NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szóval most azzal villogtok ki mióta szurkol egy külföldi válogatottnak? Érdekes, én a magyaroknak szurkolok mióta az eszemet tudom, a VB-ken meg épp annak, akinél több a szimpatikus játékos... 😉Jughead
Jaja mi már csak ilyen antihazafista pöcsök vagyunk 😕
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Szóval most azzal villogtok ki mióta szurkol egy külföldi válogatottnak? Érdekes, én a magyaroknak szurkolok mióta az eszemet tudom, a VB-ken meg épp annak, akinél több a szimpatikus játékos... 😉
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
Ritka dolog akkor még sokan azt sem tudták Magyarországon hol van Belgium nemhogy nekik szurkolt volna egy VB, EB nélküli szezonban 😊 De kb így vagyok Hollandiával vagyis hogy ilyen régóta én is kb nagy hatással volt rám a 2000-es EB meg az ország.Ramsay
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 869 — Omar's Coming Yo!
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
Ritka dolog akkor még sokan azt sem tudták Magyarországon hol van Belgium nemhogy nekik szurkolt volna egy VB, EB nélküli szezonban 😊 De kb így vagyok Hollandiával nagy hatással volt rám a 2000-es EB meg az ország.Ramsay
Értjük 😀

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 997 — Believelander
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
2002Vrijbloed

'98 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hazard lövését kb 7en blokkolták.Vrijbloed
frusztrált kicsit Hazard, alig kap labdát, ha meg hozzájut ellövi :/Joey Tribbiani
Látszik rajta, De Bruyne tetszetősen játszik, meg Toby is fogja már a jobb oldalt. Origiben nagyon érzem a gólt, Fellaini eddig semmi.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 997 — Believelander
faszé Mertens lövi az összes rögzítettet, ma még nem volt normális beadása.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
Ritka dolog akkor még sokan azt sem tudták Magyarországon hol van Belgium nemhogy nekik szurkolt volna egy VB, EB nélküli szezonban 😊 De kb így vagyok Hollandiával nagy hatással volt rám a 2000-es EB meg az ország.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001Hanni
2002
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 997 — Believelander
Hazard lövését kb 7en blokkolták.Vrijbloed
frusztrált kicsit Hazard, alig kap labdát, ha meg hozzájut ellövi :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 023 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hazard lövését kb 7en blokkolták.Vrijbloed
Sokat gyakorolták a FG blokkot 😛
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 797 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Üdv ! Jó rég néztem fel az oldalra ! Én is nézem a foci VB-t és Hajrá HOLLANDIA !!!Ramsay
Hali! Meglepő lenne ha olyan csapatot mondtál volna amelyik már kiesett 😛 😉dande
Én kezdetektől fogva nekik szurkolok, sőt évek óta 😊Ramsay
És az 1-8 alatt kinek szurkoltál? 😀iktriad
Melyik VB-n volt 1-8 ?😊 Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
mióta hazard a cselsziben játszik 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊Ramsay
2001
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hazard lövését kb 7en blokkolták.
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Üdv ! Jó rég néztem fel az oldalra ! Én is nézem a foci VB-t és Hajrá HOLLANDIA !!!Ramsay
Hali! Meglepő lenne ha olyan csapatot mondtál volna amelyik már kiesett 😛 😉dande
Én kezdetektől fogva nekik szurkolok, sőt évek óta 😊Ramsay
És az 1-8 alatt kinek szurkoltál? 😀iktriad
Melyik VB-n volt 1-8 ?😊 Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik és főleg milyen indíttatásból ?😊Ramsay
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
az utsó 5 meccs 0-0 volt félidőben, ez lehet a 6.Joey Tribbiani
Amennyire mentek csoportmeccseken a 2,5 overek, itt mennek a 2,5 underek. Pedig overre a Gre-Crcn kívül mindenhol kevesebb volt.
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Üdv ! Jó rég néztem fel az oldalra ! Én is nézem a foci VB-t és Hajrá HOLLANDIA !!!Ramsay
Hali! Meglepő lenne ha olyan csapatot mondtál volna amelyik már kiesett 😛 😉dande
Én kezdetektől fogva nekik szurkolok, sőt évek óta 😊Ramsay
És az 1-8 alatt kinek szurkoltál? 😀iktriad
Melyik VB-n volt 1-8 ?😊 Egyébként például nem tudom, hogy aki Belgiumnak szurkol az mióta szurkol vajon nekik ?😊
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 685
jó ez az amcsi goalline d#

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 342 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az utsó 5 meccs 0-0 volt félidőben, ez lehet a 6.Joey Tribbiani
Tippmixültek a csapatok, ez nem is kérdés.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 997 — Believelander
az utsó 5 meccs 0-0 volt félidőben, ez lehet a 6.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 023 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jobbak a belgák.
Bradley nagyon gyenge.Bazzani
A szünetben majd beáll helyette Gus.iktriad
Félidőben Luckot hívják le a lelátóról 😊 hátha már a neve is segít nekikcsaba92
A labdaeladás nélküle is megyJakehomer
Eliról nem is beszélve 😛 (bocsánat ez nagyon magas labda volt Eagles fanként muszáj volt leütni 😉)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 342 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Üdv ! Jó rég néztem fel az oldalra ! Én is nézem a foci VB-t és Hajrá HOLLANDIA !!!Ramsay
Hali! Meglepő lenne ha olyan csapatot mondtál volna amelyik már kiesett 😛 😉dande
Én kezdetektől fogva nekik szurkolok, sőt évek óta 😊Ramsay
És az 1-8 alatt kinek szurkoltál? 😀
több mint 10 éve
Ramsay Los Angeles Rams 50
Üdv ! Jó rég néztem fel az oldalra ! Én is nézem a foci VB-t és Hajrá HOLLANDIA !!!Ramsay
Hali! Meglepő lenne ha olyan csapatot mondtál volna amelyik már kiesett 😛 😉dande
Én kezdetektől fogva nekik szurkolok, sőt évek óta 😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 576 — Panthers fan
Jobbak a belgák.
Bradley nagyon gyenge.Bazzani
A szünetben majd beáll helyette Gus.iktriad
Félidőben Luckot hívják le a lelátóról 😊 hátha már a neve is segít nekikcsaba92
A labdaeladás nélküle is megy

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Üdv ! Jó rég néztem fel az oldalra ! Én is nézem a foci VB-t és Hajrá HOLLANDIA !!!Ramsay
Hali! Meglepő lenne ha olyan csapatot mondtál volna amelyik már kiesett 😛 😉dande
Costa Rica bandwagonra felugorhatott volna 😀