Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 818 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
A legnagyobb mákfaktor azért ebben a sportágban van, ez nem is lehet kérdés, ezért működik a közhelyes "egy meccsen minden megtörténhet" teória, ami különösen alkor számítana, ha nem 3-4 naponta játszanának, mert így a tudáskülönbség mellett még az erőnlét is döntő tényezőbaggio
A tojásfoci sokkal kiszámíthatatlanabb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Volt két komoly helyzetük, de ha lett volna három fos kapuralövésük, akkor jobb lenne?.Jakehomer
Ne védjük már Costa Ricát, ma aztán végképp nem fociztak semmit. Remélem kiesnek a francba, hiába voltak rosszak a hollandok, azért ezt már mégse. Minden idők leggyengébb VB napja ez a mai...Foldesi26
Most pont az idézett hozzászólásomban nem is védtem őket :p De amúgy ja, meg kell védeni őket, mert teljesen jól mérték fel, hogy nekik ma ölniük kell a játékot, hogy legyen bármi esélyük. Nem kell ezért szeretni őket, de lenézni se.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 818 — 258. §
86. perc, CR kaput eltaláló lövéseinek száma 0. Nekem nem a defenzív játékkal van bajom, de ha emellett előre szó szerint semmit nem mutatnak, és nem a döntetlenben hanem konkrétan csak a 0-0-ban bíznak 120 percen át, akkor az a szégyen az adott sportágra nézve. De ez csak nálam.davemayer
Minden nyilvánvalóan gyengébb csapatnak ezt kéne csinálnia. Csak mi akarjuk hollandiát 5:4-re legyőzni.JayB
Erre taktikát nem lehet alapozni, ne essünk át azért a ló túlsó oldalára. Ez maximum egy ilyen tornán elképzelhető és bizonyos szintig akár nyerő taktika is, de egy bajnokságban vagy akár selejtező-sorozatban erre nem bazírozhatszbaggio
Igazából tök mindegy, a jobb csapat győzni fog akkor is ha beáll a gyengébb és 10 emberrel védekezik, és akkor is ha támad. Akkor nem győz a jobb csapat, ha nem játszik jól, de akkor mindkét taktika működhet. A 16-ba jutás óta nincs meglepetés, pedig itt is rengeteg a nulla nullás szándékú, szagú mecss. Mégis azért itt már az esélyesek jutnak tovább.

Ettől még persze megvan az az 1% esély, de nem sokkal több.peterk2005
A legnagyobb mákfaktor azért ebben a sportágban van, ez nem is lehet kérdés, ezért működik a közhelyes "egy meccsen minden megtörténhet" teória, ami különösen alkor számítana, ha nem 3-4 naponta játszanának, mert így a tudáskülönbség mellett még az erőnlét is döntő tényező


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Tényleg elképzelhetetlen, hogy ne rúgjanak gólt a hollandok

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hol véd ez a Navas?Eazzy
Levante
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Volt két komoly helyzetük, de ha lett volna három fos kapuralövésük, akkor jobb lenne?.Jakehomer
Ne védjük már Costa Ricát, ma aztán végképp nem fociztak semmit. Remélem kiesnek a francba, hiába voltak rosszak a hollandok, azért ezt már mégse. Minden idők leggyengébb VB napja ez a mai...
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
Hol véd ez a Navas?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
86. perc, CR kaput eltaláló lövéseinek száma 0. Nekem nem a defenzív játékkal van bajom, de ha emellett előre szó szerint semmit nem mutatnak, és nem a döntetlenben hanem konkrétan csak a 0-0-ban bíznak 120 percen át, akkor az a szégyen az adott sportágra nézve. De ez csak nálam.davemayer
Minden nyilvánvalóan gyengébb csapatnak ezt kéne csinálnia. Csak mi akarjuk hollandiát 5:4-re legyőzni.JayB
Erre taktikát nem lehet alapozni, ne essünk át azért a ló túlsó oldalára. Ez maximum egy ilyen tornán elképzelhető és bizonyos szintig akár nyerő taktika is, de egy bajnokságban vagy akár selejtező-sorozatban erre nem bazírozhatszbaggio
Igazából tök mindegy, a jobb csapat győzni fog akkor is ha beáll a gyengébb és 10 emberrel védekezik, és akkor is ha támad. Akkor nem győz a jobb csapat, ha nem játszik jól, de akkor mindkét taktika működhet. A 16-ba jutás óta nincs meglepetés, pedig itt is rengeteg a nulla nullás szándékú, szagú mecss. Mégis azért itt már az esélyesek jutnak tovább.

Ettől még persze megvan az az 1% esély, de nem sokkal több.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
ez így nem fog menni CRC-nek, a félidő végén szinte labda sem volt náluk (Campbell csere óta kb)
fáradnak, mert egyre többször maradnak le, már csak az utsó passz hiányzik Hollandiának
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 818 — 258. §
86. perc, CR kaput eltaláló lövéseinek száma 0. Nekem nem a defenzív játékkal van bajom, de ha emellett előre szó szerint semmit nem mutatnak, és nem a döntetlenben hanem konkrétan csak a 0-0-ban bíznak 120 percen át, akkor az a szégyen az adott sportágra nézve. De ez csak nálam.davemayer
Minden nyilvánvalóan gyengébb csapatnak ezt kéne csinálnia. Csak mi akarjuk hollandiát 5:4-re legyőzni.JayB
Erre taktikát nem lehet alapozni, ne essünk át azért a ló túlsó oldalára. Ez maximum egy ilyen tornán elképzelhető és bizonyos szintig akár nyerő taktika is, de egy bajnokságban vagy akár selejtező-sorozatban erre nem bazírozhatsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
ha feldobunk egy érmét, az tényleg 50-50 százalékot eredményez és (mondjuk, hogy) vakszerencse (a tudomány szerint biztosan).
ha 2 csapat 11-espárbajban mérettetik meg, akkor legyen 50-50, hogy bemegy-e adott lövés, vagy sem (ami mellesleg nem igaz, mert több megy be, mint nem). de hogy így lesz-e, az pusztán azon múlik, hogy a rúgó hogyan rúg, és a kapus képes-e kivédeni. lehetne modellezni, hogy milyen készségek kerülnek előtérbe, de a lényeg éppen az, hogy készségek döntenek és nem úgy van, hogy odaáll rooney és a gép kidobja, hogy bemegy-e vagy sem, majd bíró ica és a gép dob ismét valamit.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
egyébként ha nem támadnak csoda lesz ha ezt még fél óráig kibírják, kellene egy gólt lőniük

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most csak szerintem szánalmas ez a Holland szenvedés? Azért CR-t tudják már bedarálni VÉÉÉÉBÉÉÉN érted.Eazzy
Nem játszhat minden meccsen Devecseri ellenük a védelemben. 😀
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
Most csak szerintem szánalmas ez a Holland szenvedés? Azért CR-t tudják már bedarálni VÉÉÉÉBÉÉÉN érted.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
86. perc, CR kaput eltaláló lövéseinek száma 0. Nekem nem a defenzív játékkal van bajom, de ha emellett előre szó szerint semmit nem mutatnak, és nem a döntetlenben hanem konkrétan csak a 0-0-ban bíznak 120 percen át, akkor az a szégyen az adott sportágra nézve. De ez csak nálam.davemayer
Volt két komoly helyzetük, de ha lett volna három fos kapuralövésük, akkor jobb lenne?

Egyébként nem értem, miért kínzod magad, én pl a F1-től vagyok rosszul, és eszembe se jut nézni.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
86. perc, CR kaput eltaláló lövéseinek száma 0. Nekem nem a defenzív játékkal van bajom, de ha emellett előre szó szerint semmit nem mutatnak, és nem a döntetlenben hanem konkrétan csak a 0-0-ban bíznak 120 percen át, akkor az a szégyen az adott sportágra nézve. De ez csak nálam.davemayer
Minden nyilvánvalóan gyengébb csapatnak ezt kéne csinálnia. Csak mi akarjuk hollandiát 5:4-re legyőzni.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
és ha ez most bemegy akkor CR elégedetten lejön a meccs végén a pályáról? kapura lövés nélkül? én annak drukkolok, hogy az első kaput eltaláló lövésük az első 11esük legyen, ettől lesz szép ez a játék

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A soccer istenei Costa Ricará fogadtak a mennyei Totózóban.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
még a kabaré gól sem megy be


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
ezt a röfögést omg

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Mekkora balfaszok 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még ismételd el Menczer ötször, hogy nem túl izgi a meccs, hátha valaki lemaradt az előző 10 alkalomról, mikor ezt elmondtad...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
86. perc, CR kaput eltaláló lövéseinek száma 0. Nekem nem a defenzív játékkal van bajom, de ha emellett előre szó szerint semmit nem mutatnak, és nem a döntetlenben hanem konkrétan csak a 0-0-ban bíznak 120 percen át, akkor az a szégyen az adott sportágra nézve. De ez csak nálam.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem ez a sok hollandus helyzet megbosszulja magát.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? davemayer
már hogy lenne ugyanaz a kettő? a 11-eseket a csapat tagjai rúgják, és a kapus próbálja védeni. azon kívül szereplő még a labda. na, most akkor hogy jön ide a szerencse?
megmondom én; sehogy. pusztán nem olyan faktorok határozzák meg a végeredményt, mint a rúgótechnika, taktika, cselezőkészség stb..., amik alapvetőek a játék szempontjából. de ez nem mond ellent annak, hogy csakis a játékosokon múlik egy 11-espárbaj kimenetele.lucy liu
igen,csak az ott egy teljesen más mentális állapot. Nem arról van szó hogy CSAK a szerencse dönt de ELŐZETESEN 50-50% eséllyel indulnak a csapatok, vagy belövik vagy nem. Vagy ez sem igaz?davemayer
Ezt a logikát követve tehát előzetesen az egész meccsen 50-50 százalék az esély, hiszen vagy az egyik csapat jut tovább, vagy a másik. Nem is értem, miért ilyen alacsony a hollandok oddsa...

Tepper takarodj!