokásokkal, de annak mintha csökkenne a nézettsége)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
mindkét csapat várja a 11eseket. Ilyenkor kéne bemenni az öltözőbe és megszavaztatni őket hogy inkább már most szeretnék-e rúgni - tuti belemenne mindkét csapat + én is, nem menne el még másfél órámdavemayer
Ha ennyire biztos vagy benne, akkor a másfél óra alatt simán megnézhetsz valami rövidebb filmet vagy két sorozatrészt.Schleck
nyilván beeshet véletlenül egy gól! 😊 de mivel mindkét csapat az extra biztonságra megy, ezért inkább ennek szólt ez gondolom!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
mindkét csapat várja a 11eseket. Ilyenkor kéne bemenni az öltözőbe és megszavaztatni őket hogy inkább már most szeretnék-e rúgni - tuti belemenne mindkét csapat + én is, nem menne el még másfél órámdavemayer
Holnap kezdődik a lacrosse vb!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
mindkét csapat várja a 11eseket. Ilyenkor kéne bemenni az öltözőbe és megszavaztatni őket hogy inkább már most szeretnék-e rúgni - tuti belemenne mindkét csapat + én is, nem menne el még másfél órámdavemayer
Ha ennyire biztos vagy benne, akkor a másfél óra alatt simán megnézhetsz valami rövidebb filmet vagy két sorozatrészt.Schleck
nem, be van nyomva de mellette netezek, az első félidőből is csak 5 percet néztemdavemayer
Ezeket a fosványokat nem is lehet máshogy kibírni. Annyira szar a meccs hogy megéheztem és kolbászt eszek....este 11kor :cool:
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilván bekkelnek, nagy a tét, nem mer egyik csapat sem kinyílni. Van Gaal mindig is biztonsági játékos volt. Engem inkább az argentínok lepnek meg, ezzel a csapattal azért nyíltabb játékot kéne kezdeményezni.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
mindkét csapat várja a 11eseket. Ilyenkor kéne bemenni az öltözőbe és megszavaztatni őket hogy inkább már most szeretnék-e rúgni - tuti belemenne mindkét csapat + én is, nem menne el még másfél órámdavemayer
Ha ennyire biztos vagy benne, akkor a másfél óra alatt simán megnézhetsz valami rövidebb filmet vagy két sorozatrészt.Schleck
nem, be van nyomva de mellette netezek, az első félidőből is csak 5 percet néztem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
ezek a lassítások a nyugizenével viszont nagyon bejönnek!
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Ez a negyedik legrosszabb meccs, amit eddig a VB-n láttam, az Argentína-Irán, az Argentína-Belgium és az Argentína-Svájc után természetesen. Megint borzalmas látni, mennyire nincs foci, és az elképesztő az, hogy ugyanúgy dominálják a hollandok ellen is a középpályát, mint eddig mindenki más ellen. Területeket zseniális védik, meglátjuk, mire mennek majd velük a németek, mert max 20 perc kell majd egy összekapart argentin találatig, és onnantól szevasz narancsok... Hánynom kell, de ahogy korábban is írtam, nagyon jók az antifociban, talán a VB legmagabiztosabb csapata eddig a kék-fehér, sajnos.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mindkét csapat várja a 11eseket. Ilyenkor kéne bemenni az öltözőbe és megszavaztatni őket hogy inkább már most szeretnék-e rúgni - tuti belemenne mindkét csapat + én is, nem menne el még másfél órámdavemayer
Ha ennyire biztos vagy benne, akkor a másfél óra alatt simán megnézhetsz valami rövidebb filmet vagy két sorozatrészt.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
mindkét csapat várja a 11eseket. Ilyenkor kéne bemenni az öltözőbe és megszavaztatni őket hogy inkább már most szeretnék-e rúgni - tuti belemenne mindkét csapat + én is, nem menne el még másfél órám

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 032 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem az jött le, hogy argentìnok megszállták a középpályát és csak kisebb-nagyobb holland hibákra játszanak...rohadt kreatìvpeach
Mert a hollandok mi másra csask kevésbé jól adják el 😛 Kicsit olyan mint a küzdősportokban, az egyik ügyesebben mutatja, hogy támad, hogy a bírói döntésnél majd az ő javára döntsenek. 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Nekem az jött le, hogy argentìnok megszállták a középpályát és csak kisebb-nagyobb holland hibákra játszanak...rohadt kreatìv



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...