NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 822 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
ki nevet a végén 😉
"A két 11-est is kivédő cserekapus szerint semmi sporszerűtlen nem volt abban, hogy odament a Costa Rica-i játékosokhoz és magyarázott neki. Krul azt állítja, hogy ugyan pszichológiai fegyver volt ez részéről, de senkinek sem szólt be, csak közölte velük, hogy tudja, hová fogják rúgni a büntetőt." :cool:

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 691 — Pfizer & Moderna fan
Krul szerintm egész héten erre készült és a kapusedzővel éjjel nappal CR előző tiezegyenes párbaját elemezték. Lehet hiba volt ugyanazokkal rúgatni...JayB
Teljesen máshová lőtték, mint a múltkor, és nem is ugyanazok, szerencséje volt Krullnak, ennyi nem kell se zsenizni Van Gaal-t se ezt a kapust. 😉Jughead
Mind az öt büntetőn rajta volt, kettőt fogott is. 25 év kapus múlttal kérdezem, hogy mi a f@szt kellett volna még csinálnia egyebet??

Cilessent ekéztem, de azért a meccslabdát megfogta a végén..James007
25 év kapus múlttal a hátad mögött kérdezem szerinted a soccerben vannak tizenegyes ölő kapusok? Ma szerencsés napja van, mindig jó oldalra mozdult és kétszer rosszul lőttek a costa ricaiak, ennyi. 😉 Navasnak meg nem volt szerencséje, vagyis maradjunk annyiban jobban lőtték a hollandok a tiziket. Vagy te mint kapus úgy látod, hogy a kapus tényező a tiziknél olyan szinten, hogy van aki tud védeni, meg van aki nem?Jughead
nem csak abból áll a 11es védés hogy jó felé dobod magad...
Nem biztos hogy kivéded, még ha jó felé is vetődsz.
Amúgy meg a kapusok nem random dobják magukat.
Figyelik a rúgó szemét, lábfejét elrúgás előtt, és a kitámasztást is.

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 227 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Megemésztettem azt hogy tegnap egy gusztustalan fos argentína óriási kamukocatalált lövésével kiestünk. Inkább lett volna 4:0, de hogy még ezt a csapatot is sikerült sokszorosan alulmúlni hát az tényleg elég keserű így a végére... Na mindegy majd 2 év múlva behúzzzuk az EB-t. Addigra hátha lesz értékelhető HC meg rutin. (Illetve Januzaj és Hazard 2.0)

Hollandus CRCt meg inkább nem is kommentálnám. Rajtam kívül az egész család elaludt rajta 😀
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Krul szerintm egész héten erre készült és a kapusedzővel éjjel nappal CR előző tiezegyenes párbaját elemezték. Lehet hiba volt ugyanazokkal rúgatni...JayB
Teljesen máshová lőtték, mint a múltkor, és nem is ugyanazok, szerencséje volt Krullnak, ennyi nem kell se zsenizni Van Gaal-t se ezt a kapust. 😉Jughead
Mind az öt büntetőn rajta volt, kettőt fogott is. 25 év kapus múlttal kérdezem, hogy mi a f@szt kellett volna még csinálnia egyebet??

Cilessent ekéztem, de azért a meccslabdát megfogta a végén..James007
25 év kapus múlttal a hátad mögött kérdezem szerinted a soccerben vannak tizenegyes ölő kapusok? Ma szerencsés napja van, mindig jó oldalra mozdult és kétszer rosszul lőttek a costa ricaiak, ennyi. 😉 Navasnak meg nem volt szerencséje, vagyis maradjunk annyiban jobban lőtték a hollandok a tiziket. Vagy te mint kapus úgy látod, hogy a kapus tényező a tiziknél olyan szinten, hogy van aki tud védeni, meg van aki nem?Jughead
Ez egy pszichikai meccs és elég egyoldalú (szerintem kb 80%-20% a rugó javára). A kapusnak akkor van lehetősége növelni a saját esélyét, ha el tudja bizonytalanítani a csatárt. Egy meccs közbeni tizenegyesnél ez sokkal nehezebb, mint egy meccs végi párbajban, ott sokkal inkább kijön a lelki tényezője a dolognak. Éppen ezért kevesen vannak azok, akik nagy tizenegyes ölő hírében állnak, de azért léteznek ilyenek.
Ifistaként volt szerencsém látni egyet közelről is. Akkoriban az NBII-es bajnokságban döntetlen esetén 11-es rúgások voltak, amelynek győztese 2, a vesztese pedig 1 pontot kapott. (Rendes játékidős győzelem esetén 3 pont járt). Az Oroszlányi Bányász 1988/89-ben úgy lett második a bajnokságban, hogy rengeteg döntetlent (szám szerint 13-at játszott és a legtöbb tizi párbajt (10-et) nyerte, köszönhetően annak, hogy a kapusa, bizonyos Tőkés László (jelenleg az ETO kapusedzője) ha jól emlékszem, 52 tiziből 26-ot védett. Ez biztos nem a szerencse volt, ennyit nem lehet csak mázlival védeni.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Krul szerintm egész héten erre készült és a kapusedzővel éjjel nappal CR előző tiezegyenes párbaját elemezték. Lehet hiba volt ugyanazokkal rúgatni...JayB
Teljesen máshová lőtték, mint a múltkor, és nem is ugyanazok, szerencséje volt Krullnak, ennyi nem kell se zsenizni Van Gaal-t se ezt a kapust. 😉Jughead
Mondjuk én alapból nem értem miért Cielessen véd, rengeteg bizonytalansága van, Krul sokkal jobb és megbízhatóbb kapus.

Krul magassága, teste és fesztávja is nagyobb, mint Cilessené, ez pedig sokat ér annál a tizenegyes védő stratégiánál, amit Krul csinált. Gyakorlatilag az utolsó pillanatban vetődött, mikor a játékos már nem tud húzni a lábfején. Nem véletlenül találta el mindig az irányt. S ez a stratégia jó, ha szar büntetőket rúgnak. S Costa Rica nagyon rosszakat lőtt. Már az első Borges féle is egy rossz tizi volt, laposan abszolút nem sarokra, de Krul nem ért le rá, onnantól azt a fegyvert is kivette, hogy középre lőjjék. A 3. Gonzalez féle is rossz volt, de legalább megemelte. A két kihagyott egyaránt gyengén helyezett és erőtlen.

Navas totál más taktikán volt, ő előre elment az egyik irányba. Mindezt jól mutatja, hogy majdnem elérte Kuyt remekül helyezett erős lövését, ami a kapufa mellett vágódott a kapuba.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Silessen jol erezheti magat.Stez
Szerintem beszéltek róla előre, legalábbis csodálkoznék ha nem.dande
Nyilvam, de attol meg mocsok jo erzes lehet, hogy ennyire biznak benned.Stez
Meccs után nyilatkozta Van Gaal, hogy Cillessen nem tudta, hogy lesz csere. Nem akarták megzavarni a felkészülésében. Végülis van ebben ráció, de azért elég tipikus Van Gaal húzás.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jó szerdáig ízlelgetem a tényt, hogy elődöntőben vagyunk, osztán meglássuk.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
CRC ott cseszte el, hogy nem élt a kínálkozó lehetőségekkel. NB2
Alapvetően a hollandok is ott baszták el 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elképzelhető, hogy a Brazil - Német lesz az igazi döntő utólag nézve, mint a Seattle - Frisco annoChargers LT
Azért így utólag már nagyon fiktív, hogy a Frisco is úgy megszívatta volna a Denvert mint a Hawks....

Bárhogy lesz a lényeg, hogy végén az arany legyen az argentinok nyakába 😀dande
Höri listája szerint Patriots - Eagles és Broncos - Packers meccsek vannak az elődöntőben. 😀iktriad
Szinte papírforma 😀Chargers LT
Ha így nézzük a belgáktól (S Hawks) pont egy PC szintű HC hiányzott, aki kihozta volna belőlük a legjobbat. Ilyen játékosanyaggal még Egervári mester is eljutott volna idáig 😀 más kérdés, hogy a magyar foci 100 év múlva se termel ki egy ilyen generációt, hogy optimista legyek. 😛
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elképzelhető, hogy a Brazil - Német lesz az igazi döntő utólag nézve, mint a Seattle - Frisco annoChargers LT
Azért így utólag már nagyon fiktív, hogy a Frisco is úgy megszívatta volna a Denvert mint a Hawks....

Bárhogy lesz a lényeg, hogy végén az arany legyen az argentinok nyakába 😀dande
Höri listája szerint Patriots - Eagles és Broncos - Packers meccsek vannak az elődöntőben. 😀iktriad
Szinte papírforma 😀Chargers LT
Mondjuk nem sokon múlt az Oakland elődöntőbe jutása. 😀😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Elképzelhető, hogy a Brazil - Német lesz az igazi döntő utólag nézve, mint a Seattle - Frisco annoChargers LT
Azért így utólag már nagyon fiktív, hogy a Frisco is úgy megszívatta volna a Denvert mint a Hawks....

Bárhogy lesz a lényeg, hogy végén az arany legyen az argentinok nyakába 😀dande
Höri listája szerint Patriots - Eagles és Broncos - Packers meccsek vannak az elődöntőben. 😀iktriad
Szinte papírforma 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elképzelhető, hogy a Brazil - Német lesz az igazi döntő utólag nézve, mint a Seattle - Frisco annoChargers LT
Azért így utólag már nagyon fiktív, hogy a Frisco is úgy megszívatta volna a Denvert mint a Hawks....

Bárhogy lesz a lényeg, hogy végén az arany legyen az argentinok nyakába 😀dande
Höri listája szerint Patriots - Eagles és Broncos - Packers meccsek vannak az elődöntőben. 😀
https://bowl.hu/images/cache/uploads/bff1f609a74405d1ff59aae6b9515f4c.jpg
Labdarúgó VB 2014 - NFL kiadás | Bowl.hu
Mi? Ez mit keres itt? Miért kattintsak rá? Mi köze a gurulósnak az igazi futballhoz?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elképzelhető, hogy a Brazil - Német lesz az igazi döntő utólag nézve, mint a Seattle - Frisco annoChargers LT
Azért így utólag már nagyon fiktív, hogy a Frisco is úgy megszívatta volna a Denvert mint a Hawks....

Bárhogy lesz a lényeg, hogy végén az arany legyen az argentinok nyakába 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
CRC ott cseszte el, hogy nem élt a kínálkozó lehetőségekkel. Mindig volt 1-2 rossz passz, pont ami kellett volna a helyzethez, vagy maga a helyzet maradt ki (117. perc). Egy picit a görögök jutottak róluk eszembe, csak ugye ők fele ennyit nem hibáztak és előre is veszélyesebbek voltak.

A következő 4 meccsre meg felesleges esélyt latolgatni. Mind a 4 csapat elit, mind a 4 csapatban vannak olyan emberek akik simán eldönthetik. Röhej, de az otthon játszó Brazília aki egy picit kilóg lefelé. De nekik meg pont ott van a "hazai pálya".
Ha választanom kéne: vagy európai döntőt (há mégiscsak a mieink) vagy legyen Copa döntő, iszonyatos hangulattal
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Elképzelhető, hogy a Brazil - Német lesz az igazi döntő utólag nézve, mint a Seattle - Frisco anno

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grrrrrrrrrrrr tartok tőle főleg Robben, meg Sneider szétfutja az argentinokat RvP se lesz megint ilyen blfsz Di Maria is out... jó lesz az a bronzmeccs........dande
bronzmeccs? 😀 Neymar és Silva nélkül a brazilok szerinted megverik a németeket? Érik a EB döntő, meg a Copa America bronzmeccs.MarioAna
szerintem félre értettél, arra gondoltam, hogy bronzmeccsre mennek az argentinok aztán hogy ott mi lesz az más kérdés, azt nem mondtam, hogy meg is nyerik.dande
Most komolyan szerinted az a Hollandia, amelyik majdnem kikapott a Mexikó, Costa Rica párostól megveri Argentínát? Ugyan már, oké, hogy az argentínok se jók, de azért a hollandoknál jobbak. Mondjuk rossz belegondolni, hogyha a másik ágon vannak, akkor a negyeddöntő a max, de ez van, kicsit olyan érzés, mint az NBA-ben a kelet-nyugat párharc volt idén...Jughead
Csakhogy mind a mexikoiak mind a costa ricaiak pont abban jobbak, hogy hátul tudnak koncentrálni, eleve arra építenek, míg azért az argentinoknál ha bátrabban nekik mennek vannak jelek, hogy nem feltétlenül. S ha Robben megindul.... mondjuk jön vissza Rojo így bízom benne Demichelisz nem lesz komolyabban tesztelve. Meglátjuk. Messi elöl lényegében egyedül maradt, Di Maria és Agüero kiesésével, hacsak Higany nem tartja viszonylag jó ma látott formáját s Lavezzi nem táltosodik meg. Kiderül mennyit bírnak még el a srácok.
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Krul szerintm egész héten erre készült és a kapusedzővel éjjel nappal CR előző tiezegyenes párbaját elemezték. Lehet hiba volt ugyanazokkal rúgatni...JayB
Teljesen máshová lőtték, mint a múltkor, és nem is ugyanazok, szerencséje volt Krullnak, ennyi nem kell se zsenizni Van Gaal-t se ezt a kapust. 😉Jughead
Mind az öt büntetőn rajta volt, kettőt fogott is. 25 év kapus múlttal kérdezem, hogy mi a f@szt kellett volna még csinálnia egyebet??

Cilessent ekéztem, de azért a meccslabdát megfogta a végén..James007
25 év kapus múlttal a hátad mögött kérdezem szerinted a soccerben vannak tizenegyes ölő kapusok? Ma szerencsés napja van, mindig jó oldalra mozdult és kétszer rosszul lőttek a costa ricaiak, ennyi. 😉 Navasnak meg nem volt szerencséje, vagyis maradjunk annyiban jobban lőtték a hollandok a tiziket. Vagy te mint kapus úgy látod, hogy a kapus tényező a tiziknél olyan szinten, hogy van aki tud védeni, meg van aki nem?
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Grrrrrrrrrrrr tartok tőle főleg Robben, meg Sneider szétfutja az argentinokat RvP se lesz megint ilyen blfsz Di Maria is out... jó lesz az a bronzmeccs........dande
bronzmeccs? 😀 Neymar és Silva nélkül a brazilok szerinted megverik a németeket? Érik a EB döntő, meg a Copa America bronzmeccs.MarioAna
szerintem félre értettél, arra gondoltam, hogy bronzmeccsre mennek az argentinok aztán hogy ott mi lesz az más kérdés, azt nem mondtam, hogy meg is nyerik.dande
Most komolyan szerinted az a Hollandia, amelyik majdnem kikapott a Mexikó, Costa Rica párostól megveri Argentínát? Ugyan már, oké, hogy az argentínok se jók, de azért a hollandoknál jobbak. Mondjuk rossz belegondolni, hogyha a másik ágon vannak, akkor a negyeddöntő a max, de ez van, kicsit olyan érzés, mint az NBA-ben a kelet-nyugat párharc volt idén...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Krul szerintm egész héten erre készült és a kapusedzővel éjjel nappal CR előző tiezegyenes párbaját elemezték. Lehet hiba volt ugyanazokkal rúgatni...JayB
Teljesen máshová lőtték, mint a múltkor, és nem is ugyanazok, szerencséje volt Krullnak, ennyi nem kell se zsenizni Van Gaal-t se ezt a kapust. 😉Jughead
Mind az öt büntetőn rajta volt, kettőt fogott is. 25 év kapus múlttal kérdezem, hogy mi a f@szt kellett volna még csinálnia egyebet??

Cilessent ekéztem, de azért a meccslabdát megfogta a végén..James007
Megfoghatta volna mindegyik tizit. 😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
A kerti törpéék szerintem lenyomják ezt a Nullandiát, legalábbis nagyon remélem.JayB
A legjobb az.lenne, ha kiesne mindketto 😀

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Krul szerintm egész héten erre készült és a kapusedzővel éjjel nappal CR előző tiezegyenes párbaját elemezték. Lehet hiba volt ugyanazokkal rúgatni...JayB
Teljesen máshová lőtték, mint a múltkor, és nem is ugyanazok, szerencséje volt Krullnak, ennyi nem kell se zsenizni Van Gaal-t se ezt a kapust. 😉Jughead
Mind az öt büntetőn rajta volt, kettőt fogott is. 25 év kapus múlttal kérdezem, hogy mi a f@szt kellett volna még csinálnia egyebet??

Cilessent ekéztem, de azért a meccslabdát megfogta a végén..
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
A kerti törpéék szerintem lenyomják ezt a Nullandiát, legalábbis nagyon remélem.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg nem tudom miről beszélünk miközben itthon játszanak az igazi bajnonkok mit nekünk holmi világbajnokság nem is értem magunkat 😀

 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/debrecen-lyon-2347811
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grrrrrrrrrrrr tartok tőle főleg Robben, meg Sneider szétfutja az argentinokat RvP se lesz megint ilyen blfsz Di Maria is out... jó lesz az a bronzmeccs........dande
bronzmeccs? 😀 Neymar és Silva nélkül a brazilok szerinted megverik a németeket? Érik a EB döntő, meg a Copa America bronzmeccs.MarioAna
szerintem félre értettél, arra gondoltam, hogy bronzmeccsre mennek az argentinok aztán hogy ott mi lesz az más kérdés, azt nem mondtam, hogy meg is nyerik.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
Grrrrrrrrrrrr tartok tőle főleg Robben, meg Sneider szétfutja az argentinokat RvP se lesz megint ilyen blfsz Di Maria is out... jó lesz az a bronzmeccs........dande
bronzmeccs? 😀 Neymar és Silva nélkül a brazilok szerinted megverik a németeket? Érik a EB döntő, meg a Copa America bronzmeccs.MarioAna
nem látom az ellentmondást amit dante irt 😊