Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Van Gaal bármit csinál, az már nagy húzás. 😀
Lol 😀

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 898
Elkezdtem inkább szomszédokat nézni, nyolc perc alatt több akció volt mint itt egész meccsen.berger90
volt már véres jelenet?davemayer
Close enough, Vágási Matyit majdnem kivasalta Takibá taxija, és a kipattintott rendőr leszedte Julcsiról a csúnya diszkódlíert.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 032 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért nem elvéve a németek érdemeit a tegnapi meccshez kellett, hogy a brazilok valahogy ne legyenek ott fejben. Az első gól is amit kaptak, ha a magyar válogatot tolódik úgy nem csodálkozom de ők... itt meg mind a két csapat végtelenül koncentrál ez jön ki belőle....
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Mondjuk ehhez a bunyózzunk a 16oson belül játékhoz már jöhetett vna hzntelaar...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Elkezdtem inkább szomszédokat nézni, nyolc perc alatt több akció volt mint itt egész meccsen.berger90
volt már véres jelenet?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 898
Szóval lehet döntős lesz egy olyan csapat, amelyik 220 perce nem szerzett gólt az egyenes kieséses szakaszban (és lehet még 30 percig nem fog)? Volt már vajon ilyen valaha?Jughead
tuti, hogy nem, bár svájcnak azért majdnem összejött nyolc éve 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sokkal izgalmasabb lenne, ha Joe Buck közvetítené.Old Green Bay
Horti Gábor

Amadeus91
Análfűrész. 😀
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Szóval lehet döntős lesz egy olyan csapat, amelyik 220 perce nem szerzett gólt az egyenes kieséses szakaszban (és lehet még 30 percig nem fog)? Volt már vajon ilyen valaha?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 898
Elkezdtem inkább szomszédokat nézni, nyolc perc alatt több akció volt mint itt egész meccsen.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
A mai meccsben az lesz a fricska, hogy a 120. percben beáll Krul, de még a 11-esek előtt őt is lecseréli Van Gaal és behozza a harmadik számú kapustbaggio
nem, most azt találta ki hogy behozza Krult, de ő lőni fog és Robben véd majddavemayer
Mondjuk ez nem hülyeség, Robbent mindenki gyűlöli, így simán lehet, hogy arra mennek majd az argentínok, hogy fejbe lőjék.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
A mai meccsben az lesz a fricska, hogy a 120. percben beáll Krul, de még a 11-esek előtt őt is lecseréli Van Gaal és behozza a harmadik számú kapustbaggio
Már kettőt cserélt. 😊Schleck
😕 akkor csak az lehet, hogy Vorm áll be, nem Krul


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
A mai meccsben az lesz a fricska, hogy a 120. percben beáll Krul, de még a 11-esek előtt őt is lecseréli Van Gaal és behozza a harmadik számú kapustbaggio
nem, most azt találta ki hogy behozza Krult, de ő lőni fog és Robben véd majd

bár nála nem jó, ha kapus mert azt a labdát amit már egyszer megszerzett nem adja oda senkinek 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
nem volt les!

figyeljétek meg valamelyik tökkelütött a 93. percben lő egy gólt
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A mai meccsben az lesz a fricska, hogy a 120. percben beáll Krul, de még a 11-esek előtt őt is lecseréli Van Gaal és behozza a harmadik számú kapustbaggio
Már kettőt cserélt. 😊

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
A mai meccsben az lesz a fricska, hogy a 120. percben beáll Krul, de még a 11-esek előtt őt is lecseréli Van Gaal és behozza a harmadik számú kapust


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Pedig már elhittem hogy nem bukom el a tegnapi ötöst amit a németeken nyertem... Kár volt azért a tolásért kopasz :/
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Robbent rosszul állította fel van Gaal sztem, mert ilyen passzívnak nem láttam az elmúlt két évben.Burkus
Nem is fut semmit, mozdulni is luxus neki. Amúgy nem állította fel rosszul, csak nem jut el hozzá a labda. Teszem hozzá, Van Gaalnak észre kéne vennie, hogy impotens az egész támadójátékuk és tenni valamit. Talán behozhatná Krult középpályára.Stez
?Schleck
Krul Van Gaal titkos fegyvere, mindenhol meccset nyer.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne legyenek már tizik, nem akarom még fél órán át ezt a szenvedést nézni. 😀

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 757 — LIGHTS OUT!
Robbent rosszul állította fel van Gaal sztem, mert ilyen passzívnak nem láttam az elmúlt két évben.Burkus
Nem is fut semmit, mozdulni is luxus neki. Amúgy nem állította fel rosszul, csak nem jut el hozzá a labda. Teszem hozzá, Van Gaalnak észre kéne vennie, hogy impotens az egész támadójátékuk és tenni valamit. Talán behozhatná Krult középpályára.Stez
?Schleck
Neuer is egész jól söprögetett 😀

több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Ezt a meccset valószínűleg egyedül Krul élvezi. 😀
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Robbent rosszul állította fel van Gaal sztem, mert ilyen passzívnak nem láttam az elmúlt két évben.Burkus
Nem is fut semmit, mozdulni is luxus neki. Amúgy nem állította fel rosszul, csak nem jut el hozzá a labda. Teszem hozzá, Van Gaalnak észre kéne vennie, hogy impotens az egész támadójátékuk és tenni valamit. Talán behozhatná Krult középpályára.Stez
?Schleck
Hagy bontsa a morált.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Robbent rosszul állította fel van Gaal sztem, mert ilyen passzívnak nem láttam az elmúlt két évben.Burkus
Nem is fut semmit, mozdulni is luxus neki. Amúgy nem állította fel rosszul, csak nem jut el hozzá a labda. Teszem hozzá, Van Gaalnak észre kéne vennie, hogy impotens az egész támadójátékuk és tenni valamit. Talán behozhatná Krult középpályára.Stez
?

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 869 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Robbent rosszul állította fel van Gaal sztem, mert ilyen passzívnak nem láttam az elmúlt két évben.Burkus
Nem is fut semmit, mozdulni is luxus neki. Amúgy nem állította fel rosszul, csak nem jut el hozzá a labda. Teszem hozzá, Van Gaalnak észre kéne vennie, hogy impotens az egész támadójátékuk és tenni valamit. Talán behozhatná Krult középpályára.Stez
És kiküldhetné Robbent a szélre.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 827 — 258. §
Ezt előre lebeszélték , hogy 0-0 lesz, ennyire szarok nem lehetnek.Sixo67
Ma is focitörténelmet láthatunk pedig!

"soha egyetlen vb-elődöntő sem végződött még 0–0-ra!"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Robbent rosszul állította fel van Gaal sztem, mert ilyen passzívnak nem láttam az elmúlt két évben.Burkus
Nem is fut semmit, mozdulni is luxus neki. Amúgy nem állította fel rosszul, csak nem jut el hozzá a labda. Teszem hozzá, Van Gaalnak észre kéne vennie, hogy impotens az egész támadójátékuk és tenni valamit. Talán behozhatná Krult középpályára.