Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 818 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol kapuscsere, beteg lesz, ha megnyeri a meccset

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
Azért 120 perc után tanulság, hogy megint lehetne egy klippet forgatni Robbenről a They see me rollin, they hatin számmal 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
krul bolygó is bejön


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kapuscsere. Mi van itt? 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 599 — Csodabogár
na ez wtf

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Huh, meleg volt, nehogy talaljon egy gólt hollandia

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez baromi jó meccs... lett.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Elég epic 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Menczer a Mennyei meccseken is így fog szenvedni a találkozók színvonalától...

Amúgy meg...

A rgentinien
B rasilien
C ........
D eutschland

😀iktriad
C holland?Stez
Rájuk max inkább a C hocker lehet ma igaz.

Nyom Costa Rica.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
Ömm, tudnak ezek játszani pedig 😀 Most éppen szopatják a 16-oson belül a baracklekvárt

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Remélem Menczer a Mennyei meccseken is így fog szenvedni a találkozók színvonalától...

Amúgy meg...

A rgentinien
B rasilien
C ........
D eutschland

😀iktriad
C holland?

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Hát itt le vannak focizva a hollandusok 😀

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Menczer a Mennyei meccseken is így fog szenvedni a találkozók színvonalától...

Amúgy meg...

A rgentinien
B rasilien
C ........
D eutschland

😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Látszik, hogy nem néztek baseballt 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Robben meg egyszer nem maradt talpon, ahogy hozzaertek. És mindrn kontaktnal a vilag fajdalmat erzi.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Volt két komoly helyzetük, de ha lett volna három fos kapuralövésük, akkor jobb lenne?.Jakehomer
Ne védjük már Costa Ricát, ma aztán végképp nem fociztak semmit. Remélem kiesnek a francba, hiába voltak rosszak a hollandok, azért ezt már mégse. Minden idők leggyengébb VB napja ez a mai...Foldesi26
Most pont az idézett hozzászólásomban nem is védtem őket :p De amúgy ja, meg kell védeni őket, mert teljesen jól mérték fel, hogy nekik ma ölniük kell a játékot, hogy legyen bármi esélyük. Nem kell ezért szeretni őket, de lenézni se.Jakehomer
Mivel őszintén nem tudom elképzelni, hogy ezt valaki komolyan gondolja, ezért iróniának veszem ezt a hsz-t 😊Foldesi26
Hát ez van, igyekszem csalódást okozni az embereknek.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 818 — 258. §
A legnagyobb mákfaktor azért ebben a sportágban van, ez nem is lehet kérdés, ezért működik a közhelyes "egy meccsen minden megtörténhet" teória, ami különösen alkor számítana, ha nem 3-4 naponta játszanának, mert így a tudáskülönbség mellett még az erőnlét is döntő tényezőbaggio
A tojásfoci sokkal kiszámíthatatlanabb.peterk2005
Ez röhejes kijelentés, ne már az nfl 32 ugyanolyan csapatából indulj ki, hanem minimum az ncaa-ből...
A legnagyobb mákfaktor azért ebben a sportágban van, ez nem is lehet kérdés, ezért működik a közhelyes "egy meccsen minden megtörténhet" teóriabaggio
Fogalmam sincs, hogy melyik sportágban legnagyobb a mákfaktor, de hogy ezt a kijelentésedet lehetetlen alátámasztani, abban azért elég biztos vagyok 😊
Az egy meccsen minden megtörténhet teóriát melyik csapatjáték kapcsán nem lehet elmondani?Jakehomer
Attól függ, hogyan nézzük, én most pl. a csapatok közti értékkülönbségre gondoltam, mondjuk a kosár is jó példa lenne, ez is igaz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
A legnagyobb mákfaktor azért ebben a sportágban van, ez nem is lehet kérdés, ezért működik a közhelyes "egy meccsen minden megtörténhet" teóriabaggio
Fogalmam sincs, hogy melyik sportágban legnagyobb a mákfaktor, de hogy ezt a kijelentésedet lehetetlen alátámasztani, abban azért elég biztos vagyok 😊
Az egy meccsen minden megtörténhet teóriát melyik csapatjáték kapcsán nem lehet elmondani?Jakehomer
szerintem jobb lenne kiszámíthatatlansági faktornak hívni, amit akár mérni is lehetne. de számok nélkül is elég könnyű észrevenni, hogy ez ebben a sportban a legmagasabb. már csak abból fakadóan is, hogy itt a legkevesebb a gól
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
A legnagyobb mákfaktor azért ebben a sportágban van, ez nem is lehet kérdés, ezért működik a közhelyes "egy meccsen minden megtörténhet" teóriabaggio
Fogalmam sincs, hogy melyik sportágban legnagyobb a mákfaktor, de hogy ezt a kijelentésedet lehetetlen alátámasztani, abban azért elég biztos vagyok 😊
Az egy meccsen minden megtörténhet teóriát melyik csapatjáték kapcsán nem lehet elmondani?Jakehomer
Mondjuk azt, hogy a fociban többször előfordul, hogy nem a valószínűbb eredmény jön be😊 Pl kosárlabdában ritkábban borul a papírforma.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Vegyetek a kezetekbe egy stoppert nézzük meg mennyi játék lesz a következő 15 percben 😀
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Volt két komoly helyzetük, de ha lett volna három fos kapuralövésük, akkor jobb lenne?.Jakehomer
Ne védjük már Costa Ricát, ma aztán végképp nem fociztak semmit. Remélem kiesnek a francba, hiába voltak rosszak a hollandok, azért ezt már mégse. Minden idők leggyengébb VB napja ez a mai...Foldesi26
Most pont az idézett hozzászólásomban nem is védtem őket :p De amúgy ja, meg kell védeni őket, mert teljesen jól mérték fel, hogy nekik ma ölniük kell a játékot, hogy legyen bármi esélyük. Nem kell ezért szeretni őket, de lenézni se.Jakehomer
Mivel őszintén nem tudom elképzelni, hogy ezt valaki komolyan gondolja, ezért iróniának veszem ezt a hsz-t 😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
A legnagyobb mákfaktor azért ebben a sportágban van, ez nem is lehet kérdés, ezért működik a közhelyes "egy meccsen minden megtörténhet" teóriabaggio
Fogalmam sincs, hogy melyik sportágban legnagyobb a mákfaktor, de hogy ezt a kijelentésedet lehetetlen alátámasztani, abban azért elég biztos vagyok 😊
Az egy meccsen minden megtörténhet teóriát melyik csapatjáték kapcsán nem lehet elmondani?

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
A legnagyobb mákfaktor azért ebben a sportágban van, ez nem is lehet kérdés, ezért működik a közhelyes "egy meccsen minden megtörténhet" teória, ami különösen alkor számítana, ha nem 3-4 naponta játszanának, mert így a tudáskülönbség mellett még az erőnlét is döntő tényezőbaggio
A tojásfoci sokkal kiszámíthatatlanabb.peterk2005
azért azt is vedd figyelembe, hogy az nfl-ben az erőviszonyok eleve kiegyenlítettebbek. a barca kikaphat a mittudoménmennyivel kevesebből gazdálkodható granadától, de "ekkora" lehetőségbeli különbség vajon az nfl-ben is ledolgozható lenne a pályán?
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Navas az én emberem óriási védésekkel operál, és mindegyik hosszabbításban súlyosan megsérül. 😀 Imádom az ilyet (eddig feltűnően kevés volt a fetrengés nem is értettem, hogy mi van...). 😊