NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 998 — Believelander
simán behoznám Lukakut is, USA már most a tizikre játszik

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 467 — nabege2@yahoo.com
Amcsik akarnak ma focizni vagy tiziket loni jottek?Kenny
egyik meccsükön sem domináltak, Ghánát pl oltári mákkal verték csak meg
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
az MLS-t telibe szarjákJakehomer
Azt én is. Ahol egy Herczegfalvi légióskodhat, az csak szar liga lehet. 😀iktriad
 www.youtube.com/watch?v=DBIVvVRJ1uI

nem olyan rossz azért, hatalmas gólok vannak, mondjuk ehhez hozzájárulnak a gyenge védelmek és a kritikán aluli kapusteljesítmények. van még hova fejlődniük, de az egyre több kivándorló sztár sokat javít az összképen.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 024 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bizony Preud'homme zseniális kapus őt nagyon szerettem én is.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
10es odds van arra hogy a belgák legalább 3 gólt lőnek..... háááát 😀davemayer
Itt ma akkor lesz 3 gól, ha tizenegyesek fognak dönteni...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 869 — Omar's Coming Yo!
Amcsik akarnak ma focizni vagy tiziket loni jottek?

több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.iktriad
Az amerikai válogatott népszerűségét rávetíteni a sportág egészére hihetetlen buta érv, aki ezt így nézi, nagyjából semmit nem tud az amerikai kultúráról. Nem mellesleg a 94-es vb-n is rengeteg néző volt, ehhez képest az mls tavaly is negatív nézettségi rekordokat döntögetett az espn-enbaggio
Azért ez akkor is elég impresszív tömeg. Ez "csak" egy nyolcaddöntő végül is.iktriad
Azért van ez mert az USA-ban a legerősebb a nemzeti érzés a világon. Ha USA játszik bármi legyen az, a nép összeáll értük.Ramsay
nemzeti érzés számlálód is van?ozibozi
Van 😛
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
10es odds van arra hogy a belgák legalább 3 gólt lőnek..... háááát 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.iktriad
Az nem látszik, hogy mit néznek :p

Egyébként meg a soccer nagyon népszerű, de nem úgy, mint a foci (sokan játsszák, de inkább csak amolyan kikapcsolódási sport). Hype csak a válogatott körül van - az is négyévente 😊, az MLS-t telibe szarjákJakehomer
Én nem voltam még olyan parkban kint Louisianától Floridáig (északra Kentucky-val bezáróan), ahol játszottak volnabaggio
Menj el Seattleig. 😀
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 659
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.iktriad
Az amerikai válogatott népszerűségét rávetíteni a sportág egészére hihetetlen buta érv, aki ezt így nézi, nagyjából semmit nem tud az amerikai kultúráról. Nem mellesleg a 94-es vb-n is rengeteg néző volt, ehhez képest az mls tavaly is negatív nézettségi rekordokat döntögetett az espn-enbaggio
Azért ez akkor is elég impresszív tömeg. Ez "csak" egy nyolcaddöntő végül is.iktriad
Azért van ez mert az USA-ban a legerősebb a nemzeti érzés a világon. Ha USA játszik bármi legyen az, a nép összeáll értük.Ramsay
nemzeti érzés számlálód is van?
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
2002Vrijbloed

'98 😊Joey Tribbiani
Wilmots-Goor-Nilis-Scifo-Verheyen-Mpenza, nem is volt rossz csapat, masszív 3 döntetlenjük volt.Vrijbloed
Jaja, jó kis csapat volt, a hollandok elleni szuper 0-0 mintha ma lett volna 😊 Scifo akkor már igencsak a végét járta, 86-ban is ott volt már, onnan mondjuk nem sok minden maradt meg, de a 90-es csapatukban is volt kakaó, Proud'Homme, Gerets, Scifo, Van der Elst, Ceulemans. Oh, a régi szép idők 😊Jakehomer
No offense, csak egy kis javítás: Preud'homme 😊 Az egyik kedvenc kapusom volt, a KV Mechelennel még KeK-et is nyert.
És akkor még tegyük a névsorhoz Frank Vercauteren nevét is!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az MLS-t telibe szarjákJakehomer
Azt én is. Ahol egy Herczegfalvi légióskodhat, az csak szar liga lehet. 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.iktriad
Az nem látszik, hogy mit néznek :p

Egyébként meg a soccer nagyon népszerű, de nem úgy, mint a foci (sokan játsszák, de inkább csak amolyan kikapcsolódási sport). Hype csak a válogatott körül van - az is négyévente 😊, az MLS-t telibe szarjákJakehomer
Én nem voltam még olyan parkban kint Louisianától Floridáig (északra Kentucky-val bezáróan), ahol játszottak volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 467 — nabege2@yahoo.com
Azért ez akkor is elég impresszív tömeg. Ez "csak" egy nyolcaddöntő végül is.iktriad
Vannak hozzá 200 millióan. Egyszerűen arról van szó, hogy lehet ilyenkor nagyusáskodni, de a fociról nem sokat tudnak.
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.iktriad
Az amerikai válogatott népszerűségét rávetíteni a sportág egészére hihetetlen buta érv, aki ezt így nézi, nagyjából semmit nem tud az amerikai kultúráról. Nem mellesleg a 94-es vb-n is rengeteg néző volt, ehhez képest az mls tavaly is negatív nézettségi rekordokat döntögetett az espn-enbaggio
Azért ez akkor is elég impresszív tömeg. Ez "csak" egy nyolcaddöntő végül is.iktriad
Azért van ez mert az USA-ban a legerősebb a nemzeti érzés a világon. Ha USA játszik bármi legyen az, a nép összeáll értük.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 579 — Panthers fan
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.iktriad
Az nem látszik, hogy mit néznek :p

Egyébként meg a soccer nagyon népszerű, de nem úgy, mint a foci (sokan játsszák, de inkább csak amolyan kikapcsolódási sport). Hype csak a válogatott körül van - az is négyévente 😊, az MLS-t telibe szarják

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na most nem vitaképp, csak megfigyeltem, hogy amióta a sajtó elkezdte hájpoli a Belga válogatottat azóta hirtelen sokan elkezdtek nekik szurkolni, hozzáteszem ez nem baj, mert jók van minek szurkolni. Egyébként én speciel 3 éve figyelem őket klubszinten is és előbb írtam róluk, mint bármilyen nagyobb sport lap, hogy bizony jók lehetnek ezen a VB-n 😊 Ja és most mondom, hogy a következő nagy sztár Maxime Lestienne lesz, akinek itt lenne a helye a VB-n ! 😉Ramsay
2002-ben még kint voltak a VB-n, aztán 2004-ben éppen hogy nem lett meg a kijutás, ha jól emlékszem egy ponttal maradtak le a bolgár-horvát duó mögött, az egy nagyon szoros csoport volt.

A 2008-as nagy szenvedés volt, de hát akkor speckó az angoloknak sem sikerült.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.iktriad
Az amerikai válogatott népszerűségét rávetíteni a sportág egészére hihetetlen buta érv, aki ezt így nézi, nagyjából semmit nem tud az amerikai kultúráról. Nem mellesleg a 94-es vb-n is rengeteg néző volt, ehhez képest az mls tavaly is negatív nézettségi rekordokat döntögetett az espn-enbaggio
Azért ez akkor is elég impresszív tömeg. Ez "csak" egy nyolcaddöntő végül is.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 998 — Believelander
Origi, De Bruyne, Hazard nagyon jól tolja Mertens kicsit szürke, védelem hozza magát.

Ez egy nyerhető meccs mindenképpen.Vrijbloed
sok a jó név elöl, de valahogy nem áll össze. Mirallas jöhetne.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ja és most mondom, hogy a következő nagy sztár Maxime LestienneRamsay
és Tielemans. hatalmas potenciál van akár az EB-re is.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 797 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.iktriad
divatdrukker mind


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 024 — Így remélem megfelelek nektek.....
Há mán nem ezt írtam én is 😀 amit mélyen tisztelt nagy tudású Baggio kolléga
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 579 — Panthers fan
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
2002Vrijbloed

'98 😊Joey Tribbiani
Wilmots-Goor-Nilis-Scifo-Verheyen-Mpenza, nem is volt rossz csapat, masszív 3 döntetlenjük volt.Vrijbloed
Jaja, jó kis csapat volt, a hollandok elleni szuper 0-0 mintha ma lett volna 😊 Scifo akkor már igencsak a végét járta, 86-ban is ott volt már, onnan mondjuk nem sok minden maradt meg, de a 90-es csapatukban is volt kakaó, Proud'Homme, Gerets, Scifo, Van der Elst, Ceulemans. Oh, a régi szép idők 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.iktriad
Az amerikai válogatott népszerűségét rávetíteni a sportág egészére hihetetlen buta érv, aki ezt így nézi, nagyjából semmit nem tud az amerikai kultúráról. Nem mellesleg a 94-es vb-n is rengeteg néző volt, ehhez képest az mls tavaly is negatív nézettségi rekordokat döntögetett az espn-en


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 024 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.iktriad
Nem csak feltélen a soccer népszerű hanem önmagában az amerikai válogatott 😀