Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Amúgy ha van egy statisztika hogy a büntetőnél 100ból ~75öt ugyanarra az oldalra rúg egy faszi akkor már csak ilyen alapon miért nem arra vetődik a kapus?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Mióta ül Louis de Funes a francia kispadon?
Willie Parker
Deschamp horgászni ment.
iktriad
De fennakadt a fán.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mióta ül Louis de Funes a francia kispadon?
Willie Parker
Deschamp horgászni ment.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha esetleg vannak kockák a topicban: a focis játékban mit jelenthet a "lob through pass" kifejezés? Az én megfejtésem a keresztlabda lett volna, de az nem nyert...
Szokol
Beemelt labda/passz.
Igor
szerintem ez van a legközelebb hozzá
Kampman
A through pass az a kiugratás alapból.

De a löbbölés nekem jobban tetszik. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
4 ember között szalalomozott Foden.
Sixo
Amúgy az a poszt az angoloknál el van átkozva. Bki játszik Kane meg Saka mellett azt szidják h miért nem vki más játszik ott a padrol …
csebi
Szerintem csak itt szidják az emberek. Szakírók mindig is dicsérték, főleg Sterlinget aki a válogatottban jól teljesített ezen a poszton. Ez meg nem lehet alap, itt még a legjobbakat is össze vissza szidják az emberek.

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Lehet, hogy Walker egy gyorsvonat... de Mbappé = TGV.
Igor
Ja csak Mbappe inkább korzozik eddig a gyönyörű katari éjszakában …
csebi
Tok mindegy ott volt a mogekerules, ott volt a jo bepassz, dembele meg oxigént rúgott
eaglesmcnabb
Ja legyünk elájulva mert 60 perc alatt egyetlenegyszer mutatott vmit. Nem neki kellene a vezérnek lenni a pályán? Akit keresnek a játékosok a labdával? Eddig egy rohadt nagy alibit mutatott be.
csebi
Hát nem egy Zidane
több mint 1 éve
csipkelli 3 991
Szép szabályos szerelés megint.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Ha esetleg vannak kockák a topicban: a focis játékban mit jelenthet a "lob through pass" kifejezés? Az én megfejtésem a keresztlabda lett volna, de az nem nyert...
Szokol
Beemelt labda/passz.
Igor
szerintem ez van a legközelebb hozzá
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Lehet, hogy Walker egy gyorsvonat... de Mbappé = TGV.
Igor
Ja csak Mbappe inkább korzozik eddig a gyönyörű katari éjszakában …
csebi
Tok mindegy ott volt a mogekerules, ott volt a jo bepassz, dembele meg oxigént rúgott
eaglesmcnabb
Ja legyünk elájulva mert 60 perc alatt egyetlenegyszer mutatott vmit. Nem neki kellene a vezérnek lenni a pályán? Akit keresnek a játékosok a labdával? Eddig egy rohadt nagy alibit mutatott be.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha esetleg vannak kockák a topicban: a focis játékban mit jelenthet a "lob through pass" kifejezés? Az én megfejtésem a keresztlabda lett volna, de az nem nyert...
Szokol
Átívelés
vpi
"belöbbölés" 😀
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha esetleg vannak kockák a topicban: a focis játékban mit jelenthet a "lob through pass" kifejezés? Az én megfejtésem a keresztlabda lett volna, de az nem nyert...
Szokol
Beemelt labda/kiugratás.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Mióta ül Louis de Funes a francia kispadon?
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Ha esetleg vannak kockák a topicban: a focis játékban mit jelenthet a "lob through pass" kifejezés? Az én megfejtésem a keresztlabda lett volna, de az nem nyert...
Szokol
Átívelés
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
4 ember között szalalomozott Foden.
Sixo
Amúgy az a poszt az angoloknál el van átkozva. Bki játszik Kane meg Saka mellett azt szidják h miért nem vki más játszik ott a padrol …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Ha esetleg vannak kockák a topicban: a focis játékban mit jelenthet a "lob through pass" kifejezés? Az én megfejtésem a keresztlabda lett volna, de az nem nyert...
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
4 ember között szalalomozott Foden.

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Ezek ilyen Kane-telen kelletlen lövések
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lehet, hogy Walker egy gyorsvonat... de Mbappé = TGV.
Igor
Ja csak Mbappe inkább korzozik eddig a gyönyörű katari éjszakában …
csebi
Tok mindegy ott volt a mogekerules, ott volt a jo bepassz, dembele meg oxigént rúgott

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Saka betör
vagy
suck a better?
empty taxi
Ez vetekszik iktriad "voltam szarni" kommentjével
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
amúgy a franciák csak saját maguknak köszönhetik, totál nem csináltak semmit a gól után
NB2
Mondjuk szvsz előtte sem sokat

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Egyertelmuen saka a legjobb angol, mi lenne ha nketiah is itt lenne atyaeg.
eaglesmcnabb
Ember miről beszélsz, te melyik meccset nézed ?

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Egyertelmuen saka a legjobb angol, mi lenne ha nketiah is itt lenne atyaeg.
eaglesmcnabb
Parádé
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyertelmuen saka a legjobb angol, mi lenne ha nketiah is itt lenne atyaeg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Saka betör
vagy
suck a better?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
amúgy a franciák csak saját maguknak köszönhetik, totál nem csináltak semmit a gól után