NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 467 — nabege2@yahoo.com
Linkben és akkor nem lassítja le az oldalt

 scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10348190_862190147142867_7144152241638859531_n.jpg

😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eközben a Soldier Fielden.



Még jó, hogy a soccer nem népszerű odaaát. Oh wait.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 659
Origi, De Bruyne, Hazard nagyon jól tolja Mertens kicsit szürke, védelem hozza magát.

Ez egy nyerhető meccs mindenképpen.Vrijbloed
mint ahogy veszthető is 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 467 — nabege2@yahoo.com
2013Schleck
DIvat... -_-Hanni
Jóhogy. A 2000-es években rettenetes volt a belga válogatott. 😀Schleck
A saját rendezésű EB-jükön szenvedés volt őket nézni.
82 miatt nekünk nem kéne szeretni őket😊
(pedig nekem is tetszik a nyílt játékuk)
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Na most nem vitaképp, csak megfigyeltem, hogy amióta a sajtó elkezdte hájpoli a Belga válogatottat azóta hirtelen sokan elkezdtek nekik szurkolni, hozzáteszem ez nem baj, mert jók van minek szurkolni. Egyébként én speciel 3 éve figyelem őket klubszinten is és előbb írtam róluk, mint bármilyen nagyobb sport lap, hogy bizony jók lehetnek ezen a VB-n 😊 Ja és most mondom, hogy a következő nagy sztár Maxime Lestienne lesz, akinek itt lenne a helye a VB-n ! 😉
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Épp csak arra világítottam rá, hogy mindannyian "divatszurkolók" vagyunk, mert nem a kedvenceinknek szurkolunk a VB-n, és nem is annak akihez kötődünk. 😉 Épp ezért a válogatottaknál divatszurkolók vannak csak, kivéve ha a saát országuk is ott van...Sok értelme nincs arról beszélni, hogy ki mióta szurkol ennek vagy annak. 😉Jughead
Tehát az embernek kötelező imádni azt a válogatottat és elsődleges preferenciába állítani amilyen nemzetiségű? Tényleg ideje elgondolkoznom az emigráláson 😮
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
2013Schleck
DIvat... -_-Hanni
Jóhogy. A 2000-es években rettenetes volt a belga válogatott. 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 024 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Óriási a tét...." melyik csapat tagjai közül cserélhet valaki mezt Messivel 😀
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Origi, De Bruyne, Hazard nagyon jól tolja Mertens kicsit szürke, védelem hozza magát.

Ez egy nyerhető meccs mindenképpen.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 309 — Jó ötletnek tűnt!
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
2002Vrijbloed

'98 😊Joey Tribbiani
2013Schleck
én csak erre a vb-re 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Megvan a mesterhatos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Épp csak arra világítottam rá, hogy mindannyian "divatszurkolók" vagyunk, mert nem a kedvenceinknek szurkolunk a VB-n, és nem is annak akihez kötődünk. 😉 Épp ezért a válogatottaknál divatszurkolók vannak csak, kivéve ha a saját országuk is ott van...Sok értelme nincs arról beszélni, hogy ki mióta szurkol ennek vagy annak. 😉
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 024 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
Ritka dolog akkor még sokan azt sem tudták Magyarországon hol van Belgium nemhogy nekik szurkolt volna egy VB, EB nélküli szezonban 😊 De kb így vagyok Hollandiával nagy hatással volt rám a 2000-es EB meg az ország.Ramsay
Értjük 😀Kenny
Baj, hogy azért szurkolok a Holland válogatottnak mert szeretem Hollandiát ?Ramsay
Nyugi én is csak poénból vettem fel a dolgot szerintem túl van tárgyalva 😀

Egyébként ha a topicban a "kiszögelt" fenti táblájára nézünk máris találunk közel száz hazaárulót aki még vállalja is.😛 Jah, hogy Magyarország nincs kint? Az nem számít 😛 😉
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 998 — Believelander
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
2002Vrijbloed

'98 😊Joey Tribbiani
2013Schleck
Divat 😀😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 869 — Omar's Coming Yo!
Próbáltam utalni arra,hogy mi más miatt szeretheted még Hollandiát,de sajnos nem jött át.

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
2013Schleck
DIvat... -_-
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
2002Vrijbloed

'98 😊Joey Tribbiani
2013

több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
Ritka dolog akkor még sokan azt sem tudták Magyarországon hol van Belgium nemhogy nekik szurkolt volna egy VB, EB nélküli szezonban 😊 De kb így vagyok Hollandiával nagy hatással volt rám a 2000-es EB meg az ország.Ramsay
Értjük 😀Kenny
Baj, hogy azért szurkolok a Holland válogatottnak mert szeretem Hollandiát is ?Ramsay
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
2002Vrijbloed

'98 😊Joey Tribbiani
Wilmots-Goor-Nilis-Scifo-Verheyen-Mpenza, nem is volt rossz csapat, masszív 3 döntetlenjük volt.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Szóval most azzal villogtok ki mióta szurkol egy külföldi válogatottnak? Érdekes, én a magyaroknak szurkolok mióta az eszemet tudom, a VB-ken meg épp annak, akinél több a szimpatikus játékos... 😉Jughead
HipsterHöri
Höri, te mióta vagy bosznia szurkoló?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 998 — Believelander
Szóval most azzal villogtok ki mióta szurkol egy külföldi válogatottnak? Érdekes, én a magyaroknak szurkolok mióta az eszemet tudom, a VB-ken meg épp annak, akinél több a szimpatikus játékos... 😉Jughead
egy kérdésre válaszoltunk szerintem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szóval most azzal villogtok ki mióta szurkol egy külföldi válogatottnak? Érdekes, én a magyaroknak szurkolok mióta az eszemet tudom, a VB-ken meg épp annak, akinél több a szimpatikus játékos... 😉Jughead
Hipster

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Szóval most azzal villogtok ki mióta szurkol egy külföldi válogatottnak? Érdekes, én a magyaroknak szurkolok mióta az eszemet tudom, a VB-ken meg épp annak, akinél több a szimpatikus játékos... 😉Jughead
Jaja mi már csak ilyen antihazafista pöcsök vagyunk 😕Hanni
hazaffy*

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 869 — Omar's Coming Yo!
az utsó 5 meccs 0-0 volt félidőben, ez lehet a 6.Joey Tribbiani
Amennyire mentek csoportmeccseken a 2,5 overek, itt mennek a 2,5 underek. Pedig overre a Gre-Crcn kívül mindenhol kevesebb volt.Hanni
Meg a szögletek,és a lapok.Mással nem nagyon lehet keresni az egyenes kieséses szakaszban.

több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
2002Vrijbloed

'98 😊Joey Tribbiani
Na még kiderül, hogy Magyarország valódi Belga szurkolóinak a 99%-a itt van 😊