Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? davemayer
már hogy lenne ugyanaz a kettő? a 11-eseket a csapat tagjai rúgják, és a kapus próbálja védeni. azon kívül szereplő még a labda. na, most akkor hogy jön ide a szerencse?
megmondom én; sehogy. pusztán nem olyan faktorok határozzák meg a végeredményt, mint a rúgótechnika, taktika, cselezőkészség stb..., amik alapvetőek a játék szempontjából. de ez nem mond ellent annak, hogy csakis a játékosokon múlik egy 11-espárbaj kimenetele.lucy liu
igen,csak az ott egy teljesen más mentális állapot. Nem arról van szó hogy CSAK a szerencse dönt de ELŐZETESEN 50-50% eséllyel indulnak a csapatok, vagy belövik vagy nem. Vagy ez sem igaz?davemayer
az is 50-50 százalék, hogy holnap meghalok, mert vagy igen, vagy nem?lucy liu
igen, ez a kettő pont ugyanaz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? davemayer
már hogy lenne ugyanaz a kettő? a 11-eseket a csapat tagjai rúgják, és a kapus próbálja védeni. azon kívül szereplő még a labda. na, most akkor hogy jön ide a szerencse?
megmondom én; sehogy. pusztán nem olyan faktorok határozzák meg a végeredményt, mint a rúgótechnika, taktika, cselezőkészség stb..., amik alapvetőek a játék szempontjából. de ez nem mond ellent annak, hogy csakis a játékosokon múlik egy 11-espárbaj kimenetele.lucy liu
igen,csak az ott egy teljesen más mentális állapot. Nem arról van szó hogy CSAK a szerencse dönt de ELŐZETESEN 50-50% eséllyel indulnak a csapatok, vagy belövik vagy nem. Vagy ez sem igaz?davemayer
az is 50-50 százalék, hogy holnap meghalok, mert vagy igen, vagy nem?
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? davemayer
már hogy lenne ugyanaz a kettő? a 11-eseket a csapat tagjai rúgják, és a kapus próbálja védeni. azon kívül szereplő még a labda. na, most akkor hogy jön ide a szerencse?
megmondom én; sehogy. pusztán nem olyan faktorok határozzák meg a végeredményt, mint a rúgótechnika, taktika, cselezőkészség stb..., amik alapvetőek a játék szempontjából. de ez nem mond ellent annak, hogy csakis a játékosokon múlik egy 11-espárbaj kimenetele.lucy liu
igen,csak az ott egy teljesen más mentális állapot. Nem arról van szó hogy CSAK a szerencse dönt de ELŐZETESEN 50-50% eséllyel indulnak a csapatok, vagy belövik vagy nem. Vagy ez sem igaz?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
jó kis lövés, kezd azért nyomni a hollandus gárda


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uhh, ezt Navas is csak nézte.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
Menczer nyíltan a Hollanduknak drukkol
Volt szabálytalanság, de megint Robben rájátszott!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
Mekkora színész köcsög ez a Robben

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Teljesen el vagy tévedve, ha szerinted a 11-eseknél a szerencse dönt.Jakehomer
Pluszegy, nem is értem azt a sok véleményt hogy el kéne törölni mert igazságtalan. Mi lehet annál igazságosabb?
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Teljesen el vagy tévedve, ha szerinted a 11-eseknél a szerencse dönt.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
eltelt 15 perc a felugrás óta, eddig rohangált, hirtelen nem tud
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? davemayer
már hogy lenne ugyanaz a kettő? a 11-eseket a csapat tagjai rúgják, és a kapus próbálja védeni. azon kívül szereplő még a labda. na, most akkor hogy jön ide a szerencse?
megmondom én; sehogy. pusztán nem olyan faktorok határozzák meg a végeredményt, mint a rúgótechnika, taktika, cselezőkészség stb..., amik alapvetőek a játék szempontjából. de ez nem mond ellent annak, hogy csakis a játékosokon múlik egy 11-espárbaj kimenetele.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
vicces, hogy egy méterre az oldalvonaltól be kell hozni a "koporsót"
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Azért ha a hollandok kiesnek tizenegyesekkel, mindenki rajtuk fog röhögni,


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Térd lesz az, nem boka..
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
egy dolgot nem értek, miért gondolják hogy a 11eseknél sokkal nagyobb esélyük van? én nem azt mondom hogy nem kell védekezni, de nem is úgy hogy gyakorlatilag nincs egy passza az egyik csapatnak a másik térfelén...

Aztán ha 11essekkel kiesnek akkor is örülnek hogy legalább azt elérték vagy mi? ennél pl mexikó sokkal jobban csinálta mert nem adták fel teljesen a gólszerzés lehetőségét, majdnem sikerült is nekik a meglepetés.davemayer
Azért a tizit ki is lehet hagyni😊
NB2
értem, de ha az a baj a pénzfeldobással hogy igazságtalan és nem sportszerű mert szerencse, akkor a 11esek nem azok? előzetesen mindenkinek 50-50% esélye van a sikerességre, csakúgy mint a pénzfeldobásnál. Ott van 120 perc hogy eldöntsd ki a jobb, ha nem megy ne panaszkodj. Mondom ha a 11esekig kihúzzák de kikapnak elégedettebbek lesznek a végeredménnyel mintha kikapnának mondjuk 2-1re de átlépnék a félpályát legalább 3an 2nél többször egy félidőben? nekem inkább hiányérzetem lenne hogy miért hagytam hogy a szerencse döntsön amikor akár nyerhettem is volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Campbell lehozásának mi értelme van, ha a büntetőpárbajra játszik a csapat?
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Ez a Cilessen egy kalap fosch.. Navas viszont az egyik legjobb kapus a vb-n. Ez is lehet a terv része.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
egy dolgot nem értek, miért gondolják hogy a 11eseknél sokkal nagyobb esélyük van? én nem azt mondom hogy nem kell védekezni, de nem is úgy hogy gyakorlatilag nincs egy passza az egyik csapatnak a másik térfelén...

Aztán ha 11essekkel kiesnek akkor is örülnek hogy legalább azt elérték vagy mi? ennél pl mexikó sokkal jobban csinálta mert nem adták fel teljesen a gólszerzés lehetőségét, majdnem sikerült is nekik a meglepetés.davemayer
Azért a tizit ki is lehet hagyni😊
Mexikó meg nincs is itt😕
Az jobban idegesített, hogy Campbell inkább a tizire ment mint a labda megjátszására!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 627 — No one likes us, cause no one like us
Na majdnem pirított most CRC

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
oké, tegyenek, vagy szóljanak hogy ne nézzük csak ha letelt a 120 perc mert ők bizony itt ma nem akarnak gólt lőnidavemayer
akarnak, csak ki sem akarnak nyílni😊
(egyébként egy véleményen vagyunk abban, hogy nem jó egyik meccs sem, illetve lehetne jobb is)NB2
egy dolgot nem értek, miért gondolják hogy a 11eseknél sokkal nagyobb esélyük van? én nem azt mondom hogy nem kell védekezni, de nem is úgy hogy gyakorlatilag nincs egy passza az egyik csapatnak a másik térfelén...davemayer
Hanem hogy? Úgy hogy több esélye legyen a hollandoknak gól rúgni? 😀 Teljesen jól csinálják, és nem is igaz, hogy nem próbálnak kontrázni.
Az meg szerintem elég világos, hogy miért van több esélyük 11-es párbajban, mint egy nyíltsisakos küzdelemben...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
oké, tegyenek, vagy szóljanak hogy ne nézzük csak ha letelt a 120 perc mert ők bizony itt ma nem akarnak gólt lőnidavemayer
akarnak, csak ki sem akarnak nyílni😊
(egyébként egy véleményen vagyunk abban, hogy nem jó egyik meccs sem, illetve lehetne jobb is)NB2
egy dolgot nem értek, miért gondolják hogy a 11eseknél sokkal nagyobb esélyük van? én nem azt mondom hogy nem kell védekezni, de nem is úgy hogy gyakorlatilag nincs egy passza az egyik csapatnak a másik térfelén...

Aztán ha 11essekkel kiesnek akkor is örülnek hogy legalább azt elérték vagy mi? ennél pl mexikó sokkal jobban csinálta mert nem adták fel teljesen a gólszerzés lehetőségét, majdnem sikerült is nekik a meglepetés.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
oké, tegyenek, vagy szóljanak hogy ne nézzük csak ha letelt a 120 perc mert ők bizony itt ma nem akarnak gólt lőnidavemayer
akarnak, csak ki sem akarnak nyílni😊
(egyébként egy véleményen vagyunk abban, hogy nem jó egyik meccs sem, illetve lehetne jobb is)
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
megteheted, hogy csak 120 perc után nézedtamasboldizsar
nem, mert nem mondták meg előre hogy ők nem lőnek gólt. lehet hogy 10 perc múlva váltanak. mindenesetre erről a meccsről is mindent elmond hogy eddig jó ha 10 percet láttam belőle, a többit csak hallgatom és netezek mellette.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
ha kisebbet esik, biztos nem fújja le...
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
megteheted, hogy csak 120 perc után nézed